Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Album pokemon 180 karet

Nalezeno:    33 produktů

Pokémon: Mini Album s boosterem - SM5 Ultra Prism

Skvělé sběratelské album pro 60 karet, které chcete mít po ruce. Může jít o výběr 60 nejoblíbenějších a nejsilnějších Pokémonů uložených v super albu s deskami zdobenými ilustrací Dusk Mane Necrozma. Sbírka se navíc rozšíří i díky booster balení, kde najdete 10 libovolných karet ze série Ultra Prism, které můžete hned přidat do alba.

Pokémon karty: Necrozma Prism plechovka s Dusk Mane Necrozma-GX

Extra silný kovový Pokémon Dusk Mane Necrozma-GX pochází z edice Ultra Prism. Je tak silná, že pro její udržení je potřeba pořádná kovová plechovka v krásném provedení s jejím vyobrazením. Plechovka je krásným kouskem do každé sbírky. Kromě toho, že máte jistotu fóliové karty Dusk Mane Necrozma-GX se můžete těšit na další 4 booster balíčky s náhodně namíchanými kartami, kde dohromady dostanete dalších 40 karet do své sbírky. Všechny je pak můžete nechat v plechovce, nebo si na ně pořídit krásné...

Pokémon karty: Necrozma Prism plechovka s Dawn Wings Necrozma-GX

Mezi silné Pokémony z edice Ultra Prism rozhodně patří ikonická Dawn Wings Necrozma-GX. Její psychické útoky jsou překvapivě účinné a spolu s krásným vzhledem sběratelské kartičky tak máte hned dva důvody, proč by neměla chybět ve vaší sbírce. V nádherně vyzdobené plechovce najdete nejenom fóliovou kartu samotné Dawn Wings Necrozma-GX, ale čeká na vás i další porce Pokémonů schovaná ve 4 booster balíčcích. Plechovka potom může posloužit jako praktické ukládání karet pro případ, že ještě nemáte ...

Album Pokémon: 9-Pocket Portfolio - Pokéball 360 karet (Ultra Pro)

Album Pokemon: 9-Pocket Portfolio - Pokéball od společnosti Ultra Pro pojme až 360 karet v obalech. Acid-free, bez obsahu PVC.

Pokémon karty: A5 album Pokéball

Mít sběratelské kartičky srolované v Pokéballu by asi nebylo úplně praktické. Můžete to ale vyřešit tím, že si pořídíte praktické A5 album na karty. Designové provedení inspirované právě Pokéballem vypadá velmi pěkně a na první pohled budí dojem profesionálního sběratele a hráče Pokémonů. Do alba na karty o velikost A5 se vám vejde až 80 karet s Pokémony. Uspořádání je rozděleno na 10 stran, kdy každá z nich obsahuje 4 kapsy. Při oboustranném vkládání si tak můžete přehledně uložit právě 80 růz...

Pokémon karty: A5 album Eevee

Krásné a praktické album pro všechny zapálené sběratele Pokémonů. Album je o velikosti A5 a přední straně dominuje roztomile koukající Pokémon Eevee. Dokáže se vyvinout v nejrůznější Pokémony, jako jsou vodní Vaporeon, ohnivý Flareon, elektrický Jolteon, psychický Espeon a další. Všechna tahle vývojová stádia tvoří zadní stranu alba a pozadí za velkým obrázkem malé Eevee. V albu je k dispozici 10 stran se 4 kapsami na každé straně pro vložení karet. Díky tomu se vám dovnitř vejde až 80 karet Po...

Album Pokémon: 9-Pocket Portfolio - Snorlax (Ultra Pro)

Album Pokemon: 9-Pocket Portfolio - Snorlax od společnosti Ultra Pro má 10 stran, které pojmou celkem až 180 karet ve dvojím obalu (90 karet v jednoduchém obalu).

Pokémon: Mini Album s boosterem - Sun & Moon

Album na karty Pokémon + 10 Pokémon karet v booster balíčku z edice Sun & Moon. Album pojme až 60 karet. Rozměry alba: 10 x 8 x 2, 5 cm.

Album Pokémon: Sun & Moon Guardians Rising

Album Pokémon: Sun & Moon Guardians Rising pojme až 60 karet pro živou karetní hru Pokémon TCG a dále obsahuje 1 booster (10 náhodně namíchaných karet) pro tuto hru z edice Sun & Moon Guardians Rising. Velikost alba je 8,5 x 10,5 cm

Pokémon: A5 album - SM4 Crimson Invasion

Oficiální album na karty Pokémon o velikosti A5 s motivem Pokémonů z edice Sun and Moon Crimson Invasion. Album obsahuje 10 stránek, přičemž na každé jsou 4 kapsy. Celkem pojme až 80 karet při oboustranném vkládání.

Pokémon: A5 album - SM3 Burning Shadows

Oficiální album na karty Pokémon o velikosti A5 s motivem Pokémonů z edice Sun and Moon Burning Shadows. Album obsahuje 10 stránek, přičemž na každé jsou 4 kapsy. Celkem pojme až 80 karet při oboustranném vkládání.

Pokémon: A5 album - SM2 Guardians Rising

Oficiální album na karty Pokémon o velikosti A5 s motivem Pokémonů z edice Sun and Moon Guardians Rising. Album obsahuje 10 stránek, přičemž na každé jsou 4 kapsy. Celkem pojme až 80 karet při oboustranném vkládání.

Album Pokémon: Eevee - kroužková vazba (Ultra Pro)

Album od společnosti Ultra Pro s motivem pokémona Eevee na přední straně a s vyztuženou kroužkovou vazbou. Album je 3-kroužkové, vhodné pro listy 9-pocket. Album neobsahuje listy pro vkládání karet.

Album Pokémon: Premium Pro-Binder - Pikachu

Album Pokémon: Premium Pro-Binder s potiskem žlutého pokémona Pikachu. Album obsahuje 20 listů s 18.ti kapsami (každá strana jich má 9), tj. celkem pojme až 360 karet v obalech Ultra Pro Deck Protector. Obal alba tvoří polstrovaná koženka, vyrobeno bez obsahu PVC, acid free.

Pokémon: A5 album - SM5 Ultra Prism

Praktické sběratelské album ve velikosti A5 na motivy edice Ultra Prism je skvělým místem pro přehledné uložení karet Pokémonů. V albu najdete dohromady 10 stránek, kdy na každé z nich jsou 4 kapsy. Celkově se tak do alba dá uspořádat 80 karet při oboustranném vkládání. Toto menší album je ideální pro sbírku vzácnějších a oblíbených Pokémonů. Tak na nic nečekejte a uspořádejte si své Pokémony do skvělého tematického alba.

Album Pokémon: 9-Pocket Portfolio - Sun and Moon 2 (Ultra Pro)

Album Pokemon: 9-Pocket Portfolio - Sun and Moon 2 od společnosti Ultra Pro má 10 stran, které pojmou celkem až 180 karet v obalech.

Album Pokémon: 9-Pocket Portfolio - Sun and Moon 5 (Ultra Pro)

Album Pokemon: 9-Pocket Portfolio - Sun and Moon 5 od společnosti Ultra Pro má 10 stran, které pojmou celkem až 180 karet v obalech.

Album Pokémon: 9-Pocket Portfolio - Sun and Moon 4 (Ultra Pro)

Album Pokemon: 9-Pocket Portfolio - Sun and Moon 4 od společnosti Ultra Pro má 10 stran, které pojmou celkem až 180 karet v obalech.

Album Pokémon: 4-Pocket Portfolio - Snorlax (Ultra Pro)

Album Pokemon: 4-Pocket Portfolio - Snorlax od společnosti Ultra Pro pojme až 80 karet ve dvojím obalu (40 karet v jednoduchém obalu). Album obsahuje 10 stran s vysokým jasem.

Pokémon: Sběratelské album A5 Sun and Moon - Crimson Invasion

Pokémon - chyť je všechny! Sběratelské album na úschovu hracích karet a jejich ochranu před poškozením. Album má velikost A5 a najdeš v něm deset průhledných listů vždy se čtyřmi místy pro úschovu karet. Při oboustranném vkládání karet je do jednoho listu možné umístit 8 hracích karet. Do sběratelského alba tak můžeš naskládat až 80 karet. Duplicitní karty můžeš skládat za sebe. Z jedné strany alba najdete obrázek Pokémona Ho-Oh a z druhé strany pak Marshadow. Album není nutné využívat ...

Pokémon: Mini Album s boosterem - SM3 Burning Shadows

Balení obsahuje album na karty Pokémon a booster balíček ze série Sun and Moon 3 Burning Shadows. Ablum pojme až 60 karet. Rozměry: 10 x 8 x 2, 5 cm Obsah balení: Pokémon album na 60 karet Booster balíček Sun & Moon 3 - Burning Shadows (10 karet)

Pokémon: Mini Album s boosterem - SM4 Crimson Invasion

Balení obsahuje album na karty Pokémon a booster balíček ze série Sun and Moon Crimson Invasion. Ablum pojme až 60 karet.

Pokémon: Papírové album A4 Sun and Moon - Burning Shadows

Pokémon - chyť je všechny! Ve sběratelském albu najdete na každé straně obrázky karet 6 vybraných Pokémonů od každé barvy z edice Burning Shadows. Každou barvu reprezentuje i ilustrace jednoho z Pokémonů. Album má celkem 6 stran, je zde tedy místo na 36 vybraných karet. Jednotlivé karty si můžete do alba vložit nebo klidně nalepit a papírové album tak používat jako encyklopedii Pokémonů. Balení obsahuje: - papírové album s přehledem vybraných karet z edice Sun and Moon: Burning Shadow...

Album Pokémon: Sun and Moon 5 - Ultra Prism Mini Portfolio

Sběratelské album pro sběratelskou karetní hru Pokémon TCG pojme až 60 karet a součástí sady je také 1x booster z nové série Sun and Moon 5 - Ultra Prism, takže můžete rovnou začít hrát.

Album Pokémon: 9-Pocket Portfolio - Snorlax - se složkami (Ultra Pro)

Album Pokémon: 9-Pocket PRO-Binder - Snorlax od společnosti Ultra Pro obsahuje 20 listů s 18.ti kapsami (9 kapes na každé straně), tj. celkem 360 slotů, do kterých pojme až 360 karet v obalech. Černý podklad stránek je potažen texturou, která chrání Vaše karty proti tření a usnadňuje jejich vkládání, příp. vyjmutí. Pořadač je vyroben z nezávadných polypropylenových materiálů.

Album Pokémon: 9-Pocket - Eevee - se složkami (Ultra Pro)

Album Pokémon: 9 Pocket PRO-Binder - Eevee od společnosti Ultra Pro obsahuje 20 listů s 18.ti kapsami (každá strana jich má 9), tj. celkem 360 slotů, do kterých pojme až 360 karet ve dvojitých obalech od společnosti Ultra Pro. Bez obsahu acidů, PVC-Free.

Album Pokémon: 9-Pocket Portfolio - Silhouettes - se složkami (Ultra Pro)

Album Pokémon: 9 Pocket PRO-Binder - Full-View Silhouettes od společnosti Ultra Pro obsahuje 20 listů s 18.ti kapsami (každá strana jich má 9), tj. celkem 360 slotů, do kterých pojme až 360 karet ve dvojitých obalech od společnosti Ultra Pro. Bez obsahu acidů, PVC-Free.

Album Pokémon: 4-Pocket Portfolio - Sun and Moon 5 (Ultra Pro)

Album Pokemon: 4-Pocket Portfolio - Sun and Moon 5 od společnosti Ultra Pro má 10 stran, které pojmou celkem až 80 karet v obalech.

Album Pokémon: 4-Pocket Portfolio - Sun and Moon 4 (Ultra Pro)

Album Pokemon: 4-Pocket Portfolio - Sun and Moon 4 od společnosti Ultra Pro má 10 stran, které pojmou celkem až 80 karet v obalech.

Pokémon: Collector’s mini Album Sun & Moon Burning Shadows

Pokémon: Collector’s Album Sun & Moon Burning Shadows pojme až 60 karet živé karetní hry Pokémon TCG. Navíc každé balení obsahuje 1 booster z edice Sun & Moon Burning Shadows, takže můžete ihned začít se zaplňováním vašeho nového alba! Velikost alba je 8,5 x 10,5 cm

10 složek pro karetní album s kroužkovou vazbou (Ultimate Guard 18-Pocket pages)

Balení obsahuje 10 složek pro album na karty s kroužkovou vazbou. Každý list obsahuje 9 kapes na každé straně (celkem tedy místo pro 18 karet, stránky dohromady pojmou až 180 karet v obalech). Vhodné pro jakékoliv album s 11 otvory. Rozměry stran jsou 297 x 235 mm. Acid free a bez PVC. Ideální pro Ultimate Guard Supreme Collector Album XenoSkin.

ALCATEL 5 (5086D-2AALE17) černý + Doprava zdarma

Nejmenší 5,7” smartphone Díky modernímu displeji bez rámečků s poměrem stran 18: 9 a jemně zaoblenému tělu nabízí Alcatel 5 design na úrovni prémiových smartphonů. Výborný duální přední fotoaparát dokáže vykouzlit kvalitní selfie. Jeho primární 13Mpx kamera zachytí autoportréty, sekundární super širokoúhlá kamera se záběrem 120° a velkým pixelem se postará o perfektní skupinové fotky i za horšího světla. Fotky a videa se skvěle vyjímají na úchvatném displeji bez rámečků. Více úkolů...

ALCATEL 5 (5086D-2BALE17) zlatý + Doprava zdarma

Nejmenší 5,7” smartphone Díky modernímu displeji bez rámečků s poměrem stran 18: 9 a jemně zaoblenému tělu nabízí Alcatel 5 design na úrovni prémiových smartphonů. Výborný duální přední fotoaparát dokáže vykouzlit kvalitní selfie. Jeho primární 13Mpx kamera zachytí autoportréty, sekundární super širokoúhlá kamera se záběrem 120° a velkým pixelem se postará o perfektní skupinové fotky i za horšího světla. Fotky a videa se skvěle vyjímají na úchvatném displeji bez rámečků. Více úkolů...Podobné fráze na Nejrychlejší.cz: