Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Akvarijni ukryt dekorace

Nalezeno:    154 produktů

Akvarijní dekorace - Dutý kmen

- Ideální dekorace do menších akvárií (i nanoakvárií).- Slouží jako vhodný úkryt pro mnoho druhů ryb i bezobratlých.- Vyrobeno z kvalitního a netoxického materiálu (polyresin).Specifikace:- Materiál: Polyresin- Velikost (cca): 12,5 x 6 x 5 cmObrázek je ilustrativní.

Akvarijní dekorace - Dutá větev

- Ideální dekorace do akvárií.- Slouží jako vhodný úkryt pro mnoho druhů ryb i bezobratlých.- Vyrobeno z kvalitního a netoxického materiálu (polyresin).Specifikace:- Materiál: Polyresin- Velikost (cca): 11 x 4 x 5 cmObrázek je ilustrativní.

Akvarijní dekorace - Lanový most

- Zajímavá dekorace do akvária.- Slouží jako vhodný úkryt pro mnoho druhů ryb i bezobratlých.- Vyrobeno z kvalitního a netoxického materiálu (polyresin).Specifikace:- Materiál: Polyresin- Velikost (cca): 16,5 x 4 x 5 cmObrázek je ilustrativní.

Akvarijní dekorace - Zámek (A)

- Zajímavá dekorace do menších akvárií (i nanoakvárií).- Slouží jako vhodný úkryt pro mnoho druhů ryb i bezobratlých.- Vyrobeno z kvalitního a netoxického materiálu (polyresin).Specifikace:- Materiál: Polyresin- Velikost (cca): 7 x 3 x 7,5 cm.

Akvarijní dekorace - Zámek (B)

- Zajímavá dekorace do menších akvárií (i nanoakvárií).- Slouží jako vhodný úkryt pro mnoho druhů ryb i bezobratlých.- Vyrobeno z kvalitního a netoxického materiálu (polyresin).Specifikace:- Materiál: Polyresin- Velikost (cca): 7 x 3 x 7,5 cm.

Akvarijní dekorace - Zámek (C)

- Zajímavá dekorace do menších akvárií (i nanoakvárií).- Slouží jako vhodný úkryt pro mnoho druhů ryb i bezobratlých.- Vyrobeno z kvalitního a netoxického materiálu (polyresin).Specifikace:- Materiál: Polyresin- Velikost (cca): 5 x 3,5 x 8,5 cm.

Akvarijní dekorace - Středověký hrad

- Zajímavá dekorace do menších akvárií (i nanoakvárií).- Slouží jako vhodný úkryt pro mnoho druhů ryb i bezobratlých.- Vyrobeno z kvalitního a netoxického materiálu (polyresin).Specifikace:- Materiál: Polyresin- Velikost (cca): 11 x 9,5 cm.

Akvarijní dekorace - Růžový zámek

- Zajímavá dekorace do menších akvárií (i nanoakvárií).- Slouží jako vhodný úkryt pro mnoho druhů ryb i bezobratlých.- Vyrobeno z kvalitního a netoxického materiálu (polyresin).Specifikace:- Materiál: Polyresin- Velikost (cca): 7,5 x 6 x 11,5 cm.

Akvarijní dekorace - Dutý kořen

- Ideální dekorace do akvárií.- Slouží jako vhodný úkryt pro mnoho druhů ryb i bezobratlých.- Vyrobeno z kvalitního a netoxického materiálu (polyresin).Specifikace:- Materiál: Polyresin- Velikost (cca): 12 x 11 x 7 cmObrázek je ilustrativní.

Akvarijní dekorace - Mechový domek

- Ideální dekorace do menších akvárií (i nanoakvárií).- Slouží jako vhodný úkryt pro mnoho druhů ryb i bezobratlých.- Vyrobeno z kvalitního a netoxického materiálu (polyresin).Specifikace:- Materiál: Polyresin- Velikost (cca): 9 x 10 x 7 cmObrázek je ilustrativní.

Akvarijní dekorace - Římský pilíř

- Zajímavá dekorace do akvária.- Slouží jako vhodný úkryt pro mnoho druhů ryb i bezobratlých.- Vyrobeno z kvalitního a netoxického materiálu (polyresin).Specifikace:- Materiál: Polyresin- Velikost (cca): 10 x 15 x 20 cm.Obrázky jsou ilustrativní.

Akvarijní dekorace - Pyramida

- Zajímavá dekorace do akvárií.- Slouží jako vhodný úkryt pro mnoho druhů ryb i bezobratlých.- Vyrobeno z kvalitního a netoxického materiálu (polyresin).- Materiál: Polyresin.- Velikost (cca): S = 7,2 x 7 x 8 cm, M = 9,2 x 9 x 10,2 cm, L = 11,2 x 11 x 12,5 cm.

Akvarijní dekorace - Děravé sudy

- Zajímavá dekorace do menších akvárií (i nanoakvárií).- Slouží jako vhodný úkryt pro mnoho druhů ryb i bezobratlých.- Vyrobeno z kvalitního a netoxického materiálu (polyresin).Specifikace:- Materiál: Polyresin.- Velikost (cca): 8 x 6 x 6,5 cm.Obrázek je ilustrativní.

Akvarijní dekorace - Dinosauří vejce

- Zajímavá dekorace do akvárií.- Slouží jako vhodný úkryt pro mnoho druhů ryb i bezobratlých.- Vyrobeno z kvalitního a netoxického materiálu (polyresin).- Lze připojit na vzduchování (motorek nutno dokoupit).Specifikace:- Materiál: Polyresin.- Velikost (cca): 8 x 6 x 10,5 cm.

Akvarijní dekorace - Opilý kostlivec

- Zajímavá dekorace do akvárií.- Slouží jako vhodný úkryt pro mnoho druhů ryb i bezobratlých.- Vyrobeno z kvalitního a netoxického materiálu (polyresin).- Lze připojit na vzduchování (motorek nutno dokoupit).Specifikace:- Materiál: Polyresin.- Velikost (cca): 7 x 8,5 x 12 cm.

Akvarijní dekorace PENN PLAX kamenný úkryt žula (S)/(M) 5cm/7,7c

Popis: Akvarijní dekorace PENN PLAX kamenný úkryt žula (S)/(M) 5cm/7,7cm (2ks)Akvarijní dekorace PENN PLAX kamenný úkryt žula (S)/(M) 5cm/7,7cm (2ks) je doplňkový akvarijní sortiment.Podrobnosti: Akvarijní dekorace PENN PLAX kamenný úkryt žula (S)/(M) 5cm/7,7cm (2ks)Akvarijní dekorace PENN PLAX kamenný úkryt žula (S)/(M) 5cm/7,7cm (2ks) je krásná dekorace, kterou si Vaše rybky oblíbí. Budou jí využívat jako úkryt, nebo si budou jen tak kolem ní proplouvat.Velikost: Akvarijní dekorace PENN PLAX ...

Akvarijní dekorace - Ponorka 19 cm

- Zajímavá dekorace do akvárií.- Slouží jako vhodný úkryt pro mnoho druhů ryb i bezobratlých.- Vyrobeno z kvalitního a netoxického materiálu (polyresin).Specifikace:- Materiál: Polyresin.- Velikost (cca): 19 x 6 x 9,5 cm.

Akvarijní dekorace - Středověký hrad, modrý

- Zajímavá dekorace do akvárií.- Slouží jako vhodný úkryt pro mnoho druhů ryb i bezobratlých.- Vyrobeno z kvalitního a netoxického materiálu (polyresin).Specifikace:- Materiál: Polyresin- Velikost (cca): 13,5 x 16 cm.

Akvarijní dekorace - Starý děravý sud

- Ideální dekorace do menších akvárií (i nanoakvárií).- Slouží jako vhodný úkryt pro mnoho druhů ryb i bezobratlých.- Vyrobeno z kvalitního a netoxického materiálu (polyresin).Specifikace:- Materiál: Polyresin- Velikost (cca): 9 x 6 cmObrázek je ilustrativní.

Akvarijní dekorace - Kostlivec za kormidlem

- Zajímavá dekorace do akvárií.- Slouží jako vhodný úkryt pro mnoho druhů ryb i bezobratlých.- Vyrobeno z kvalitního a netoxického materiálu (polyresin).- Lze připojit na vzduchování (motorek nutno dokoupit).Specifikace:- Materiál: Polyresin.- Velikost (cca): 9 x 6 x 15 cm.

Dekorace akvarijní Trixie Lebka 15cm

Dekorace je důležitý prvek akvária. Vyzdobte akvárium tak, aby vám dělalo radost. Dekorace je odolná vůči mořské vodě a je vyrobena z polyesterové pryskyřice. Slouží jako úkryt pro ryby. Umožňuje proplouvání ryb. Snadná údržba Moderní design Z odolného materiálu Pro mořská i sladkovodní akvária Velikost 15cm

Dekorace akvarijní Trixie Amfora 8cm

Dekorace je důležitý prvek akvária.Vyzdobte akvárium tak, aby vám dělalo radost. Dekorace je odolná vůči mořské vodě a je vyrobena z polyesterové pryskyřice. Slouží jako úkryt pro ryby. Snadná údržba Moderní design Z kvalitního materiálu Pro mořská i sladkovodní akvária

Akvarijní dekorace - Ponorka 13 cm

- Zajímavá dekorace do akvárií.- Slouží jako vhodný úkryt pro mnoho druhů ryb i bezobratlých.- Vyrobeno z kvalitního a netoxického materiálu (polyresin).- Vzduchovací kámen + výstup na hadičku je součástí.Specifikace:- Materiál: Polyresin.- Velikost (cca): 13,2 x 5,7 x 7,6 cm.

Akvarijní dekorace - džbán s mechem

- Ideální dekorace do menších akvárií (i nanoakvárií).- Slouží jako vhodný úkryt pro mnoho druhů ryb i bezobratlých.- Vyrobeno z kvalitního a netoxického materiálu (polyresin).Specifikace: Materiál: Polyresin.Maximální šířka: cca. 11 cm Průměr krku vázy: cca. 6,5 cm Výška: cca 8,8 cm.Balení obsahuje 1 ks.

Akvarijní dekorace - Skála č. 4

- Zajímavá dekorace do akvárií.- Slouží jako vhodný úkryt pro mnoho druhů ryb i bezobratlých.- Vyrobeno z kvalitního a netoxického materiálu (polyresin).Specifikace:- Materiál: Polyresin.- Velikost (cca): 11 x 5 x 10 cm.Upozornění: Mírná odchylka v barevném provedení je přípustná.

Akvarijní dekorace - Skála č. 1

- Zajímavá dekorace do akvárií.- Slouží jako vhodný úkryt pro mnoho druhů ryb i bezobratlých.- Vyrobeno z kvalitního a netoxického materiálu (polyresin).Specifikace:- Materiál: Polyresin.- Velikost (cca): 11 x 8 x 9,5 cm.Upozornění: Mírná odchylka v barevném provedení je přípustná.

Akvarijní dekorace - Skála č. 2

- Zajímavá dekorace do akvárií.- Slouží jako vhodný úkryt pro mnoho druhů ryb i bezobratlých.- Vyrobeno z kvalitního a netoxického materiálu (polyresin).Specifikace:- Materiál: Polyresin.- Velikost (cca): 11 x 5,5 x 9 cm.Upozornění: Mírná odchylka v barevném provedení je přípustná.

AQUAEL akvarijní keramická dekorace BREEDER C

- Ideální úkryt pro krevetky a ryby- Dekorace neovlivňuje kvalitu vody

AQUAEL akvarijní keramická dekorace BREEDER B

- Ideální úkryt pro krevetky a ryby- Dekorace neovlivňuje kvalitu vody

AQUAEL akvarijní keramická dekorace BREEDER A

- Ideální úkryt pro krevetky a ryby- Dekorace neovlivňuje kvalitu vody

AQUAEL Akvarijní keramická dekorace BREEDER D

- Ideální úkryt pro krevetky a ryby- Dekorace neovlivňuje kvalitu vody

AQUAEL akvarijní keramická dekorace BREEDER E

- Ideální úkryt pro krevetky a ryby- Dekorace neovlivňuje kvalitu vody

AQUAEL akvarijní keramická dekorace BREEDER F

- Ideální úkryt pro krevetky a ryby- Dekorace neovlivňuje kvalitu vody

Akvarijní dekorace - Vrak lodi 13 cm

- Zajímavá dekorace do akvárií.- Slouží jako vhodný úkryt pro mnoho druhů ryb i bezobratlých.- Vyrobeno z kvalitního a netoxického materiálu (polyresin).Specifikace:- Materiál: Polyresin.- Velikost (cca): 13 x 2 x 5 cm.

Akvarijní dekorace - Vrak lodi 23 cm

- Zajímavá dekorace do akvárií.- Slouží jako vhodný úkryt pro mnoho druhů ryb i bezobratlých.- Vyrobeno z kvalitního a netoxického materiálu (polyresin).Specifikace:- Materiál: Polyresin.- Velikost (cca): 23 x 11 x 4 cm.

Akvarijní dekorace - Vrak ponorky 24 cm

- Zajímavá dekorace do akvárií.- Slouží jako vhodný úkryt pro mnoho druhů ryb i bezobratlých.- Vyrobeno z kvalitního a netoxického materiálu (polyresin).Specifikace:- Materiál: Polyresin.- Velikost (cca): 24 x 7,5 cm.

Akvarijní dekorace - Vrak lodi 14 cm

- Zajímavá dekorace do akvárií.- Slouží jako vhodný úkryt pro mnoho druhů ryb i bezobratlých.- Vyrobeno z kvalitního a netoxického materiálu (polyresin).Specifikace:- Materiál: Polyresin.- Velikost (cca): 14 x 5 x 13 cm.

Akvarijní dekorace - Vrak lodi 13 cm

- Zajímavá dekorace do akvárií.- Slouží jako vhodný úkryt pro mnoho druhů ryb i bezobratlých.- Vyrobeno z kvalitního a netoxického materiálu (polyresin).Specifikace:- Materiál: Polyresin.- Velikost (cca): 13 x 4 x 12 cm.Obrázky jsou ilustrativní.

Akvarijní dekorace - Vrak lodi 15 cm

- Zajímavá dekorace do akvárií.- Slouží jako vhodný úkryt pro mnoho druhů ryb i bezobratlých.- Vyrobeno z kvalitního a netoxického materiálu (polyresin).Specifikace:- Materiál: Polyresin.- Velikost (cca): 15 x 5 x 9 cm.

Akvarijní dekorace - Vrak lodi 15,5 cm

- Zajímavá dekorace do akvárií.- Slouží jako vhodný úkryt pro mnoho druhů ryb i bezobratlých.- Vyrobeno z kvalitního a netoxického materiálu (polyresin).Specifikace:- Materiál: Polyresin.- Velikost (cca): 4.2 x 11.5 x 15.5 cmObrázky jsou ilustrativní.

Dekorace akvarijní - skála 26,5x13,5x13cm

Popis: Dekorace akvarijní - skála 26,5x13,5x13cmDekorace akvarijní - skála 26,5x13,5x13cm je doplňkový akvarijní sortiment.Podrobnosti: Dekorace akvarijní - skála 26,5x13,5x13cmDekorace akvarijní - skála 26,5x13,5x13cm je zajímavá dekorace do akvária, která zkrášlí Vaše akvárium a potěší rybičky, které budou kolem ní proplouvat a využívat jí jako úkryt.Velikost: Dekorace akvarijní - skála 26,5x13,5x13cmRozměry: 26,5x13,5x13cm

Akvarijní dekorace EBI mech (S) 6x5x4cm

Popis: Akvarijní dekorace EBI mech (S) 6x5x4cmAkvarijní dekorace EBI mech (S) 6x5x4cm je doplňkový akvarijní sortiment.Podrobnosti: Akvarijní dekorace EBI mech (S) 6x5x4cmAkvarijní dekorace EBI mech (S) 6x5x4cm je krásná dekorace, kterou si Vaše rybky oblíbí. Budou jí využívat jako úkryt, nebo si budou jen tak kolem ní proplouvat.Velikost: Akvarijní dekorace EBI mech (S) 6x5x4cmRozměry: 6x5x4cm

Akvarijní dekorace EBI mech (M) 10x7x5cm

Popis: Akvarijní dekorace EBI mech (M) 10x7x5cmAkvarijní dekorace EBI mech (M) 10x7x5cm je doplňkový akvarijní sortiment.Podrobnosti: Akvarijní dekorace EBI mech (M) 10x7x5cmAkvarijní dekorace EBI mech (M) 10x7x5cm je krásná dekorace, kterou si Vaše rybky oblíbí. Budou jí využívat jako úkryt, nebo si budou jen tak kolem ní proplouvat.Velikost: Akvarijní dekorace EBI mech (M) 10x7x5cmRozměry: 10x7x5cm

Akvarijní dekorace EBI mech (L) 12x9x6cm

Popis: Akvarijní dekorace EBI mech (L) 12x9x6cmAkvarijní dekorace EBI mech (L) 12x9x6cm je doplňkový akvarijní sortiment.Podrobnosti: Akvarijní dekorace EBI mech (L) 12x9x6cmAkvarijní dekorace EBI mech (L) 12x9x6cm je krásná dekorace, kterou si Vaše rybky oblíbí. Budou jí využívat jako úkryt, nebo si budou jen tak kolem ní proplouvat.Velikost: Akvarijní dekorace EBI mech (L) 12x9x6cmRozměry: 12x9x6cm

Akvarijní dekorace PENN PLAX SpongeBob - Patrick 5cm

Popis: Akvarijní dekorace PENN PLAX SpongeBob - Patrick 5cmAkvarijní dekorace PENN PLAX SpongeBob - Patrick 5cm je doplňkový akvarijní sortiment.Podrobnosti: Akvarijní dekorace PENN PLAX SpongeBob - Patrick 5cmAkvarijní dekorace PENN PLAX SpongeBob - Patrick 5cm je krásná dekorace, kterou si Vaše rybky oblíbí. Budou jí využívat jako úkryt, nebo si budou jen tak kolem ní proplouvat.Velikost: Akvarijní dekorace PENN PLAX SpongeBob - Patrick 5cmRozměry: 5cm

Akvarijní dekorace PENN PLAX SpongeBob - Krabs 5cm

Popis: Akvarijní dekorace PENN PLAX SpongeBob - Krabs 5cmAkvarijní dekorace PENN PLAX SpongeBob - Krabs 5cm je doplňkový akvarijní sortiment.Podrobnosti: Akvarijní dekorace PENN PLAX SpongeBob - Krabs 5cmAkvarijní dekorace PENN PLAX SpongeBob - Krabs 5cm je krásná dekorace, kterou si Vaše rybky oblíbí. Budou jí využívat jako úkryt, nebo si budou jen tak kolem ní proplouvat.Velikost: Akvarijní dekorace PENN PLAX SpongeBob - Krabs 5cmRozměry: 5cm

Akvarijní dekorace PENN PLAX SpongeBob - Plankton 5cm

Popis: Akvarijní dekorace PENN PLAX SpongeBob - Plankton 5cmAkvarijní dekorace PENN PLAX SpongeBob - Plankton 5cm je doplňkový akvarijní sortiment.Podrobnosti: Akvarijní dekorace PENN PLAX SpongeBob - Plankton 5cmAkvarijní dekorace PENN PLAX SpongeBob - Plankton 5cm je krásná dekorace, kterou si Vaše rybky oblíbí. Budou jí využívat jako úkryt, nebo si budou jen tak kolem ní proplouvat.Velikost: Akvarijní dekorace PENN PLAX SpongeBob - Plankton 5cmRozměry: 5cm

Akvarijní dekorace PENN PLAX SpongeBob - Sandy 5cm

Popis: Akvarijní dekorace PENN PLAX SpongeBob - Sandy 5cmAkvarijní dekorace PENN PLAX SpongeBob - Sandy 5cm je doplňkový akvarijní sortiment.Podrobnosti: Akvarijní dekorace PENN PLAX SpongeBob - Sandy 5cmAkvarijní dekorace PENN PLAX SpongeBob - Sandy 5cm je krásná dekorace, kterou si Vaše rybky oblíbí. Budou jí využívat jako úkryt, nebo si budou jen tak kolem ní proplouvat..Velikost: Akvarijní dekorace PENN PLAX SpongeBob - Sandy 5cmRozměry: 5cm

Akvarijní dekorace PENN PLAX SpongeBob - Sépiák 5cm

Popis: Akvarijní dekorace PENN PLAX SpongeBob - Sépiák 5cmAkvarijní dekorace PENN PLAX SpongeBob - Sépiák 5cm je doplňkový akvarijní sortiment.Podrobnosti: Akvarijní dekorace PENN PLAX SpongeBob - Sépiák 5cmAkvarijní dekorace PENN PLAX SpongeBob - Sépiák 5cm je krásná dekorace, kterou si Vaše rybky oblíbí. Budou jí využívat jako úkryt, nebo si budou jen tak kolem ní proplouvat.Velikost: Akvarijní dekorace PENN PLAX SpongeBob - Sépiák 5cmRozměry: 5cm

Akvarijní dekorace PENN PLAX SpongeBob - Gary 5cm

Popis: Akvarijní dekorace PENN PLAX SpongeBob - Gary 5cmAkvarijní dekorace PENN PLAX SpongeBob - Gary 5cm je doplňkový akvarijní sortiment.Podrobnosti: Akvarijní dekorace PENN PLAX SpongeBob - Gary 5cmAkvarijní dekorace PENN PLAX SpongeBob - Gary 5cm je krásná dekorace, kterou si Vaše rybky oblíbí. Budou jí využívat jako úkryt, nebo si budou jen tak kolem ní proplouvat.Velikost: Akvarijní dekorace PENN PLAX SpongeBob - Gary 5cmRozměry: 5cm

Dekorace akvarijní Trixie Dutý kmen 15cm

Dekorace je důležitý prvek akvária. Vyzdobte akvárium tak, aby vám dělalo radost. Dekorace je odolná vůči mořské vodě a je vyrobena z polyesterové pryskyřice. Je vhodná i do terárií. Slouží jako úkryt pro zvířata. Snadná údržba Z odolného materiálu Pro mořská i sladkovodní akvária Délka 15cm

Dekorace akvarijní Trixie Dutý kmen 21cm

Dekorace je důležitý prvek akvária. Vyzdobte akvárium tak, aby vám dělalo radost. Dekorace je odolná vůči mořské vodě a je vyrobena z polyesterové pryskyřice. Je vhodná i do terárií. Slouží jako úkryt pro zvířata. Snadná údržba Z odolného materiálu Pro mořská i sladkovodní akvária Délka 21cm

Dekorace akvarijní Trixie Rozbitý džbán 14cm

Dekorace je důležitý prvek akvária. Vyzdobte akvárium tak, aby vám dělalo radost. Dekorace je odolná vůči mořské vodě a je vyrobena z polyesterové pryskyřice. Slouží jako úkryt pro ryby. Umožňuje proplouvání ryb. Snadná údržba Moderní design Z odolného materiálu Pro mořská i sladkovodní akvária Velikost 14cm

Dekorace akvarijní Trixie Vrak lodě 29 cm

Dekorace je důležitý prvek akvária. Vyzdobte akvárium tak, aby vám dělalo radost. Dekorace je odolná vůči mořské vodě a je vyrobena z polyesterové pryskyřice. Slouží jako úkryt pro ryby. Umožňuje proplouvání ryb. Snadná údržba Moderní design Z kvalitního materiálu Pro mořská i sladkovodní akvária Délka 29cm

Akvarijní dekorace - Vrak lodi 24 cm

- Zajímavá dekorace do akvárií.- Se zabudovaným výstupem na připojení vzduchování - stačí přikoupit vzduchovací motorek.- Slouží jako vhodný úkryt pro mnoho druhů ryb i bezobratlých.- Vyrobeno z kvalitního a netoxického materiálu (polyresin).Specifikace:- Materiál: Polyresin.- Velikost (cca): 24 x 6 x 10 cm.

Akvarijní dekorace - Dutý barel č.1

- Ideální dekorace do menších akvárií (i nanoakvárií).- Slouží jako vhodný úkryt pro mnoho druhů ryb i bezobratlých.- Vyrobeno z kvalitního a netoxického materiálu (polyresin).Specifikace:- Materiál: Polyresin.- Velikost (cca): 4 x 5 cm.Obrázek jsou ilustrativní. V nabídce 3 druhy, dle výběru.

Keramický úkryt skála do terária a do akvária

Keramická skála - úkryt. Dekorace je vhodná do všech akvárií a terárií. Rozměry: délka 20cm, šířka 9,5cm, výška 9,5cm Akvarijní dekorace dodává akváriu originální a působivý vzhled. Současně poskytuje rybám potřebný úkryt a tím přispívá k jejich reprodukci.

Akvarijní dekorace EBI Bottle 1 skleněná láhev se vzkazem 18x6x6

Popis: Akvarijní dekorace EBI Bottle 1 skleněná láhev se vzkazem 18x6x6cmAkvarijní dekorace EBI Bottle 1 skleněná láhev se vzkazem 18x6x6cm je doplňkový akvarijní sortiment.Podrobnosti: Akvarijní dekorace EBI Bottle 1 skleněná láhev se vzkazem 18x6x6cmAkvarijní dekorace EBI Bottle 1 skleněná láhev se vzkazem 18x6x6cm je krásná dekorace, kterou si Vaše rybky oblíbí. Budou jí využívat jako úkryt, nebo si budou jen tak kolem ní proplouvat.Velikost: Akvarijní dekorace EBI Bottle 1 skleněná láhev se...

Akvarijní dekorace EBI Bottle 1 skleněná láhev s korálovým útese

Popis: Akvarijní dekorace EBI Bottle 1 skleněná láhev s korálovým útesem 18x6x6cmAkvarijní dekorace EBI Bottle 1 skleněná láhev s korálovým útesem 18x6x6cm je doplňkový akvarijní sortiment.Podrobnosti: Akvarijní dekorace EBI Bottle 1 skleněná láhev s korálovým útesem 18x6x6cmAkvarijní dekorace EBI Bottle 1 skleněná láhev s korálovým útesem 18x6x6cm je krásná dekorace, kterou si Vaše rybky oblíbí. Budou jí využívat jako úkryt, nebo si budou jen tak kolem ní proplouvat.Velikost: Akvarijní dekorac...

Akvarijní dekorace EBI Bottle 1 skleněná láhev s mušlemi 18x6x6c

Popis: Akvarijní dekorace EBI Bottle 1 skleněná láhev s mušlemi 18x6x6cmAkvarijní dekorace EBI Bottle 1 skleněná láhev s mušlemi 18x6x6cm je doplňkový akvarijní sortiment.Podrobnosti: Akvarijní dekorace EBI Bottle 1 skleněná láhev s mušlemi 18x6x6cmAkvarijní dekorace EBI Bottle 1 skleněná láhev s mušlemi 18x6x6cm je krásná dekorace, kterou si Vaše rybky oblíbí. Budou jí využívat jako úkryt, nebo si budou jen tak kolem ní proplouvat.Velikost: Akvarijní dekorace EBI Bottle 1 skleněná láhev s mušl...

Akvarijní dekorace EBI Rock Cave 1 14x9,5x10cm

Popis: Akvarijní dekorace EBI Rock Cave 1 14x9,5x10cmAkvarijní dekorace EBI Rock Cave 1 14x9,5x10cm je doplňkový akvarijní sortiment.Podrobnosti: Akvarijní dekorace EBI Rock Cave 1 14x9,5x10cmAkvarijní dekorace EBI Rock Cave 1 14x9,5x10cm je krásná dekorace, kterou si Vaše rybky oblíbí. Budou jí využívat jako úkryt, nebo si budou jen tak kolem ní proplouvat.Velikost: Akvarijní dekorace EBI Rock Cave 1 14x9,5x10cmRozměry: 14x9,5x10cm

Akvarijní dekorace EBI krokodýlí hlava (S) 13,5x6,5x7,5cm

Popis: Akvarijní dekorace EBI krokodýlí hlava (S) 13,5x6,5x7,5cmAkvarijní dekorace EBI krokodýlí hlava (S) 13,5x6,5x7,5cm je doplňkový akvarijní sortiment.Podrobnosti: Akvarijní dekorace EBI krokodýlí hlava (S) 13,5x6,5x7,5cmAkvarijní dekorace EBI krokodýlí hlava (S) 13,5x6,5x7,5cm je krásná dekorace, kterou si Vaše rybky oblíbí. Budou jí využívat jako úkryt, nebo si budou jen tak kolem ní proplouvat.Velikost: Akvarijní dekorace EBI krokodýlí hlava (S) 13,5x6,5x7,5cmRozměry: 13,5x6,5x7,5cm...

Akvarijní dekorace EBI krokodýlí hlava (M) 19,5x9,5x10,5cm

Popis: Akvarijní dekorace EBI krokodýlí hlava (M) 19,5x9,5x10,5cmAkvarijní dekorace EBI krokodýlí hlava (M) 19,5x9,5x10,5cm je doplňkový akvarijní sortiment.Podrobnosti: Akvarijní dekorace EBI krokodýlí hlava (M) 19,5x9,5x10,5cmAkvarijní dekorace EBI krokodýlí hlava (M) 19,5x9,5x10,5cm je krásná dekorace, kterou si Vaše rybky oblíbí. Budou jí využívat jako úkryt, nebo si budou jen tak kolem ní proplouvat.Velikost: Akvarijní dekorace EBI krokodýlí hlava (M) 19,5x9,5x10,5cmRozměry: 19,5x9,5x10,5c...

Akvarijní dekorace EBI krokodýlí hlava (L) 32,5x17x20,5cm

Popis: Akvarijní dekorace EBI krokodýlí hlava (L) 32,5x17x20,5cmAkvarijní dekorace EBI krokodýlí hlava (L) 32,5x17x20,5cm je doplňkový akvarijní sortiment.Podrobnosti: Akvarijní dekorace EBI krokodýlí hlava (L) 32,5x17x20,5cmAkvarijní dekorace EBI krokodýlí hlava (L) 32,5x17x20,5cm je krásná dekorace, kterou si Vaše rybky oblíbí. Budou jí využívat jako úkryt, nebo si budou jen tak kolem ní proplouvat.Velikost: Akvarijní dekorace EBI krokodýlí hlava (L) 32,5x17x20,5cmRozměry: 32,5x17x20,5cm...

Akvarijní dekorace EBI Rock Cave 3 21,5x13,5x15cm

Popis: Akvarijní dekorace EBI Rock Cave 3 21,5x13,5x15cmAkvarijní dekorace EBI Rock Cave 3 21,5x13,5x15cm je doplňkový akvarijní sortiment.Podrobnosti: Akvarijní dekorace EBI Rock Cave 3 21,5x13,5x15cmAkvarijní dekorace EBI Rock Cave 3 21,5x13,5x15cm je krásná dekorace, kterou si Vaše rybky oblíbí. Budou jí využívat jako úkryt, nebo si budou jen tak kolem ní proplouvat.Velikost: Akvarijní dekorace EBI Rock Cave 3 21,5x13,5x15cmRozměry: 21,5x13,5x15cm

Akvarijní dekorace EBI Rock Cave 4 27,5x17x15,5cm

Popis: Akvarijní dekorace EBI Rock Cave 4 27,5x17x15,5cmAkvarijní dekorace EBI Rock Cave 4 27,5x17x15,5cm je doplňkový akvarijní sortiment.Podrobnosti: Akvarijní dekorace EBI Rock Cave 4 27,5x17x15,5cmAkvarijní dekorace EBI Rock Cave 4 27,5x17x15,5cm je krásná dekorace, kterou si Vaše rybky oblíbí. Budou jí využívat jako úkryt, nebo si budou jen tak kolem ní proplouvat.Velikost: Akvarijní dekorace EBI Rock Cave 4 27,5x17x15,5cmRozměry: 5x17x15,5cm

Akvarijní dekorace EBI plovoucí kámen s přísavkou 2 12x8,5x17cm

Popis: Akvarijní dekorace EBI plovoucí kámen s přísavkou 2 12x8,5x17cmAkvarijní dekorace EBI plovoucí kámen s přísavkou 2 12x8,5x17cm je doplňkový akvarijní sortiment.Podrobnosti: Akvarijní dekorace EBI plovoucí kámen s přísavkou 2 12x8,5x17cmAkvarijní dekorace EBI plovoucí kámen s přísavkou 2 12x8,5x17cm je krásná dekorace, kterou si Vaše rybky oblíbí. Budou jí využívat jako úkryt, nebo si budou jen tak kolem ní proplouvat.Velikost: Akvarijní dekorace EBI plovoucí kámen s přísavkou 2 12x8,5x17...

Akvarijní dekorace EBI plovoucí kámen s přísavkou 3 9x7x13,5cm

Popis: Akvarijní dekorace EBI plovoucí kámen s přísavkou 3 9x7x13,5cmAkvarijní dekorace EBI plovoucí kámen s přísavkou 3 9x7x13,5cm je doplňkový akvarijní sortiment.Podrobnosti: Akvarijní dekorace EBI plovoucí kámen s přísavkou 3 9x7x13,5cmAkvarijní dekorace EBI plovoucí kámen s přísavkou 3 9x7x13,5cm je krásná dekorace, kterou si Vaše rybky oblíbí. Budou jí využívat jako úkryt, nebo si budou jen tak kolem ní proplouvat.Velikost: Akvarijní dekorace EBI plovoucí kámen s přísavkou 3 9x7x13,5cmRoz...

Akvarijní dekorace PENN PLAX Deco-Coral (S) modrobílá 18x13cm

Popis: Akvarijní dekorace PENN PLAX Deco-Coral (S) modrobílá 18x13cmAkvarijní dekorace PENN PLAX Deco-Coral (S) modrobílá 18x13cm je doplňkový akvarijní sortiment.Podrobnosti: Akvarijní dekorace PENN PLAX Deco-Coral (S) modrobílá 18x13cmAkvarijní dekorace PENN PLAX Deco-Coral (S) modrobílá 18x13cm je krásná dekorace, kterou si Vaše rybky oblíbí. Budou jí využívat jako úkryt, nebo si budou jen tak kolem ní proplouvat.Velikost: Akvarijní dekorace PENN PLAX Deco-Coral (S) modrobílá 18x13cmRozměry:...

Akvarijní dekorace PENN PLAX Deco-Coral (L) modrobílá 25x18cm

Popis: Akvarijní dekorace PENN PLAX Deco-Coral (L) modrobílá 25x18cmAkvarijní dekorace PENN PLAX Deco-Coral (L) modrobílá 25x18cm je doplňkový akvarijní sortiment.Podrobnosti: Akvarijní dekorace PENN PLAX Deco-Coral (L) modrobílá 25x18cmAkvarijní dekorace PENN PLAX Deco-Coral (L) modrobílá 25x18cm je krásná dekorace, kterou si Vaše rybky oblíbí. Budou jí využívat jako úkryt, nebo si budou jen tak kolem ní proplouvat.Velikost: Akvarijní dekorace PENN PLAX Deco-Coral (L) modrobílá 25x18cmRozměry:...

Akvarijní dekorace PENN PLAX Deco-Coral (L) růžovobílá 25x18cm

Popis: Akvarijní dekorace PENN PLAX Deco-Coral (L) růžovobílá 25x18cmAkvarijní dekorace PENN PLAX Deco-Coral (L) růžovobílá 25x18cm je doplňkový akvarijní sortiment.Podrobnosti: Akvarijní dekorace PENN PLAX Deco-Coral (L) růžovobílá 25x18cmAkvarijní dekorace PENN PLAX Deco-Coral (L) růžovobílá 25x18cm je krásná dekorace, kterou si Vaše rybky oblíbí. Budou jí využívat jako úkryt, nebo si budou jen tak kolem ní proplouvat.Velikost: Akvarijní dekorace PENN PLAX Deco-Coral (L) růžovobílá 25x18cmRoz...

Akvarijní dekorace PENN PLAX Ledové království - Olaf 5,8cm

Popis: Akvarijní dekorace PENN PLAX Ledové království - Olaf 5,8cmAkvarijní dekorace PENN PLAX Ledové království - Olaf 5,8cm je doplňkový akvarijní sortiment.Podrobnosti: Akvarijní dekorace PENN PLAX Ledové království - Olaf 5,8cmAkvarijní dekorace PENN PLAX Ledové království - Olaf 5,8cm je krásná dekorace, kterou si Vaše rybky oblíbí. Budou jí využívat jako úkryt, nebo si budou jen tak kolem ní proplouvat.Velikost: Akvarijní dekorace PENN PLAX Ledové království - Olaf 5,8cmRozměry: 5,8cm...

Akvarijní dekorace PENN PLAX Malá mořská víla - Flounder 4,4x4x4

Popis: Akvarijní dekorace PENN PLAX Malá mořská víla - Flounder 4,4x4x4,4cmAkvarijní dekorace PENN PLAX Malá mořská víla - Flounder 4,4x4x4,4cm je doplňkový akvarijní sortiment.Podrobnosti: Akvarijní dekorace PENN PLAX Malá mořská víla - Flounder 4,4x4x4,4cmAkvarijní dekorace PENN PLAX Malá mořská víla - Flounder 4,4x4x4,4cm je krásná dekorace, kterou si Vaše rybky oblíbí. Budou jí využívat jako úkryt, nebo si budou jen tak kolem ní proplouvat.Velikost: Akvarijní dekorace PENN PLAX Malá mořská ...

Akvarijní dekorace PENN PLAX Malá mořská víla - Král Triton 5x5x

Popis: Akvarijní dekorace PENN PLAX Malá mořská víla - Král Triton 5x5x5,7cmAkvarijní dekorace PENN PLAX Malá mořská víla - Král Triton 5x5x5,7cm je doplňkový akvarijní sortiment.Podrobnosti: Akvarijní dekorace PENN PLAX Malá mořská víla - Král Triton 5x5x5,7cmAkvarijní dekorace PENN PLAX Malá mořská víla - Král Triton 5x5x5,7cm je krásná dekorace, kterou si Vaše rybky oblíbí. Budou jí využívat jako úkryt, nebo si budou jen tak kolem ní proplouvat.Velikost: Akvarijní dekorace PENN PLAX Malá moř...

Akvarijní dekorace PENN PLAX Malá mořská víla - Sebastian 5x6x5c

Popis: Akvarijní dekorace PENN PLAX Malá mořská víla - Sebastian 5x6x5cmAkvarijní dekorace PENN PLAX Malá mořská víla - Sebastian 5x6x5cm je doplňkový akvarijní sortiment.Podrobnosti: Akvarijní dekorace PENN PLAX Malá mořská víla - Sebastian 5x6x5cmAkvarijní dekorace PENN PLAX Malá mořská víla - Sebastian 5x6x5cm je krásná dekorace, kterou si Vaše rybky oblíbí. Budou jí využívat jako úkryt, nebo si budou jen tak kolem ní proplouvat.Velikost: Akvarijní dekorace PENN PLAX Malá mořská víla - Sebas...

Akvarijní dekorace EBI Rock Cave 2 17,5x10x12cm

Popis: Akvarijní dekorace EBI Rock Cave 2 17,5x10x12cmAkvarijní dekorace EBI Rock Cave 2 17,5x10x12cm je doplňkový akvarijní sortiment.Podrobnosti: Akvarijní dekorace EBI Rock Cave 2 17,5x10x12cmAkvarijní dekorace EBI Rock Cave 2 17,5x10x12cm je krásná dekorace, kterou si Vaše rybky oblíbí. Budou jí využívat jako úkryt, nebo si budou jen tak kolem ní proplouvat.Velikost: Akvarijní dekorace EBI Rock Cave 2 17,5x10x12cmRozměry: 17,5x10x12cm

Akvarijní dekorace PENN PLAX Ledové království - Olaf na ledě 4

Popis: Akvarijní dekorace PENN PLAX Ledové království - Olaf  na ledě 4,5cmAkvarijní dekorace PENN PLAX Ledové království - Olaf  na ledě 4,5cm je doplňkový akvarijní sortiment.Podrobnosti: Akvarijní dekorace PENN PLAX Ledové království - Olaf  na ledě 4,5cmAkvarijní dekorace PENN PLAX Ledové království - Olaf  na ledě 4,5cm je krásná dekorace, kterou si Vaše rybky oblíbí. Budou jí využívat jako úkryt, nebo si budou jen tak kolem ní proplouvat.Velikost: Akvarijní dekorace PE...

Akvarijní dekorace EBI Bottle 1 skleněná láhev s krabem a hvězdi

Popis: Akvarijní dekorace EBI Bottle 1 skleněná láhev s krabem a hvězdicí 18x6x6cmAkvarijní dekorace EBI Bottle 1 skleněná láhev s krabem a hvězdicí 18x6x6cm je doplňkový akvarijní sortiment.Podrobnosti: Akvarijní dekorace EBI Bottle 1 skleněná láhev s krabem a hvězdicí 18x6x6cmAkvarijní dekorace EBI Bottle 1 skleněná láhev s krabem a hvězdicí 18x6x6cm je krásná dekorace, kterou si Vaše rybky oblíbí. Budou jí využívat jako úkryt, nebo si budou jen tak kolem ní proplouvat.Velikost: Akvarijní dek...

Akvarijní dekorace EBI plovoucí kámen s přísavkou 1 13x10,5x17,5

Popis: Akvarijní dekorace EBI plovoucí kámen s přísavkou 1 13x10,5x17,5cmAkvarijní dekorace EBI plovoucí kámen s přísavkou 1 13x10,5x17,5cm je doplňkový akvarijní sortiment.Podrobnosti: Akvarijní dekorace EBI plovoucí kámen s přísavkou 1 13x10,5x17,5cmAkvarijní dekorace EBI plovoucí kámen s přísavkou 1 13x10,5x17,5cm je krásná dekorace, kterou si Vaše rybky oblíbí. Budou jí využívat jako úkryt, nebo si budou jen tak kolem ní proplouvat.Velikost: Akvarijní dekorace EBI plovoucí kámen s přísavkou...

Akvarijní dekorace PENN PLAX Malá mořská víla - Ariel a Eric 3x4

Popis: Akvarijní dekorace PENN PLAX Malá mořská víla - Ariel a Eric 3x4x7cmAkvarijní dekorace PENN PLAX Malá mořská víla - Ariel a Eric 3x4x7cm je doplňkový akvarijní sortiment.Podrobnosti: Akvarijní dekorace PENN PLAX Malá mořská víla - Ariel a Eric 3x4x7cmAkvarijní dekorace PENN PLAX Malá mořská víla - Ariel a Eric 3x4x7cm je krásná dekorace, kterou si Vaše rybky oblíbí. Budou jí využívat jako úkryt, nebo si budou jen tak kolem ní proplouvat.Velikost: Akvarijní dekorace PENN PLAX Malá mořská ...