Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Assassins creed figurka

Nalezeno:    12 produktů

Figurka Assassins Creed - Maria (Ariane Labed)

Plastová sběratelská figurka Maria (Ariane Labed) - postavy z počítačové hry Assassins Creed. Figurka se prodává samostatně, lze ji spojit s figurkou Aguilar (Michael Fassbender), takže dostanete jedinečné diorama podle filmu Assassin s Creed. Výška figurky je cca 23 cm. Oficiálně licencovaný produkt.

Figurka Assassins Creed Aguilar

Stylová figurka Aguilar - postavy z počítačové hry Assassins Creed. Výška figurky je cca 18 cm.

Figurka Assassins Creed Origins Bayek

Stylová figurka Bayeka - postavy z počítačové hry Assassins Creed Origins. Výška figurky je cca 32 cm.

Figurka Assassins Creed - Revolutionar Connor

Plastová sběratelská figurka Revolutionar Connor - postavy z počítačové hry Assassins Creed. Výška figurky je cca 15 cm.

Figurka Assassins Creed - Union Jacob Frye

Plastová sběratelská figurka Union Jacob Frye - postavy z počítačové hry Assassins Creed. Výška figurky je cca 15 cm.

Figurka Assassins Creed III - Color Tops Connor

Plastová sběratelská figurka Connora - postavy z počítačové hry Assassins Creed III s příslušenstvím. Výška figurky je cca 18 cm. Oficiálně licencovaný produkt.

Figurka Assassins Creed - Aguilar de Nerha

Figurka Aguilar de Nerha - hlavní postavy filmu Assassins Creed. Výška figurky je 35 cm. Součástí balení je také vysoce kvalitní diorama. Oficiálně licencováno.

Figurka Assassins Creed - Eagle Vision Ezio

Figurka Ezia - hlavní postavy počítačové hry Assassins Creed Brotherhood. Výška figurky je cca 18 cm. jedná se o exkluzivní edici SDCC 2012 - Eagle Vision Ezio. Figurka je kloubová, vyrobena z plastu. Součástí balení je také orel se stojánkem.

Assassins Creed Origins - Aya Figurine (3307216019435)

Figurka pro hru Assassin´s Creed Origins. Obsahuje 27cm postavu Ayi Sběratelská figurka Aya, brilantní žena s bystrou myslí a ostrými zbraněmi jistě potěší fanoušky hry Assassin´s Creed Origins. Figurka zobrazuje egyptskou bojovnici s vlastním bojovým stylem, která je vybavena dvojitým ostřím a podstavcem s egyptskými hieroglyfy. Krásný design, realistický vzhled a vylepšená sada rozpoznatelných textur činí z figurky originální sběratelský...

Figurka Assassins Creed IV - Edward Kenway: Assassin Pirate

Stylová figurka Edwarda Kenwaye - postavy z počítačové hry Assassins Creed IV. Výška figurky je cca 22 cm.

Figurka Assassins Creed III Connor The Last Breath

Stylová figurka Connor The Last Breath - postavy z počítačové hry Assassins Creed III. Rozměry figurky jsou 28 x 23 x 15 cm.Podobné fráze na Nejrychlejší.cz: