Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Advence ketoslim 480 g

Nalezeno:    5 produktů

Advence KetoSlim 480 g

ADVANCE KetoSlim s příchutí čokolády je unikátní proteinový koktejl s obsahem vlákniny a rostlinných extraktů pro podporu hubnutí.

Advence KetoSlim 480 g

KetoSlim s příchutí borůvky je unikátní proteinový koktejl s obsahem vlákniny a rostlinných extraktů pro podporu hubnutí.

ADVANCE KetoSlim - příchuť borůvka 480 g

ADVANCE KetoSlim je unikátní doplněk stravy ve formě proteinového nápoje lahodné chuti. Nápoj obsahuje vysoce kvalitní proteinový koncentrát s vysokým obsahem bílkovin, vlákninu a rostlinné extrakty z afrického manga a garcinie. Prášek na přípravu proteinového nápoje se dobře rozpouští. Po smíchání s mlékem v šejkru proto připravíte lahodný nápoj během chvilky. Balení obsahuje 480 g.

ADVANCE KetoSlim příchuť čokoláda 500g

ADVANCE KetoSlim - příchuť čokoláda 480 g Unikátní doplněk stravy. Jedná se o proteinový koktejl s obsahem vlákniny a rostlinných extraktů z afrického manga a garcinie pro podporu hubnutí.

ADVANCE KetoSlim příchuť borůvka 500g

ADVANCE KetoSlim - příchuť borůvka 480 g Unikátní doplněk stravy. Jedná se o proteinový koktejl s obsahem vlákniny a rostlinných extraktů z afrického manga a garcinie pro podporu hubnutí.