Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Acc sirup pro deti

Nalezeno:    1231 produktů

ACC 200 (20 tobolek)

Příbalová informace pro pacienta -VP INFORMACE PRO POUŽITÍ, ČTĚTE POZORNĚ! ACC 200 (Acetylcysteinum) tvrdé tobolky Držitel rozhodnutí o registraci: Hexal AG, Holzkirchen, Německo Výrobce: Salutas Pharma GmbH, Barleben, Německo Složení: Léčivá látka: Acetylcysteinum 200 mg v 1 tobolce. Pomocné látky: Mannitol, kyselina stearová, koloidní bezvodý oxid křemičitý, oxid titaničitý (E 171), želatina. Indikační skupina: Mukolytikum. Charakteristika: Účinná látka acetylcystein rozpouští všechny složky,...

Více informací
od 52 Kč
Koupit nejlevněji

ORTIS Fructolax sirup pro děti CZ-SK 150ml

ORTIS Fructolax sirup pro děti od 3 let pro zlepšení trávení, pravidelnou a snadnou stolici malých dětí. Nepřislazováno, chuť přizpůsobená malým dětem. 100% přírodní přípravek.

Více informací
od 189 Kč
Koupit nejlevněji

GynPharma Glukánek sirup - pro děti (150ml)

Glukánek sirup je sirup s příjemnou pomerančovou příchutí, který obsahuje organismu prospěšné betaglukany* . Betaglukany jsou přírodní látky, které slouží k přirozené podpoře obranyschopnosti organismu. Betaglukany, které jsou obsaženy v sirupu Glukánek, jsou z přírodních kvasnic, tedy ze 100% bezpečného zdroje. Kvasnice (Sacharomyces cerevisiae) nemají oproti houbovým betaglukanům typickou houbovou chuť a vůni (při zachování stejné účinnosti). Děti je proto mnohem lépe snášejí. Glukánek sirup ...

Více informací
od 169 Kč
Koupit nejlevněji

Neofyt Phyteneo Tymiánový Sirup BIO - pro děti od 1 roku (250ml)

Expektorans, ředí hlen a podporje odkašlávání. Již pro děti od 1 roku, rostlinná droga v BIO kvalitě.

Více informací
od 59 Kč
Koupit nejlevněji

Simply You Pharmaceuticals Stopkašel Sirup Dr. Weiss (100ml)

Stopkašel Sirup je přípravek s obsahem výjimečné kombinace rostlinných extraktů HERBALIUMTM, která příznivě působí proti projevům nachlazení, chrapotu, kašle a zahlenění. Omezuje škrábání v krku, tvorbu hlenu a usnadň

Více informací
od 99 Kč
Koupit nejlevněji

Simply You Stopkašel Dr. Weiss (200+100ml)

Stopkašel Sirup je přípravek s obsahem výjimečné kombinace rostlinných extraktů HERBALIUMTM, která příznivě působí proti projevům nachlazení, chrapotu, kašle a zahlenění.

Více informací
od 147 Kč
Koupit nejlevněji

Aromatica Echinka jitrocelový - od 3 let (210ml)

Jitrocelový Sirup ECHINKA pro děti obsahuje komplex účinných látek z bylin, které příznivě působí na dýchací cesty. Sirup má vynikající chuťové vlastnosti.

Více informací
od 55 Kč
Koupit nejlevněji

Sodastream Orange Peach GoodKids 750ml

Sirup SodaStream s přírodní šťávou z pomerančů a broskví na 6 litrů perlivého nápojeBez umělých přísad a s vitamínem C na 6 litrů perlivého nápoje.Konzistence sirupu je určena speciálně pro sodovou voduPoměr ředění 1:7 (750 ml sirupu --> 6 litrů perlivého nápoje)Bez umělých přísadBez umělých barvivBez konzervačních látekS vitamínem C

Více informací
od 129 Kč
Koupit nejlevněji

Salus Floradix (250ml)

Denní dávka Vám dodá 15 mg železa, tzn. 108% doporučené denní dávky. Dávkování: dospělí a děti od 12 let: 2x denně 10 ml děti 6 – 11 let: 1x denně 10 ml děti 3 – 6 let: 1x denně 5 ml Přípravek užívejte cca 30 minut před snídaní a před večeří. Časový odstup 30 minut od jídla je důležitý z hlediska vstřebatelnosti železa, protože některé složky (např. káva nebo čaj) mohou zabraňovat vstřebávání železa.

Více informací
od 172 Kč
Koupit nejlevněji

ACC sirup pro děti 100 ml

Rychlé řešení na kašel pro děti od 2 let.. Třešňová příchuť, snadné dávkování stříkačkou nebo odměrkou. Lék k vnitřnímu užití, obsahuje acetylcystein 20mg/ml.

ACC Sirup pro děti 20 mg/ml 100 ml

ACC SIRUP PRO DĚTI 20 mg/ml snižuje vazkost hlenu rozpouštěním všech jeho složek a usnadňuje tím vykašlávání. Přípravek ACC SIRUP PRO DĚTI 20 ml/mg se užívá k léčbě všech onemocnění dýchacích cest, která doprovází intenzivní tvorba hustého vazkého hlenu a vlhký kašel, jako je chřipka, akutní zánět průdušek nebo průdušnice. ACC SIRUP PRO DĚTI 20 mg/ml mohou užívat dospělí, dospívající a děti od 2 let. Jak se přípravek ACC SIRUP PRO DĚTI 20 mg/ml užívá: Dospělí a dospívající od 14 let užívají 2-...

SALUTAS PHARMA GMBH, BARLEBEN | ACC sirup pro děti 200 mg 100 ml

Přípravek ACC sirup se užívá k léčení všech onemocnění dýchacích cest, která jsou provázena intenzivní tvorbou hustého vazkého hlenu.

ACC sirup pro děti 20mg/ml por.sir.1x100ml/2000mg - exp. 30.4.2018

Mukolytikum, expektorans. Léčivá látka acetylcystein rozpouští všechny složky, které způsobují vazkost hlenu. Tím podporuje vykašlávání a tlumí dráždivý kašel. Dětem je možno podávat přípravek bez porady s lékařem od 2 let věku.

Krtečkův sirup Rakytníkový s betaglukanem 250 g

Sirup obsahuje beta-glukan a šťávu z plodů rakytníku. Rakytník má adaptogenní účinky a přispívá k přirozené obranyschopnosti. Složení ve 100 ml: třtinový cukr voda šťáva z plodů rakytníku 10g ovesný beta-glukan 1g regulátor kyselosti - kyselina citronová obsahuje šťávu z plodů rakytníku 2g, beta-glukan 200 mg v maximální dopo...

Moštěnický sirup Bio Černý rybíz 700 ml

BIO Sirup Černý rybíz 700 ml - BIO Moštěnická třtinová řada. Moštěnické BIO sirupy jsou bez konzervantů, bez sladidel a bez syntetických barviv. vyrobeno z BIO třtinového cukru vyrobeno v jediné sirupárně v ČR certifikované pro BIO kvalitu použity vysoce kvalitní BIO složky 7,7 l osvěžujícího nápoje z jedné láhve v BIO kvalitě

Moštěnický sirup Bio Malina 700 ml

BIO Sirup Malina 700 ml - BIO Moštěnická třtinová řada. Moštěnické BIO sirupy jsou bez konzervantů, bez sladidel a bez syntetických barviv. vyrobeno z BIO třtinového cukru vyrobeno v jediné sirupárně v ČR certifikované pro BIO kvalitu použity vysoce kvalitní BIO složky 7,7 l osvěžujícího nápoje z jedné láhve v BIO kvalitě ...

Krtečkův sirup Bio Nachlazení s lípou 250 g

Jitrocel a lípa posilují horní cesty dýchací. Jitrocel podporuje normální funkce dýchacího systému – usnadňuje vykašlávání a rozpouští hlen, podporuje funkce střevního traktu a mikrobiální rovnováhu. Lípa má potopudné účinky, podporuje relaxaci, spánek a přirozenou obranyschopnost. Složení ve 100 ml: bio třtinový cukr voda extrakt ze suchého bio listu ...

Krtečkův sirup Bio Jitrocelový se šípkem 250 g

Jitrocelový sirup vychází z osvědčené a léty prověřené receptury, navíc obohacený o šípek. Jitrocel je přírodní prostředek, který podporuje normální funkce dýchacího systému – usnadňuje vykašlávání a rozpouští hlen, podporuje funkce střevního traktu a mikrobiální rovnováhu. Šípek podporuje přirozenou obranyschopnost organismu a působí jako antioxidant. Složení ve 100 ml:

Krtečkův sirup Bio Průduškový s mateřídouškou 250 g

Mateřídouška má příznivý účinek na normální funkci dýchacího systému a trávicího ústrojí. Šípky podporují přirozenou obranyschopnost organismu a působí jako antioxidant. Složení ve 100 ml: bio třtinový cukr voda extrakt ze suché bio natě mateřídoušky 3,3g extrakt ze suchého bio plodu šípku 3,3g regulátor kyselosti - kyselina citronová...

Glukánek sirup pro děti 150ml

Doplněk stravy obsahující přírodní betaglukany s pomerančovou příchutí, vhodný pro děti od jednoho roku věku.

Glukánek sirup pro děti 150ml

Obsahuje kvasničný betaglukan (Beta-1,3/1,6 D-Glukan) v množství 10 mg v jedné dávce. Výhodou Glukánku je jeho schválení Českou pediatrickou společností jako doplněk stravy vhodný k užívání už od 1 roku věku. Glukánek je bez konzervačních látek, je slazen fruktózou a je dostupný v balení 150ml. Betaglukan použitý v tomto přípravku je kvasničného původu a má garantovanou čistotu minimálně 70%, což značí vysokou kvalitu přípravku. Užívání a dávkování: Děti od 1 roku 3 ml (typicky 1 kávovou lžič...

Apotex Glukánek sirup pro děti 150 ml

Glukánek je sirup pro děti již od 1. roku s pomerančovou příchutí, který obsahuje přírodní betaglukany (zdrojem jsou kvasnice).

Glukánek sirup pro děti 150 ml

Glukánek je sirup pro děti již od 1. roku s pomerančovou příchutí, který obsahuje přírodní betaglukany (zdrojem jsou kvasnice).

APOTEX Glukánek sirup pro děti 150 ml

Glukánek je sirup pro děti již od 1. roku s pomerančovou příchutí, který obsahuje přírodní betaglukany (zdrojem jsou kvasnice).

ORTIS Fructolax Sirup pro děti 250 ml

Fructolax sirup má zvláště jemné složení, vhodné i pro děti,citlivé jedince, těhotné a kojící ženy. Pro pravidelnou střevní pasáž.

ORTIS Fructolax Sirup pro děti 250 ml

Fructolax sirup s příchutí jablka působí jemně a účinně na průchod střevy. Díky jemnému složení je vhodny pro děti od 3 let.

Multivitamíny a minerály pro děti 150ml - sirup

Multivitamíny a minerály pro děti - Sirup s multivitamíny a minerály obsahuje 14 vitamínů. Zinek a jód přispívají k normální rozpoznávací funkci u dětí od 6 do 12 let. Jód přispívá k normálnímu růstu dětí.

ORTIS | Fructolax Sirup pro děti 250ml

Fructolax Sirup 250 ml je přírodní produkt, určený k regulaci vyprázdnění. Obsahuje fíkovou a datlovou pastu, jogurtové kultury, švestkovou šťávu, jablečné aroma. Doplněk stravy je vhodný pro děti, seniory i dospělé osoby se sníženým příjmem potravy.

Jitrocelový sirup Echinka pro děti 210ml

Tradiční jitrocelový sirup s obsahem bylinných výtažků v koncentrovaném cukerném roztoku. Tato forma je pro organismus dobře přijatelná. Množství účinných látek je zvolené tak, aby přípravek vyhovoval i malým dětem.

APOTEX Glukánek sirup pro děti 150 ml

Doplněk stravy je určen pro děti od 1 roku a pro diabetiky.

Gynpharma Glukánek sirup pro děti 150 ml

Doplněk stravy obsahující přírodní betaglukany s pomerančovou příchutí. Vhodný pro děti od 1 roku věku i pro diabetiky. Obsahuje Beta-1,3/1,6 D-Glukan (v množství 10 mg ve 3 ml = jedna kávová lžička). Použitým zdrojem jsou kvasnice (Sacharomyces cerevisiae), které nemají oproti hlívovým betaglukanům typickou houbovou chuť a vůni (při zachování stejné účinnosti). Děti je proto mnohem lépe snášejí.

PANADOL Sirup pro děti Jahoda 100 ml

Suspenze pro děti ke snížení teploty a bolesti s příchutí jahody. Vhodný pro děti od 3 měsíců.

JUNIOR angin - sirup pro děti 100 ml

Junior-angin pro děti je určen dětem a dospívajícím ve věku 1-16 let při suchém kašli. Účinnou látkou jsou výtažky z lišejníku islandského, výtažky ze slézu s třešňovou příchutí. Neobsahuje alkohol, cukr, ani umělá barviva.

Junior-angin sirup pro děti 100ml

Junior-angin pro děti je určen dětem a dospívajícím ve věku 1-16 let při suchém kašli a bolestech v krku. Učinnou látkou jsou výtažky z lišejníku islandského, výtažky ze slézu s třešňovou příchutí. Neobsahuje alkohol, cukr, ani umělá barviva.

Ambrosan 15 mg/ 5 ml Sirup perorální sirup 1 x 100 ml/ 300 mg

Pro léčbu vlhkého kašle a pro podporu odkašlávání. Banánovo - jahodová příchuť. Pro děti od narození.

ACC 200 mg 20 tobolek

Snižuje vazkost hlenu a usnadňuje vykašlávání. Lék vhodný pro dospělé a děti od 6 let.

STOPKAŠEL sirup Dr. Weiss pro děti 100 + 50 ml

Sirup pro děti od 1 roku obsahuje unikátní účinnou kombinaci beta-glukanů a 5 bylinných extraktů HERBALICUM .

Dr. weiss STOPKAŠEL pro děti sirup 100+50 ml

STOPKAŠEL sirup Dr. Weiss PRO DĚTI Užití STOPKAŠEL® sirup PRO DĚTI byl vyvinut speciálně pro potřeby dětského organizmu, má výbornou chuť a je vhodný pro děti od 1 roku. STOPKAŠEL® sirup PRO DĚTI obsahuje unikátní směs 5 bylinných extraktů HERBALICUM a beta-glukanů, s násobným efektem při projevech suchého a vlhkého kašle a nachlazení: - ulevuje při kašli a škrábání krku (1,3,4,5,6) - zklidňuje podrážděný krk, hltan a hlasivky (1,3,4,5) - omezuje tvorbu hlenu (5) - pomáhá při nachlazení (2,4) -...

Dr. weiss STOPKAŠEL pro děti sirup 200+100 ml

STOPKAŠEL sirup Dr. Weiss PRO DĚTI Užití STOPKAŠEL® sirup PRO DĚTI byl vyvinut speciálně pro potřeby dětského organizmu, má výbornou chuť a je vhodný pro děti od 1 roku. STOPKAŠEL® sirup PRO DĚTI obsahuje unikátní směs 5 bylinných extraktů HERBALICUM a beta-glukanů, s násobným efektem při projevech suchého a vlhkého kašle a nachlazení: - ulevuje při kašli a škrábání krku (1,3,4,5,6) - zklidňuje podrážděný krk, hltan a hlasivky (1,3,4,5) - omezuje tvorbu hlenu (5) - pomáhá při nachlazení (2,4)...

Aromatica ECHINKA Vícesložkový sirup pro děti 210 ml

Jitrocelový sirup ECHINKA je bylinný přípravek určený hlavně pro děti. Sirupy obecně jsou tekuté přípravky, jejichž základem je koncentrovaný roztok cukru ve vodě, případně v bylinném extraktu. Vznikly za arabského vývojového období léčitelství a držely se v oblibě až do poloviny 20. století. Některé látky mohou být citlivé na světlo, proto jsou sirupy uchovávány v tmavých lahvičkách. vícesložkový bylinný sirup vynikající chuťové vlastnosti Složky: Jitrocel kopinatý (Plantago lanceolata) Třapa...

Phyteneo Tymiánový sirup 250 ml pro děti do 1 roku

Charakteristika: Tymiánový sirup obsahuje vysoký podíl extraktu z natě tymiánu obecného. Účinek sirupu je podpořen obsahem mátové a anýzové silice. Tymián přispívá k normální funkci dýchacího systému. Extrakt je vyroben z tymiánu v BIO kvalitě. Tymiánový sirup neobsahuje alkohol, umělá sladidla acesulfam a aspartam, barviva a syntetická aromata. Tymiánový sirup je určen pro děti od 1 roku i dospělé. Dávkování: Děti od 1 roku do 3 let: 2,5 ml (polovina čajové lžičky) 2-3x denně. Děti od 3 do 12 ...

STOPKAŠEL sirup Dr. Weiss PRO DĚTI 300 ml

StopKašel sirup Dr. Weiss pro děti od 1 roku s výbornou chutí obsahuje unikátní účinnou kombinaci beta-glukanů a 5 bylinných extraktů Herbalicum (jitrocel, šípek, mateřídouška, bazalka, sléz) s násobným efektem na všechny druhy kašle a k normální činnosti imunitního systému dětí.

Aromatica Echinka Vícesložkový sirup pro děti 210 ml

Jitrocelový sirup ECHINKA je bylinný přípravek určený hlavně pro děti. Sirupy obecně jsou tekuté přípravky, jejichž základem je koncentrovaný roztok cukru ve vodě, případně v bylinném extraktu. Vznikly za arabského vývojového období léčitelství a držely se v oblibě až do poloviny 20. století. Některé látky mohou být citlivé na světlo, proto jsou sirupy uchovávány v tmavých lahvičkách. vícesložkový bylinný sirup v...

Ortis Fructolax Ovoce&Vláknina sirup pro děti 250 ml

Tradiční výrobek Fructolax obsahuje dřeň projímavého ovoce: fíku, datlí, tamarindu, reveně a zároveň vlákninu a v ní přítomné organické kyseliny s projímavým působením. Komplex těchto nenávykových látek je šetrný ke střevní užitečné mikroflóře. Mimořádně jemné působení (bez kontaktních projímavých přísad), tudíž vhodné taktéž pro osoby s bezlepkovou dietou a nesnášející laktózu. Novinko...

STOPKAŠEL sirup Dr. Weiss PRO DĚTI 200+100ml NAVÍC

Obsahuje unikátní směs 5 bylinných extraktů HERBALICUM™ a beta-glukanů, s násobným efektem při projevech suchého a vlhkého kašle a nachlazení.

Wurm-Ex Plasma 100 ml sirup pro děti

Wurm-Ex Plasma je dalším produktem řady Wurm-Ex a je určen především dětem. Kombinace účinných látek rozpouštěných v sirupu pomáhá zvyšovat nespecifickou obranyschopnost organismu proti všem externím agentům.

STOPKAŠEL sirup Dr. Weiss PRO DĚTI 100+50ml NAVÍC

Obsahuje unikátní směs 5 bylinných extraktů HERBALICUM™ a beta-glukanů, s násobným efektem při projevech suchého a vlhkého kašle a nachlazení.

Junior sirup 125 ml

Junior sirup je sirup pro děti od 5 let s příchutí lesních plodů s mateří kašičkou a vitamíny.

GASTROTUSS Baby sirup 200ml

Sirup proti refluxu pro děti je zdravotnický prostředek s mechanickým účinkem určený pro léčbu gastroezofageálního refluxu u kojenců a dětí. Zmírňuje symptomy onemocnění, jako například opakované zvracení, kašel, pálení žáhy, ezofagitidu, dysfonii, zánět nosohltanu a další onemocnění, způsobené primárně či sekundárně gastroezofageálním refluxem.

Brufen sirup 100 ml

Brufen sirup je určen na mírnou až středně silnou bolest, např. bolest hlavy, bolesti zubů, pooperační bolesti a bolesti po úrazech, jako je natažení svalů, podvrtnutí nebo zhmoždění kloubů. Dále se užívá ke krátkodobé léčbě bolestí svalů a kloubů při chřipkových onemocněních a ke snížení horečky vyvolané virovými a bakteriálními infekcemi. Brufen sirup je určen především pro děti a kojence od 3 měsíců. Jak se přípravek Brufen sirup užívá: Brufen sirup se dávkuje podle tělesné hmotnosti dítěte....

Rymanos sirup 150 ml

Rymanos je sirup se švestkovou příchutí obsahující bylinné složky podporující dýchací cesty. Složení: Černý bez - přispívá ke správné funkci dýchacích cest a imunitního systému Sporýš lékařský - přispívá ke správné funkci imunitního systému a dýchacích cest, přináší úlevu v případě škrábání v krku Proskurník lékařský - působí antibakteriálně, přináší úlevu v případě škrábání v krku Hořec žlutý - má stimulující vlastnosti, proto dodává pocit energie Dávkování: Dospělí a děti nad 12 let 3 × denně...

Carbofit sirup 100ml

Přírodní aktivní rostlinné uhlí v tekuté formě, vhodné pro děti. Složení: voda, hroznový sirup (fruktóza 42 %, dextróza 31 %, Maltóza 14 %, Trióza 6 %), cukr, aktivní rostlinné uhlí, vitamín C – kyselina askorbová, aroma Cola.

LaxAktiv sirup 100 ml

Přírodní laxativum na bázi vlákniny a ovoce pro děti již od 3 let. Na organismus působí ohleduplně i při dlouhodobém užívání.

MultiIMUN sirup 150ml

MultiIMUN sirup je doplněk stravy s obsahem cenných látek včetně vitaminu C, který důležitý pro naši imunitu. Unikátní komplex tělu prospěšných látek obsahuje beta-glukany z hlívy ústřičné, nukleotidy izolované z colostra a vitamin C, přispívající ke snížení míry únavy a vyčerpání. Neobsahuje konzervační látky, je vhodný pro děti od 1 roku, pro těhotné a kojící ženy.

MultiIMUN Sirup 330g

MultiIMUN sirup je doplněk stravy s obsahem cenných látek včetně vitaminu C, který důležitý pro naši imunitu. Unikátní komplex tělu prospěšných látek obsahuje beta-glukany z hlívy ústřičné, nukleotidy izolované z colostra a vitamin C, přispívající ke snížení míry únavy a vyčerpání. Neobsahuje konzervační látky, je vhodný pro děti od 1 roku, pro těhotné a kojící ženy.

Carbofit sirup 100 ml

Carbofit sirup, který je vhodný i pro děti, obsahuje aktivované dřevěné uhlí, které detoxikuje organismus od škodlivin usazujících se ve vnitřních orgánech. Na rozdíl od uhlí živočišného původu je Carbofit až o 80 % účinnější a neobsahuje rakovinotvorné příměsi. Carbofit sirup adsorbuje jedovaté látky, ale neodvádí z těla živiny, vitamíny a minerály.

Carbofit sirup 100ml

Carbofit sirup, který je vhodný i pro děti, obsahuje aktivované dřevěné uhlí, které detoxikuje organismus od škodlivin usazujících se ve vnitřních orgánech. Na rozdíl od uhlí živočišného původu je Carbofit až o 80 % účinnější a neobsahuje rakovinotvorné příměsi. Carbofit sirup adsorbuje jedovaté látky, ale neodvádí z těla živiny, vitamíny a minerály.

LIFTEA LAXAKTIV SIRUP 100ml

Doplněk stravy Liftea LaxAktiv sirup v podobě sirupu obsahuje přirozeně projímavé ovoce a vlákninu, které umožňují bezproblémové vyprazdňování. Svým složením je produkt uzpůsoben pro dlouhodobé užívání a je vhodný i pro děti. Přípravek je určen pro ženy a muže se sklony k zácpě a s aktuálními problémy s vyprazdňováním. Je natolik šetrný, že se doporučuje pro děti již od 3 let. Hodí se i pro dlouhodobé užívání. Liftea LaxAktiv je vhodný i při cestování, kdy se mohou obje...

Vincentka - Sirup 200 ml

Vincentka sirup je přípravek s obsahem rostlinných extraktů z jitrocele a mateřídoušky v kombinaci s přírodní léčivou minerální vodou Vincentka. Nenahrazuje pestrou stravu. Výrobek není určen pro děti do 3 let.Složení: Invertní cukr, přírodní léčivá minerální voda Vincentka, jitrocelový vodnělihový extrakt, mateřídouškový vodnělihový extrakt, konzervant (sorban draselný). Obsah: 200mlDoporučené denní dávkování: Dospělí: 3 krát denně 1 ...

Linkus Sirup 150ml

Doplněk stravy s extrakty rostlin Glycyrrhiza glabra (kořen) - lékořice, Yzop lékařský 10mg, Viola tricolor - violka trojbarevná 5mg. Pomáhají horním dýchacím cestám. Přípavek není vhodný pro děti, těhotné a kojící matky.

Topvet Farmářský Rakytníkový sirup

Rakytník řešetlákový - Hippophae Rhamnoides je bylina s velmi širokým spektrem účinků. Je velice bohatý na vitamín C, mastné kyseliny, stopové prvky a další cenné látky. Rakytník pomáhá chránit před oxidačním stresem, posiluje přirozenou obranyschopnost organismu. Podporuje normální funkci imunitního, kardiovaskulárního a trávicího systému. Navozuje stav klidu, snižuje úzkost. O dalších účincích není možné vzhledem k legislativě EU podat informace. Více o účincích byliny naleznete v herbářích ...

Multiimun sirup 150 g

MultiIMUN sirup je doplněk stravy ve formě sirupu s lahodnou příchutí. Obsahuje vitamín C, který přispívá k normální funkci imunitního systému a ke snížení míry únavy a vyčerpání. Nově odborně posouzen Českou pediatrickou společností jako vhodný pro děti od 1 roku. Složení: 1 dávka (5ml) obsahuje: extrakt hlívy ústřičné (s obsahem 30% beta-glukanů) 166,5mg (odpovídá 50mg čistých beta-glukanů), směs nukleotidů 30mg, vitamín C 50mg (62,5% DDD*). *DDD = doporučená denní dávka Přídatné látky: inve...

MultiIMUN Sirup Pomeranč 330g

MultiIMUN sirup pomeranč obsahuje řadu prospěšných látek pro organismus. Beta-glukany z hlívy ústřičné Nukleotidy izolované z kolostra Vitamin C, který přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání a k normální funkci imunitního systému Přípravek je bez konzervačních látek. Je vhodný pro děti od 1 roku, pro těhotné a kojící ženy. Lahodná příchuť pomeranče. Jak užívat MultiIMUN sirup pomeranč: Užívá se 5 ml sirupu denně, max. denní dávka je 10 ml. Nepřekračujte doporučené dávkování. Složení: Extrak...

Kalciový sirup Generica 100ml

Kalciový sirup Generica má příjemnou vanilkovou příchuť a může se podávat s jídlem i nalačno. Je vhodný pro dospělé, mladistvé, děti od narození , těhotné i kojící ženy. Vápník je přítomen ve formě citrátu, který: je organická sůl s vysokým obsahem vápníku ve srovnání s jinými organickými solemi vápníku, má ​​neutrální chuť, je přítomen v organické mikronizované formě, která zlepšuje rozpustnost a biologickou dostupnost účinné látky, stejně účinně se vstřebává z plného i z prázdného žaludku (...

Thymomel sirup 100 ml

PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE THYMOMEL Sirup Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci, protože obsahuje pro Vás důležité údaje. Tento přípravek je dostupný bez lékařského předpisu. Přesto však Thymomel musíte užívat pečlivě podle návodu, aby Vám co nejvíce prospěl. Ponechte si příbalovou informaci pro případ, že si ji budete potřebovat přečíst znovu. Požádejte svého lékárníka, pokud potřebujete další informace nebo radu. Pokud se Vaše příznaky zhorší nebo se nezlepší do 5 ...

Immune Akut sirup 105ml

Sirup je vhodný pro děti od 1 roku. Neobsahuje konzervační látky, umělé sladidla, ani přidané barviva. Vitamin C, bez černý a zinek přispívají k normální funkci imunitního systému. Vitamin C navíc přispívá i k normálnímu energetickému metabolismu a ke snížení míry únavy a vyčerpání. Bez černý podporuje správnou funkci dýchacích cest. Plody bezu černého obsahují vitamíny C a A, vitamíny skupiny B, polyfenoly, antokyany. Acerola, známá též jako barbadoská třešeň, patří mezi nesmírně bohaté zdroje...

Helixir® sirup 100ml

Helixir sirup je rostlinný přípravek, který pomáhá uvolnit a odkašlat hlen. Užívá se při onemocnění dýchacích cest z nachlazení, kdy rozpouští hlen a tím usnadňuje jeho vykašlávání. Přípravek Helixir sirup je určen pro dospělé, dospívající a děti od 2 let. Dávkování: Dětem od 2 do 5 let se podává 1 ml sirupu 2x až 3 x denně. Dětem od 6 do 11 let se podává 1-2 ml sirupu 2x až 3 x denně. Dospělí, dospívající od 12 let a starší pacienti užívají 2 ml sirupu 3 x denně. Délka léčby se řídí charaktere...

Lifestyles Intra sirup 950ml

Tekutá forma produktu Intra: to je bylinná směs od společnosti Lifestyles tvořené výtažky z dvaceti tří druhů bylin a rostlin. INTRA podporuje jednotlivé systémy organizmu a uvádí jejich činnost do rovnováhy. Užívá se jako prevence i jako doplněk léčby. Intra je vhodná pro uživatele zdravé i s nejrůznějšími zdravotními problémy. Užívat mohou i děti od tři let, budoucí a kojící matky. Vhodná také pro sportovce. Intra je vhodné i pro diabetiky - seznamte se s obsahem cukrů a tuků u přípravku Intr...

PREVAPIS JUNIOR sirup 100ml

Prevapis Junior sirup obsahuje jedinečný propolis E.P.I.D., standardizovaný extrakt z echinacey, eukalyptový med a šťávu z aceroly s vysokým obsahem vitaminu C, který přispívá k normální funkci imunitního systému, má antioxidační účinek (zvyšuje ochranu buněk před volnými radikály, snižuje únavu a vyčerpání. Složení sirupu je mimořádně vhodné pro děti, neobsahuje alkohol, konzervanty a barviva. PROPOLIS E.P.I.D. je propolis upravený patentovanou biotechnologií, která mu zajišťuje tyto vlastnos...

LaxAktiv sirup 100ml

Komu je přípravek určen: Pro děti od 3 let a ženy a muže každého věku se sklony k zácpě, kteří upřednostňují čistě přírodní jemné řešení problému v tekuté formě. • Pravidelné a bezproblémové vyprazdňování • Šetrný k tenkému i k tlustému střevu • Vhodný i při cestování, kdy se mohou objevit trávicí potíže v důsledku změny klimatu • Liftea LaxAktiv je možné užívat i dlouhodobě Složení: Arabská guma 12,20g, Fíková šťáva 22,63g, Švestková šťáva 18,03g, Inulin z kořene čekanky 2,44g, Psylium 1,22g D...

Immun44 sirup 300 ml

Immun44 ® sirup obsahují patentovaný PHYTO-PANMOL®-B-KOMPLEX. Ten obsahuje vitamíny skupiny B, získané z vysoce hodnotných klíčků merlíku. Přednosti doplňku stravy Immun44 ® sirup: vyvinut speciálně pro potřeby imunitního systému stimuluje syntézu protilátek v těle obsahuje antioxidanty, které neutralizují radikály lídr v segm...

ACC 200 200 mg 20 kapslí

ACC 200 snižuje vazkost hlenu rozpouštěním všech jeho složek a usnadňuje vykašlávání. Přípravek ACC 200 se užívá k léčbě akutních i chronických onemocnění dýchacích cest, která doprovází intenzivní tvorba hustého vazkého hlenu a vlhký kašel, jako je chřipka, akutní zánět průdušek nebo průdušnice. Tvrdé tobolky ACC 200 jsou určeny pro dospělé, dospívající a děti od 6 let. Jak se přípravek ACC 200 užívá: Dospělí a dospívající od 14 let užívají 2-3krát denně 1 tobolku. Děti ve věku 6-14 užívají 2...

Walmark Marťánci Sirup pomeranč 150ml

Multivitaminový sirup pro děti s pomerančovou příchutí.

SIMPLY YOU A.S. | STOPKAŠEL sirup Dr. Weiss PRO DĚTI 200+100ml NAVÍC

STOPKAŠEL sirup PRO DĚTI obsahuje jedinečnou kombinaci bylinných extraktů, jejichž účinek nastupuje podle aktuální fáze kašle. Sirup je tedy vhodný jak na suchý, tak i vlhký kašel.

SIMPLY YOU A.S. | STOPKAŠEL sirup Dr. Weiss PRO DĚTI 150 ml

STOPKAŠEL sirup PRO DĚTI obsahuje jedinečnou kombinaci bylinných extraktů, jejichž účinek nastupuje podle aktuální fáze kašle. Sirup je tedy vhodný jak na suchý, tak i vlhký kašel.

Omega 3 sirup s přír.citr.aroma pro děti 6+ 150ml

Omega 3 sirup pro děti od 6 let - 150ml od britské společnosti Natures Aid je s přírodní citronovým aroma. Pochází z udržitelných zdrojů.

Simply You StopKašel sirup dr. Weiss pro děti 100 ml + 50 ml ZDARMA

StopKašel sirup Dr. Weiss pro děti od 1 roku s výbornou chutí obsahuje unikátní účinnou kombinaci beta-glukanů a 5 bylinných extraktů Herbalicum (jitrocel, šípek, mateřídouška, bazalka, sléz) s násobným efektem na všechny druhy kašle a k normální činnosti imunitního systému dětí.

StopKašel sirup dr. Weiss pro děti 200 ml + 100 ml ZDARMA

StopKašel sirup Dr. Weiss pro děti od 1 roku s výbornou chutí obsahuje unikátní účinnou kombinaci beta-glukanů a 5 bylinných extraktů Herbalicum (jitrocel, šípek, mateřídouška, bazalka, sléz) s násobným efektem na všechny druhy kašle a k normální činnosti imunitního systému dětí.

StopKašel sirup dr. Weiss pro děti 100 ml + 50 ml ZDARMA

StopKašel sirup Dr. Weiss pro děti od 1 roku s výbornou chutí obsahuje unikátní účinnou kombinaci beta-glukanů a 5 bylinných extraktů Herbalicum (jitrocel, šípek, mateřídouška, bazalka, sléz) s násobným efektem na všechny druhy kašle a k normální činnosti imunitního systému dětí.

Simply you StopKašel sirup dr. Weiss pro děti 100 ml + 50 ml ZDARMA

StopKašel sirup Dr. Weiss pro děti od 1 roku s výbornou chutí obsahuje unikátní účinnou kombinaci beta-glukanů a 5 bylinných extraktů Herbalicum (jitrocel, šípek, mateřídouška, bazalka, sléz) s násobným efektem na všechny druhy kašle a k normální činnosti imunitního systému dětí.

Simply you StopKašel sirup dr. Weiss pro děti 200 ml + 100 ml ZDARMA

StopKašel sirup Dr. Weiss pro děti od 1 roku s výbornou chutí obsahuje unikátní účinnou kombinaci beta-glukanů a 5 bylinných extraktů Herbalicum (jitrocel, šípek, mateřídouška, bazalka, sléz) s násobným efektem na všechny druhy kašle a k normální činnosti imunitního systému dětí.