Kde jsem:     >  Katalog

Auto finesse sada autokosmetiky

Nalezeno:    50 produktů

Aroso Dárková sada autokosmetiky Aroso

výhodná praktická dárková sada autokosmetiky Aroso Deutschland v praktickém boxu, obsahuje Pěnový cockpit sprej 400ml, Rozmrazovač skel 400ml, Čistič potahů a čalounění 400ml, Silikonový olej 400ml

Více informací
od 599 Kč
Koupit nejlevněji

Carlson Dárková sada autokosmetiky Blue Edition

výhodná praktická dárková sada autokosmetiky Carlson v boxu Blue Edition, obsahuje Čistič palubní desky Carlson 400ml, Tekuté řetězy Carlson 400ml, Rozmrazovač skel 400ml, Multifunkční olej 400ml a škrabku na led

Více informací
od 599 Kč
Koupit nejlevněji

Carlson Dárková sada autokosmetiky Golden Edition

výhodná praktická dárková sada autokosmetiky Carlson v boxu Golden edition, obsahuje Cockpit sprej 400ml, Oživovač plastů 400ml, Čistič potahů 400ml, Odstraňovač hmyzu 400ml

Více informací
od 599 Kč
Koupit nejlevněji

Carlson Sada autokosmetiky Blue Edition čištění

výhodná praktická sada autokosmetiky Carlson v boxu Blue Edition, obsahuje Carlson čistič brzd 400ml, Carlson konzervační olej 400ml, Carlson kontakt spray 400ml a Carlson uvolňovač šroubů a rzi s mrazivým efektem 400ml

Více informací
od 499 Kč
Koupit nejlevněji

Velvana Sada autokosmetiky Velvana Blue Edition čistící

výhodná praktická sada autokosmetiky Velvana v boxu Blue Edition, obsahuje Velvana pěnový aktivní čistič potahů 400ml, Velvana silikonový olej 400ml, Velvana čistič plastů a pryže 400ml a Velvana čistič disků kol 400ml

Více informací
od 399 Kč
Koupit nejlevněji

Velvana Sada autokosmetiky Velvana Blue Edition technická

výhodná praktická sada autokosmetiky Velvana v boxu Blue Edition, obsahuje Velvana silikonový olej 400ml, Velvana kontakt spray 400ml, Velvana uvolňovač šroubů a rzi 400ml a Velvana čistič brzd 400ml

Více informací
od 399 Kč
Koupit nejlevněji

Carlson Sada autokosmetiky Blue Edition údržba textilu

výhodná praktická sada autokosmetiky Carlson v boxu Blue Edition, obsahuje Carlson utěrky na sklo z microvlákna, jemnou houbu s hydrocelem, Carlson čistič potahů a čalounění 400ml, Carlson houbičku na palubní desku a Carlson pohlcovač pachu 500ml

Více informací
od 499 Kč
Koupit nejlevněji

Carlson Sada autokosmetiky Blue Edition údržba kůže

výhodná praktická sada autokosmetiky Carlson v boxu Blue Edition, obsahuje Carlson utěrky na sklo z microvlákna, jemnou houbu s hydrocelem, Carlson čistič kůže 400ml, Carlson čistící ubrousky na kůži 26ks a Carlson čistič kůže 500ml

Více informací
od 499 Kč
Koupit nejlevněji

Carlson Sada autokosmetiky Blue Edition zimní údržba

výhodná praktická sada autokosmetiky Carlson v boxu Blue Edition, obsahuje Carlson utěrku proti zamlžení oken, Carlson rozmrazovač skel 400ml, Carlson rozmrazovač skel 500ml, Carlson tekuté řetězy 400ml, Carlson ošetření pryžových dílů 100ml a škrabku

Více informací
od 499 Kč
Koupit nejlevněji

Carlson Sada autokosmetiky Blue Edition odstranění hmyzu

výhodná praktická sada autokosmetiky Carlson v boxu Blue Edition, obsahuje Carlson cockpit utěrku, Carlson mycí houbu proti hmyzu, Carlson čistící ubrousky na vozidlo - univerzální použití 26ks, Carlson letní směs do ostřikovačů koncentrát 1:100 250ml / 25l směsi a Carlson odstraňovač hmyzu

Více informací
od 499 Kč
Koupit nejlevněji

Carlson Sada autokosmetiky Blue Edition mytí auta

výhodná praktická sada autokosmetiky Carlson v boxu Blue Edition, obsahuje Carlson jelenici, Carlson mycí rukavici z microvlákna, Carlson odstraňovač hmyzu 400ml, Carlson autošampón na mytí vozidel 500ml a Carlson hydrowax - tekutý vosk 500ml

Více informací
od 499 Kč
Koupit nejlevněji

Carlson Sada autokosmetiky Blue Edition péče o interiér

výhodná praktická sada autokosmetiky Carlson v boxu Blue Edition, obsahuje Carlson cockpit utěrku, Carlson čistící ubrousky na palubní desku 26ks, Carlson univerzální čistič 500ml, Carlson čistič palubní desky - vanilka 400ml a Carlson oživovač plastů 500ml

Více informací
od 499 Kč
Koupit nejlevněji

Carlson Sada autokosmetiky Blue Edition péče o pneu

výhodná praktická sada autokosmetiky Carlson v boxu Blue Edition, obsahuje Carlson oživovač pneu 400ml, Carlson čistič pneu 400ml, Carlson oprava pneu 400ml a Carlson čistič disků kol 400ml

Více informací
od 499 Kč
Koupit nejlevněji

Auto Finesse PRO Mixing Bottle 1000 ml

Produkt Láhev na ředění autokosmetiky Auto Finesse PRO Mixing Bottle (1000 ml) za nejnižší cenu na trhu. Auto Finesse PRO Mixing Bottle je skvělá volba na ředění čističů, se kterou přesně odměříte poměr. Je odolná proti agresivní chemii.

Více informací
od 189 Kč
Koupit nejlevněji

Auto Finesse Revitalise System V2

Produkt Sada na renovaci laku Auto Finesse Revitalise System V2 za nejnižší cenu na trhu. 3 kroky k laku jako zrcadlo bez škrábanců. To je Anglická sada na renovaci laku Auto Finesse Revitalise System.

Více informací
od 3 139 Kč
Koupit nejlevněji

Velká dekontaminační sada autokosmetiky Auto Finesse

Produkt Velká dekontaminační sada autokosmetiky Auto Finesse za nejnižší cenu na trhu. Sada anglické autokosmetiky Auto Finesse, po které bude lak znovu hladký jako dětská prdelka.

Sada autokosmetiky Auto Finesse pro dokonalý výhled

Produkt Sada autokosmetiky Auto Finesse pro dokonalý výhled za nejnižší cenu na trhu. Špičková sada anglické autokosmetiky Auto Finesse, se kterou dosáhnete jasnějšího výhledu z vašeho auta víc než kdy před tím.

Sada autokosmetiky Auto Finesse pro nejkrásnější auto na parkovišti

Produkt Sada autokosmetiky Auto Finesse pro nejkrásnější auto na parkovišti za nejnižší cenu na trhu. Tahle anglická sada autokosmetiky Auto Finesse omladí auto o dobrých 10 let a bude hvězda parkoviště.

Startovací sada autokosmetiky Auto Finesse pro detailingovou péči o exteriér

Produkt Startovací sada autokosmetiky Auto Finesse pro detailingovou péči o exteriér za nejnižší cenu na trhu. Tahle sada autokosmetiky ⭐ Auto Finesse z Anglie pozvedá péči o auto na nejvyšší detailingový level.

Sada autokosmetiky Auto Finesse, která vypucuje váš motor do lesku

Produkt Sada autokosmetiky Auto Finesse, která vypucuje váš motor do lesku za nejnižší cenu na trhu. Sada špičkové Anglické autokosmetiky Auto Finesse, která zbaví váš motor všech nečistot a dodá mu lesk jako nikdy před tím.

Sada autokosmetiky Auto Finesse, která umyje a ochrání lak 60 dní

Produkt Sada autokosmetiky Auto Finesse, která umyje a ochrání lak 60 dní za nejnižší cenu na trhu. Sada anglické autokosmetiky Auto Finesse, se kterou umyjete, rozzáříte a ochráníte lak na 60 dní.

Sada anglické autokosmetiky Auto Finesse na údržbu matných laků a fólií

Produkt Sada anglické autokosmetiky Auto Finesse na údržbu matných laků a fólií za nejnižší cenu na trhu. Sada anglické autokosmetiky Auto Finesse pro ty, kdo podepsali smlouvu s ďáblem na matný lak.

Sada autokosmetiky Auto Finesse, která vyčistí, rozzáří a provoní váš interiér

Produkt Sada autokosmetiky Auto Finesse, která vyčistí, rozzáří a provoní váš interiér za nejnižší cenu na trhu. Sada nejlepší Anglické autokosmetiky Auto Finesse, se kterou rychle vyčistíte váš interiér, vrátíte mu originální vzhled a ochráníte proti UV záření.

Sada autokosmetiky Auto Finesse, která vyčistí a vrátí barvu vašim koženým sedačkám

Produkt Sada autokosmetiky Auto Finesse, která vyčistí a vrátí barvu vašim koženým sedačkám za nejnižší cenu na trhu. Sada špičkové Anglické autokosmetiky Auto Finesse vyčistí a vrátí barvu vašim koženým sedačkám. Budou zářit jako nové.

Sada autokosmetiky Auto Finesse pro nejsnadnější lesk a ochranu na 3 měsíce

Produkt Sada autokosmetiky Auto Finesse pro nejsnadnější lesk a ochranu na 3 měsíce za nejnižší cenu na trhu. Sada anglické autokosmetiky Auto Finesse se kterou i jako začátečník dosáhnete lesku jako nikdy a ochráníte lak na 3 měsíce.

Sada autokosmetiky Auto Finesse, která dodá vašemu laku vysoký lesk během chvilky

Produkt Sada autokosmetiky Auto Finesse, která dodá vašemu laku vysoký lesk během chvilky za nejnižší cenu na trhu. Špičková sada kosmetiky Auto Finesse, se kterou během 30 minut rozzáříte lak a ochráníte ho proti UV záření.

Sada autokosmetiky Auto Finesse, která umyje váš vůz do lesku a vyživí vosk

Produkt Sada autokosmetiky Auto Finesse, která umyje váš vůz do lesku a vyživí vosk za nejnižší cenu na trhu. Sada špičkové Anglické autokosmetiky Auto Finesse je ultimátní náčiní, se kterým umyjete a usušíte váš vůz do vysokého lesku a bez škrábanců.

Láhev na ředění autokosmetiky Auto Finesse PRO Mixing Bottle (1000 ml)

Produkt Láhev na ředění autokosmetiky Auto Finesse PRO Mixing Bottle (1000 ml) za nejnižší cenu na trhu. Auto Finesse PRO Mixing Bottle je skvělá volba na ředění čističů, se kterou přesně odměříte poměr. Je odolná proti agresivní chemii.

Auto Finesse Půlnoční Vánek

Produkt Auto Finesse Půlnoční Vánek za nejnižší cenu na trhu. Příjemná svěží a lehce nasládlá vůně z Anglické louky pro fanoušky luxusní autokosmetiky Auto Finesse. Provoní a oživí váš automobil.

Vůně do auta Auto Finesse Borůvka

Produkt Vůně do auta Auto Finesse Borůvka za nejnižší cenu na trhu. Sladká vůně Anglických borůvek je nejoblíbenější vůně fanoušků luxusní autokosmetiky Auto Finesse. Provoní a oživí váš automobil.

Vůně do auta Auto Finesse Citronový Šumák

Produkt Vůně do auta Auto Finesse Citronový Šumák za nejnižší cenu na trhu. Vůně citronů pro fanoušky luxusní autokosmetiky Auto Finesse, která provoní a oživí váš automobil.

Vůně do auta Auto Finesse Sladká Hruška

Produkt Vůně do auta Auto Finesse Sladká Hruška za nejnižší cenu na trhu. Vůně nejsladší hrušky pro fanoušky luxusní autokosmetiky Auto Finesse, která provoní a oživí váš automobil.

Vůně do auta Auto Finesse Čistá Bavlna

Produkt Vůně do auta Auto Finesse Čistá Bavlna za nejnižší cenu na trhu. Svěží vůně právě vypraného bavlněného prádla pro fanoušky luxusní autokosmetiky Auto Finesse. Provoní a oživí váš automobil.

Vůně do auta Auto Finesse Tutti Fruitti

Produkt Vůně do auta Auto Finesse Tutti Fruitti za nejnižší cenu na trhu. Mix ovoce z britských ostrovů pro fanoušky luxusní autokosmetiky Auto Finesse, která provoní a oživí váš automobil.

Vůně do auta Auto Finesse Tradiční Cukrárna

Produkt Vůně do auta Auto Finesse Tradiční Cukrárna za nejnižší cenu na trhu. Sladká vůně cukrárny na rohu pro fanoušky luxusní autokosmetiky Auto Finesse, která provoní a oživí váš automobil.

Vůně do auta Auto Finesse Svěží Vánek

Produkt Vůně do auta Auto Finesse Svěží Vánek za nejnižší cenu na trhu. Příjemná svěží vůně jemného lesního vánku pro fanoušky luxusní autokosmetiky Auto Finesse. Provoní a oživí váš automobil.

Mycí sada na vyleštěná auta od anglických Auto Finesse

Produkt Mycí sada na vyleštěná auta od anglických Auto Finesse za nejnižší cenu na trhu. Nejšetrnější mycí sada od Auto Finesse, abyste co nejdéle zachovaly krásu čerstvě vyleštěného laku.

Sada na renovaci laku Auto Finesse Revitalise System V2

Produkt Sada na renovaci laku Auto Finesse Revitalise System V2 za nejnižší cenu na trhu. 3 kroky k laku jako zrcadlo bez škrábanců. To je Anglická sada na renovaci laku Auto Finesse Revitalise System.

Klíčenka Auto Finesse Luxury Embossed Lanyard Short Black

Produkt Klíčenka Auto Finesse Luxury Embossed Lanyard Short Black za nejnižší cenu na trhu. Taková luxusní klíčenka pro fanoušky autokosmetiky z anglie Auto Finesse ze silné tkaniny.

Klíčenka Auto Finesse Luxury Embossed Lanyard Short Yellow

Produkt Klíčenka Auto Finesse Luxury Embossed Lanyard Short Yellow za nejnižší cenu na trhu. Taková luxusní klíčenka pro fanoušky autokosmetiky z anglie Auto Finesse ze silné tkaniny.

Klíčenka Auto Finesse Luxury Embossed Lanyard Short Pink

Produkt Klíčenka Auto Finesse Luxury Embossed Lanyard Short Pink za nejnižší cenu na trhu. Taková luxusní klíčenka pro fanoušky autokosmetiky z anglie Auto Finesse ze silné tkaniny.

Auto Finesse Luxury Embossed Lanyard Long Black Teal

Produkt Auto Finesse Luxury Embossed Lanyard Long Black Teal za nejnižší cenu na trhu. Taková luxusní klíčenka pro fanoušky autokosmetiky z anglie Auto Finesse ze silné tkaniny.

Závěsná vůně do auta Auto Finesse Tropické Ovoce

Produkt Závěsná vůně do auta Auto Finesse Tropické Ovoce za nejnižší cenu na trhu. Vůně tropického ovoce luxusní autokosmetiky Auto Finesse, která provoní a oživí váš automobil.

Klíčenka Auto Finesse Luxury Embossed Lanyard Short Teal

Produkt Klíčenka Auto Finesse Luxury Embossed Lanyard Short Teal za nejnižší cenu na trhu. Taková luxusní klíčenka pro fanoušky autokosmetiky z anglie Auto Finesse ze silné tkaniny.

Klíčenka Auto Finesse Luxury Embossed Lanyard Short Black Teal

Produkt Klíčenka Auto Finesse Luxury Embossed Lanyard Short Black Teal za nejnižší cenu na trhu. Taková luxusní klíčenka pro fanoušky autokosmetiky z anglie Auto Finesse ze silné tkaniny.

Dlouhá klíčenka Auto Finesse Luxury Embossed Lanyard Long Black

Produkt Dlouhá klíčenka Auto Finesse Luxury Embossed Lanyard Long Black za nejnižší cenu na trhu. Taková luxusní klíčenka pro fanoušky autokosmetiky z anglie Auto Finesse ze silné tkaniny.

Dlouhá klíčenka Auto Finesse Luxury Embossed Lanyard Long Yellow

Produkt Dlouhá klíčenka Auto Finesse Luxury Embossed Lanyard Long Yellow za nejnižší cenu na trhu. Taková luxusní klíčenka pro fanoušky autokosmetiky z anglie Auto Finesse ze silné tkaniny.

Dlouhá klíčenka Auto Finesse Luxury Embossed Lanyard Long Pink

Produkt Dlouhá klíčenka Auto Finesse Luxury Embossed Lanyard Long Pink za nejnižší cenu na trhu. Taková luxusní klíčenka pro fanoušky autokosmetiky z anglie Auto Finesse ze silné tkaniny.

Dlouhá klíčenka Auto Finesse Luxury Embossed Lanyard Long Teal

Produkt Dlouhá klíčenka Auto Finesse Luxury Embossed Lanyard Long Teal za nejnižší cenu na trhu. Taková luxusní klíčenka pro fanoušky autokosmetiky z anglie Auto Finesse ze silné tkaniny.

NANOSOL Sada na auto: NANOkosmetika

Sada na auto: NANOkosmetika Nabitá sada NANO autokosmetiky pro kompletní ochranu auta. Takovým lepším nanovoskem je Polymerová ochrana 6+ je na ochranu laku zajistí perfektní a zářivý vzhled laku auta. Čistič skel ECOline usnadní práci s nečistotami na čelním skle....snadno jej zvenku vyčistí a beze šmouh. Magická utěrka udělá svou práci v interiéru. Zajistí čistá skla zevnitř vozu. Navíc se svou velikostí pohodlně vejde do dveřní přihrádky každého auta. Nanostěrače zase usnadní jízdu ve špatn...

Meguiar's Hybrid Ceramic Kit - sada hybridní keramické autokosmetiky pro ochranu a údržbu laku

Kompletní výhodná sada autokosmetiky Meguiar's složená z hybridních keramických produktů pro tu nejkvalitnější ochranu, údržbu a extrémní odpuzování vody z Vašeho laku! Vybrali jsme pro Vás naše nejkvalitnější produkty a vytvořili tuto cenově výrazně zvýhodněnou sadu, která obsahuje vše, co pro dokonalou péči o lak svého vozu potřebujete! Sada obsahuje: G200416 Meguiar's Hybrid Ceramic Liquid Wax, 473 ml nejmodernější, hybridní keramická technologie polymerů a SiO2 pro maximální ochranu laku...

NANOSOL Sada na auto DUO 2v1

Sada na auto: NANOstěrače Minimalistická sada autokosmetiky pro mytí auta. Kvalitní Autošampon na mytí a Čistič skel ECOline usnadní práci s nečistotami na čelním skle....snadno jej zvenku vyčistí a beze šmouh. Magická utěrka pomůže s mytím interiérových skel beze šmouh. Vyzkoušejte s ní nasucho očistit interiérová skla v autě. Budete mile překvapeni co zvládne. Co tedy sada autokosmetiky obsahuje? pH neutrální Autošampon (500 ml), který je vhodný i pro časté mytí Čistič skel ECOline ...

NANOSOL Sada na auto: Autokosmetika 6+

Sada na auto: Autokosmetika 6+ Minimalistická sada autokosmetiky pro mytí auta s Polymerovým voskem. Kvalitní Autošampon na mytí a Polymerový vosk 6+. Šamponem umyjete, usušíte. Takovým lepším nanovoskem je Polymerová ochrana 6+ je na ochranu laku zajistí perfektní a zářivý vzhled laku auta včetně exteriérových plastů a světel. Co tedy sada autokosmetiky obsahuje? pH neutrální Autošampon (500 ml), který je vhodný i pro časté mytí a přípravu laku na aplikaci Polymerového vosku Polymero...

NANOSOL Sada na auto: Autokosmetika 5v1

Sada na auto: Autokosmetika 5v1 Praktická sada autokosmetiky pro kompletní péči o exteriér i interiér auta. Kvalitní Autošampon na mytí a NANO vosk na auto. Šamponem umyjete, usušíte a NANO vosk dodá perfektní lesk a dlouhodobou ochranu laku.Čistič interiérových skel v kombinaci s Magickou utěrkou udělá radost v interiéru. Zajistí čistá skla zevnitř vozu. Navíc se svou velikostí pohodlně vejde do dveřní přihrádky každého auta. Co tedy sada autokosmetiky obsahuje? pH neutrální Autošampon ...

NANOSOL Sada na auto: NANOstěrače 4v1

Sada na auto: NANOstěrače Praktická sada autokosmetiky pro kompletní péči o skla auta. A to jak zvenku, zevnitř a mysleli jsme i na brýle. Čistič skel ECOline usnadní práci s nečistotami na čelním skle....snadno jej zvenku vyčistí a beze šmouh. Jeho menší obdoba Čistič interiérových skel v kombinaci s Magickou utěrkou udělá radost v interiéru. Zajistí čistá skla zevnitř vozu. Navíc se svou velikostí pohodlně vejde do dveřní přihrádky každého auta. Nanostěrače zase usnadní jízdu ve špatném poča...

NANOSOL Sada na auto s NANOvoskem 3v1

Sada na auto s NANOvoskem Minimalistická NANO sada autokosmetiky pro mytí auta. Kvalitní Autošampon na mytí a NANO vosk na auto. Šamponem umyjete, usušíte a NANO vosk dodá perfektní lesk a dlouhodobou ochranu laku. Co tedy sada autokosmetiky obsahuje? pH neutrální Autošampon (500 ml), který je vhodný i pro časté mytí NANO vosk na auto (250 ml) zase usnadní čištění venkovních skel a zrcátek Jedna utěrka z mikrovlákna na aplikaci NANO vosku Co tato sada neobsahuje? Sady nejsou dá...

NANOSOL Sada na auto: Autokosmetika 8v1

Sada na auto: Autokosmetika 8v1 Praktická sada autokosmetiky pro kompletní péči o exteriér i interiér auta. Kvalitní Autošampon na mytí a Polymerová ochrana 6+ na ochranu laku zajistí perfektní a zářivý vzhled laku auta. Čistič skel ECOline usnadní práci s nečistotami na čelním skle....snadno jej zvenku vyčistí a beze šmouh. Jeho menší obdoba Čistič interiérových skel v kombinaci s Magickou utěrkou udělá radost v interiéru. Zajistí čistá skla zevnitř vozu. Navíc se svou velikostí pohodlně vejd...

Pikatec Sada nanokosmetiky na auto Diamond (180102010016)

Sada autokosmetiky - sada pro nekompromisní ochranu karoserie,kol a skel vozu. Nejtrdší nanočástice křemíku, zirkonu a titanu vytvoří odolný štít, který brání poškození, až 100x vytvrdí chráněný lak a navíc zabraňuje špinění. Obsahuje šampon 150 ml, ochranu karoserie Armour 50 ml, čistič skel 40 ml, ochranu skel 40ml, ochranu kol 30ml, 2 aplikační utěrky z mikrovlákna, 2 lešticí hadříky z mirkovlákna, mycí houbu, ochranné rukavice Komplexní ochrana karoserie a skel vozuSada nanokosmetiky Pikat...

Platinum Fantastic Results - sada čisticích prostředků na auto (M10096)

Sada autokosmetiky sada určená pro kompletní údržbu auta, vysoký lesk během pár minut, dokonale čisté auto zvenku i zevnitř Vaše auto je něco jako vaše dítě. Pečlivě se o něj staráte a chcete pro něj to nejlepší. Ale právě auto je nejvíce vystaveno venkovním vlivům a všelijakým povětrnostním podmínkám. A v takovém případě je moudré sáhnout po univerzální autokosmetice Platinum Fantastic Results, která byla vyvinuta pro kompletní údržbu vašeho auta. Lakům dodá vysoký lesk během několika...

NANOSOL Dárkový balíček pro kompletní péči o auto 8v1

Balíček autokosmetiky pro péči o auto Celková údržba a čištění auta nemusí být tak pracná, jak to zní. Stačí když máte po ruce šikovné pomocníky. Nejlépe na všechno možné: interiér, vnějšek auta, laky… A když se k tomu máte i univerzální utěrky, bezešvou utěrku a speciální utěrku na sklo, tak jde práce od ruky a nemusíte nic donekonečna leštit. A právě touto péčí o auto bez dalších starostí můžete obdarovat své blízké! Autokosmetika 8v1 pH neutrální Autošampon je silný, ale šetrný - a...

REXGLOSS Sada Soft99 Glaco Roll On Max + Exteriérový čistič (720233)

Sada autokosmetiky Podzimní příprava auta aneb jak pracovat s tekutými stěrači Staráš se o své auto s láskou a dodáváš mu péči, kterou si zaslouží? Pokud se ve tvém čistícím arzenálu ještě nenachází tekuté stěrače, rozhodně neváhej a pořiď si je. Prací s nimi tě provedeme krok za krokem. A podělíme se s tebou i o důvody, proč si tekuté stěrače pořídit. Méně námrazy a více leskuMéně námrazy a více lesku Nebaví tě během zimních měsíců vycházet z domu do práce o 10 minut d...

Rexcar pro dokonale čistý vůz (720240)

Sada autokosmetiky Exteriérový čistič, Účinné předmytí, Čistič kol a laku, Autošampon, Interiérový čistič plastů, Impregnace plastů Praktická sada Rexcar přijde vhod při péči o automobil. V balení naleznete přípravek pro předmytí, čistič kol, čistič exteriérů, autošampon, čistič interiérových plastů a impregnátor plastů. To vše vhodně doplňují 2 utěrky, 2 aplikátory a detailingový štětec. V této sadě tak naleznete vše, co je potřeba k preciznímu umytí vnitřních i vnějších částí auta. P...

Meguiar's Hybrid Ceramic Kit (CERAMICKIT)

Sada autokosmetiky , hybridní keramické produkty pro péči o vaše auto Dokonalá péče a maximální ochrana laku vašeho automobiluChcete mít svůj automobil vždy stoprocentně v pořádku? Z toho důvodu hledáte autokosmetiku, která je vysoce kvalitní a zároveň ji lze jednoduše aplikovat i v domácích podmínkách? Potom by vám v garáži neměla chybět ani autokosmetika Meguiar's Hybrid Ceramic Kit. Jedná se o sadu hybridních keramických produktů, které zajistí nejkvalitnější ochranu, snadnou údržbu a zajiš...

ALORI Nano ochrana kůže (6101)

Sada autokosmetiky obsahuje čistič na kůži a následnou impregnaci. Čističem dokonale zbavíte kůži nečistot, mastnoty, skvrn od nápojů, jídla, potu aj, Sada obsahuje: 1x Čistič kůže 100 ml 1x Ochrana kůže 100 ml 1x Hadřík z mikrovlákna 14 x 14 cm Hydratuje a zabraňuje blednutí a praskání Oživuje barvy Jednoduše naneste a setřete Nezanechává mastné stopy Odpuzuje vodu (hydrofobní efekt) Svěží vůně Použití na auto interiéry Pohodlné použití - aplikace sprejem pro rychlý výsledek Sada auto...

FIELDMANN FDAC 1001, 6ks (FDAC 1001)

Sada autokosmetiky na mytí auta - 6ks, balení obsahuje stěrku na okna 1 ks, čistíč na ventilátory, mycí houbu, mikrovláknovou utěrku Čistící sada FIELDMANN FDAC 1001 zajistí snadné a pohodlné čištění vašeho auta.  Součástí balení je univerzální čistič na mytí auta pro navlečení na ruku, mycí houba, stěrka na okna, mikrovláknová utěrka, univerzální houba a také speciální čistič na ventilátory. Díky kvalitnímu provedení a ergonomickému provedení umožňuje důkladné čištění vašeho auta...Podobné fráze na Nejrychlejší.cz: