Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Apicold ustni sprej 20ml

Nalezeno:    12 produktů

Salvia Paradise Dračí krev ústní sprej 20ml

Dračí krev ústní sprej 20 ml Sangre de Drago (Dračí krev) je čistý kapalný latex z peruánského stromu Croton lechleri, který domorodci v Peru a jiných částech Jižní Ameriky používají jako řešení například kožních problémů.

Více informací
od 253 Kč
Koupit nejlevněji

APICOLD ústní sprej 20ml

APICOLD ústní sprej 20ml Zklidňuje zánět v krku a zmírňuje podráždění ústní dutiny, což mohou být příznaky nachlazení různého původu (chřipka, virové infekce).

APICOLD Ústní sprej 20 ml

Zklidňuje zánět v krku a zmírňuje podráždění ústní dutiny, což mohou být příznaky nachlazení různého původu jako je chřipka a virové infekce. 

APICOLD ústní sprej 20 ml

APICOLD ústní sprej je zdravotnický prostředek, který zklidňuje zánět v krku a zmírňuje podráždění ústní dutiny, což mohou být příznaky nachlazení různého původu. Obsahuje propolis, glycerin a mátu peprnou. Velikost balení je 20 ml.

Apicold ústní sprej 20 ml (3742112)

Zdravotnický prostředek – pomáhá zmírnit zánět v krku a podráždění ústní dutiny Ústní sprej propolisem, glycerinem a mátou peprnou pro snížení podráždění v krku a dutině ústní. Pomáhá zmírnit příznaky nachlazení jako je škrábání nebo bolest v krku, zánět, bolestivé polykání.UpozorněníVhodné pro děti i dospělé. Použití není věkově omezeno.

Salvia Paradise Dračí krev ústní sprej 20ml

Dračí krev ústní sprej 20 ml Sangre de Drago (Dračí krev) je čistý kapalný latex z peruánského stromu Croton lechleri, který domorodci v Peru a jiných částech Jižní Ameriky používají jako řešení například kožních problémů.

Larfasol sprej 20ml

Larfasol sprej 20ml Snížení podráždění sliznice dutiny ústní a hltanu po rúzných provedených zákrocích nebo v případě zánětu.

Larfasol sprej 20ml

Larfasol sprej pomáhá při snížení podráždění sliznice dutiny ústní a hltanu po různých provedených zákrocích nebo v případě zánětu. Přípravek obsahuje pouze přírodní oleje, které tvoří mechanickou ochrannou vrstvu sliznice dutiny ústní a hrtanu. Ochranná vrstva přispívá k udržení vlhkosti a elasticity sliznice, což snižuje nepříjemný pocit a bolest, zmenšuje pocit poškrábání v krku a tření, a tím ulehčuje polknutí potravin.

Sanoral Virustop 20ml

Sanoral Virustop 20ml Sprej Sanoral Virustop ulevuje od příznaků virové infekce horních cest dýchacích a zkracuje její trvání. Zvlhčuje podrážděný krk a snižuje množství patogenů ve sliznici dutiny ústní. Napomáhá procesu obnovení zanícených buněk sliznice v oblasti hltanu.

Salvena forte 20ml (2852607)

Ústní voda – ústní sprej pro extra svěží dech potlačuje nepříjemný zápach z úst a posiluje a regeneruje dásně Bylinný ústní sprej salvena forte obsahuje extrakt šalvěje lékařské. Posiluje a regeneruje dásně a sliznici dutiny ústní. Spolu s extraktem ze zeleného čaje, mentolu a máty peprné potlačuje nepříjemný zápach z úst a díky desinfekční přísadě přispívá pro zdravější ústa.Složení:Extrakt šalvěje lékařské, zeleného čaje, mentholu a máty peprné...

Sanoral Virustop 20ml

Sprej Sanoral Virustop ulevuje od příznaků virové infekce horních cest dýchacích a zkracuje její trvání. Zvlhčuje podrážděný krk a snižuje množství patogenů ve sliznici dutiny ústní. Napomáhá procesu obnovení zanícených buněk sliznice v oblasti hltanu. Velikost balení je 20 ml.

ALTERMED Salvena forte 20ml

ALTERMED Salvena forte je ústní sprej, který pomáhá proti zánětům dásní, posiluje a regeneruje sliznici dutiny ústní a potlačuje nepříjemný zápach z úst. Má rychlý účinek. Přípravek je vyroben z přírodních látek.