Kde jsem:     >  Katalog

Allnature beef natural jerky 100g

Nalezeno:    28 produktů

Beef natural Jerky 25g

Hledáte ideální rychlou svačinu na cesty či výlety do přírody nebo jen potřebujete dodat energii při náročném dni v práci? Vyzkoušejte naše vysoce kvalitní jemně zauzené a nasolené sušené hovězí maso, které je bohaté na protein. Díky téměř nulovému množství tuku a sacharidů a vysokému obsahu bílkovin vám zajistí regeneraci svalů a udrží v kondici po celý den. Složení obsahuje: Sušené hovězí maso 70,1 % (na 100 g výrobku je použito 172 g syrového masa), jedlá sůl, pepř,...

Allnature BEEF Natural Jerky 25g

Hledáte ideální rychlou svačinu na cesty či výlety do přírody nebo jen potřebujete dodat energii při náročném dni v práci? Vyzkoušejte naše vysoce kvalitní jemně zauzené a nasolené sušené hovězí maso, které je bohaté na protein. Díky téměř nulovému množství tuku a sacharidů a vysokému obsahu bílkovin vám zajistí regeneraci svalů a udrží v kondici po celý den. Upozornění:Absorbér kyslíku uvnitř obalu není určen k požití. Skladování:Skladujte v suchu a...

Allnature - Beef natural jerky 25g

\nBeef natural Jerky 25g\nHledáte ideální rychlou svačinu na cesty či výlety do přírody nebo jen potřebujete dodat energii při náročném dni v práci? Vyzkoušejte naše vysoce kvalitní sušené hovězí maso

Allnature BEEF Natural Jerky 100 g

Allnature BEEF Natural Jerky 100 g Hledáte ideální rychlou svačinu na cesty či výlety do přírody nebo jen potřebujete dodat energii při náročném dni v práci? Vyzkoušejte naše vysoce kvalitní jemně zauzené a nasolené sušené hovězí maso, které je bohaté na protein. Díky téměř nulovému množství tuku a sacharidů a vysokému obsahu bílkovin vám zajistí regeneraci svalů a udrží v kondici po celý den.

Allnature BEEF BBQ Jerky sušené hovezí maso 100g

Allnature BEEF BBQ Jerky sušené hovězí maso. Hledáte ideální rychlou svačinu na cesty či výlety do přírody nebo jen potřebujete dodat energii při náročném dni v práci? Vyzkoušejte vysoce kvalitní sušené hovězí maso s příchutí barbecue, které je bohaté na protein. Díky téměř nulovému množství tuku a sacharidů a vysokému obsahu bílkovin vám zajistí regeneraci svalů a udrží v kondici po celý den. Balení obsahuje 100 g.

Allnature Beef Natural Jerky 3 x 25 g

Allnature BEEF Natural Jerky 3x25g Vysoce kvalitní jemně zauzené a nasolené sušené hovězí maso, které je bohaté na protein.

Allnature Beef Natural Jerky 3 x 100 g

Allnature BEEF Natural Jerky 3x100 g Vysoce kvalitní jemně zauzené a nasolené sušené hovězí maso, které je bohaté na protein. Díky téměř nulovému množství tuku a sacharidů a vysokému obsahu bílkovin vám zajistí regeneraci svalů a udrží v kondici po celý den.

Allnature BEEF Natural jerky - sušené hovězí maso 25g

kvalitní hovězí sušené maso vhodné jako svačina na cesty, do práce nebo na sport vysoký obsah proteinu: 64% výrobce: Allnature, s.r.o.

ALLNATURE Beef natural Jerky sušené maso 25 g

Vysoce kvalitní jemně zauzené a nasolené sušené hovězí maso, které je bohaté na protein.

ALLNATURE Beef natural Jerky sušené maso 100 g

Vysoce kvalitní jemně zauzené a nasolené sušené hovězí maso, které je bohaté na protein.

Allnature Turkey Natural Jerky sušené krůtí maso 100g

Allnature Turkey Natural Jerky sušené krůtí maso. Hledáte ideální rychlou svačinu na cesty či výlety do přírody nebo jen potřebujete dodat energii při náročném dni v práci? Vyzkoušejte vysoce kvalitní jemně zauzené a nasolené sušené krůtí maso, které je bohaté na protein. Díky téměř nulovému množství tuku a sacharidů a vysokému obsahu bílkovin vám zajistí regeneraci svalů a udrží v kondici po celý den. Balení obsahuje 100 g.

Allnature Turkey Natural jerky - sušené krůtí maso 100g

kvalitní krůtí sušené maso vhodné jako svačina na cesty, do práce nebo na sport vysoký obsah proteinu: 76,8% výrobce: Allnature, s.r.o.

Royal Jerky Beef Barbecue 22g

Royal Jerky Beef Barbecue 22gSušené maso - Hovězí BBQ. 100% Natural. Bez jakýchkoli chemických přísad. Sušeno metodou Dry Meat. Obsahuje velké množství bílkovin. Rychlý a kvalitní přísun energie. Zdravá a rychlá svačina. Vhodné pro cestování a sportovní aktivity. Vyrobeno z prémiového hovězího masa.

Royal Jerky Beef Original 40g

Royal Jerky Beef Original 40g Sušené maso - Hovězí Original. 100% Natural. Bez jakýchkoli chemických přísad. Sušeno metodou Dry Meat. Obsahuje velké množství bílkovin. Rychlý a kvalitní přísun energie. Zdravá a rychlá svačina. Vhodné pro cestování a sportovní aktivity. Vyrobeno z prémiového hovězího masa.

Royal Jerky Beef Barbecue 40g

Royal Jerky Beef Barbecue 40gSušené maso - Hovězí BBQ. 100% Natural. Bez jakýchkoli chemických přísad. Sušeno metodou Dry Meat. Obsahuje velké množství bílkovin. Rychlý a kvalitní přísun energie. Zdravá a rychlá svačina. Vhodné pro cestování a sportovní aktivity. Vyrobeno z prémiového hovězího masa.

Royal Jerky Beef Original 22g

Royal Jerky Beef Original 22g Sušené maso - Hovězí Original. 100% Natural. Bez jakýchkoli chemických přísad. Sušeno metodou Dry Meat. Obsahuje velké množství bílkovin. Rychlý a kvalitní přísun energie. Zdravá a rychlá svačina. Vhodné pro cestování a sportovní aktivity. Vyrobeno z prémiového hovězího masa.

Royal Jerky Beef Extreme Hot 22g

Royal Jerky Beef Extreme Hot 22gSušené maso - Hovězí Extreme Hot. 100% Natural. Bez jakýchkoli chemických přísad. Sušeno metodou Dry Meat. Extra pálivé. Obsahuje velké množství bílkovin. Rychlý a kvalitní přísun energie. Zdravá a rychlá svačina. Vhodné pro cestování a sportovní aktivity. Vyrobeno z prémiového hovězího masa.

Royal Jerky Beef Sweet&Chilli 40g

Royal Jerky Beef Sweet&Chilli 40gSušené maso - Hovězí Sweet & Chilli. 100% Natural. Bez jakýchkoli chemických přísad. Sušeno metodou Dry Meat. Obsahuje velké množství bílkovin. Rychlý a kvalitní přísun energie. Zdravá a rychlá svačina. Vhodné pro cestování a sportovní aktivity. Vyrobeno z prémiového hovězího masa.

Royal Jerky Beef Extreme Hot 40g

Royal Jerky Beef Extreme Hot 40gSušené maso - Hovězí Extreme Hot. 100% Natural. Bez jakýchkoli chemických přísad. Sušeno metodou Dry Meat. Extra pálivé. Obsahuje velké množství bílkovin. Rychlý a kvalitní přísun energie. Zdravá a rychlá svačina. Vhodné pro cestování a sportovní aktivity. Vyrobeno z prémiového hovězího masa.

Royal Jerky Beef Sweet&Chilli 22g

Royal Jerky Beef Sweet&Chilli 22g Sušené maso - Hovězí Sweet & Chilli. 100% Natural. Bez jakýchkoli chemických přísad. Sušeno metodou Dry Meat. Obsahuje velké množství bílkovin. Rychlý a kvalitní přísun energie. Zdravá a rychlá svačina. Vhodné pro cestování a sportovní aktivity. Vyrobeno z prémiového hovězího masa.

Royal Jerky Beef Zero Sugar 22g

Royal Jerky Beef Zero Sugar 22g Sušené maso - Hovězí Zero Sugar. 100% Natural. Bez jakýchkoli chemických přísad. Sušeno metodou Dry Meat. 0% cukru. KETO friendly. Obsahuje velké množství bílkovin. Rychlý a kvalitní přísun energie. Zdravá a rychlá svačina. Vhodné pro cestování a sportovní aktivity. Vyrobeno z prémiového hovězíh...

Royal Jerky s.r.o. ROYAL Jerky beef ORIGINAL 40 g

Sušené maso - Hovězí Original. Masný výrobek trvanlivý tepelně opracovaný. Bez konzervačních látek, barviv, glutamátu sodného a bez lepku. Složení: hovězí maso, cukr, sója, fermentovaná pšenice (bez lepku), jedlá sůl, přírodní aroma, ocet kvasný lihový, fruktózový sirup, česnek, rajský protlak, jablečná šťáva z koncentrátu, paprika, pepř. 100g sušeného masa je vyrobených z 260g prémiového irského hovězího masa. Skladování: Skladujte při teplotě od +5°C do +25°C. Případný bílý povlak na po...

Royal Jerky s.r.o. ROYAL Jerky beef EXTREME HOT 40 g

Sušené maso - Hovězí Extreme Hot: Masný výrobek trvanlivý, tepelně opracovaný. Bez konzervačních látek, barviv, glutamátu sodného a bez lepku. Složení: hovězí maso, cukr, sója, fermentovaná pšenice (bez lepku), jedlá sůl, přírodní aroma, ocet kvasný lihový, glukózo-fruktózový sirup, česnek, cibule, rajský protlak, jablečná šťáva z koncentrátu, jalapeňo mleté. 100g sušeného masa je vyrobeno z 260g prémiového hovězího masa. Složení: hovězí maso, cukr, sója, fermentovaná pšenice (bez lepku), je...

Royal Jerky s.r.o. ROYAL Jerky beef EXTREME HOT 22 g

Sušené maso - Hovězí Extreme Hot: Masný výrobek trvanlivý, tepelně opracovaný. Bez konzervačních látek, barviv, glutamátu sodného a bez lepku. Složení: hovězí maso, cukr, sója, fermentovaná pšenice (bez lepku), jedlá sůl, přírodní aroma, ocet kvasný lihový, glukózo-fruktózový sirup, česnek, cibule, rajský protlak, jablečná šťáva z koncentrátu, jalapeňo mleté. 100g sušeného masa je vyrobeno z 260g prémiového hovězího masa. Složení: hovězí maso, cukr, sója, fermentovaná pšenice (bez lepku), je...

Royal Jerky s.r.o. ROYAL Jerky beef SWEET&CHILLI 22 g

Sušené maso - Hovězí Sweet & Chilli. Masný výrobek trvanlivý tepelně opracovaný. Bez konzervačních látek, barviv, glutamátu sodného a bez lepku. Složení: hovězí maso, cukr, sója, fermentovaná pšenice (bez lepku), jedlá sůl, přírodní aroma, ocet kvasný lihový, glukózo-fruktózový sirup, česnek, rajský protlak, jablečná šťáva z koncentrátu, chilli, paprika pálivá, c cibule. 100g sušeného masa je vyrobených z 260g prémiového hovězího masa. Skladování: Skladujte při teplotě od +5°C do +25°C. ...

Royal Jerky s.r.o. ROYAL Jerky beef SWEET&CHILLI 40 g

Sušené maso - Hovězí Sweet & Chilli. Masný výrobek trvanlivý tepelně opracovaný. Bez konzervačních látek, barviv, glutamátu sodného a bez lepku. Složení: hovězí maso, cukr, sója, fermentovaná pšenice (bez lepku), jedlá sůl, přírodní aroma, ocet kvasný lihový, glukózo-fruktózový sirup, česnek, rajský protlak, jablečná šťáva z koncentrátu, chilli, paprika pálivá, cibule. 100g sušeného masa je vyrobených z 260g prémiového hovězího masa. Skladování: Skladujte při teplotě od +5°C do +25°C. Př...

Lordy Jerky - Hovězí sušené maso natural, 50 g

Lordy Jerky - Hovězí sušené maso natural, 50 g Nevtíravá chuť. Klasika všech klasik. Jednou ochutnáš a nebudeš chtít jinak! Beef jerky je sušeno na max, proto pořádně křupe. Sušené maso z hovězí svíčkové, co voní po českém česneku a omáčce teriyaki. Žádná chemie, lepek...

Lordy Jerky - Hovězí sušené maso natural, 100 g

Lordy Jerky - Hovězí sušené maso natural, 100 g Nevtíravá chuť. Klasika všech klasik. Jednou ochutnáš a nebudeš chtít jinak! Beef jerky je sušeno na max, proto pořádně křupe. Sušené maso z hovězí svíčkové, co voní po českém česneku a omáčce teriyaki. Žádná chemie, lepe...