Kde jsem:     >  Katalog

Atomic pro 60 2016 2017

Nalezeno:    40 produktů

Canterbury IRFU Away Pro Rugby 2016 2017 Jersey Mens

Canterbury IRFU Away Pro Rugby 2016 2017 Jersey Mens Make your support known like a true professional for when your team are playing away in this Canterbury IRFU Away Pro Rugby 2016 2017 Jersey, designed with short sleeves and incorporated VapoDri technology, bringing a sweat wicking wear, with quick drying properties. Embroidered branding from Canterbury and IRFU to either side of the chest and printed sponsor branding to the centre front. > Men's rugby shirt ...

Akyga AK-ND-60 power adapter/inverter

TRX Akyga AK-ND-60 Univerzální elegantní nabíječka do elektrické sítě pro váš tablet, smartphone, MacBook, notebook nebo jiné zařízení nabíjené přes USB-C konektor. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE Konektor: USB typ C Vstupní napětí: 100 - 250 V Výstupní napětí: 5 - 20 V Výstupní proud: 2,25 - 3 A Výkon: 45 W Délka kabelu: 1,2 m Barva: černá Kompatibilní zařízení: Acer Chromebook 14 CP5-471 Swift 7 Switch Alpha 12 SA5-271 Switch Alpha 12 SA5-271P ...

Akyga Napájecí zdroj AK-ND-60 45W USB type-C USB-C Quick Charge QC

TRX Akyga AK-ND-60 Univerzální elegantní nabíječka do elektrické sítě pro váš tablet, smartphone, MacBook, notebook nebo jiné zařízení nabíjené přes USB-C konektor. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE Konektor: USB typ C Vstupní napětí: 100 - 250 V Výstupní napětí: 5 - 20 V Výstupní proud: 2,25 - 3 A Výkon: 45 W Délka kabelu: 1,2 m Barva: černá Kompatibilní zařízení: Acer Chromebook 14 CP5-471 Swift 7 Switch Alpha 12 SA5-271 Switch Alpha 12 SA5-271P Apple MacBook Air Retina 13" 2...

Planet switch ISW-621, průmysl.verze 4x10/100+2x100BaseFX (SC) MM 2km, DIN, IP30, -10 až 60°C, 12-48V

PLANET ISW-621 6portový přepínač a konvertor pro průmyslové aplikace. 4 porty 10/100Base-TX, 2 optické port 100Base-FX, SC konektory, multimode, 1300nm, dosah 2km. Možnost redundantního napájení v rozsahu DC 12-48 V, krytí IP30, hliníková skříň, pracovní teplota -10 až +60 °C, montáž na DIN lištu nebo přímo na zeď. Přepínače pro průmyslový Ethernet jsou určeny do náročných provozních podmínek s velkým rozsahem pracovních teplot, nejistým napájením a častými otřesy. Přepínače řady ISW se...

USB-C Digital AV Multiport Adapter

Víceportovým adaptérem USB-C / digitální AV připojíš Mac nebo iPad Pro s USB-C portem k HDMI displeji. Navíc k němu můžeš připojit standardní USB zařízení a USB-C nabíjecí kabel. Tento adaptér umožňuje zrcadlit displej Macu na televizi nebo na displeji s rozhraním HDMI. Jednoduše adaptér připoj k USB-C nebo Thunderbolt 3 (USB-C) portu Macu nebo iPadu Pro a pak HDMI kabelem (prodává se zvlášť) k televizi nebo projektoru. Standardní USB port se hodí na připojení flashového úložiště, fotoaparátu...

PATONA k ntb 5V-20V/3.25A, 65W, konektor USB-C bílý (PT2559)

Adaptér k notebooku, mobilnímu telefonu, kompatibilní Apple Macbook 12" (Early 2015) / Macbook 12" (Early 2016) / Macbook Pro 13" (Late 2016) / Macbook Pro 15" (Late 2016), Archos Diamond 2, Plus / Diamond 2 Note, Asus Zenfone 3 ZE552KL / Zenfone 3 Ultra ZU680KL / Zenfone 3 Deluxe ZS570KL, Gigaset ME / ME Pure / ME Pro, Google Nexus 5 (2015) / Nexus 6 (2015) / Nexus 5X / Nexus 6P, ChromeBook Pixel (2015), GoPro Hero 5, HTC 10 / 10 Lifestyle / Huawei P9 / P9 Plus / LG G5 / G5 SE, Microsoft Lumia...

Planet ISW-514PSF, PoE switch 4x 10/100BaseTX+ 1x 100FX(SFP), 802.3af až 60W, DIN, IP30, 60 st.C, WEB, VLAN

Planet ISW-514PSF Přepínač pro průmyslové aplikace 4x 10/100Base-TX včetně PoE IEEE 802.3af injektorů + 1x 100FX (SFP slot), výkon až 60W. Webová správa a pokročilé funkce. Automatická detekce 10/100Mbps, full duplex, 1k MAC adres, detekce přímý/křížený kabel. Možnost redundantního napájení 24V nebo 48V. Hliníková skříň, stupeň krytí IP30. Montáž na DIN lištu nebo přímo na zeď. Přepínače pro průmyslový Ethernet jsou určeny do náročných provozních podmínek s velkým rozsahem pracovních tepl...

Planet switch IGS-801M, 8X 1000BASE-T, DIN, IP30, -10 AŽ 60°C, ESD+EFT DO 6KV, WEB/SNMP, VLAN, STP

PLANET IGS-801M 8portový 1000Base-T spravovatelný přepínač a konvertor pro průmyslové aplikace. Redundance datového propojení s 300ms zotavením. Web//SNMP management, 64 VLAN 802.1Q sítí, Spanning Tree, agregace linek IEEE 802.3ad LACP. Možnost redundantního napájení v rozsahu 12-48V DC, krytí IP30, hliníková skříň, pracovní teplota -10~60°C. Přepěťová ochrana LAN i napájecích portů do 6kV. Montáž na DIN lištu nebo přímo na zeď. Inteligentní přepínače pro průmyslový Ethernet jsou určen...

Gril na dřevěné uhlí CONE Höfats

Hlavní výhody: přímá regulace tepla teploměr ve víku použitelný také jako designové ohniště V sadě: mřížka na uhlí o průměru 44 cm, průměr drátů 5 mm ohřívací rošt (segment o průměru 50 cm) 2 háčky pro zavěšení grilovacího náčiní Další informace: rozměry: 60 × 60 × 105 cm hmotnost: 17 kg kompletně vyrobeno z nerezové oceli...

AVACOM nabíjecí adaptér USB Type-C 45W Power Delivery

Vhodné pro produktová čísla: 4X20M26256, 4X20M26272, 20L50018US, 492-BBUS, 492-BBWZ, 860209-850, 925740-004, AC65-00, AK.045AP.080, B0A001-00443300, TPN-AA03, X7W50AA, Y91PF Vhodné pro modely těchto značek: ACER: Chromebook 14 CP5-471, Swift 7, Switch Alpha 12 SA5-271, Switch Alpha 12 SA5-271P APPLE: MacBook 12" Retina 2015, MacBook 12" Retina 2016, MacBook 12" Retina 2017, MacBook Air Retina 13" 2018, MacBook Air Retina 13" 2019, MacBook Pro 13" 2016, MacBook Pro 13" 2017, MacBook Pro 13" 2018...

Patka rámu Rock Machine CM02

Pro modely kol Rock Machine rok 2010: Explosion, El Nino, Thunder 70, Thunder 50, Landslide, El Nino WXC rok 2011: Heatwave 70, Heatwave 60, Heatwave 50, Typhoon 70, Typhoon 60, Typhoon 50, Thunder 70, Thunder 50, Catherine 90, Catherine 70, Catherine 50, El Nino 90, El Nino 70, Flash 70, Flash 50, Tsunami 90, Tsunami 70, Tsunami 50, Tsunami 30 rok 2012: Thunder 70, Thunder 50, Typhoon 70, Typhoon 60, Typhoon 50, Heatwave 70, Heatwave 60, Heatwave 50, Surge 60, Surge 70, Manhattan 60, 5th Avenu...

Kosmas distribuce cestopis Na kajaku ze severní Moravy na Balt (Zdeněk Lyčka)

Po úspěšných kajakářských expedicích z Prahy do Severního moře v roce 2014 a splutí druhé nejdelší evropské řeky Dunaje v letech 2015 a 2016 se autor na svém mořském kajaku vypravil ze severní Moravy na Balt. Upádloval 800 kilometrů po česko-polské, polské a polsko-německé Odře. Narazil přitom na spousty připomínek druhé světové války, protože Odra hrála velkou roli při útoku Rudé armády na Berlín. Zjistil, že rybaření v Polsku není sportovní kratochvílí, ale spíše způsobem obživy, a důkladněji...

Na kajaku ze severní Moravy na Balt - 800 kilometrů po Odře v Česku, Polsku a Německu - Zdeněk Lyčka

<p>Po úspěšných kajakářských expedicích z Prahy do Severního moře v roce 2014 a splutí druhé nejdelší evropské řeky Dunaje v letech 2015 a 2016 se autor na svém mořském kajaku vypravil ze severní Moravy na Balt. Upádloval 800 kilometrů po česko-polské, polské a polsko-německé Odře. Narazil přitom na spousty připomínek druhé světové války, protože Odra hrála velkou roli při útoku Rudé armády na Berlín. Zjistil, že rybaření v Polsku není sportovní kratochvílí, ale spíše způsobem obživy, a d...

Dokovací stanice - multifunkční adaptér Natec Fowler, USB-C, 2x USB 3.0, HDMI 4K, RJ45, Type-C, SD

Dokovací stanice Natec Fowler je inovativní zařízení, které rozšiřuje možnosti nejen vašeho notebooku, ale i smartphonu vybaveného portem USB-C. Je nenahraditelným společníkem moderních notebooků, tabletů a smartphonů, které obvykle obsahují jedině port USB-C, což znemožňuje připojení například dodatečného monitoru, nebo síťového kabelu pro internetové připojení. Dodatečně Natec Fowler umožňuje současně využití všech portů, jakož i připojení různého příslušenství, jako myš a klávesnice, což ne...

MERCATOR MEDICAL NITRYLEX GREEN 100 ks Rozměr: S

Jednorázové nitrilové vyšetřovací rukavice určené nejen pro lékařské a ošetřovací účely. Lze je využívat v stomatologii v laboratoři ale také při kontaktu s potravinami v souladu s evropským nařízením 1935/2004.  Vlastnosti: bez pudru Texturované na koncích prstů Rovnoměrně rolovaný okraj nesterilní pravolevé Použití: Práce kolem do...

MERCATOR MEDICAL NITRYLEX GREEN 100 ks Rozměr: M

Jednorázové nitrilové vyšetřovací rukavice určené nejen pro lékařské a ošetřovací účely. Lze je využívat v stomatologii v laboratoři ale také při kontaktu s potravinami v souladu s evropským nařízením 1935/2004.  Vlastnosti: bez pudru Texturované na koncích prstů Rovnoměrně rolovaný okraj nesterilní pravolevé Použití: Práce kolem do...

MERCATOR MEDICAL NITRYLEX GREEN 100 ks Rozměr: L

Jednorázové nitrilové vyšetřovací rukavice určené nejen pro lékařské a ošetřovací účely. Lze je využívat v stomatologii v laboratoři ale také při kontaktu s potravinami v souladu s evropským nařízením 1935/2004.  Vlastnosti: bez pudru Texturované na koncích prstů Rovnoměrně rolovaný okraj nesterilní pravolevé Použití: Práce kolem do...

Na kajaku ze severní Moravy na Balt - 800 kilometrů po Odře v Česku, Polsku a Německu - Lyčka Zdeněk

Publikace: Na kajaku ze severní Moravy na Balt - 800 kilometrů po Odře v Česku, Polsku a Německu - Lyčka Zdeněk. Po úspěšných kajakářských expedicích z Prahy do Severního moře v roce 2014 a splutí druhé nejdelší evropské řeky Dunaje v letech 2015 a 2016 se autor na svém mořském kajaku vypravil ze severní Moravy na Balt. Upádloval 800 kilometrů po česko-polské, polské a polsko-německé Odře. Narazil přitom na spousty připomínek druhé světové války, protože Odra hrála velkou roli při útoku Rudé ar...

Odnímatelná klávesnice - zlatá

Bezdrátová odnímatelná klávesnice umožňuje pohodlné a rychlé psaní i užívání některých klávesových zkratek jako na notebooku. V případě potřeby lze horní část s Apple tabletem odpojit, aniž byste jej vyndali z pouzdra. Odnímatelná bluetotoh klávesnice k iPadu 2018 je vyrobena z odolného, a přesto lehkého, plastu, v jehož horní straně je výřez na logo Apple. Klávesnice komunikuje s přístrojem přes bluetooth a píše české znaky QWERTZ (pokud máte na Apple tabletu nastavenou češtinu). Bluetooth klá...

Planet ISW-511, 4x 10/100Base-TX+ 1x 100FX 2km, MM, DIN, IP30

PLANET ISW-511 5portový přepínač a konvertor pro průmyslové aplikace. 4 porty 10/100Base-TX, 1 optický port 100Base-FX, SC konektory, multimode, 1310nm, dosah 2km. Možnost redundantního napájení v rozsahu 12-48V DC, krytí IP30, hliníková skříň, pracovní teplota -10~60°C. Montáž na DIN lištu nebo přímo na zeď. Přepínače pro průmyslový Ethernet jsou určeny do náročných provozních podmínek s velkým rozsahem pracovních teplot, nejistým napájením a častými otřesy. Přepínače řady ISW se s...

Planet ISW-621S15, 4x 10/100Base-TX+ 2x 100FX 15km, SM, DIN, IP30

PLANET ISW-621S15 6portový přepínač a konvertor pro průmyslové aplikace. 4 porty 10/100Base-TX, 2 optické porty 100Base-FX, SC konektory, singlemode, dosah 15km. Možnost redundantního napájení v rozsahu 12-48V DC, krytí IP30, hliníková skříň, pracovní teplota -10~60°C. Montáž na DIN lištu nebo přímo na zeď. Přepínače pro průmyslový Ethernet jsou určeny do náročných provozních podmínek s velkým rozsahem pracovních teplot, nejistým napájením a častými otřesy. Přepínače řady ISW se snadn...

ÚZ 1473 - Sociální pojištění 2022

podle stavu k 24. 1. 2022. Publikace obsahuje 40 právních předpisů, které jsou rozděleny do čtyř kapitol: pojistné na sociální zabezpečení, nemocenské pojištění, důchodové pojištění, organizace a provádění sociálního zabezpečení. K největším změnám došlo v zákonu o nemocenském pojištění; zařazen je také nový zákon upravující ošetřovné v době pandemie. Menší změny nastaly také v zákoně o pojistném na sociální zabezpečení, v zákoně o důchodovém pojištění a v zákoně o organizaci a provádění sociá...

PLANET ISW-504PT Průmyslový Switch 4x 10/100M PoE + 1x 10/100, -40~+75°C, 48VDC, DIN

PLANET ISW-504PT 5portový přepínač pro průmyslové aplikace10/100Base-TX, z toho 4 porty jsou PoE IEEE 802.3af injektory, celkový výkon až 60W. Automatická detekce 10/100Mbps, full duplex, 2k MAC adres. Možnost redundantního napájení 12-48V. Hliníková skříň, stupeň krytí IP30, rozšířený rozsah pracovní teploty -40 až 75°C. Montáž na DIN lištu nebo přímo na zeď. Přepínače pro průmyslový Ethernet jsou určeny do náročných provozních podmínek s velkým rozsahem pracovních teplot, nejistým napá...

Canon imageRUNNER 1643i MFP

Vysoce efektivní černobílé multifunkční zařízení pro formát A4 s mimořádně rychlým skenováním a pokročilými možnostmi mobilního připojení Hlavní jednotka Černobílé laserové multifunkční zařízení A4 Základní funkce Tisk, kopírování, skenování a SEND Procesor Zakázkový procesor Canon Ovládací panely Barevný dotykový panel TFT LCD WVGA s úhlopříčkou 12,7 cm (5˝) Paměť Standardně: 1,0 GB paměti RAM Rozhraní pro připojení 1000Base-T/100Base-TX/10-Base-T, bezdrátová síť LAN (IEEE 802.11 b/g/n),...

Canon imageRUNNER/1643i II / MF / Laser / A4 / LAN / Wi-Fi / USB (CF5160C007AA) + DOPRAVA ZDARMA

Vysoce efektivní černobílé multifunkční zařízení pro formát A4 s mimořádně rychlým skenováním a pokročilými možnostmi mobilního připojeníHlavní jednotka Černobílé laserové multifunkční zařízení A4Základní funkce Tisk, kopírování, skenování a SENDProcesor Zakázkový procesor CanonOvládací panely Barevný dotykový panel TFT LCD WVGA s úhlopříčkou 12,7 cm (5˝)Paměť Standardně: 1,0 GB paměti RAMRozhraní pro připojení 1000Base-T/100Base-TX/10-Base-T, bezdrátová síť LAN (IEEE 802.11 b/g/n), připojení W...

Canon imageRUNNER 1643iF MFP

Vysoce efektivní černobílá multifunkční zařízení pro formát A4 s mimořádně rychlým skenováním a pokročilými možnostmi mobilního připojení Hlavní jednotka Typ zařízení Černobílé laserové multifunkční zařízení A4 Základní funkce Tisk, kopírování, skenování, SEND a faxování Procesor Zakázkový procesor Canon Ovládací panely Barevný dotykový panel TFT LCD WVGA s úhlopříčkou 12,7 cm (5˝) Paměť Standardně: 1,0 GB paměti RAM Rozhraní pro připojení SÍŤOVÉ standardy: 1000Base-T/100Base-TX/10-Base-...

Nabíjecí adaptér USB Type-C 45W Power Delivery (ADAC-FC-45PD)

00HM633, 00HM637, 00HM642, 00HM646, 00HM651, 00HM655, 00HM662, 00HM664, 00HM666, 00HM668, 1HE07AA#ABB, 02DL101, 02DL103, 02DL105, 02DL119, 02DL121, 02DL123, 02DL148, 4X20M26256, 4X20M26272, 5A10K34704, 5A10K34710, 5A10K34713, 5A10K34723, 5A10W86243, 5A10W86260, 20L50018US, 492-BBUS, 492-BBWZ, 860209-850, 925740-004, AC65-00, AK.045AP.080, B0A001-00443300, N8N14AA#ABB, TPN-AA03, X7W50AA, Y91PF A1692 A1720 A1540 A1882 ACER: Chromebook 14 CP5-471, Swift 7, Switch Alpha 12 SA5-271, Switch Alpha 12 ...

Planet ISW-514PTF, PoE switch 4x 10/100BaseTX+ 1x 100FX(SFP), 802.3af až 60W, DIN, IP30, -40~75 st.C

PLANET ISW-514PTF Přepínač pro průmyslové aplikace 4x 10/100Base-TX včetně PoE+ IEEE 802.3at injektorů + 1x 100FX (SFP slot), výkon PoE až 120 W. Automatická detekce 10/100Mbps, full duplex, 2k MAC adres, detekce přímý/křížený kabel. Možnost redundantního napájení 12-48 V, alarmový výstup při výpadku. Hliníková skříň, stupeň krytí IP40, rozšířený rozsah pracovní teploty -40 až 75 °C. Montáž na DIN lištu nebo přímo na zeď. Tento model umožňuje přepínat mezi operačními režimy Standard, VL...

PLANET IVR-100 Router/firewall VPN/VLAN/QoS, 2xWAN(SD-WAN), 3xLAN, IP30, -40 až +75°C, 9-48VDC

PLANET IVR-100 Průmyslový gigabitový router disponující pěti RJ-45 porty pro definici WAN/LAN/DMZ se snadným a rychlým nastavením pomocí webového rozhraní. Zařízení s profesionálním firewallem umožňující vícenásobné připojení k internetu s možností rozdělení zátěže nebo vytvoření zálohy pro připojení. Je ideálním zařízením s firewallem a podporou SD-WAN pro střední a malé společnosti, kterým poskytne redundantní spojení k internetu, zároveň řeší aplikace bezpečného vzdáleného připojen...

Planet ICG-2420-LTE IoT/M2M průmyslová brána, 1x WAN+3x LAN, 3x COM, I/O, VPN router, DIN, IP40, -20 až 75C

PLANET ICG-2420-LTE IoT/M2M Průmyslová brána LTE infrastruktury IoT/M2M, 1x WAN, 3x LAN, 2x RS-232, 1x RS-485 (MODBUS), 2x digitální vstup DI, 1x digitální výstup DO, 2x SIM sloty+2 antény (SMA konektory, mobilní sítě 2G+3G+4G). Web/SNMPv3 správa, dualstack IPv4+IPv6, autokonfigurace TR069. Router s firewallem, podpora VPN IPsec+OpenVPN, URL/IP/MAC filtr. ESD+EFT ochrany proti přepětí. Krytí IP40, pracovní teplota -40 až 75°C, montáž na DIN lištu nebo přímo na zeď. Napájení DC 10~32V. Pr...

PLANET IGS-5225-8T2S2X Průmyslový Switch 8x 10/100/1000T, 2x 100/1000X SFP, 2x 10G SFP+, -40~+75°C

Planet IGS-5225-8T2S2X Průmyslový spravovatelný L3 přepínač 8x 1000Base-T, 2x SFP+ 10Gbase-X, 2x SFP 100/1000Base-X, 2x DI/DO. MODBUS. Web/SNMPv3 management, 255 VLAN 802.1Q sítí, Spanning Tree, Rapid Spanning Tree, agregace linek 802.3ad LACP, Port shaper, QoS, DHCP Snooping. Diagnostika SFP-DDM. Redundantní napájení, ESD přepěťová ochrana, krytí IP30, provozní teplota -40~75°C. Inteligentní přepínače pro průmyslový Ethernet jsou určeny do náročných provozních podmínek s velkým rozsahem ...

SMART Signage LED 24" LH24QBRTBGCXEN

Interaktivní displej QBR-T 24 "Full HD   Rychlé a efektivní dotykové funkce Ostrý a viditelný obsah Tenký design VELIKOST 24 " Vylepšené zapojení s intuitivní interakcí Malý dotykový displej Samsung QB24R-T s dotykovou obrazovkou poskytuje jedinečný zážitek z obchodu a zlepšuje zapojení zákazníků a nabízí zákazníkům obsah zblízka v kompaktním provedení. Navrženo pro profesionální ...

SMART Signage LED QE43T 43" LH43QETELGCXEN

Profesionální displej QE82T Úhlopříčka obrazovky: 43" Technologie TV: LED Rozlišení: Ultra HD 4k 3840x2160 Rozhraní: HDMI Rozhraní: VGA Rozhraní: USB Rozhraní: LAN Rozhraní: DisplayPort Formát obrazovky: 16:9 Svítivost (nit): 500 VESA: 200 x 200 Doba provozu: 24/7   Upgradujte své podnikání pomocí efektivních digitálních displ...

SMART Signage LED QE82T 82" LH82QETEPGCXEN

Úhlopříčka obrazovky: 82" Technologie TV: LED Rozlišení: Ultra HD 4k 3840x2160 Rozhraní: HDMI Rozhraní: VGA Rozhraní: USB Rozhraní: LAN Rozhraní: DisplayPort Formát obrazovky: 16:9 Svítivost (nit): 500 VESA: 200 x 200 Doba provozu: 24/7   Upgradujte své podnikání pomocí efektivních digitálních displejů Řada QET společnost...

SMART Signage LED QE55T 55" LH55QETELGCXEN

Úhlopříčka obrazovky: 55" Technologie TV: LED Rozlišení: Ultra HD 4k 3840x2160 Rozhraní: HDMI Rozhraní: VGA Rozhraní: USB Rozhraní: LAN Rozhraní: DisplayPort Formát obrazovky: 16:9 Svítivost (nit): 500 VESA: 200 x 200 Doba provozu: 24/7   Upgradujte své podnikání pomocí efektivních digitálních displejů Řada QET společnost...

SMART Signage LED QE50T 50" LH50QETELGCXEN

Úhlopříčka obrazovky: 50" Technologie TV: LED Rozlišení: Ultra HD 4k 3840x2160 Rozhraní: HDMI Rozhraní: VGA Rozhraní: USB Rozhraní: LAN Rozhraní: DisplayPort Formát obrazovky: 16:9 Svítivost (nit): 500 VESA: 200 x 200 Doba provozu: 24/7   Upgradujte své podnikání pomocí efektivních digitálních displejů Řada QET společnost...

SMART Signage LED QH55R 55" LH55QHREBGCXEN

Prémiový profesionální displej QH55R Úhlopříčka 55" Rozlišení 3840*2160 (4K UHD) bunda 700nit   Je čas na upscalování displeje Displeje řady QHR od společnosti Samsung mají nejlepší rozlišení UHD ve své třídě s nepřekonatelným jasem 700 nitů, což je ideální pro místa vyžadující vysokou viditelnost. Displeje také obsahují inteligentní upscaling UHD pro ohromující kvalitu obrazu, a to vše v tenkém designu...

SMART Signage LED QH43R 43" LH43QHREBGCXEN

Prémiový profesionální displej QH43R Úhlopříčka obrazovky: 43" Technologie TV: LED Rozlišení: Ultra HD 4k 3840x2160 Rozhraní: HDMI Rozhraní: VGA Rozhraní: USB Rozhraní: LAN Rozhraní: DisplayPort Formát obrazovky: 16:9 Svítivost (nit): 700 VESA: 400 x 400 Doba provozu: 24/7   Je čas na upscalování displeje

PRAWTEIN® C60, 100ml

Superpotravina Nejnovější poznatky vědy propojené s tím nejlepším z přírody. Originální receptura. Spojení molekuly C60, borovicového jehličí, aktivního uhlí, fermentovaných bobů natto a dalších surovin. Příjemná, nasládlá chuť. Vyrobeno na Moravě pomocí unikátní technologie výroby. Obsah: 100 mlPRAWTEIN® C60 obohacený o nejsilnější elementy, které nám příroda na...

Patka rámu GH-014

<p>Náhradní Alu patka / hák / koncovka rámu.<br />Porovnejte Vaši patku s fotkou a vyberte ten správný tvar.<br />Šrouby pro připevnění k rámu jsou součástí balení.<br /><br />Patka pasuje mimo jiné i na tyto rámy:</p><br /><ul><br /><li>Author A33 2013</li><br /><li>Author A3300 2000</li><br /><li>Author A3300 2008-2010</li><br /><li>Author A3301 2001</li><br /><li&g...



Podobné fráze na Nejrychlejší.cz: