Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

3com switch 5x10 100

Nalezeno:    27 produktů
od 2 491 Kč
Koupit nejlevněji

Planet GSD-503 Switch 5x10/100/1000BASE-T, EUP, 802.3AZ, kov

PLANET GSD503; 5portový Gigabitový desktopový přepínač. Autodetekce rychlosti a typu kabelu. Energeticky efektivní ethernet zařízení podle 802.3az (EEE) a EuP, bez ventilátorů, ext.napájení. Gigabitov...

Více informací
od 576 Kč
Koupit nejlevněji

Planet GSD-504 switch 10/100/1000 (5x1000Base-T), EuP, 802.3az, plast, fanless

PLANET GSD504; 5portový Gigabitový desktopový přepínač. Autodetekce rychlosti a typu kabelu. Plastová skříň, bez ventilátorů. Energeticky efektivní ethernet zařízení podle 802.3az a EuP. Gigabitové pře...

Více informací
od 550 Kč
Koupit nejlevněji

CISCO SG350X-24MP-K9-EU Switch: L3 managed, 24 x 10/100/1000 + 2 x 10GE combo + 2 x 10GE SFP+, rack-mountable, Max PoE

Funkce managementu Typ přepínače Managed Přepínač vrstev L3 QoS Ano Podpora pro multicast Ano Správa prostřednictvím webového rozhraní Ano Výpis událostí systému Ano ARP inspekce Ano Tlačítko reset Ano Možnosti připojení Počet př

Více informací
od 18 879 Kč
Koupit nejlevněji

Planet GS-5220-48T4X, L2/L3 switch, 48x TP 100/1000, 4x 10G SFP+, 4x SFP, DDM, Web/SNMPv3, IGMPv3

PLANET GS522048T4X; Administrovatelný přepínač se statickým routováním L3, 48 metalických portů 1000BaseT, 4x 10Gb sloty SFP+, 4x 1Gb sloty SFP. VLAN 802.1Q 255 sítí, IGMPv3, QoS, LACP, STP/RSTP/MSTP, DHCP Sno...

Více informací
od 16 860 Kč
Koupit nejlevněji

Planet ISW-511T Průmyslový Switch 4x 10/100M + 1x 100 MM SC, -40~+75°C, 48VDC, DIN

PLANET ISW511T; 5portový přepínač a konvertor pro průmyslové aplikace. 4 porty 10/100BaseTX, 1 optický port 100BaseFX, SC konektory, multimode, 1300nm, dosah 2km. Možnost redundantního napájení v rozsahu 1248...

Více informací
od 2 248 Kč
Koupit nejlevněji

Planet GS-5220-16S8C L2/L3 switch 24x SFP(DDM) 100/1000Base-X, 8x 1000Base-T, Web/SNMP, IGMP, QoS, IPv6

PLANET GS522016S8C; Administrovatelný přepínač se statickým routováním L3, 24x pozice pro SFP moduly (podpora DDM pro SFP), 8x 1000BaseT RJ45 sdílených. VLAN 802.1Q 255 sítí, IGMPv3, QoS, LACP, STP/RSTP/MSTP,...

Více informací
od 13 371 Kč
Koupit nejlevněji

Planet GS-5220-48PL4XR, PoE switch 48x TP 100/1000, 4x 10G SFP+, L3, Web/SNMPv3+ ONVIF, 802.3at-600W, AC+DC

PLANET GS522048PL4XR; PoE přepínač se statickým routováním L3, 48 metalických portů 1000BaseT s PoE injektory IEEE 802.3at (až 36W/port), 4x pozice pro SFP+ 10GbaseX moduly. Celkový napájecí výkon až 600W. VL...

Více informací
od 30 307 Kč
Koupit nejlevněji

TENDA TEG5310P-8-150W - L3 managed Gigabit PoE AT Switch, 8x PoE AF/AT 10/100/1000Mbps, 1xSFP 1Gbps

Tenda TEG5310P-8-150W je 10ti portový Gigabitový PoE switch s PoE af/at. 8x 10/100/1000 Mb/s PoE 802.3af/at (celkem 130 W) + Uplink 1x RJ45 a 1x SFP. Layer L3 routing, STP/RSTP/MSTP, IGMP Snooping V1/V2/V3, VLAN, Static+aging ARP, SNMP, ochrana přepětí 6k

Více informací
od 3 299 Kč
Koupit nejlevněji

Planet ISW-514PTF, PoE switch 4x 10/100BaseTX+ 1x 100FX(SFP), 802.3at až 120W, DIN, IP40, -40~75 st.C

PLANET ISW514PTF; Přepínač pro průmyslové aplikace 4x 10/100BaseTX včetně PoE+ IEEE 802.3at injektorů + 1x 100FX (SFP slot) , výkon PoE až 120 W . Automatická detekce 10/100Mbps, full duplex,...

Více informací
od 4 682 Kč
Koupit nejlevněji

ZYXEL XGS2210-52HP - Přepínač - řízený - 48 x 10/100/1000 (PoE) + 4 x 10 Gigabit SFP+ - PoE (375 W)

52-port Managed Layer2+ Gigabit Ethernet switch, 48x Gigabit metal + 4x 10GbE SFP+ ports, PoE 802.3at (High Power, 30W) - Power budget 375W, L2 multicast, IGMP snooping, MVR, IP source guard, DHCP snooping, ARP inspection, CPU protection, IPv6, 802.3az (G

Více informací
od 36 653 Kč
Koupit nejlevněji

X-Lite X-1004 Nordhelle N-Com

Moto helma X-Lite X-1004 Nordhelle od společnosti Nolan přináší dosud nevídanou kvalitu a komfort. Je vyrobená z kompozitu a díky svému inovativnímu designu a výborným technickým řešením se výborně hodí i pro náročné motorkáře. Odnímatelné a pratelné vnitřní polstrování (Carbon Fitting) je vyrobeno z lehkých uhlíkových vláken. Dále je vybavena systémem ventilace TVS (Touring Ventilation System), který zajišťuje skvělé pohodlí při dlouhých cestách i za nejextrémnějších podmínek. Moto helma X-...

Více informací
od 9 990 Kč
Koupit nejlevněji

Planet IGS-614HPT, PoE switch, 5x 1000Base-T, 1x SFP, 4x PoE 802.3at, -40~+75°C, 12-56VDC, dual-power, DIN

PLANET IGS614HPT; Průmyslový switch nabízí pět RJ45 10/100/1000BaseT portů, z toho čtyři s podporou PoE+ napájení až 36 W na port a 1x SFP slot (1000BaseSX/LX/BX) kompatibilní s 100BaseFX....

Více informací
od 7 309 Kč
Koupit nejlevněji

TENDA TEF1105P-4-63W PoE AT switch 4x PoE 802.3af/at, 5x 100Mb/s, PoE celkem 63W, fanless

Tenda TEF1105P-4-63W je 5ti portový Fast Ethernet PoE switch s napájením PoE af/at. 4 porty 10/100 Mb/s jsou napájeny pomocí PoE 802.3af/PoE 802.3at (celkem 4 porty 63 W) a pátý port Uplink. Kovový obal. Součástí balení je český, slovenský a polský manuá

Více informací
od 793 Kč
Koupit nejlevněji

UNIVIEW TECHNOLOGIES Switch NSW2010-16T2GC-POE-IN / 16x 100Mbps RJ-45/ 2x RJ-45/SFP/ 7.2Gbps/ 5.36Mpps/ PoE 802.3at/af

Uniview NSW201016T2GCPOEIN; PoE+ přepínač, 16 x 100 Mbps RJ45 s injektory PoE+ 802.3af/at, dva combo porty SFP/RJ45 , napájecí výkon až 250 W (30 W/port) . LED indikace využití PoE portů,...

Více informací
od 9 169 Kč
Koupit nejlevněji

Zyxel RGS100-5P

Do náročných podmínek: Zyxel RGS100-5P Velmi odolný venkovní switch, který byl vyroben tak, aby se vypořádal s náročnými klimatickými podmínkami. Zařízení může fungovat ve zhoršených povětrnostních podmínkách v rozsahu teplot od -40°C do 70°C. Přístroj splňuje také standard IP30 - skříň je pokryta plechem. Systém navíc nevyžaduje aktivní ventilátor a nevadí mu tudíž prašné prostředí. Jednoduchá rozšiřitelnost RGS100-5P nabízí čtyři gigabitové PoE+ porty, které mohou napájet energeticky nár...

Více informací
od 9 429 Kč
Koupit nejlevněji

ZYXEL GS2220-50HP - Přepínač - řízený - 44 x 10/100/1000 (PoE+) + 4 x kombinace Gigabit SFP + 2 x gigabitů SFP - PoE+ (375 W)

Přepínač - řízený - 44 x 10/100/1000 (PoE+) + 4 x kombinace Gigabit SFP + 2 x gigabitů SFP - Lze montovat do rozvaděče - PoE+ (375 W)

Více informací
od 30 898 Kč
Koupit nejlevněji

Planet ISW-504PT, 5x 10/100, 4x POE IEEE 802.3af, 60W, DIN, IP30, -40~75 st.C

5-ti portový přepínač pro průmyslové aplikace10/100Base-TX, z toho 4 porty jsou PoE IEEE 802.3af injektory, celkový výkon až 60W. Automatická detekce 10/100Mbps, full duplex, 2k MAC adres. Možnost redundantního napájení 24V nebo 48V. Hliníková skříň, stupeň krytí IP30, rozšířený rozsah pracovní teploty -40 až 75°C. Montáž na DIN lištu nebo přímo na zeď.

Více informací
od 4 399 Kč
Koupit nejlevněji

UNIVIEW TECHNOLOGIES Switch NSW2010-24T2GC-POE-IN / 24x 100Mbps RJ-45/ 2x RJ-45/SFP/ 8.8Gbps/ 6.55Mpps/ PoE 802.3at/af

Uniview NSW201024T2GCPoEIN; PoE+ přepínač, 24 x 100 Mbps RJ45 s injektory PoE+ 802.3af/at, dva combo porty SFP/RJ45 , napájecí výkon až 370 W (30 W/port) . LED indikace využití PoE portů,...

Více informací
od 10 599 Kč
Koupit nejlevněji

D-LINK 28-Port Gigabit PoE Managed Switch

D-Link DGS-2000-28P je plně řízený 28-portový Gigabit Managed PoE switch pro podnikové sítě. Přepínač je osazen 24 porty 10/100/1000M RJ-45 s podporou napájení 802.3at PoE+ (max. 30W na port) a čtyřmi kombinovanými Gigabit Combo porty RJ-45/SFP, s podporou 100M a 1000M SFP (Mini-GBIC) transceiverů pro optický uplink. Celkový PoE výkon přepínače je 193W. Aktivní chlazení přepínače zajišťují dva inteligentně řízené ventilátory. Součástí dodávky jsou držáky pro montáž do 19" rozvaděče. Switche D-...

Více informací
od 11 369 Kč
Koupit nejlevněji

TP-Link TL-SG1005P

5 portů s konektorem RJ45 a rychlostmi přenosu 10/100/1000 Mb/s 4 porty mají napájení PoE a přenášejí data i napájení přes jeden kabel Spolupracuje s napájenými zařízeními, která splňují protokol IEEE 802.3af, a snadno tak pomůže rozšířit domácí i firemní sítě Protokol 802.1p/DSCP QoS umožňuje hladký provoz pro aplikace citlivé na latenci Není nutná žádná konfigurace ani instalace

Více informací
od 1 191 Kč
Koupit nejlevněji

Cisco SG355-10P

Max. přenosová rychlost: 1 Gb/s Hmotnost Hmotnost (g): 2350 Distribuce Distribuce: CZ Stav zboží Stav: Jen nové Funkce Funkce: DHCP Server, PoE (Power over Ethernet), QoS (Quality of Service), VLAN Rozhraní Celkový počet portů: 8 Počet RJ-45 (10/100/1000Base-T): 10 Počet RJ-45 (10/100Base-T): 0 Počet RJ-45 (10GBase-T): 0 Počet SFP (1 Gb/s): 0 Počet SFP/RJ-45 Combo (1 Gb/s): 2 Počet SFP+ (10 Gb/s): 0 Rozměry Hloubka (mm): 202 Šířka (mm): 440 ...

Více informací
od 4 859 Kč
Koupit nejlevněji

ZyXEL Ext 105 Anténa

ZyXEL Ext 105 Anténa Externí anténa s obráceným SMA konektorem a ziskem 5dBi. Technické parametry: * Frekvenční rozsah [GHz]: 2.4 až 2.5 * Zisk [dBi]: 5 * Rozměry [mm]: 236 * Konektor: Obrácený SMA * VSWR: max. 2.0 * Provedení antény: Interiérová * Vyzařovací úhel [°]: H: 360, V: 40

Více informací
od 284 Kč
Koupit nejlevněji

Cisco SG350-10

Max. přenosová rychlost: 1 Gb/s Hmotnost Hmotnost (g): 1090 Distribuce Distribuce: CZ Stav zboží Stav: Jen nové Funkce Funkce: DHCP Server, QoS (Quality of Service), VLAN Rozhraní Celkový počet portů: 12 Počet RJ-45 (10/100/1000Base-T): 10 Počet RJ-45 (10/100Base-T): 0 Počet RJ-45 (10GBase-T): 0 Počet SFP (1 Gb/s): 0 Počet SFP/RJ-45 Combo (1 Gb/s): 2 Počet SFP+ (10 Gb/s): 0 Rozměry Hloubka (mm): 170 Šířka (mm): 279 Výška (mm): 44.5 Switch ...

Více informací
od 2 839 Kč
Koupit nejlevněji

D-Link DGS-3120-24TC

Informace k záruce: Na produkt je poskytována omezená doživotní záruka, to znamená, že záruční lhůta vyprší až pět let poté, co společnost D-Link (nebo její nástupce) ukončí prodej daného produktu v Evropě. Pro nárok na omezenou doživotní záruku je třeba produkt zaregistrovat (viz níže) u D-Link Europe do třiceti (30) dnů od data zakoupení. Registraci lze provést přes samoobslužný portál. http://www.dlink.com/cz/cs/support/product-registration-and-support-log-in * Complete new series ...

Více informací
od 13 189 Kč
Koupit nejlevněji

TP-LINK TL-SG105

Porty Počet portů RJ-45: 5 Rychlosti Podporované rychlosti [Mb/s]: 1 000 Ethernetový přepínač TP-LINK TL-SG105 přináší do vaší sítě možnost rychlého a velmi jednoduchého rozšíření síťové infrastruktury. S přepínačem TL-SG105 propojíte v síti až 5 počítačů nebo rozšiřujících zařízení 10, 100 nebo 1000 Mb/s rychlostí. Můžete s ním provozovat více paralelních aplikací - stahování, přenos hlasu, hudby, VoIP, hrát ...

Více informací
od 431 Kč
Koupit nejlevněji

Cisco SF300-48PP

Max. přenosová rychlost: 1 Gb/s Hmotnost Hmotnost (g): 5440 Distribuce Distribuce: CZ Stav zboží Stav: Jen nové Funkce Funkce: DHCP Server, PoE (Power over Ethernet), QoS (Quality of Service), VLAN Rozhraní Celkový počet portů: 48 Počet RJ-45 (10/100/1000Base-T): 0 Počet RJ-45 (10/100Base-T): 48 Počet RJ-45 (10GBase-T): 0 Počet SFP (1 Gb/s): 2 Počet SFP/RJ-45 Combo (1 Gb/s): 2 Počet SFP+ (10 Gb/s): 0 Rozměry Hloubka (mm): 350 Šířka (mm): 440 ...

Více informací
od 13 578 Kč
Koupit nejlevněji

Peach PI100-85 | Peach Canon CLI-521 PGI-520 sada

Kapacita: 1x19, 4x10 (ml) Výnos proti originálu: 120%, 100%, 137%, 142%, 126% Životnost: 390,---,735,725,670 Barva: 2xČerná (black), Modrá (cyan), Purpůrová (magenta), Žlutá (yellow) CHIP: ANO Kompatibilní tiskárny: Canon Pixma IP 3600|Canon Pixma IP 4600|Canon Pixma IP 4600 Series|Canon Pixma IP 4600 X|Canon Pixma IP 4700|Canon Pixma MP 540|Canon Pixma MP 550|Canon Pixma MP 560|Canon Pixma MP 620|Canon Pixma MP 620 Series|Canon Pixma MP 630|Canon Pixma MP 640|Canon Pixma MP 640 R|Canon P...

Více informací
od 291 Kč
Koupit nejlevněji

Philips Hue 50474/30/P6 LED stropní bodové svítidlo Buckram 4x5,5W | GU10 | 2200-6500K

Černé bodové svítidlo Philips Hue white ambiance Buckram s bílou atmosférou vám nabízí čtyři světelné body, které rozjasní jakoukoli místnost. Namířením kteréhokoli ze světel na konkrétní místo můžete zvýraznit atmosféru místnosti. Světlo můžete ovládat přímo přiloženým vypínačem se stmívačem Hue nebo pomocí Bluetooth. Více funkcí inteligentního osvětlení získáte připojením svítidla k Hue Bridge.Nastavitelné bodové světlo. Upevnění click!FIX. Možnost ztlumení pomocí vypínače Hue Switch a aplika...

Více informací
od 5 100 Kč
Koupit nejlevněji

D-Link DGS-3420-28TC

Max. přenosová rychlost: 1 Gb/s Hmotnost Hmotnost (g): 4120 Distribuce Distribuce: CZ Stav zboží Stav: Jen nové Funkce Funkce: DHCP Server, QoS (Quality of Service), VLAN Rozhraní Celkový počet portů: 28 Počet RJ-45 (10/100/1000Base-T): 20 Počet RJ-45 (10/100Base-T): 0 Počet RJ-45 (10GBase-T): 0 Počet SFP (1 Gb/s): 0 Počet SFP/RJ-45 Combo (1 Gb/s): 4 Počet SFP+ (10 Gb/s): 4 Rozměry Hloubka (mm): 380 Šířka (mm): 441 Výška (mm): 44 Switch ...

Více informací
od 37 295 Kč
Koupit nejlevněji

Trio R52811031 LED stolní lampička Spin 1x5W|3000K

Moderní lampička Trio TR52811031 je vkusným doplňkem moderních interiérů. Lampička zajímavě oživí kancelář nebo obývák. Umístěte si ji třeba na noční stolek nebo na parapet a užívejte si příjemného intimního osvětlení. Je vyrobena z kovu a plastu v matné bílá barvě.Značka Trio je zárukou kvality a spolehlivosti, a to nejen u dekorativních lampiček, ale i u lustrů, nástěnných světel a nebo stojacích lamp.Lampička má integrovaný LED zdroj. Není tedy potřeba shánět žárovky. LED technologie je velm...

Více informací
od 768 Kč
Koupit nejlevněji

Trio R52811032 LED stolní lampička Spin 1x5W|3000K

Moderní lampička Trio TR52811032 je vkusným doplňkem moderních interiérů. Lampička zajímavě oživí kancelář nebo obývák. Umístěte si ji třeba na noční stolek nebo na parapet a užívejte si příjemného intimního osvětlení. Je vyrobena z kovu a plastu v matné černé a bílé barvě.Značka Trio je zárukou kvality a spolehlivosti, a to nejen u dekorativních lampiček, ale i u lustrů, nástěnných světel a nebo stojacích lamp.Lampička má integrovaný LED zdroj. Není tedy potřeba shánět žárovky. LED technologie...

Více informací
od 768 Kč
Koupit nejlevněji

NETGEAR GS305

High-performance metal case LED on each port Wall mountable Fan-less design for quiet operation* Provedení: Desktop * Technologie: Gigabit Ethernet 1000Mbps * Management: Ne * Maximální počet portů: 5

Více informací
od 571 Kč
Koupit nejlevněji

Cisco SG220-50-K9-EU

Max. přenosová rychlost: 1 Gb/s Hmotnost Hmotnost (g): 3300 Distribuce Distribuce: CZ Stav zboží Stav: Jen nové Funkce Funkce: DHCP Server, QoS (Quality of Service), VLAN Rozhraní Celkový počet portů: 50 Počet RJ-45 (10/100/1000Base-T): 48 Počet RJ-45 (10/100Base-T): 0 Počet RJ-45 (10GBase-T): 0 Počet SFP (1 Gb/s): 0 Počet SFP/RJ-45 Combo (1 Gb/s): 2 Počet SFP+ (10 Gb/s): 0 Rozměry Hloubka (mm): 201 Šířka (mm): 440 Výška (mm): 44 Switch ...

Více informací
od 12 358 Kč
Koupit nejlevněji

NETIS ST3105GS

Max. přenosová rychlost: 1 Gb/s Hmotnost Hmotnost (g): 250 Distribuce Distribuce: CZ Stav zboží Stav: Jen nové Rozhraní Celkový počet portů: 5 Počet RJ-45 (10/100/1000Base-T): 5 Počet RJ-45 (10/100Base-T): 0 Počet RJ-45 (10GBase-T): 0 Počet SFP (1 Gb/s): 0 Počet SFP/RJ-45 Combo (1 Gb/s): 0 Počet SFP+ (10 Gb/s): 0 Rozměry Hloubka (mm): 130 Šířka (mm): 70 Výška (mm): 26 Switch Typ: Desktop Přepínací kapacita (Gb/s): 10 Spravovatelnost...

Více informací
od 355 Kč
Koupit nejlevněji

NETIS ST3105G

Switch 5port, 10/100/1000 Mbps

Více informací
od 407 Kč
Koupit nejlevněji

Philips 8719514263963 LED žárovka 1x7,5W | E27 | 1055lm | 2200-2500-2700K

Úsporná technologie LED - ušetří elektrickou energii i vaše peníze. Nastavení teploty osvětlení - pohrajte si s nastavením teploty světla od intenzivní bílé po teplou žlutou EyeComfort - Svítidlo je vybaveno speciálním LED zdrojem světla, který splňuje přísná kritéria standardu EyeComfort, aby zaručoval maximální pohodlí a ochranu pro oči. Parametry produktu* Dostupnost: Skladem * Patice: E27 * Napětí: 220-240 * Příkon [W]: 8-5-2 * Teplota chromatičnosti [K]: 2700-2500-2200K * Energetic...

Více informací
od 257 Kč
Koupit nejlevněji

Planet IGS-501T

Vlastnosti: 5 portů 1000Base-T, Switching, Full Duplex (1000/2000 Mbps), Auto-Negotiation (10/100/1000 Mbps), automatická detekce přímý/křížený kabel na každém portu propustnost sběrnice 16Gbps, podpora Jumbo Frame do 9kB, 8k MAC adres pole LED indikátorů pro diagnostiku provozu instalace na DIN lištu nebo na zeď, montážní díly součástí krytí IP30 napájení stejnosměrné 12-48V, ochrana proti přepólování, vyjímatelná svorkovnice připojení napájení na svorkovnici, umístění na bočním panelu ...

Více informací
od 2 099 Kč
Koupit nejlevněji

Cisco SG220-50P

FUNKCE • Layer 2 switching • DHCP support • BOOTP support • VLAN support • IGMP snooping • IGMP Querier • Syslog support • DoS attack prevention • port mirroring • DiffServ support • Weighted Round Robin (WRR) queuing • Broadcast Storm Control • Multicast Storm Control • Unicast Storm Control • IPv6 support • SNTP support • STP support • RSTP • MSTP • TFTP support • HTTPS • QoS • acces control list • QinQ VLAN • guest VLAN • auto voice VLAN • GVRP/GARP • BPDU Guard ...

Více informací
od 12 499 Kč
Koupit nejlevněji

Planet FSD-504HPv2

5 portů 100Base-TX, Switching, Full Duplex (100/200 Mbps), Auto-Negotiation (10/100/1000 Mbps), Auto MDI/MDI-X 4 zabudované injektory podle IEEE 802.3at, Mid-span, napájecí výkon celkově do 60W 1k MAC adres, délka rámce do 1536Bajtů propustnost: sběrnice 1Gbps; datově 0,74Mp/s(64Bajtů) LED indikace stavu a vytížení rozměry: 100 x 100 x 26 mm hmotnost: 257g bez ventilátorů externí napájecí zdroj DC 51V (je součástí balení), vlastní příkon asi 3W provozní teplota 0-50°C...

Více informací
od 929 Kč
Koupit nejlevněji

ZyXEL GS1920-24

Malé a střední podniky Dnešní (SMB) očekávat vyšší úroveň výkonu z jejich sítí, více připojení na podporu různých aplikací, méně sí?ových narušení, snadnější správu a vyšší míru zabezpečení sítě.ZyXEL GS1920 Řada přepínačů splňuje tato očekávání s podporou 24/48 100/1000BASE-T PoE Plus nebo non-PoE měděných portů, stejně jako non-blocking výkon a rozpočtová podpora high-výkon, aby usnadnila větší počet sí?ových připojení. ZyXEL GS1920 Series nabízí funkce ochrany sítě a komplexní funkce pro spr...

Více informací
od 4 719 Kč
Koupit nejlevněji

Netis ST-3105S

5 10/100Mbps Auto-Negotiation RJ45 porty, podporuje auto MDI / MDIX Green Ethernet technologie šetří energie až o 70% Řízení toku IEEE 802.3x poskytuje spolehlivý přenos dat Plug and play, bez nutnosti konfigurace

Více informací
od 150 Kč
Koupit nejlevněji

Compass 110

Sněhové řetězy Compass velikost 110

Více informací
od 312 Kč
Koupit nejlevněji

ZyXEL GS1900-48

Max. přenosová rychlost: 1 Gb/s Hmotnost Hmotnost (g): 2900 Distribuce Distribuce: CZ Stav zboží Stav: Jen nové Funkce Funkce: DHCP Server, QoS (Quality of Service), VLAN Rozhraní Celkový počet portů: 50 Počet RJ-45 (10/100/1000Base-T): 48 Počet RJ-45 (10/100Base-T): 0 Počet RJ-45 (10GBase-T): 0 Počet SFP (1 Gb/s): 2 Počet SFP/RJ-45 Combo (1 Gb/s): 0 Počet SFP+ (10 Gb/s): 0 Rozměry Hloubka (mm): 200 Šířka (mm): 440 Výška (mm): 44 Switch ...

Více informací
od 5 669 Kč
Koupit nejlevněji

TP-LINK TL-SG3210

Profesionální plně nastavitelný 8-portový switch 10/100/1000 Mbps, 2x SFP slot, 1x konzolový port standard IEEE 802.3x, až 8000 MAC adres, vyrovnávací paměť 512KB, Auto MDI/MDIX, velké možnosti zabezpečení. Ostatní parametry Počet portů RJ-45: 8 Počet portů SFP: 2 Podporované rychlosti [Mb/s]: 10;100;1000 Rozhraní: RJ-45 Switch: Ano Výrobce TP-LINK představuje gigabitový profesionální switch s osmi porty LAN 10/100/1000 Mbps a dvěma SFP sloty, díky kterým je možné switch osadit dvěma optickými ...

Více informací
od 3 390 Kč
Koupit nejlevněji

Netgear JGS524PE

Porty Počet portů RJ-45: 24 Rychlosti Podporované rychlosti [Mb/s]: 1 000 Funkce QoS: Ano Poe: Ano Rack: Ano Řada síťových produktů NETGEAR ProSafe nabízí širokou škálu snadno použitelných funkcí na profesionální úrovni s vysokou mírou zabezpečení. NETGEAR ProSafe produkty poskytují množství inovativních a praktických vlastností a jsou účinným ...

Více informací
od 6 376 Kč
Koupit nejlevněji

Netgear JGS516PE

Porty Počet portů RJ-45: 16 Rychlosti Podporované rychlosti [Mb/s]: 1 000 Funkce QoS: Ano Poe: Ano Rack: Ano Řada síťových produktů NETGEAR ProSafe nabízí širokou škálu snadno použitelných funkcí na profesionální úrovni s vysokou mírou zabezpečení. NETGEAR ProSafe produkty poskytují množství inovativních a praktických vlastností a jsou účinným ...

Více informací
od 4 674 Kč
Koupit nejlevněji

Tenda TEF1105P-4-63W

Tenda TEF1105P-4-63W je 5ti portový Fast Ethernet PoE switch s napájením PoE af/at. 4 porty 10/100 Mb/s jsou napájeny pomocí PoE 802.3af/PoE 802.3at (celkem 4 porty 63 W) a pátý port Uplink. Kovový obal. Součástí balení je český, slovenský a polský manuál. Technické parametry: Standartyprotokoly: IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at Porty: 5x 10/100Mbps RJ45 auto-negace, Port1 až Port4 podporuje IEEE802.3 at/af PoE standart Kabeláž pro připojení koncových z...

Více informací
od 767 Kč
Koupit nejlevněji

Ubiquiti US-8

Zadání parametrů půjčky * Druh produktu: Výpočetní technika Bílá technika Černá technika Oblečení a sportovní vybavení Hobby a zahrada Dům a stavba Nábytek Služby ...

Více informací
od 2 567 Kč
Koupit nejlevněji

Netgear GS110TP

Porty Počet portů RJ-45: 8 Počet portů Combo Gbps: 2 Rychlosti Max. přenosová rychlost [Gbps]: 20 Podporované rychlosti [Mb/s]: 1 000 Funkce Poe: Ano Řiditelný: Ano Tabulka MAC adres: 4 000 Řada síťových produktů NETGEAR ProSafe nabízí širokou škálu snadno použitelných funkcí na profesionální úrovni s vysokou mírou zabezpečení. NETGEAR Pro...

Více informací
od 3 663 Kč
Koupit nejlevněji

Microsoft Surface Pro 4 128GB (SU300004)

Tablet Microsoft Surface Pro 4 Vyjímečný tablet společnosti Microsoft, který svým výkonem dokonale strčí do kapsy, jak váš notebook, tak váš počítač! Tento tablet je výkonné zařízení s rychlým, tichým a účinným výkonem s impozantní výdrží baterie až 9 hodin, ze kterého během chvilky vytvoříte skvělý dotykový notebook díky stojánku a klávesnici. Samozřejmostí je široká škála portů, které vám pomohou rozšířit možnosti využití už tak dokonalého tabletu. Díky všem těmto vlastnostem je tablet vhodn...

Více informací
od 22 990 Kč
Koupit nejlevněji

NETGEAR GS752TPSB

NENE112 NETGEAR 52x GB PoE Stack.Smart+6x SFP, GS752TPSB The ProSAFE® Stackable Smart Managed Switch series is unique in delivering the scalability, reliability, and performance growing small and medium-sized businesses need in an affordable and easy-to-manage package. The second generation of these Stackable Smart Managed Switches consists of 4 models in 28/52-port configurations. Each switch in the series comes with a total of 6 SFP ports for fiber connectivity. Among them, 2 are shared, ...

Více informací
od 36 267 Kč
Koupit nejlevněji

CANON Canon pack CLI-521 C/M/Y

Canon cartridge CLI-521C (azurová) + CLI-521M (purpurová) + CLI-521Y (žlutá) v jednom balení.

Více informací
od 370 Kč
Koupit nejlevněji

HP C51649A

C51649A hp tříbarevná inkoustová kazeta č. 49 inovovaný design tiskové hlavy vylepšený barevný inkoust pro jasnější a zářivější výstupy technologie PhotoREt zajišťuje rychlý a vynikající barevný tisk

Více informací
od 369 Kč
Koupit nejlevněji

HP 932XL

HP 932XL - Vysoká výtěžnost - černá - originál - inkoustová cartridge - pro Officejet 6100, 6600 H711a, 6700, 7110, 7510, 7610, 7612

Více informací
od 275 Kč
Koupit nejlevněji

TP-Link EAP225

TP-Link EAP225 DualBand AC1200. Bezdrátový dvoupásmový Gigabitový stropní access point, určen pro prostředí s velkým počtem uživatelů, rychlosti až 1,2 Gb/s, pásma 2,4 GHz a 5 GHz, IEEE 802.3af, Captive portál, napájení přes ethernetové kabely, 4× interní anténa.

Více informací
od 2 200 Kč
Koupit nejlevněji

Zyxel NBG6604

Dvoupásmový bezdrátový router, čtyři antény, podpora standardu IEEE 802.11 b/g/n 2.4 GHz a IEEE 802.11 a/n/ac 5 GHz, přenosová rychlost: až 300 Mbps (2.4 GHz) / až 867 Mbps (5 GHz), bezpečnost: WPA-PSK/WPA2-PSK, WPS, režim použití: AP a router. Rozhraní: 4 × 10/100 Mbps RJ-45 (LAN), 1 × 10/100 Mbps RJ-45 (WAN).

Více informací
od 1 166 Kč
Koupit nejlevněji

Mercusys MS105G 5x10/100/1000 switch

MS105G je velmi malý desktopový switch vhodný do domácností nebo míst, kde není příliš mnoho zařízení. Switch se pyšní 5ti Gigabitovými porty, futuristickým černo-červeným plastovým šasím a možností přepínat i tzv. Jumbo packety do velikosti 9000 bytů. Switch lze použív kombinaci s domácím routrem, herní konzolí, uložištěm, IP kamerou, tiskárnou nebo stolním počítačem. Pět 10/100Mbps automaticky přepínatelných RJ45 portů s automatickou podporou MDI/MDIX Snadné připojení k síti Kompaktní design ...

Cisco switch SF110D-05, 5x10/100

Provedení:Desktop; Technologie:Fast Ethernet 10/100Mbps; Maximální počet portů:5Cisco SF 100D-05-EU switch - 5x 10/100, desktop, kov Základní popis zařízení - Přepínače Cisco Small Business poskytují neblokující přepínání s rychlostí fyzického rozhraní klientům využívajícím sítě o rychlosti 10, 100 a 1000 Mb/s. Těmito přepínači lze nahradit aktuální rozbočovač nebo přepínač pracovní skupiny a podle potřeby zajistit plné gigabitov...

Cisco switch SG110D-05, 5x10/100/1000

5x10/100/1000; Switching capacity: 10 Gbps; Forwarding performance (64-byte packet size): 7.4 Mpps

Cisco switch SG110D-05, 5x10/100/1000

Cisco SG110D-05 5-Port Gigabit Desktop Switch Upozornění: Cena veškerých CISCO produktů se týká pouze aktuálních skladových zásob!! Pokud máte zájem o zboží, které není aktuálně skladem, prosím, kontaktujte svého obchodníka. Cenovou nabídku Vám rád připraví. Technické specifikace: Počet portů 5 Provedení Desktop Porty 5 x 10/100/1000 Výkon Switching capacity: 10 Gbps Forwarding performance (64-byte packet size): 7.4 Mpps Power over...

Cisco switch SG110D-05, 5x10/100/1000

Provedení:Desktop; Technologie:Gigabit Ethernet 1000Mbps; Maximální počet portů:5Cisco SG 100D-05-EU switch - 8x 10/100/1000, desktop, kov, bez managementu Základní popis zařízení - Přepínače Cisco Small Business poskytují neblokující přepínání s rychlostí fyzického rozhraní klientům využívajícím sítě o rychlosti 10, 100 a 1000 Mb/s. Těmito přepínači lze nahradit aktuální rozbočovač nebo přepínač pracovní skupiny a podle potřeby ...

Netis ST-3105G switch, 5x10/100/1000

Netis ST-3105G Netis ST3105G Gigabit Ethernet Switch poskytuje pět 10/100/1000Mbps Auto-Negotiation RJ45 portů. Všechny porty podporují Auto MDI/MDIX funkci, která eliminuje potřebu křížených kabelů nebo uplinkových portů. Funkce plug and play a Green Power vám zajistí snadné použití s nízkými provozními náklady. Snadné a levné řešení upgradu vaší stávající sítě na 1000Mbps. 5 10/100Mbps Auto-Negotiation RJ45 porty, podporuje auto MDI / MDIX Green Ethernet technologie šetří energie až o 70%...

Cisco SF 110D-05, 5x10/100 Switch

Cisco řady SF110 nabízí velmi jednoduché nastavení, tak že udrží podnikovou síť hladce průchodnou. Funguje ihned po vybalení z krabice a připojení kabelů. Perfektní řešení sítě pro malé a střední podniky, kde odpadnou těžkosti správy. Spolehlivá firemní síť propojí počítače, aplikační servery i datová úložiště (NAS), ale také produkční nástroje, jako jsou tiskárny, skenery a další kancelářské vybavení. Klíčové vlastnosti * Skvělý výkon za skvělou cenu * Hladké multimediální přenosy (QoS) * ...

Netis ST-3105S fast ethernet switch, 5x10/100

fast ethernet switch, 5x10/100Netis ST-3105S Hardware Interface 5 * 10/100M RJ45 port, Auto-Negotiation, Auto MDI/MDIX LED PWR, 1-8 Power Supply DC 5V/800mA(Output) Dimensions (L x W x H ) 130 x 70 x 26mm Switching features Standard IEEE 802.3 10Base-T, IEEE 802.3u 100Base-TX, IEEE 802.3x Flow Control Access Method CSMA/CD Transmission Method Store and Forward Data...

TP-Link TL-SG1005D Switch 5x10/100/1000Mbps

5portový gigabitový stolní switch TL-SG1005D 5 gigabitových portů RJ45 s podporou automatického vyjednávání a Auto MDI/MDIX Ekologická technologie Ethernet přinášející úsporu energie až 70 % Řízení toku IEEE 802.3x zajišťuje spolehlivý přenos dat Plastový obal, stolní nebo nástěnné provedení Zapojení typu Plug and Play bez nutnosti konfigurace K čemu slouží tento produkt 5portový gigabitový stolní switch TP-Link TL-SG1005D představuje snadný způsob přechodu na síť standardu Gigab...

Netis ST-3105G switch, 5x10/100/1000, ST3105G

Netis ST-3105G Netis ST3105G Gigabit Ethernet Switch poskytuje pět 10/100/1000Mbps Auto-Negotiation RJ45 portů. Všechny porty podporují Auto MDI/MDIX funkci, která eliminuje potřebu křížených kabelů nebo uplinkových portů. Funkce plug and play a Green Power vám zajistí snadné použití s nízkými provozními náklady. Snadné a levné řešení upgradu vaší stávající sítě na 1000Mbps. 5 10/100Mbps Auto-Negotiation RJ45 porty, podporuje auto MDI / MDIX Green Ethernet technologie šetří energie až o 70%...

Netis ST-3105S fast ethernet switch, 5x10/100

Netis ST-3105S Hardware Interface 5 * 10/100M RJ45 port, Auto-Negotiation, Auto MDI/MDIX LED PWR, 1-8 Power Supply DC 5V/800mA(Output) Dimensions (L x W x H ) 130 x 70 x 26mm Switching features Standard IEEE 802.3 10Base-T, IEEE 802.3u 100Base-TX, IEEE 802.3x Flow Control Access Method CSMA/CD Transmission Method Store and Forward Data Transmission Rate 10/100Mbps(Half-duplex) 20/200Mbps(Full-duplex) MAC Address Table 2K Others Certification FCC, CE,...

TP-Link TL-SG1005D Switch 5x10/100/1000Mbps, TL-SG1005D

5portový gigabitový stolní switch TL-SG1005D 5 gigabitových portů RJ45 s podporou automatického vyjednávání a Auto MDI/MDIX Ekologická technologie Ethernet přinášející úsporu energie až 70 % Řízení toku IEEE 802.3x zajišťuje spolehlivý přenos dat Plastový obal, stolní nebo nástěnné provedení Zapojení typu Plug and Play bez nutnosti konfigurace K čemu slouží tento produkt 5portový gigabitový stolní switch TP-Link TL-SG1005D představuje snadný způsob přechodu na síť standardu Gigab...

Planet GSD-503 Switch 5x10/100/1000BASE-T, EUP, 802.3AZ, kov

PLANET GSD-503 5portový Gigabitový desktopový přepínač. Autodetekce rychlosti a typu kabelu. Energeticky efektivní ethernet zařízení podle 802.3az (EEE) a EuP, bez ventilátorů, ext.napájení. Gigabitové přepínače v miniaturním provedení pro stolní použití. Mají plnou propustnost, jsou neblokující, vybaveny architekturou Store and Forward. Rozměry jejich kovových skříněk dovolují jejich umístění do malých 10" rozvaděčů či nenápadné uložení kdekoliv. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE F...

Planet GSD-503 Switch 5x10/100/1000BASE-T, EUP, 802.3AZ, kov

5-ti portový Gigabitový desktopový přepínač. Autodetekce rychlosti a typu kabelu. Energeticky efektivní ethernet zařízení podle 802.3az a EuP.Gigabitové přepínače v miniaturním provedení pro stolní použití. Mají plnou propustnost, jsou neblokující, vybaveny architekturou Store and Forward. Rozměry jejich kovových skříněk dovolují jejich umístění do malých 10" rozvaděčů či nenápadné uložení kdekoliv. Vlastnosti: 5 portů 1000Base-T, Switching, Full Duplex (1000/2000 Mbps), Auto-Negot...

Planet GSD-503 Switch 5x10/100/1000BASE-T, EUP, 802.3AZ, kov

PLANET GSD503; 5portový Gigabitový desktopový přepínač. Autodetekce rychlosti a typu kabelu. Energeticky efektivní ethernet zařízení podle 802.3az (EEE) a EuP, bez ventilátorů, ext.napájení. Gigabitov...

Planet GSD-503 Switch 5x10/100/1000BASE-T, EUP, 802.3AZ, kov

PLANET GSD-503\n5portový Gigabitový desktopový přepínač. Autodetekce rychlosti a typu kabelu.\nEnergeticky efektivní ethernet zařízení podle 802.3az (EEE) a EuP, bez ventilátorů, ext.napájení.\nGigab

Planet GSD-503 Switch 5x10/100/1000BASE-T, EUP, 802.3AZ, kov, GSD-503

PLANET GSD-503 5portový Gigabitový desktopový přepínač. Autodetekce rychlosti a typu kabelu. Energeticky efektivní ethernet zařízení podle 802.3az (EEE) a EuP, bez ventilátorů, ext.napájení. Gigabitové přepínače v miniaturním provedení pro stolní použití. Mají plnou propustnost, jsou neblokující, vybaveny architekturou Store and Forward. Rozměry jejich kovových skříněk dovolují jejich umístění do malých 10" rozvaděčů či nenápadné uložení kdekoliv. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE Fyzické vlastn...

TP-Link TL-SG105E Easy Smart Switch 5x10/100/1000Mbps, Metal case, IEEE 802.1p

5portový gigabitový switch Easy Smart • 5 portů 10/100/1 000 Mbit/s poskytují okamžitý přenos velkých souborů • Inovativní technologie úspory energie ušetří až 75% spotřeby • Řízení toku IEEE 802.3x zajišťuje spolehlivé přenosy dat • Rámec Jumbo 16K zlepšuje výkonnost při přenosu objemných dat • Efektivní monitorování sítě prostřednictvím funkcí zrcadlení portů, prevence smyček a diagnostiky kabelů • Řízení datových toků podle portů a tagů umožňuje plynulý provoz citlivý na zpoždění • ...

TP-Link TL-SG105E Easy Smart Switch 5x10/100/1000Mbps, Metal case, IEEE 802.1p, TL-SG105E

5portový gigabitový switch Easy Smart • 5 portů 10/100/1 000 Mbit/s poskytují okamžitý přenos velkých souborů • Inovativní technologie úspory energie ušetří až 75% spotřeby • Řízení toku IEEE 802.3x zajišťuje spolehlivé přenosy dat • Rámec Jumbo 16K zlepšuje výkonnost při přenosu objemných dat • Efektivní monitorování sítě prostřednictvím funkcí zrcadlení portů, prevence smyček a diagnostiky kabelů • Řízení datových toků podle portů a tagů umožňuje plynulý provoz citlivý na zpoždění • ...

Planet switch IGS-501T, průmysl.verze 5x10/100/1000, DIN, IP30, -40 až 75°C, 12-48V, ESD+EFT

Přepínače pro průmyslový Ethernet jsou určeny do náročných provozních podmínek s velkým rozsahem pracovních teplot, nejistým napájením a častými otřesy. Přepínače řady IGS se snadno instalují na standardní DIN lištu nebo přímo na zeď a umožňují nasazení dobře známé Ethernetové technologie i v průmyslovém prostředí. Stejně tak jsou vhodné pro instalace do venkovně umístěných skříní s velkým kolísáním pracovních teplot (typicky bezdrátové a MAN ISP aplikace). Vlastnosti: - 5 portů 1000Base-T, Sw...

Planet switch IGS-501T, průmysl.verze 5x10/100/1000, DIN, IP30, -40 až 75°C, 12-48V, ESD+EFT

Provedení:DIN Rail; Technologie:Gigabit Ethernet 1000Mbps; Maximální počet portů:4Přepínače pro průmyslový Ethernet jsou určeny do náročných provozních podmínek s velkým rozsahem pracovních teplot, nejistým napájením a častými otřesy. Přepínače řady IGS se snadno instalují na standardní DIN lištu nebo přímo na zeď a umožňují nasazení dobře známé Ethernetové technologie i v průmyslovém prostředí. Stejně tak jsou vhodné pro instalace do venkovně umístěných skříní s velkým kolísáním prac...

Planet switch IGS-501T, průmysl.verze 5x10/100/1000, DIN, IP30, -40 až 75°C, 12-48V, ESD+EFT

Provedení:DIN Rail; Technologie:Gigabit Ethernet 1000Mbps; Maximální počet portů:4

Planet switch IGS-501T, průmysl.verze 5x10/100/1000, DIN, IP30, -40 až 75°C, 12-48V, ESD+EFT

Přepínače pro průmyslový Ethernet jsou určeny do náročných provozních podmínek s velkým rozsahem pracovních teplot, nejistým napájením a častými otřesy.\nPřepínače řady IGS se snadno instalují na stan

TP-Link LS1005G [5-Portový stolní switch 10/100/1000Mb/s]

TP-Link LS1005G Gigabitový switch 5x10/100/1000MbpsNemanagovatelný 5ti portový Gigabitový switch řady TP-Link LiteWave poskytují snadný a cenově dostupný způsob rozšíření vaší kabelové sítě. Snadno se používají a jsou spolehlivé. Pomocí těchto přepínačů plug-and-play můžete okamžitě rozšířit síťová připojení na více zařízení. Díky podpoře všech portů Auto-MDI / MDIX není třeba se starat o typ použitého kabelu. Obsah balení Zařízení Napájecí adaptér 5V/0,6A Technické specifikace: Pro...

Zyxel GS1200-5HP v2 - GS1200-5HPV2-EU0101F

ZyXEL GS1200-5HP v2 Web Smart Switch, chytrý webový přepínač, webová správa, kovové pouzdro, pro firemní segment, funkce: mimo jiné IGMP, VLAN, QoS, Link Aggregation. Rozhraní: 5x10/100/1000 Mbps (4 porty podporují PoE (budget 60 W).

TP-Link LS1005

Lehčí život v síti: TP-LINK LS1005Unmanaged switche řady TP-Link LiteWave poskytují snadný a cenově dostupný způsob rozšíření vaší kabelové sítě. Snadno se používají a jsou spolehlivé. Pomocí těchto přepínačů plug-and-play můžete okamžitě rozšířit síťová připojení na více zařízení. Díky podpoře všech portů Auto-MDI / MDIX není třeba se starat o typ použitého kabelu. Hlavní přednosti RJ45 s automatickou adaptací 5x10/100Mb/s podporou Auto-MDI/MDIX Technologie Green Ethernet šetří spotřebu energi...



Podobné fráze na Nejrychlejší.cz: