Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Baterie nintendo 3ds

Nalezeno:    10 produktů

baterie pro Nintendo 3DS

baterie pro Nintendo 3DS 1300mAh/4,8Wh 3,7V Li-Ion

Nintendo 3DS baterie, CTR-003

Náhradní baterie pro Nintendo 3DS s kapacitou 2000mAh, kompatibilní s CTR-003.

428032 - Nintendo 3DS Circle Pad Pro - NI3P016

,,přídavné ovládání pro Nintendo 3DS ,,napájení: AAA baterie (výdrž až 480 hodin) ,, ,,,,-quot

New Nintendo 3DS XL Pearl White

New Nintendo 3DS XL přináší rychlejší systém, nové ovládání, vylepšené 3D a úplně nový herní zážitek! Příjemnější zážitek při hraní ve 3D s funkcí "super-stable 3D" na velkém displeji Funkce "Super-stable 3D" dokáže za pomoci kamery rozeznat obličej uživatele a automaticky upravit zobrazení podle toho, jak se pohybuje. Tímto je zajištěn ten nejlepší možný zážitek ze 3D. *3D efekt se může u různých uživatelů lišit. Lepší ovládání s novým Control Stick a zadními tlačítky N...

Adaptér / nabíječka do auta 12V pro Nintendo 3DS

Nabíjecí adaptér do zapalovače auta (12V) pro Nintento 3DS kompatibilní s DSi, NDSi XL, NDSi LL.<br> * bezpečné nabíjení v autě<br> * zabraňuje přebíjení baterie a zkratům<br> <br> Produkt není kompatibilní s Nintendo DS a DS Lite<br> <br> Barevné provedení: černé<br> <br><div class="container22"><iframe allowfullscreen="" class="video22" frameborder="0" src="https://www.youtube.com/embed/jj5NZmj4Tsw?rel=0&amp;showinfo=0"></ifra...

Kabel USB (2.0), USB A M- 3DS, 1.2m, kulatý, černý, Avacom

USB micro nabíjecí kabel 1,2m pro Nintendo 3DS a další. XXX NINTENDO:2DS, 3DS, 3DS XL, DSi, DSi XLNabíjecí USB kabel s konektorem Nintendo DS. Délka kabelu je 120 cm.Tento nabíjecí kabel umožňuje nabíjet baterii přístroje přes USB port počítače, notebooku, externí baterie, USB adaptéru, atd. Dodáván je v černé barvě.

Lampa Legend of Zelda - Triforce

Dekorativní trojúhelníková lampa coby mocný artefakt představující energii tří božstev ze hry na Nintendo 3DS, The Legend of Zelda. Skvěle vám posvítí díky zabudované LED zářivce, kterou napájí 2 tužkové baterie. Lampička navodí tu správnou herní atmosféru a umístěním k dalším sběratelským předmětům může vytvořit jedinečný umělecký vizuální dojem.

Bezdrátová bluetooth sluchátka STN-10 - Černá

Zapomeňte na zamotaná sluchátka! Přenos zvukového signálu je díky vestavěnému bluetooth bezdrátový. Přijímá signál ze všech přenosných zařízení vybaveným bluetooth jako jsou mobilní telefony, tablety, přehrávače MP3, notebooky a díky velmi kvalitním reproduktorům přehrává stereo hudbu ve vysoké kvalitě. Díky slotu pro paměťovou microSD kartu lze i přehrávat nahranou muziku ve formátu MP3. Stylová bezdrátová sluchátka pro každou příležitost a vhodné i jako módní doplněk s velmi kvalitním zvukem,...Podobné fráze na Nejrychlejší.cz: