Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Atase kufr

Nalezeno:    23 produktů

Atašé kufr Roncato Teenager 500295-01 černá

Plastový atašé kufr italské značky Roncato v černé barvě, madlo pro nošení v ruce, kombinační zámek, office výbava - přihrádky na uložení kancelářských potřeb, pera,vizitky atd.

Atache kufr d&n 2625-01

Koženkový atašé kufr, 2x zámek na číselný kód, vnitřní office výbava. Možnost zvětšení objemu kufříku po rozepnutí vnitřních cvoků.

Atache kufr d&n 2629-01

Koženkový atašé kufr, 2x zámek na číselný kód, vnitřní bohatá office výbava, možnost zvětšení objemu kufříku po rozepnutí vnitřních cvoků.

Atache kufr d&n 2635-01 černá

Kvalitní koženkový atašé kufr, 2x zámek na číselný kód, vnitřní bohatá office výbava na vizitky, tužky a další kancelářské potřeby.

Atache kufr d&n 2635-01 černá

Koženkový atašé kufr, 2x zámek na číselný kód, vnitřní bohatá office výbava na vizitky, tužky a další kancelářské potřeby.

Atache kufr Dielle Diplomat 103K-01 černá

Elegantní zúžený koženkový diplomatický atašé kufr italské značky Dielle s uzavíráním na 2x zámek na číselný kód. Kufřík má vnitřní office výbavu.

Atache kufr d&n 2634-01

Atašé kufr německé značky d&n, 2x zámek na číselný kód, vnitřní office výbava, možnost zvětšení objemu kufříku po rozepnutí vnitřních cvoků.

Atache kufr Dielle Diplomat 105K-01 černá

Koženkový atašé kufr italské značky Dielle, 2x zámek na číselný kód, vnitřní office výbava, možnost zvětšení objemu kufříku po rozepnutí vnitřních cvoků.

Atache kufr Dielle Diplomat 105K-01 černá

Koženkový atašé kufr italské značky Dielle, 2x zámek na číselný kód, vnitřní office výbava, možnost zvětšení objemu kufříku po rozepnutí vnitřních cvoků.

Atache kufr d&n 2620-01 černý

Černý koženkový atašé kufr. Víko kufru je uzamykatelné 2 číselnými kódovacími zámky. Vnitřní office výbava, přepážka na dokumenty. Možnost zvětšení objemu kufříku po rozepnutí vnitřních cvoků.

Atache kufr d&n 2633-01 černá

Koženkový atašé kufr 44 cm v černé barvě, 2x zámek na číselný kód, vnitřní office výbava, možnost zvětšení objemu kufříku po rozepnutí vnitřnícjh cvoků.

Atache kufr d&n 2663-01

Kožený atašé kufr německé značky d&n v černé barvě. Kufr má 2x zámek na číselný kód a vnitřní office výbavu. Možnost zvětšení objemu kufříku po rozepnutí vnitřních cvoků.

Atache kufr d&n 2664-01

Elegantní kožený atašé kufr z kolekce německé značky d&n, 2x kombinační číselný zámek, madlo, vnitřní podšívka, vnitřní office výbava - přihrádky na dokumenty, psací potřeby, vizitky a jiné kancelářské potřeby, možno zvětšit objem rozepnutím vnitřních cvoků, obal na laptop.

Atache kufr d&n 2667-01

Luxusní kožený atašé kufr z kolekce německé značky d&n, 2 x číselný kombinační zámek, madlo pro nošení v ruce, bohatá office výbava (přihrádky na dokumenty, psací potřeby, vizitky a jiné kancelářské potřeby).

Atache kufr d&n 2622-01

Atašé kufr v kombinaci Nylonu s koženkou, 2x zámek na číselný kód, vnitřní bohatá office výbava na vizitky, tužky a další kancelářské potřeby, možnost zvětšení objemu kufříku po rozepnutí vnitřních cvoků.

Atache kufr d&n 2663-02 tmavě vínová

Kožený atašé kufr německé značky d&n v hnědé barvě. Kufr má 2x zámek na číselný kód a vnitřní office výbavu. Možnost zvětšení objemu kufříku po rozepnutí vnitřních cvoků.

Atache kufr d&n černá 2649-01

Prostorný nylonový atašé kufr německé značky D&N. Kufr má vnější kapsy na zip. Zamykání na 2x zámek na číselný kód, vnitřní přihrádky, kapsa na notebook, vnitřní office výbava.

Atache kufr d&n 2660-01 černá

Elegantní kožený atašé kufr z kolekce německé značky d&n, 2x kombinační číselný zámek, madlo, vnitřní podšívka, vnitřní office výbava - přihrádky na dokumenty, psací potřeby, vizitky a jiné kancelářské potřeby, možno zvětšit objem rozepnutím vnitřních cvoků.

Atache kufr d&n 2663-02 vínová

Kožený atašé kufr německé značky d&n v tmavě vínové barvě, 2x zámek na číselný kód, vnitřní office výbava, možnost zvětšení objemu kufříku po rozepnutí vnitřních cvoků.

Atache kufr d&n 2622-01 černá

Atašé kufr v kombinaci Nylonu s koženkou, 2x zámek na číselný kód, vnitřní bohatá office výbava na vizitky, tužky a další kancelářské potřeby, možnost zvětšení objemu kufříku po rozepnutí vnitřních cvoků.

Atache kufr d&n 2626-01

Atašé kufr 45 cm v černé barvě vyrobený z kvalitní jemné koženky. 2x zámek na číselný kód, vnitřní office výbava. Možnost zvětšení objemu kufříku o 2,5 cm po rozepnutí vnitřních cvoků. Na spodní části kufru jsou 4 chromované trny na ochranu proti oděru.

Atache kufr d&n 2632-01

Luxusní kožený atašé kufr z kolekce německé značky d&n. Zamykání je na 2 číselné kombinační zámky. Vnitřní kožená podšívka, bohatá office výbava (přihrádky na dokumenty, psací potřeby, vizitky a jiné kancelářské potřeby), možnost zvětšení objemu kufru povolením vnitřních cvoků.

Atache kufr d&n 2660-01 černý

Elegantní kožený atašé kufr z kolekce německé značky d&n. Zapínání na 2x kombinační číselný zámek, pevné madlo, vnitřní podšívka. Vnitřní office výbava - přihrádky na dokumenty, psací potřeby, vizitky a jiné kancelářské potřeby. Je možné zvětšit objem kufru rozepnutím vnitřních cvoků.Podobné fráze na Nejrychlejší.cz: