Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Aspirin 500mg por tbl obd 20x500mg

Nalezeno:    7 produktů

Aspirin 500mg por.tbl.obd.20x500mg

Přípravek Aspirin 500 mg obalené tablety obsahuje kyselinu acetylsalicylovou. Kyselina acetylsalicylová je analgetikum (ulevuje od...

BAYER BITTERFELD GMBH, BITTERFELD-WOLFEN | Aspirin 500mg obalené tablety por.tbl.obd.20x500mg

Přípravek se užívá při bolestech hlavy, zubů, bolestech v krku spojených s nachlazením, menstruačních bolestech, bolestech svalů, kloubů, zad. Při zánětlivých onemocněních horních cest dýchacích nebo chřipce k úlevě od bolesti a horečky.

Aspirin 500mg por.tbl.obd.80x500mg

Přípravek Aspirin 500 mg obalené tablety obsahuje kyselinu acetylsalicylovou. Kyselina acetylsalicylová je analgetikum (ulevuje od...

Aspirin 500mg por.tbl.obd.8x500mg

Přípravek Aspirin 500 mg obalené tablety obsahuje kyselinu acetylsalicylovou. Kyselina acetylsalicylová je analgetikum (ulevuje od...

Aspirin 500mg por.tbl.obd.40x500mg

Přípravek Aspirin 500 mg obalené tablety obsahuje kyselinu acetylsalicylovou. Kyselina acetylsalicylová je analgetikum (ulevuje od...

BAYER BITTERFELD GMBH, BITTERFELD-WOLFEN | Aspirin 500mg obalené tablety por.tbl.obd.40x500mg

Přípravek se užívá při bolestech hlavy, zubů, bolestech v krku spojených s nachlazením, menstruačních bolestech, bolestech svalů, kloubů, zad. Při zánětlivých onemocněních horních cest dýchacích nebo chřipce k úlevě od bolesti a horečky.

BAYER BITTERFELD GMBH, BITTERFELD-WOLFEN | Aspirin 500mg obalené tablety por.tbl.obd.8x500mg

Přípravek se užívá při bolestech hlavy, zubů, bolestech v krku spojených s nachlazením, menstruačních bolestech, bolestech svalů, kloubů, zad. Při zánětlivých onemocněních horních cest dýchacích nebo chřipce k úlevě od bolesti a horečky.