Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Adler pullex aqua plus orech nuss 2 5 l

Nalezeno:    2 produkty

Adler Pullex Plus-Lasur ořech (Nuss) 5 l

Slabovrstvá lazura na dřevo na bázi rozpouštědel pro domácí kutily a řemeslné použití. Silné stránky a užitek* Rozpouštědlová lazura bez aromatů pro DIY (udělej si sám) a pro průmysl určená k použití na dřevo v exteriéru. * Kombinace moderních pojiv, vysoký podíl sušiny a aktivní UV-filtry zaručují dlouhodobou ochranu proti povětrnostním vlivům. * Účinná proti modrání a proti houbám. Způsob nanášení* Natírání, nestříkat! Oblasti použití* Rozměrově nestálé dřevěné dílce v exteriéru, např. ...

Více informací
od 1 369 Kč
Koupit nejlevněji

ADLER Pullex Plus-Lasur ořech (Nuss) 2,5 l

Slabovrstvá lazura na dřevo na bázi rozpouštědel pro domácí kutily a řemeslné použití. Silné stránky a užitekRozpouštědlová lazura bez aromatů pro DIY (udělej si sám) a pro průmysl určená k použití na dřevo v exteriéru.Kombinace moderních pojiv, vysoký podíl sušiny a aktivní UV-filtry zaručují dlouhodobou ochranu proti povětrnostním vlivům.Účinná proti modrání a proti houbám.Způsob nanášeníNatírání, nestříkat!

ADLER Pullex Aqua-Plus - vodou ředitelná lazura na dřevo 2.5 l Ořech LW 02/3

Vodou ředitelnou transparentní lazuru na dřevo použijte pro rozměrově nestálé dřevěné díly v exteriéru, jako jsou přístřešky, dřevěné domky, balkóny apod. Povrch natřený lazurou je chráněn před modráním a plísněmi.