Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Album pokemon 180 karet

Nalezeno:    30 produktů

Pokémon malé album Sun and Moon

Kapesní album na karty Pokémon + 10 Pokémon karet v booster balíčku z edice Sun & Moon. Album pojme až 60 karet. Rozměry alba: 10 x 8 x 2, 5 cm Sun & Moon edice Začnete nové dobrodružství v novém kraji s úplně novými Pokémony. Tropický ostrov Alola má připravené nové druhy Pokémonů, ale i zcela nové výzvy a nebezpečí. Postavíte dostatečně silný tým, se kterým porazíte všechny nepřátele? Jde o první edici celé série Sun & Moon. Skládá se z 163 karet a je mezi nimi 11 nových extra silných Pokémon...

Pokémon: SM8 Lost Thunder - A4 album na 180 karet

Sběratelské album velikosti A4 s Pokémony sady SM7 Celestial Storm   Do tohoto alba se vejde na každou stranu devět karet (při oboustranném dávání karet i osmnáct) s tím, že je možné sem uschovat 180 karet. Zde budou karty chráněny před vnějším poškozením, nebudou poškrábané a ani nebudou mít ohnuté rohy, také děl&a...

Album Pokémon: Sun & Moon Guardians Rising

Album Pokémon: Sun & Moon Guardians Rising pojme až 60 karet pro živou karetní hru Pokémon TCG a dále obsahuje 1 booster (10 náhodně namíchaných karet) pro tuto hru z edice Sun & Moon Guardians Rising. Velikost alba je 8,5 x 10,5 cm

Pokémon: Collector’s mini Album Sun & Moon Burning Shadows

Pokémon: Collector’s Album Sun & Moon Burning Shadows pojme až 60 karet živé karetní hry Pokémon TCG. Navíc každé balení obsahuje 1 booster z edice Sun & Moon Burning Shadows, takže můžete ihned začít se zaplňováním vašeho nového alba! Velikost alba je 8,5 x 10,5 cm

Pokémon: Sun and Moon 6 - Forbidden Light Mini Portfolio

Sběratelské album pro sběratelskou karetní hru Pokémon TCG pojme až 60 karet a součástí sady je také 1x booster z nové série Sun and Moon 6 - Forbidden Light, takže můžete rovnou začít hrát.

Pokémon: SM5 Ultra Prism - A5 album na 80 karet

Sběratelské album velikosti A5 s Pokémony nové sady SM6 Forbidden Light Album velikosti A5, které pojme 40 kater. Při oboustranném vkládání 80 karet! Zde budou karty chráněny před vnějším poškozením, nebudou poškrábané a ani nebudou mít ohnuté rohy, také dělá hráčovu sbírku mnohem více přehlednou. Konec nošení karet po krabičkách, nyní je čas na album! pokemerch

Album Pokémon: 9-Pocket Portfolio - Snorlax (Ultra Pro)

Album Pokemon: 9-Pocket Portfolio - Snorlax od společnosti Ultra Pro má 10 stran, které pojmou celkem až 180 karet ve dvojím obalu (90 karet v jednoduchém obalu).

Album Pokémon: 9-Pocket Portfolio - Ultra Ball (Ultra Pro)

Album Pokemon: 9-Pocket Portfolio - Ultra Ball od společnosti Ultra Pro má 10 stran, které pojmou celkem až 180 karet ve dvojím obalu (90 karet v jednoduchém obalu).

Ultra Pro Pokémon A5 album Pokéball

Mít sběratelské kartičky srolované v Pokéballu by asi nebylo úplně praktické. Můžete to ale vyřešit tím, že si pořídíte praktické A5 album na karty. Designové provedení inspirované právě Pokéballem vypadá velmi pěkně a na první pohled budí dojem profesionálního sběratele a hráče Pokémonů. Do alba na karty o velikost A5 se vám vejde až 80 karet s Pokémony. Uspořádání je rozděleno na 10 stran, kdy každá z nich obsahuje 4 kapsy. Při oboustranném vkládání si tak můžete přehledně uložit právě 80 růz...

Album Pokémon: Eevee - kroužková vazba (Ultra Pro)

Album od společnosti Ultra Pro s motivem pokémona Eevee na přední straně a s vyztuženou kroužkovou vazbou. Album je 3-kroužkové ve formátu A4, vhodné pro listy 9-pocket. Album neobsahuje listy pro vkládání karet.

Album Pokémon: Premium Pro-Binder - Pikachu

Album Pokémon: Premium Pro-Binder s potiskem žlutého pokémona Pikachu. Album obsahuje 20 listů s 18.ti kapsami (každá strana jich má 9), tj. celkem pojme až 360 karet v obalech Ultra Pro Deck Protector. Obal alba tvoří polstrovaná koženka, vyrobeno bez obsahu PVC, acid free.

Pokémon: SM7 Celestial Storm - A5 album na 80 karet (1/12)

Album velikosti A5, které pojme 40 kater. Při oboustranném vkládání 80 karet! Zde budou karty chráněny před vnějším poškozením, nebudou poškrábané a ani nebudou mít ohnuté rohy, také dělá hráčovu sbírku mnohem více přehlednou. Konec nošení karet po krabičkách, nyní je čas na album! Zakupte produkt Pokémon: SM7 Celestial Storm - A5 album na 80 karet (1/12) z kategorie Hry, hračky, párty, karneval | Společenské hry | Sběratelské hry od výrobce UltraPro za cenu 219 Kč....

Album Pokémon: 9-Pocket Portfolio - Sun and Moon 8 (Ultra Pro)

Album Pokemon: 9-Pocket Portfolio - Sun and Moon 8 od společnosti Ultra Pro pojme až 180 karet v obalech.

Album Pokémon: 4-Pocket Portfolio - Snorlax (Ultra Pro)

Album Pokemon: 4-Pocket Portfolio - Snorlax od společnosti Ultra Pro pojme až 80 karet ve dvojím obalu (40 karet v jednoduchém obalu). Album obsahuje 10 stran s vysokým jasem.

Album Pokémon: 4-Pocket Portfolio - Ultra Ball (Ultra Pro)

Album Pokemon: 4-Pocket Portfolio - Ultra ball od společnosti Ultra Pro pojme až 80 karet v obalech. Album je vyrobeno z nezávadných polypropylenových materiálů.

Album Pokémon: 4-Pocket Portfolio - Pokéball (Ultra Pro)

Album Pokemon: 4-Pocket Portfolio - Pokéball od společnosti Ultra Pro pojme až 80 karet v obalech. Album je vyrobeno z nezávadných polypropylenových materiálů.

Album Pokémon 9-Pocket Pro-Binder - Ultra Ball

Album na karty 9-Pocket Pro-Binder - Ultra Ball od společnosti Ultra Pro má 9 stran s kapsami a jeho obal neobsahuje PVC. Pořadač pojme až 360 karet v obalech Ultra Pro Deck Protector.

Ultra Pro Pokémon A5 album SM6 Forbidden Light

Praktické sběratelské album ve velikosti A5 z edice Sun and Moon - Forbidden Light s Pokémony Greninja a Naganadel je skvělým místem pro přehledné uložení karet Pokémonů. V albu najdete dohromady 10 stránek, kdy na každé z nich jsou 4 kapsy. Celkově se tak do alba dá uspořádat 80 karet při oboustranném vkládání. Toto menší album je ideální pro sbírku vzácnějších a oblíbených Pokémonů. Tak na nic nečekejte a uspořádejte si své Pokémony do skvělého tematického alba....

Album Pokémon: 9-Pocket - Eevee - se složkami (Ultra Pro)

Album Pokémon: 9 Pocket PRO-Binder - Eevee od společnosti Ultra Pro obsahuje 20 listů s 18.ti kapsami (každá strana jich má 9), tj. celkem 360 slotů, do kterých pojme až 360 karet ve dvojitých obalech od společnosti Ultra Pro. Bez obsahu acidů, PVC-Free.

Album Pokémon: 9-Pocket Portfolio - Silhouettes - se složkami (Ultra Pro)

Album Pokémon: 9 Pocket PRO-Binder - Full-View Silhouettes od společnosti Ultra Pro obsahuje 20 listů s 18.ti kapsami (každá strana jich má 9), tj. celkem 360 slotů, do kterých pojme až 360 karet ve dvojitých obalech od společnosti Ultra Pro. Bez obsahu acidů, PVC-Free.

Album Pokémon: 9-Pocket Portfolio - Pokéball - se složkami (Ultra Pro)

Album Pokémon: 9-Pocket PRO-Binder - Pokéball od společnosti Ultra Pro obsahuje 20 listů s 18.ti kapsami (9 kapes na každé straně), tj. celkem 360 slotů, do kterých pojme až 360 karet v obalech. Černý podklad stránek je potažen texturou, která chrání Vaše karty proti tření a usnadňuje jejich vkládání, příp. vyjmutí. Pořadač je vyroben z nezávadných polypropylenových materiálů.

Album Pokémon: 9-Pocket Portfolio - Charizard - se složkami (Ultra Pro)

Album Pokémon: 9 Pocket PRO-Binder - Eevee od společnosti Ultra Pro obsahuje 20 listů s 18.ti kapsami (každá strana jich má 9), tj. celkem 360 slotů, do kterých pojme až 360 karet v obalech společnosti Ultra Pro. Bez obsahu acidů, PVC-Free.

Pokémon: Collector Chest - neuveden

1x plechový kufřík, který ochrání tvou sbírku karet či herní balíček 5x doplňkový balíček (booster) 3x promo metalická karta Articuno, Zapdos a Moltres! 1x nová herní mince Pokémon TCG 2x plnobarevný list se samolepkami Pokémon postaviček 1x mini album na archivaci a ochranu tvých karet Pokémon 1x Pokémon poznámkový blok a 4x tužka * přístupový kód pro Pokémon TCG online hru

Album Pokémon: 4-Pocket Portfolio - Sun and Moon 5 (Ultra Pro)

Album Pokemon: 4-Pocket Portfolio - Sun and Moon 5 od společnosti Ultra Pro má 10 stran, které pojmou celkem až 80 karet v obalech.

Album Pokémon: 4-Pocket Portfolio - Sun and Moon 6 (Ultra Pro)

Album Pokemon: 4-Pocket Portfolio - Sun and Moon 6 od společnosti Ultra Pro má 10 stran, které pojmou celkem až 80 karet v obalech.

Album Pokémon: 4-Pocket Portfolio - Sun and Moon 8 (Ultra Pro)

Album Pokemon: 4-Pocket Portfolio - Sun and Moon 8 od společnosti Ultra Pro pojme až 80 karet v obalech, když jsou vkládány oboustranně. Rozměry alba jsou 16 x 20,5 cm. Fólie jsou součástí alba.

10 složek pro karetní album s kroužkovou vazbou (Ultimate Guard 18-Pocket pages)

Balení obsahuje 10 složek pro album na karty s kroužkovou vazbou. Každý list obsahuje 9 kapes na každé straně (celkem tedy místo pro 18 karet, stránky dohromady pojmou až 180 karet v obalech). Vhodné pro jakékoliv album s 11 otvory. Rozměry stran jsou 297 x 235 mm. Acid free a bez PVC. Ideální pro Ultimate Guard Supreme Collector Album XenoSkin.

ALCATEL 5 (5086D-2AALE17) černý

Nejmenší 5,7” smartphone Díky modernímu displeji bez rámečků s poměrem stran 18: 9 a jemně zaoblenému tělu nabízí Alcatel 5 design na úrovni prémiových smartphonů. Výborný duální přední fotoaparát dokáže vykouzlit kvalitní selfie. Jeho primární 13Mpx kamera zachytí autoportréty, sekundární super širokoúhlá kamera se záběrem 120° a velkým pixelem se postará o perfektní skupinové fotky i za horšího světla. Fotky a videa se skvěle vyjímají na úchvatném displeji bez rámečků. Více úkolů...

ALCATEL 5 (5086D-2BALE17) zlatý

Nejmenší 5,7” smartphone Díky modernímu displeji bez rámečků s poměrem stran 18: 9 a jemně zaoblenému tělu nabízí Alcatel 5 design na úrovni prémiových smartphonů. Výborný duální přední fotoaparát dokáže vykouzlit kvalitní selfie. Jeho primární 13Mpx kamera zachytí autoportréty, sekundární super širokoúhlá kamera se záběrem 120° a velkým pixelem se postará o perfektní skupinové fotky i za horšího světla. Fotky a videa se skvěle vyjímají na úchvatném displeji bez rámečků. Více úkolů...