Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Autronic dekoracni kovovy pav

Nalezeno:    28 produktů

Autronic Tác kovový kulatý, šedivá barva. Pouze dekorační zboží.

Šedý plechový tác s mašlý je určen pro adventní stůl, můžete ozdobit svíčkami a přírodninami, dle vaší fantazie. Tento výrobek není určen k přímému styku s potravinami. Slouží pouze pro dekorační účely.

Autronic Dekorační strom FH8064

Tento kovový strom je určený k zavěšení na zeď. Originální dekorace do vaší haly, předsíně, pracovny. POZOR! Tato dekorace není vhodná do exteriéru.

Autronic Dekorační list HO711818

Kovový dekorační list oživí stěnu vašeho interiéru. Tato originální dekorace se bude vyjímat na zdi schodiště, v hale nebo i v pracovně. POZOR! Tato dekorace není vhodná do exteriéru, nemá povrchovou úpravu vhodnou na ven.

Autronic Dekorační tác AN677503

Krásný kovový tác s mašličkou a okrasnou perforací na obvodu.... Ve vašem interiéru může sloužit k odkládání různých drobností, novin nebo pošty. Tác má šedou barvu. POZOR! Tento výrobek není určen k přímému styku s potravinami.

Zelený dekorační kovový páv 38,5x28x83,5cm

Kovová zahradní dekorace v podobě krásného zeleného páva. Milujete originální zahradní dekorace? Stále vám něco výjimečného u vás v zahradě chybí? Tato originální a pěkná dekorace v podobě zeleného kovového páva krásně ozdobí Vaši zahradu, balkon či terasu. Dekoraci je možné umístit kdekoliv volně do prostoru, kde se bude díky své velikosti a neutrální barvě perfektně vyjímat. S tímto krásným pávem pak bude Vaše zahrada či terasa naprosto jedinečná. Páv je velmi stabilní. Rozměr: 38,5x28x83...

Šedý dekorační kovový páv 58,5x30x55cm

Kovová zahradní dekorace v podobě krásného šedého páva. Milujete originální zahradní dekorace? Stále vám něco výjimečného u vás v zahradě chybí? Tato originální a pěkná dekorace v podobě šedého kovového páva krásně ozdobí Vaši zahradu, balkon či terasu. Dekoraci je možné umístit kdekoliv volně do prostoru, kde se bude díky své velikosti a neutrální barvě perfektně vyjímat. S tímto krásným pávem pak bude Vaše zahrada či terasa naprosto jedinečná. Páv je velmi stabilní. Rozměr: 58,5x30x55cm.

Šedý dekorační kovový páv 58,5x25,5x52cm

Kovová zahradní dekorace v podobě krásného šedého páva. Milujete originální zahradní dekorace? Stále vám něco výjimečného u vás v zahradě chybí? Tato originální a pěkná dekorace v podobě šedého kovového páva krásně ozdobí Vaši zahradu, balkon či terasu. Dekoraci je možné umístit kdekoliv volně do prostoru, kde se bude díky své velikosti a neutrální barvě perfektně vyjímat. S tímto krásným pávem pak bude Vaše zahrada či terasa naprosto jedinečná. Páv je velmi stabilní. Rozměr: 58,5x25,5x52cm...

Autronic Dekorační strom HY-MTY02

Nejenom obrazem můžete zkrášlit prázdnou stěnu. Originální dekorací za zeď může být i kovový strom. POZOR! Tato dekorace není vhodná do exteriéru.

Autronic Dekorační strom HY-MTY03

Nejenom obrazem můžete zkrášlit prázdnou stěnu. Originální dekorací za zeď může být i kovový strom. POZOR! Tato dekorace není vhodná do exteriéru.

Autronic Kovový strom na zeď

Dekorační strom na zeď můžeme umístit na stěnu v kanceláři, předsíni, obývacím pokoji, v dětském pokoji apod. Kovový strom je určen k dekoraci interiéru, strom nemá povrchovou úpravu na použití v exteriéru. Zajímavá dekorace na stěnu vykouzlí útulnou atmosféru Vašeho domova.Podobné fráze na Nejrychlejší.cz: