Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Basnicka s cisly

Nalezeno:    5 produktů

Abeceda

Ke každému písmenu abecedy velký obrázek. Skoro ke každému obrázku básnička. Všechny obrázky znovu, tentokrát k vybarvení a to není všechno. Také hraní s písmenky abecedy. Také počítání od 1 do 10 a hraní s čísly i tvary.

Abeceda

, Ke každému písmenu abecedy velký obrázek. Skoro ke každému obrázku básnička. Všechny obrázky znovu, tentokrát k vybarvení a to není všechno. Také hraní s písmenky abecedy. Také počítání od 1 do 10 a hraní s čísly. I tvary. A nakonec roční období, měsíce v roce a dny v týdnu. A ještě jedo překvapení. Druh sortimentu : Kniha, Abeceda, Jazyk : Čeština, Počet stran : 128

Abeceda - neuveden

Ke každému písmenu abecedy velký obrázek. Skoro ke každému obrázku básnička. Všechny obrázky znovu, tentokrát k vybarvení a to není všechno. Také hraní s písmenky abecedy. Také počítání od 1 do 10 a hraní s čísly i tvary. A nakonec roční období, měsíce v roce a dny v týdnu. A ještě jedno překvapení.

Abeceda

Abeceda Ke každému písmenu abecedy velký obrázek.Skoro ke každému obrázku básnička.Všechny obrázky znovu, tentokrát k vybarvení a to není všechno.Také hraní s písmenky abecedy.Také počítání od 1 do 10 a hraní s čísly i tvary.A nakonec roční období, měsíce v roce a dny v týdnu.A ještě jedno překvapení. z kategorie Knihy | Učebnice | Základní škola | Další... od AXIÓMA naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!

První počítání - Procházková Lenka

S touto knížkou, která je určena předškolákům ve věku od 3 let, si můžete spolu s vaším dítětem začít procvičovat základní početní úkony. Nenásilnou formou ho tak seznámíte s čísly, probudíte v něm zájem o počty a zkusíte si počítat od jedné do deseti. U každého čísla je uvedena básnička, která ho vtipně doplňuje a motivuje k povídání o obrázku. Nová ediční řada Předškoláček, určená pro děti předškolního věku a jejich rodiče, přináší říkanky, básničky, veselá zvířátka, zajímavé úkoly, to vše vy...Podobné fráze na Nejrychlejší.cz:mapy s cisly    •  kubb s cisly    •  hrame si s basnicka    •  ucim sa s basnicka    •  hrani s basnickami    •