Kde jsem:     >  Katalog

1208 10 rj 45 8

Nalezeno:    4173 produktů

Qnap QNAP QSW-1208-8C (QSW-1208-8C)

10GbE Switch: QSW-1208-8C Váš první 10GbE switch QNAP QSW-1208-8C je nemenežovatelný přepínač s 12 porty pro 10GbE, který vám umožňuje okamžitě vylepšit vaše síťové prostředí za nákladově efektivní cenu. Model QSW-1208-8C podporuje normy 10GBASE-T a NBASE-T, díky čemuž můžete využívat vyšší síťové rychlosti se stávajícími kabely kat. 5e a 6a. K dispozici jsou SFP+ porty (optické vlákno) a RJ-45 porty (měď) s 8 kombinovanými porty pro uspokojení řady síťových potřeb. Model QSW-1208-8C odpovídá n...

Více informací
od 14 712 Kč
Koupit nejlevněji

Crono CQpoint CQ-C108 - switch 8 portů, 10/100 RJ45

Spolehlivý 8 portový přepínač CQpoint CQ-C108. Podporuje přenosouvou rychlost až 200 Mbps v plném duplexu. Switch pracuje ve standardu IEEE 802.3x a nabízí LED indikaci stavu jednotlivých portů. Porty: - 8 portů 10/100 Mb/s - typ RJ-45 - plná podpora funkcí Auto MDI/MDIX Standardy: - podpora standardu IEEE 802.3x pro plný duplex a protitlak v režimu polovičního duplexu Funkce: - podpora funkcí auto-learning a auto-aging pro MAC adresy Rychlost přenostu dat: - Ethernet: 10 Mb/s (p...

Více informací
od 255 Kč
Koupit nejlevněji

UNIVIEW TECHNOLOGIES Switch NSW2010-24T2GC-POE-IN / 24x 100Mbps RJ-45/ 2x RJ-45/SFP/ 8.8Gbps/ 6.55Mpps/ PoE 802.3at/af

Uniview NSW201024T2GCPoEIN; PoE+ přepínač, 24 x 100 Mbps RJ45 s injektory PoE+ 802.3af/at, dva combo porty SFP/RJ45 , napájecí výkon až 370 W (30 W/port) . LED indikace využití PoE portů,...

Více informací
od 12 256 Kč
Koupit nejlevněji

QNAP managovatelný switch QSW-M2108R-2C (8x 2,5GbE RJ45 a 2x kombo 10GbE SFP+/RJ-45, malá šířka)

QNAP QSW-M2108R-2C Základní, webově řízený switch 10GbE a 2,5GbE úrovně 2 s poloviční šířkou a montáží do racku pro malé podniky Zařízení QSW-M2108R-2C je webově řízený přepínač (switch) úrovně 2 se dvěma kombinovanými porty 10GbE SFP+/RJ45 a osmi porty 2,5 Gigabit. Zařízení QSW-M2108R-2C podporuje přepínání a správu sítě úrovně 2 (L2) prostřednictvím uživatelsky vstřícného webového rozhraní, nabízí flexibilní nasazení v hybridních vysokorychlostních síťových prostředích a poskytuje řešení pro ...

Více informací
od 11 819 Kč
Koupit nejlevněji

OEM Konektor RJ45 drát, 5e, pack (100 ks)

Konektor - 100ks Krimpovací konektor RJ-45 pro vytváření síťové kabeláže pomocí kroucené dvojlinky - provedení lanko / licna (UTP), nestíněný. K jeho osazení jsou potřeba speciální kleště. Balení obsahuje 100 kusů.Parametry a specifikace:Typ:RJ45Počet kusů v balení:100

Více informací
od 299 Kč
Koupit nejlevněji

OEM Konektor RJ45 drát 5e stíněný,pack(100ks)

Typ: Typ: Montážní příslušenství Montáž: Šroub / závit Vlastnosti: Všeobecné: Stativ- Závit: 3/8" & 1/4" Barva: stříbrná

Více informací
od 585 Kč
Koupit nejlevněji

OEM DATACOM DATACOM Konektor RJ45 STP Cat5e 8p8c 100 ks, pro licnu 4155

Konektor RJ45(8p8c) pro zakončení kabelů strukturované kabeláže. Provedení: lanko (stranded) Category: cat.5e Stínění (shielded): ano

Více informací
od 585 Kč
Koupit nejlevněji

Datacom 337628 - oem DATACOM Plug UTP CAT5E 8p8c- RJ45 drát - 100 pack - 4120

Konektor - 100ks Krimpovací konektor RJ-45 pro vytváření síťové kabeláže pomocí kroucené dvojlinky - provedení drát (UTP), nestíněný. K jeho osazení jsou potřeba speciální kleště. Balení obsahuje 100 kusů.Parametry a specifikace:Typ:RJ45Počet kusů v balení:100

Více informací
od 319 Kč
Koupit nejlevněji

UNIVIEW TECHNOLOGIES Switch NSW2010-16T2GC-POE-IN / 16x 100Mbps RJ-45/ 2x RJ-45/SFP/ 7.2Gbps/ 5.36Mpps/ PoE 802.3at/af

Uniview NSW201016T2GCPOEIN; PoE+ přepínač, 16 x 100 Mbps RJ45 s injektory PoE+ 802.3af/at, dva combo porty SFP/RJ45 , napájecí výkon až 250 W (30 W/port) . LED indikace využití PoE portů,...

Více informací
od 10 195 Kč
Koupit nejlevněji

Equip RJ45 Y-Adapter, stíněný,equip 2x

RJ45 Y-Adapter, stíněný,equip RJ45 male to 2x RJ45 female - 15 cm Cable - color: ivory

Více informací
od 337 Kč
Koupit nejlevněji

QNAP QSW-M408-4C (8x1GbE,4x10GbE RJ45/SFP+)

8x GbE, 4x Combo 10GbE RJ-45/SFP+<br/> Základní, 10GbE webově managovatelný L2 switch pro zavádění sítí v malých a středních podnicích

Více informací
od 9 892 Kč
Koupit nejlevněji

TENDA TEF1109DT - 9x RJ45 (8x 10/100 Mb/s + 1x Gigabit Uplink) Switch, Fanless-bez ventilátorů, VLAN

Tenda TEF1109DT je 9ti portový ethernet desktop switch (8x 10/100 Mb/s + 1x 10/100/1000 Mb/s Uplink). Auto MDI/MDIX. VLAN zapnutí/vypnutí mimo Uplink. Propustnost 3,6Gb/s. Max spotřeba 5 Watt. Ochrana proti přepětí 6kV. MAC address 2K. Kovové provedení. Desktop. Gigabitový Uplink port.Součástí balení je český a slovenský manuál.Technické parametryStandarty: IEEE 802.3, 802.3u, 802.3x, 802.3abZpůsob ovládání: bez managementuPočet RJ45 10/100 Mb/s portů: 8Počet RJ45 10/100/1000 Mb/s portů: 1Celko...

Více informací
od 509 Kč
Koupit nejlevněji

QNAP QSW-M2108-2C (8x1GbE,2x10GbE RJ45/SFP+)

QSW-M2108-2C - Základní, webově řízený switch 10GbE a 2,5GbE úrovně 2 pro zavádění sítí v malých a středních podnicíchOdkaz na web výrobce: Seznam kompatibility pro tento model: Bude doplněnoFunkceZařízení QSW-M2108-2C je webově řízený přepínač úrovně 2 se dvěma kombinovanými porty 10GbE SFP+/RJ45 a osmi porty 2,5 Gigabit. Zařízení QSW-M2108-2C podporuje přepínání a správu sítě úrovně 2 (L2) prostřednictvím uživatelsky vstřícného webového rozhraní, nabízí flexibilní nasazení v hybridních vysok...

Více informací
od 9 647 Kč
Koupit nejlevněji

Datacom DATACOM Konektorovací kleště PROFI 8P+6P+4P OR/BL račna (RJ45.12.11.10)

Krimpovací kleště pro upevňování konektorů RJ10,RJ11 a RJ12 na telefonní kabely, pro RJ45 na síťové kabely. Specifikace: určeno pro RJ45(8p8c), RJ12(6p6c), RJ11(6p4c), RJ10(4p4c);

Více informací
od 941 Kč
Koupit nejlevněji

QNAP switch QSW-308-1C (8x Gigabit port + 3x 10G SFP+ port + 1x 10G RJ-45 kombo port)

QSW-308-1CCenově efektivní, základní 10GbE přepínač s 5ti rychlostní sítí 10GBASE-T/ NBASE-T a gigabitovou sítíOdkaz na web výrobce: FunkceZařízení QSW-308-1C je neřízený přepínač se 3 porty pro 10G SFP+ a 8 porty pro síť Gigabit, který poskytuje tři porty 10GbE SFP+ (s jedním kombinovaným portem 10GbE SFP+/RJ45) a osmi porty Gigabit. Zařízení QSW-308-1C vám umožňuje okamžitý upgrade na hybridní vysokorychlostní síťové prostředí za cenově efektivní hodnotu a je kompatibilní s technologiemi 10Gb...

Více informací
od 5 943 Kč
Koupit nejlevněji

QNAP QSW-M408-2C (8x1GbE,2xSFP+, 2x10GbE RJ45/SFP+)

8x GbE, 2x SFP+, 2x Combo 10GbE RJ-45/SFP+<br/> Základní, 10GbE webově managovatelný L2 switch pro zavádění sítí v malých a středních podnicích

Více informací
od 7 947 Kč
Koupit nejlevněji

QNAP QHora-301W (4C/Qualcom IPQ8072 Hawkeye 2/2x10GbE/4xRJ45/1GBRAM/2xUSB3.0)

Čtyřjádrový Qualcom IPQ8072 Hawkeye 2, 2x10GbE, 4xRJ45, 1GBRAM, 2xUSB3.0

Více informací
od 7 239 Kč
Koupit nejlevněji

TP-link TP-LINK MC200CM Gigabitový optický konvertor , ( 1000Mbps RJ45 to 1000Mbps multi-mode SC fiber Converter, Full-duplex )

Udržuje standardy IEEE 802.3ab a IEEE 802.3z.·FX port lze přepínat mezi Force a automatický režim.·Přenosová vzdálenost až 0,5km skelnými vlákny

Více informací
od 779 Kč
Koupit nejlevněji

ASUS GX-U1081

Provedení:Desktop; Technologie:Gigabit Ethernet 1000Mbps; Maximální počet portů:8

Více informací
od 887 Kč
Koupit nejlevněji

D-Link DGS-1008MP

Number of Ports 8 10/100/1000 Mbps Ports Port Standards & Functions IEEE 802.3i 10BASE-T Ethernet IEEE 802.3u 100BASE-TX Fast Ethernet IEEE 802.3ab 1000BASE-T Gigabit Ethernet IEEE 802.3at Power over Ethernet IEEE 802.3az Energy Efficient Ethernet IEEE 802.3x Flow Control supports half/full duplex mode ANSI/IEEE 802.3 NWay auto-negotiation Switching Capacity 16 Gbps switching fabric Media Interface Exchange Auto MDI/MDI-X Transmission Method Store-and-forward MAC Addre...

Více informací
od 2 995 Kč
Koupit nejlevněji

ZyXEL GS2210-8

Max. přenosová rychlost: 1 Gb/s Hmotnost Hmotnost (g): 1300 Distribuce Distribuce: CZ Stav zboží Stav: Jen nové Funkce Funkce: QoS (Quality of Service), VLAN Rozhraní Celkový počet portů: 8 Počet RJ-45 (10/100/1000Base-T): 8 Počet RJ-45 (10/100Base-T): 0 Počet RJ-45 (10GBase-T): 0 Počet SFP (1 Gb/s): 0 Počet SFP/RJ-45 Combo (1 Gb/s): 2 Počet SFP+ (10 Gb/s): 0 Rozměry Hloubka (mm): 150 Šířka (mm): 250 Výška (mm): 44 Switch Typ: Rack V...

Více informací
od 5 079 Kč
Koupit nejlevněji

Zyxel GS1900-10HP

10-port Desktop Gigabit Web Smart switch: 8x Gigabit metal + 2x SFP, IPv6, 802.3az (Green), PoE 802.3at(High Power, 30W) - Power budget 70W, Easy set up wizard, fanless

Více informací
od 3 210 Kč
Koupit nejlevněji

Cisco SG350-10

Max. přenosová rychlost: 1 Gb/s Hmotnost Hmotnost (g): 1090 Distribuce Distribuce: CZ Stav zboží Stav: Jen nové Funkce Funkce: DHCP Server, QoS (Quality of Service), VLAN Rozhraní Celkový počet portů: 12 Počet RJ-45 (10/100/1000Base-T): 10 Počet RJ-45 (10/100Base-T): 0 Počet RJ-45 (10GBase-T): 0 Počet SFP (1 Gb/s): 0 Počet SFP/RJ-45 Combo (1 Gb/s): 2 Počet SFP+ (10 Gb/s): 0 Rozměry Hloubka (mm): 170 Šířka (mm): 279 Výška (mm): 44.5 Switch ...

Více informací
od 3 836 Kč
Koupit nejlevněji

TP-Link TL-WA855RE

TL-WA855RE rozšíří pokrytí Wi-Fi i do tzv. mrtvých zón neboli prostor, do nichž nedoputuje Wi-Fi signál z původního zdroje. Díky konstrukčnímu návrhu umožňujícímu přímou instalaci zařízení do zásuvky může být rozšiřování dosahu signálu Wi-Fi záležitostí několika vteřin.

Více informací
od 499 Kč
Koupit nejlevněji

TP-Link TL-SG108E

8portový gigabitový switch Easy Smart• 8 portů 10/100/1 000 Mbit/s poskytují okamžitý přenos velkých souborů• Inovativní technologie úspory energie ušetří až 80% spotřeby• Řízení toku IEEE 802.3x zajišťuje spolehlivé přenosy dat• Rámec Jumbo 16K zlepšuje výkonnost při přenosu objemných dat• Efektivní monitorování sítě prostřednictvím funkcí zrcadlení portů, prevence smyček a diagnostiky kabelů• Řízení datových toků podle portů a tagů umožňuje plynulý provoz citlivý na zpoždění• Bohaté funkce VL...

Více informací
od 800 Kč
Koupit nejlevněji

TP-LINK TL-SF1008P

TL-SF1008P je 8 portový 10/100M PoE switch, který umožňuje napájet na dálku zařízení s podporou normy 802.3af (48 V) a pro napájení ostatních produktů jej lze použít v kombinaci s PoE splitterem TL-POE10R. Pro napájení slouží první 4 porty, druhé 4 porty pak slouží jako klasický switch. PoE (Power over Ethernet) splňuje normu IEEE 802.3af. Porty automaticky detekují zařízení, která jsou s tímto standardem kompatibilní. PoE switch se výborně hodí tam, kde není k dipozici el. zásuvka např. na stř...

Více informací
od 971 Kč
Koupit nejlevněji

TP-LINK TL-SG105E

Hardwarové funkce Standardy a protokoly IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3x, IEEE 802.1q, IEEE 802.1p Rozhraní 5 10/100/1000Mbps RJ45 Ports AUTO Negotiation/AUTO MDI/MDIX Síťová media 10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m) EIA/TIA-568 100? STP (maximum 100m) 100BASE-TX: UTP category 5, 5e cable (maximum 100m) EIA/TIA-568 100? STP (maximum 100m) 1000BASE-T: UTP category 5, 5e, 6 or above cable (maximum 100m) EIA/TIA-568 100? STP (maximum 100m) Fan Quantity F...

Více informací
od 606 Kč
Koupit nejlevněji

Cisco SG350-10P

Max. přenosová rychlost: 1 Gb/s Hmotnost Hmotnost (g): 1190 Distribuce Distribuce: CZ Stav zboží Stav: Jen nové Funkce Funkce: DHCP Server, PoE (Power over Ethernet), QoS (Quality of Service), VLAN Rozhraní Celkový počet portů: 12 Počet RJ-45 (10/100/1000Base-T): 10 Počet RJ-45 (10/100Base-T): 0 Počet RJ-45 (10GBase-T): 0 Počet SFP (1 Gb/s): 0 Počet SFP/RJ-45 Combo (1 Gb/s): 2 Počet SFP+ (10 Gb/s): 0 Rozměry Hloubka (mm): 170 Šířka (mm): 279 ...

Více informací
od 4 718 Kč
Koupit nejlevněji

Edimax ES-3308P

Max. přenosová rychlost: 100 Mb/s Hmotnost Hmotnost (g): 126 Distribuce Distribuce: CZ Stav zboží Stav: Jen nové Rozhraní Celkový počet portů: 8 Počet RJ-45 (10/100/1000Base-T): 0 Počet RJ-45 (10/100Base-T): 8 Počet RJ-45 (10GBase-T): 0 Počet SFP (1 Gb/s): 0 Počet SFP/RJ-45 Combo (1 Gb/s): 0 Počet SFP+ (10 Gb/s): 0 Rozměry Hloubka (mm): 76 Šířka (mm): 137 Výška (mm): 25 Switch Typ: Desktop Přepínací kapacita (Gb/s): 1.6 Spravovateln...

Více informací
od 231 Kč
Koupit nejlevněji

TP-Link TL-SG1016PE

16 portů RJ45 s rychlostmi 10/100/1000 Mb/s 8 portů podporuje PoE+ pro přenos dat a napájení přes jeden kabel Funguje se zařízeními, která splňují normu IEEE 802.3af/at a pomáhá při rozšiřování domácích a kancelářských sítí Připojení ve stylu „plug-and-play“ a snadné nastavení sítě Konfiguraci usnadňuje webové uživatelské rozhraní a utilita pro správu Interface 16 10/100/1000Mbps RJ45 Ports AUTO Negotiation/AUTO MDI/MDIX Fan Quantity Fanless PERFORMANCE Switching Capacity 32...

Více informací
od 3 985 Kč
Koupit nejlevněji

UBIQUITI NETWORKS POE-24

PoE injector slouží pro napájení zařízení, které v sobě mají zabudovaný PoE extractor. Použití je například RouterStation, Bullet, pro většinu RouterBoardů. Použít se však dá pro i napájení jiných zařízení s PoE extractorem podporujících vstupní napětí 24V. Lze použít na vzdálenost až 75m. Technická specifikace: Parametr Hodnota Napájení 90 - 240V AC Výstupní napětí 24V 1A DC Rozměry 85 x 43 x 30 mm Provozní teplota -10 až 60 °C LAN port 2 x RJ45 Indikace Status Led PoE Ubiquiti P...

Více informací
od 1 790 Kč
Koupit nejlevněji

ASUS RT-AC2400

Bezdrátový AC2400 Dual Band herní router s rodičovskou kontrolou, podpora MU-MIMO. Čipová sada 802.11ac, poháněná technologií 5. generace Wi-Fi (5G Wi-Fi) a 256QAM, poskytuje RT-AC2400 rychlejší bezdrátové rychlosti než technologie N. V pásmu 2,4 GHz dosahuje rychlosti 600 Mbps, zatímco v pásmu 5 GHz dosahuje až 1733 Mbps. Zvýšená šířka pásma má vyšší kapacitu, kterou potřebujete ke zvýšení požitku z Wi-Fi doma. Můžete si vychutnat ultra plynulé online hry, surfování po internetu a další úkoly ...

Více informací
od 2 736 Kč
Koupit nejlevněji

D-Link DXS-1210-12TC

Security Features · Access Control List secures network · D-Link Safeguard Engine protects CPU from Broadcast/Multicast/Unicast Flooding · Port Security supports 64 MACs per port · ARP Spoofing Prevention Intuitive Management · D-Link Network Assistant Utility or Web-based GUI · Built-in SNMP MIB for remote NMS (D-View 6.0) · Compact CLI through Telnet Advanced Features · Auto Surveillance VLAN · Loopback Detection automatically disables a port when a loop is detected · Cable Di...

Více informací
od 31 138 Kč
Koupit nejlevněji

D-Link DXS-1210-10TS

Max. přenosová rychlost: 10 Gb/s Hmotnost Hmotnost (g): 3100 Distribuce Distribuce: CZ Stav zboží Stav: Jen nové Funkce Funkce: QoS (Quality of Service), VLAN Rozhraní Celkový počet portů: 10 Počet RJ-45 (10/100/1000Base-T): 0 Počet RJ-45 (10/100Base-T): 0 Počet RJ-45 (10GBase-T): 8 Počet SFP (1 Gb/s): 0 Počet SFP/RJ-45 Combo (1 Gb/s): 0 Počet SFP+ (10 Gb/s): 2 Rozměry Hloubka (mm): 210 Šířka (mm): 440 Výška (mm): 44 Switch Typ: Rack ...

Více informací
od 21 641 Kč
Koupit nejlevněji

iGET HOMEGUARD HGNVK88304

iGET HOMEGUARD HGNVK88304 Venkovní bezpečnostní bezdrátový Wi-Fi kamerový systém. iGET HOMEGUARD HGNVK88304 sestává ze 4 IP kamer a 8kanálového rekordéru NVR. Kamery točí ve vysokém rozlišení Full HD 1080p, jsou odolné proti vodě a disponují nočním viděním na vzdálenost až 30 m. Záznamy si můžete prohlížet na svém telefonu (iOS i Android) či počítači (Windows i Mac) online. 10399

Více informací
od 8 269 Kč
Koupit nejlevněji

ZyXEL GS1100-10HP

Max. přenosová rychlost: 1 Gb/s Hmotnost Hmotnost (g): 1600 Distribuce Distribuce: CZ Stav zboží Stav: Jen nové Funkce Funkce: PoE (Power over Ethernet) Rozhraní Celkový počet portů: 8 Počet RJ-45 (10/100/1000Base-T): 8 Počet RJ-45 (10/100Base-T): 0 Počet RJ-45 (10GBase-T): 0 Počet SFP (1 Gb/s): 2 Počet SFP/RJ-45 Combo (1 Gb/s): 0 Počet SFP+ (10 Gb/s): 0 Rozměry Hloubka (mm): 104 Šířka (mm): 250 Výška (mm): 27 Switch Typ: Desktop ...

Více informací
od 2 942 Kč
Koupit nejlevněji

ASUS RT-AX82U

Vychutnejte si nejrychlejší a nejhladší WiFi herní připojení, jaké jste zažili s dvoupásmovým WiFi 6 routerem ASUS RT-AX82U. Poskytuje ultrarychlé rychlosti WiFi až 5400 Mb/s a je vybaven pokročilými technologiemi, včetně režimu Mobile Game Mode pro nízkou latencí při hraní mobilních her.* Nová generace WiFi 6 - Užijte si mimořádné rychlosti až 5400 Mbps s nejnovějšími kanály WiFi 6 (802.11ax) a 160 MHz* Režim Mobile Game - Minimalizujte zpoždění a latenci pro mobilní hry pouhým klepnutím na ap...

Více informací
od 4 416 Kč
Koupit nejlevněji

TP-LINK TL-WA860RE

TP-Link TL-WA860RE 300Mbps Wifi N Range Extender OVERVIEW * Range Extender mode boosts wireless signal to previously unreachable or hard-to-wire areas flawlessly * Miniature size and wall-mounted design make it easy to deploy and move flexibly * Extra power socket making sure that no power outlet is going to waste * 2 fixed external antennas provide excellent WiFi coverage and reliability * Easily expand wireless coverage at a push of Range Extender button. SPECIFICATIONS HARDWARE FEATURES Stan...

Více informací
od 537 Kč
Koupit nejlevněji

Zyxel NBG6604

Dvoupásmový bezdrátový router, čtyři antény, podpora standardu IEEE 802.11 b/g/n 2.4 GHz a IEEE 802.11 a/n/ac 5 GHz, přenosová rychlost: až 300 Mbps (2.4 GHz) / až 867 Mbps (5 GHz), bezpečnost: WPA-PSK/WPA2-PSK, WPS, režim použití: AP a router. Rozhraní: 4 × 10/100 Mbps RJ-45 (LAN), 1 × 10/100 Mbps RJ-45 (WAN).

Více informací
od 735 Kč
Koupit nejlevněji

D-Link DGS-1210-10P

* Přenos dat: Maximální přenosová rychlost * Plně duplexní režim: Ano * Switching capacity: 20 Gbit/s * Připojení sítě: Velikost tabulky adres * Zrcadlení portů: Ano * Auto MDI/MDI-X: Ano * Podpora kontroly toku: Ano * Store-and-forward: Ano * Seskupepení spojení: Ano * Síťový standard: IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3x * Management vlastnosti: Typ přepínače * Quality of Service (QoS) support: Ano * Internerová správa: Ano * Podpora výběrového vysílání: Ano * Možnosti propojení...

Více informací
od 3 081 Kč
Koupit nejlevněji

TP-Link RE365

WiFi extender, podporuje bezdrátové standardy IEEE 802.11a/n/ac 5GHz, IEEE 802.11b/g/n 2.4GHz (300Mbps na 2.4GHz, 867Mbps při 5GHz), bezpečnostní technologie: 64/128-bit WEP, WPA/WPA2-PSK encryptions; spolupracuje s libovolným Wi-Fi routerem nebo bezdrátovým přístupovým bodem. Rozhraní: 1 × 10/100 RJ-45.

Více informací
od 1 440 Kč
Koupit nejlevněji

Dell UltraSharp U2421E

LCD monitor Full HD 1920 × 1200, IPS, 16:10, 8 ms, 8bit, 350 cd/m2, kontrast 1000:1, DisplayPort 1.4, HDMI 1.4, USB-C, LAN, sluchátkový výstup, nastavitelná výška, pivot, VESA, Power Delivery až 90 W Monitor Dell rozšíří váš počítač o displej s celkovou úhlopříčkou 24". Poměr stran je 16:10. Vykreslení obrazu obstarává technologie IPS, která se honosí dokonalým barevným podáním a velice dobrými pozorovacími úhly. Co se rozlišení týče, dosahuje monitor 1920 × 1200 px. Odezva 8 ms stačí pro ...

Více informací
od 8 411 Kč
Koupit nejlevněji

HP Slim S01-aF1004nc (27T13EA#BCM)

Procesor, operační systém a paměť Instalovaný operační systém Windows 10 Home 64-bit Procesor Intel Pentium Silver J5040 (2,00 GHz max. 3,20 MB, 4 mezipaměti, 4 jádra) Gemini Lake Čipová sada Čipová sada integrovaná s procesorem Základní deska BohemiaRP Paměť 8 GB DDR4 2400 MHz (1× 8 GB) Paměťové sloty 1 SODIMM Maximální paměť 8 GB Pevné disky a mechaniky Pevný disk 512 GB M.2 SSD PCIe NVMe Optická jednotka neobsahuje Čtečka paměťových karet Čtečka paměťových karet Secure Digital (S...

Více informací
od 9 790 Kč
Koupit nejlevněji

TP-LINK TG-3468

TP-LINK TG-3468 Adaptér 10/100/1000 Mbit/s PCIe 32bitové rozhraní PCIe, šetřící místo v šasi Technologie Wake-on-LAN umožňující řízení přes místní síť LAN. K čemu slouží tento produkt Gigabitový síťový adaptér TG-3468 10/100/1000 Mbit/s PCIe představuje vysoce integrovaný a cenově dostupný 32bitový adaptér Gigabit PCIe Ethernet, který plně vyhovuje standardům IEEE 802.3, IEEE 802.3u a IEEE 802.3ab. Gigabitový síťový adaptér PCIe TG-3468 je velmi výkonný adaptér určený pro vysokorych...

Více informací
od 207 Kč
Koupit nejlevněji

Dell UltraSharp U2721DE

LCD monitor Quad HD 2560 × 1440, IPS, 16:9, 8 ms, 350 cd/m2, kontrast 1000:1, DisplayPort 1.4, HDMI 1.4, USB-C, LAN, sluchátkový výstup, nastavitelná výška, pivot, VESA Pracovní monitor Dell UltraSharp U2721DE s dokovací stanicíMonitor Dell UltraSharp U2721DE byl navržen pro práci v podnikovém prostředí. Vysoké QHD rozlišení společně s prémiovým IPS panelem zajistí vynikající barevný výkon a ostrý obraz v každém detailu. A díky vestavěné dokovací stanici stačí notebook připojit jedním kabel...

Více informací
od 12 590 Kč
Koupit nejlevněji

HP Slim S01-aF1002nc (27S26EA#BCM)

Procesor, operační systém a paměť Instalovaný operační systém Windows 10 Home 64-bit Procesor Intel Celeron J4025 (2,00 GHz max. 2,90 MB, 4 mezipaměti, 2 jádra) Gemini Lake Čipová sada Čipová sada integrovaná s procesorem Základní deska BohemiaCR Paměť 8 GB DDR4 2400 MHz (1× 8 GB) Paměťové sloty 1 SODIMM Maximální paměť 8 GB Pevné disky a mechaniky Pevný disk 256 GB M.2 SSD PCIe NVMe Optická jednotka neobsahuje Čtečka paměťových karet Čtečka paměťových karet Secure Digital (SD, SDHC...

Více informací
od 7 990 Kč
Koupit nejlevněji

Zyxel GS1900-24

"Vás síťový spojenec" Společnost ZyXEL připojuje lidi k internetu už téměř 30 let, vždy s důrazem na inovaci a zákazníka. Trvale podporuje kreativitu, která plní potřeby zákazníků. To platí už od roku 1992, kdy vyvinula první integrovaný datový, faxový a hlasový modem na světě. Díky schopnosti adaptace a inovace patří mezi lídry v oblasti konektivity pro telekomunikační společnosti, poskytovatele služeb, organizace i domácnosti. Proto si můžete být jisti, že vás switch ZyXEL GS1900-24HP nezk...

Více informací
od 3 077 Kč
Koupit nejlevněji

iiyama LE4340S-B1

Popis produktu Profesionální 43“ LCD monitor iiyama LE4340S-B1 Velmi odolný profesionální monitor iiyama LE4340S-B1 vás zaujme svými proporcemi a vlastnostmi, které běžné monitory postrádají. Monitor je ideální pro použití v maloobchodě, kioscích nebo firmách, kde se skvěle hodí pro Interactive Digital Signage nebo interaktivní prezentace. Výrobce iiyama přináší japonskou spolehlivost, preciznost a rychlost. Navíc má dva vestavěné 10W reproduktory. Kvalitní barvy a pozorovací úhly Oprot...

Více informací
od 13 230 Kč
Koupit nejlevněji

ZyXEL XGS2210-28HP

Max. přenosová rychlost: 1 Gb/s Hmotnost Hmotnost (g): 5000 Distribuce Distribuce: CZ Stav zboží Stav: Jen nové Funkce Funkce: DHCP Server, PoE (Power over Ethernet), QoS (Quality of Service), VLAN Rozhraní Celkový počet portů: 28 Počet RJ-45 (10/100/1000Base-T): 24 Počet RJ-45 (10/100Base-T): 0 Počet RJ-45 (10GBase-T): 0 Počet SFP (1 Gb/s): 0 Počet SFP/RJ-45 Combo (1 Gb/s): 0 Počet SFP+ (10 Gb/s): 4 Rozměry Hloubka (mm): 330 Šířka (mm): 440 ...

Více informací
od 25 822 Kč
Koupit nejlevněji

ZyXEL Ext 105 Anténa

ZyXEL Ext 105 Anténa Externí anténa s obráceným SMA konektorem a ziskem 5dBi. Technické parametry: * Frekvenční rozsah [GHz]: 2.4 až 2.5 * Zisk [dBi]: 5 * Rozměry [mm]: 236 * Konektor: Obrácený SMA * VSWR: max. 2.0 * Provedení antény: Interiérová * Vyzařovací úhel [°]: H: 360, V: 40

Více informací
od 289 Kč
Koupit nejlevněji

Zyxel WRE2206

Bezdrátový extender ZyXEL WRE2206 N300 slouží k rozšíření domácí bezdrátové (Wi-Fi) sítě do míst se slabým signálem. Model WRE2206 je optimalizován pro dosažení nejvyšší kvality Wi-Fi a díky svým výkonným anténám nabízí až o 30% lepší pokrytí než běžné Wi-Fi extendery.

Více informací
od 619 Kč
Koupit nejlevněji

HP 70

Červená, matná čerň - tisková hlava - pro DesignJet Z3100, Z3100 GP, Z3100ps GP, Z3200, Z3200ps

Více informací
od 520 Kč
Koupit nejlevněji

ZyXEL GS1900-48

Max. přenosová rychlost: 1 Gb/s Hmotnost Hmotnost (g): 2900 Distribuce Distribuce: CZ Stav zboží Stav: Jen nové Funkce Funkce: DHCP Server, QoS (Quality of Service), VLAN Rozhraní Celkový počet portů: 50 Počet RJ-45 (10/100/1000Base-T): 48 Počet RJ-45 (10/100Base-T): 0 Počet RJ-45 (10GBase-T): 0 Počet SFP (1 Gb/s): 2 Počet SFP/RJ-45 Combo (1 Gb/s): 0 Počet SFP+ (10 Gb/s): 0 Rozměry Hloubka (mm): 200 Šířka (mm): 440 Výška (mm): 44 Switch ...

Více informací
od 5 856 Kč
Koupit nejlevněji

UBIQUITI NanoBeam M5-16

UBIQUITI NanoBeam M5-16 Outdoor 5 GHz, 802.11a/n, 1x10/100BaseT LAN, duální anténa 16 dBi

Více informací
od 1 532 Kč
Koupit nejlevněji

ZyXEL NBG-418N

Konektory Počet WAN portů: 1 Počet portů HUB/Switche: 4 Základní parametry Typ routeru: Access point, VPN, Wifi Router WLAN (Wifi) standardy: 802.11b, 802.11g, 802.11n Frekvenční rozsah (GHz): 2,4 Firewall: Ano Přenosové rychlosti Přenosové rychlosti pro HUB/Switch [Mb/s]: 100 Přenosové rychlosti pro WAN [Mb/s]: 100 Přenosové rychlosti ...

Více informací
od 499 Kč
Koupit nejlevněji

Sony VPL-FX30

Profesionální projektor s velmi velkou energickou úsporou, možností vyměnit objektiv, širokoúhlý posuvný objektiv s velkým rozsahem zoomu pro snadné umístění projektoru, výstup na externí monitor, pokroková 3LCD technologie Sony BrightEra. Poskytuje jasné barvy a přirozený obraz. XGA rozlišení 1024 x 768 bodů, jas maximálně 4200 lumenů, kontrast 2000:1, 1.6x manuální zoom, životnost 230W lampy až 5000/ 4000 hodin; konektory: D-Sub vstup/výstup, S-Video, DVI-D, LAN, komponentní, kompozitní; dálk...

Více informací
od 63 589 Kč
Koupit nejlevněji

Zyxel LTE3301

Technické parametry WLAN (Wifi) standardy: 802.11b, 802.11g, 802.11n Přenosové rychlosti pro WLAN (Wifi) [Mb/s]: 150 Frekvenční rozsah (GHz): 2,4 Přenosové rychlosti pro HUB/Switch [Mb/s]: 100 Počet portů HUB/Switche: 4 Podpora IPv6: Ano Typ antény: ...

Více informací
od 3 190 Kč
Koupit nejlevněji

DeLock Konvertor USB 2.0->Ethernet RJ 45 10/100 , 61147

Adaptér umožňuje snadné připojení k síti Ethernet přes USB 2.0 port. Adaptér je vybaven 7Kx16-bit SRAM Buffer. Specifikace • USB 2.0, USB 1.1 kompatibilní • vyhovuje standardům IEEE802.3 10-Base-T a 802.3u 100-Base-TX • RJ45 konekor pro připojení k10/100Mbps Ethernet sítím • full-duplex nebo half-duplex funkce (send and receive) • LED-indikátor • Operační dosah: max. 100m Systémové požadavky • Windows XP/Vista/7/8, Mac 10.5, 10.6, Linux-Kernel 2.6 Obsah balení • USB 2.0 Ethern...

QNAP QSW-1208-8C, QSW-1208-8C

QNAP QSW-1208-8C je nemenežovatelný přepínač s 12 porty pro 10GbE, který vám umožňuje okamžitě vylepšit vaše síťové prostředí za nákladově efektivní cenu. Model QSW-1208-8C podporuje normy 10GBASE-T a NBASE-T, díky čemuž můžete využívat vyšší síťové rychlosti se stávajícími kabely kat. 5e a 6a. K dispozici jsou SFP+ porty (optické vlákno) a RJ-45 porty (měď) s 8 kombinovanými porty pro uspokojení řady síťových potřeb. Model QSW-1208-8C odpovídá normě IEEE 802.3az (Energy Efficient Ethernet, EEE...

QNAP QSW-1208-8C

Přepínač QNAP QSW-1208-8C, podporuje normy 10GBASE-T a NBASE-T, 12 portů pro 10 GbE rychlosti (SFP+ porty (optické vlákno) a RJ-45 porty (měď) s 8 kombinovanými porty). Stolní / racková montáž.

ABB zásuvka datová modular Jack RJ 45-8 Cat. 5e UTP RJ45C5U

RJ45C5U - Keystone Jack CAT5E Samořezné keystone moduly jsou vyrobeny tak, aby splňovaly požadavky i těch nejnáročnějších aplikací. Nabízí vysokou spolehlivost, vynikající funkčnost a velmi jednoduchou instalaci. Splňují s velkou rezervou parametry kategorie 5e dle standardu EIA/TIA 568-A, 568-B.2 a ISO/IEC11801. Vyhovují směrnici RoHS. Jsou vhodné probudování „standardních" sítí s rychlostmi 10/100 Mbit/s, ale také „vysokorychlostních" gigabitových sítí 1000 Base-T. Samozářezové svorkovnice um...

ABB zásuvka datová modular Jack RJ 45-8 Cat. 6 UTP RJ45C6U

RJ45C6U -Keystone Jack CAT6 Samořezné keystone moduly jsou vyrobeny tak,aby s plňovaly požadavky i těch nejnáročnějších aplikací. Keystony jsou nabízeny jak v nestíněné, tak i ve stíněné verzi. Keystony jsou velmi kvalitní komponenty, které nabízí vysokou spolehlivost, vynikající funkčnost a velmi jednoduchou instalaci. Splňují s velkou rezervou parametry kategorie 5e dle standardu EIA/TIA 568-A, 568-B.2 a ISO/IEC 11801 Vyhovují směrnici RoHS Jsou vhodné pro budování ve vysokorychlostních gigab...

Cisco switch SX350X-08. 6x10GbE, 2x10GbE SFP+/RJ-45

6x10GbE, 2x10GbE SFP+/RJ-45; Switching capacity: 160 Gbps; Forwarding performance (64-byte packet size): 119 MppsCisco SX350X-08 8-Port 10GBase-T Stackable Managed Switch Technické specifikace: Počet portů 8 Provedení Rack-mountable, 1 RU Porty 6 x 10GbE + 2 x 10GbE SFP/RJ-45 Výkon Switching capacity: 160 Gbps Forwarding...

Cisco switch SX350X-08. 6x10GbE, 2x10GbE SFP+/RJ-45 - REFRESH

Provedení:Rack mounted 19"; Management:SNMP/RMON; Maximální počet portů:8; Technologie:10 Gigabit Ethernet; Vlastnosti switche:Rozšiřitelnost

i-tec USB-C Flat Gigabit Ethernet Adapter 1x USB-C to RJ-45 10/100/1000 Mbps

Wi-fi připojení do sítě je opravdu pohodlné, ale ruku na srdce, pokud chcete opravdu výkon bez kompromisů, tak není nad kabelové připojení přes Gigabit Ethernet port. Ten však moderním zařízením často chybí. Tento adaptér rozšíří váš notebook, tablet nebo PC s novým USB-C nebo Thunderbolt 3 konektorem o Gigabit Ethernet port pro snadný přístup do 10/100/1000 Mbps sítě. S klidem si tak můžete vychutnat vysokorychlostní internetové připojení bez jakéhokoli přerušení. Adaptér je zhotoven z odolnéh...

Cisco Catalyst C1000-8T-2G-L, 8x10/100/1000, 2xSFP/RJ-45

8x10/100/1000, 2xSFP/RJ-45Cisco Catalyst C1000-8T-2G-L Switch Upozornění: Cena veškerých CISCO produktů se týká pouze aktuálních skladových zásob!! Pokud máte zájem o zboží, které není aktuálně skladem, prosím, kontaktujte svého obchodníka. Cenovou nabídku Vám rád připraví. Technické specifikace: Provedení Rack-mountable Porty 8 x 10/100/1000 + 2 x SFP/RJ45 combo...

QNAP QSW-1208-8C (4xSFP+/8xComboSFP+,RJ45)

10GbE Switch: QSW-1208-8C Váš první 10GbE switch QNAP QSW-1208-8C je nemenežovatelný přepínač s 12 porty pro 10GbE, který vám umožňuje okamžitě vylepšit vaše síťové prostředí za nákladově efektivní cenu. Model QSW-1208-8C podporuje normy 10GBASE-T a NBASE-T, díky čemuž můžete využívat vyšší síťové rychlosti se stávajícími kabely kat. 5e a 6a. K dispozici jsou SFP+ porty (optické vlákno) a RJ-45 porty (měď) s 8 kombinovanými porty pro uspokojení řady síťových potřeb. Model QSW-1208-8C odpovídá n...

QNAP QSW-1208-8C (4xSFP+,8xSFP+/RJ45)

10GbE Switch: QSW-1208-8C Váš první 10GbE switch QNAP QSW-1208-8C je nemenežovatelný přepínač s 12 porty pro 10GbE, který vám umožňuje okamžitě vylepšit vaše síťové prostředí za nákladově efektivní cenu. Model QSW-1208-8C podporuje normy 10GBASE-T a NBASE-T, díky čemuž můžete využívat vyšší síťové rychlosti se stávajícími kabely kat. 5e a 6a. K dispozici jsou SFP+ porty (optické vlákno) a RJ-45 porty (měď) s 8 kombinovanými porty pro uspokojení řady síťových potřeb. Model QSW-1208-8C odpoví...

Cisco switch SG250-26P, 24x10/100/1000, 2xGbE SFP/RJ-45, PoE

Cisco switch SG250-26P-K9-EU, 24 x 10/100/1000 (PoE+), 2 x Gigabit SFP/RJ-45, dekstop, lze do rozvaděče, VLANCisco switch SG250-26P-K9-EU, 24 x 10/100/1000 (PoE+), 2 x Gigabit SFP/RJ-45, dekstop, lze do rozvaděče, VLAN Základní popis zařízení - Přepínače Cisco Small Business poskytují neblokující přepínání s rychlostí fyzického rozhraní klientům využívajícím sítě o rychlosti 10, 100 a 1000 Mb/s. Těmito přepínači lze nahradit aktuální ...

QNAP QSW-1208-8C (4xSFP+,8xSFP+/RJ45)

4x 10GbE SFP+, 8x kombinace 10GbE SFP+/RJ-45, Váš první 10GbE switch10GbE Switch: QSW-1208-8C Váš první 10GbE switch QNAP QSW-1208-8C je nemenežovatelný přepínač s 12 porty pro 10GbE, který vám umožňuje okamžitě vylepšit vaše síťové prostředí za nákladově efektivní cenu. Model QSW-1208-8C podporuje normy 10GBASE-T a NBASE-T, díky čemuž můžete využívat vyšší síťové rychlosti se stávajícími kabely kat. 5e a 6a. K dispozici jsou SFP+ porty (optické vlákno) a RJ...

Vivotek 8xRJ-45 10/100/1000 vč. PoE (802.3af/at,budget 120W), 1x10/100/1000 RJ-45,1xSFP,4kV přepěťová ochrana,rackmount

8-mi portový switch. 8xFE PoE + 1xGE UTP + 1xGE SFP s celkovým PoE budgetem 120W a možností montáže do 19" rozvaděče. Splňuje normu PoE pro napájení prvků IEEE 802.3af, IEEE 802.3at. Switch disponuje 8x RJ45 10/100 a 1xGE UTP + 1xGE SFP. Rozhraní 8xFE PoE 1xGE UTP 1xGE SFP Propustnost 5.6Gbps Podporované standardy IEEE 802.3 10-BASE-T IEEE 802.3u 100-BASE-TX IEEE 802.3x Flow control IEEE 802.3af PoE IEEE 802.3at PoE Plus PoE specifikace 8x PoE 30W max PoE buget na port 120W celkově Napájení 10...

Cisco switch SG250-26-RF, 24x10/100/1000, 2xGbE SFP/RJ-45, REFRESH

Provedení:Rack mounted 19"; Technologie:Gigabit Ethernet 1000Mbps; Management:Web; Maximální počet portů:8;; REFRESHCisco switch SG 200-10FP, 9x10/100/1000 + 2xGE/SFP, VLAN, RMON, dekstop, lze montovat do rozvaděče, REFRESH Základní popis zařízení - Přepínače Cisco Small Business poskytují neblokující přepínání s rychlostí fyzického rozhraní klientům využívajícím sítě o rychlosti 10, 100 a 1000 Mb/s. Těmito přepínači lze nahradit a...

DigitusUSB 2.0 na Fast Ethernet Adapter, 1, RJ 45, USB-Male, 10/100Mbit, XP, Vista, 7, Max OS X

USB 2.0 na Fast Ethernet Adapter, 1, RJ 45, USB-Male, 10/100Mbit, USB 2.0 Snadné připojení počítače, herní konzole či jiného zařízení ke kabelové síti • Ethernet IEEE 802.3 10BaseT kompatibilní • USB 2.0 high speed (až 100 Mbps) • 1 x RJ45 port, USB samice typ • Chipset: MCS7832 • Plug and play • Napájení přes USB sběrnici • Vhodné pro všechny typické síťové prostředí • Podporuje Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP, Mac OS X and Linux Obsah balení 10/100M Network USB Adapter Prův...

Cisco Catalyst C1000-8T-E-2G-L, 8x10/100/1000, 2xSFP/RJ-45

8x10/100/1000, 2xSFP/RJ-45Cisco Catalyst C1000-8T-E-2G-L Switch Upozornění: Cena veškerých CISCO produktů se týká pouze aktuálních skladových zásob!! Pokud máte zájem o zboží, které není aktuálně skladem, prosím, kontaktujte svého obchodníka. Cenovou nabídku Vám rád připraví. Technické specifikace: Provedení Rack-mountable Porty 8 x 10/100/1000 + 2 x SFP/RJ45 com...

Cisco Catalyst C1000-8FP-2G-L, 8x10/100/1000, 2xSFP/RJ-45, PoE

8x10/100/1000, 2xSFP/RJ-45, PoECisco Catalyst C1000-8FP-2G-L Switch Upozornění: Cena veškerých CISCO produktů se týká pouze aktuálních skladových zásob!! Pokud máte zájem o zboží, které není aktuálně skladem, prosím, kontaktujte svého obchodníka. Cenovou nabídku Vám rád připraví. Technické specifikace: Provedení Rack-mountable Porty 8 x 10/100/1000 + 2 x SFP/RJ45...

Cisco Catalyst C1000-8P-2G-L, 8x10/100/1000, 2xSFP/RJ-45, PoE

8x10/100/1000, 2xSFP/RJ-45, PoECisco Catalyst C1000-8P-2G-L Switch Upozornění: Cena veškerých CISCO produktů se týká pouze aktuálních skladových zásob!! Pokud máte zájem o zboží, které není aktuálně skladem, prosím, kontaktujte svého obchodníka. Cenovou nabídku Vám rád připraví. Technické specifikace: Provedení Rack-mountable Porty 8 x 10/100/1000 + 2 x SFP/RJ45 ...

Cisco switch SG250-50P-RF, 48x10/100/1000, 2xGbE SFP/RJ-45, PoE, REFRESH

Cisco SG250-50P 50-Port Gigabit PoE Smart Switch REFRESH Jedná se o produkt z programu REFRESH (-RF). V rámci tohoto programu jsou nabízena opravená zařízení, případně zařízení z kvartálových rotací. REFRESH zařízení disponují stejnými funkcemi, podporou a zárukou, jako zařízení zcela nová. Technické specifikace: Počet portů 50 Provedení Rack-mountable - 1U Porty 48 x 10/100/1000, 2 x Gigabit SFP/RJ-45 Výkon Switching capacity: 100 Gbps Forwardi...

Cisco switch SG350-10P-RF, 8x10/100/1000, 2xGbE SFP/RJ-45, PoE, REFRESH

Cisco switch SG350-10P-RF, 8x10/100/1000 + 2x Combo Gigabit SFP, PoE+ 8 portsCisco switch SG350-10P-RF, 8x10/100/1000 + 2x Combo Gigabit SFP, PoE+ 8 ports Cisco -RF (REFRESH) je program, který nabízí opravené produkty a produkty z kvartálových rotací, které mají stejnou funkcionalitu, záruku, podporu a servis jako zcela nový produkt Technické specifikace: ...

Cisco Catalyst C1000-8P-E-2G-L, 8x10/100/1000, 2xSFP/RJ-45, PoE

8x10/100/1000, 2xSFP/RJ-45, PoECisco Catalyst C1000-8P-E-2G-L Switch Upozornění: Cena veškerých CISCO produktů se týká pouze aktuálních skladových zásob!! Pokud máte zájem o zboží, které není aktuálně skladem, prosím, kontaktujte svého obchodníka. Cenovou nabídku Vám rád připraví. Technické specifikace: Provedení Rack-mountable Porty 8 x 10/100/1000 + 2 x SFP/RJ4...

Cisco Catalyst C1000-8FP-E-2G-L, 8x10/100/1000, 2xSFP/RJ-45, PoE

8x10/100/1000, 2xSFP/RJ-45, PoECisco Catalyst C1000-8FP-E-2G-L Switch Upozornění: Cena veškerých CISCO produktů se týká pouze aktuálních skladových zásob!! Pokud máte zájem o zboží, které není aktuálně skladem, prosím, kontaktujte svého obchodníka. Cenovou nabídku Vám rád připraví. Technické specifikace: Provedení Rack-mountable Porty 8 x 10/100/1000 + 2 x SFP/RJ...

Planet GSD-603F Gigabit switch 5x 1000Base-T(RJ-45) + 1x SFP, kov, EuP, GSD-603F

PLANET GSD-603F Gigabitový desktopový přepínač s 5x metalickými porty (RJ-45) a 1x SFP slotem pro instalaci optických modulů. Autodetekce rychlosti a typu kabelu. Kovová skříň. Napájení externě DC 5V. Podpora snížené spotřeby EuP (Energy-using Products). Gigabitový přepínač pro interní instalaci nebo i do 10" rozvaděčů. Disponuje možností instalace jednoho gigabitového MiniGBIC modulu. Podporuje novou direktivu EU ohledně příkonu síťových a koncových zařízení EuP (Energy-using Products)...

AXAGO PCEE-GRH, PCIe síťová karta - 1x Gigabit Ethernet port (RJ-45), Realtek, vč. LP

PCI-Express síťová karta AXAGON PCEE-GRH rozšíří stolní počítač o vysokorychlostní Gigabit Ethernet připojení. Zpětně kompatibilní s 10/100Base-T sítěmi.Karta je osazena nejnovější verzí 8111H osvědčeného čipsetu společnosti Realtek zaručující bezproblémovou kompatibilitu s naprostou většinou síťových operačních systémů. Gigabitov&aacut...

DigitusUSB 2.0 na Fast Ethernet Adapter, 1, RJ 45, USB-Male, 10/100Mbit, XP, Vista, 7, Max OS X, DN-10050-1

USB 2.0 na Fast Ethernet Adapter, 1, RJ 45, USB-Male, 10/100Mbit, USB 2.0 Snadné připojení počítače, herní konzole či jiného zařízení ke kabelové síti • Ethernet IEEE 802.3 10BaseT kompatibilní • USB 2.0 high speed (až 100 Mbps) • 1 x RJ45 port, USB samice typ • Chipset: MCS7832 • Plug and play • Napájení přes USB sběrnici • Vhodné pro všechny typické síťové prostředí • Podporuje Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP, Mac OS X and Linux Obsah balení 10/100M Network USB Adapter Prův...

HP PC Slim S01-aF1002nc/Celeron J4025/8GB/256GB SSD/Intel UHD 600/6xUSB/HDMI/VGA/RJ-45/Win 10 Home, 27S26EA#BCM

Model: HP Slim Desktop - S01-aF1002nc Operační systém: Windows 10 Home Procesor: Intel® Celeron® Processor J4025 (4M Cache, up to 2.90 GHz) Pevný disk: 256 GB PCIe® NVMe™ M.2 SSD Optická mechanika: Bez optické mechaniky Grafická karta: Intel® UHD Graphics 600 Paměť: 8 GB DDR4-2400 SDRAM (1 x 8 GB) Síť: LAN 10/100/1000 WI-FI (Realtek 802.11a/b/g/n/ac (1x1)) Bluetooth 4.2 Zadní konektory: 2x Audio (input/output) ports 1x VGA port 1x Serial Port (RS-232) port 1x HDMI v1.4b/ HDCP 2.2 output port...

HP PC Slim S01-aF1003nc/Athlon Silver 3050U/8GB/512GB SSD/Radeon Vega 2/6xUSB/HDMI/VGA/RJ-45/Win 10 Home, 27S21EA#BCM

Model: HP Slim S01-aF0003nc Operační systém: Windows 10 Home 64-bit Procesor: AMD Athlon Silver 3050U (2,30 GHz až 3,20 GHz, 4 MB mezipaměti MB L3 cache, 2 jádra) Čipová sada: Čipová sada integrovaná s procesorem Pevný disk: 512 GB M.2 SSD PCIe NVMe Optická mechanika: Bez optické mechaniky Grafická karta: AMD Radeon Vega 2 (integrovaná bez vlastní paměti) Paměť: 8 GB DDR4 2400 MHz (1× 8 GB) Max. velikost: 8 GB Počet pozic (celkem / Volné): 1/0 Síť: LAN 10/100/1000 WI-FI karta (802.11a/b/g/n/a...

HP PC Slim S01-aF1004nc/Pentium Silver J5040/8GB/512GB SSD/Intel UHD 605/6xUSB/HDMI/VGA/RJ-45/Win 10 Home, 27T13EA#BCM

Model: HP Slim Desktop - S01-aF1004nc Operační systém: Windows 10 Home Procesor: Intel® Pentium Silver J5040 (2,00 GHz max. 3,20 MB, 4 mezipaměti, 4 jádra) Gemini Lake Pevný disk: 512 GB M.2 SSD PCIe NVMe Optická mechanika: Bez optické mechaniky Grafická karta: Intel® UHD Graphics 605 Paměť: 8 GB DDR4-2400 SDRAM (1 x 8 GB) Síť: LAN 10/100/1000 WI-FI (Realtek 802.11a/b/g/n/ac (1x1)) Bluetooth 4.2 Zadní konektory: 2x Audio (input/output) ports 1x VGA port 1x HDMI v1.4b/ HDCP 2.2 output port 1x...

Intellinet Switch 8 Port 10/100, kov

Provedení:Desktop; Technologie:Fast Ethernet 10/100Mbps; Maximální počet portů:88-Port Fast Ethernet Office Switch Desktop Size, Metal, IEEE 802.3az (Energy Efficient Ethernet) Color: Black •Eight 10/100 auto sensing ports - automatically detect optimal network speeds •Supports any combination of 10 Mbps or 100 Mbps network devices •Green Ethernet power-saving technology deactivates unused ports and adjusts power levels based on the cable length •All RJ45 ports with Auto-MDIX (au...

Cisco SF352-08P 8-port 10/100 POE Managed Switch

Cisco SF352-08P, síťový přepínač, řízený, podporuje PoE. Rozhraní: 8x 10/100 RJ-45

Vention Type-C to 3x USB3.0 / RJ-45 / PD Hub 0.15M Gray Aluminum Alloy Type (TNFHB)

Dokovací stanice , připojení pomocí 1 × USB-C USB 3.2 Gen 1, další konektory: 3 × USB-A USB 3.2 Gen 1, 1 ×RJ-45 , 1 × USB-C USB 3.2 Gen 1 USB Hub s internetem 1 000 MbpsS USB Hub Vention získáte tři USB porty, RJ45 a USB–C. USB Hub je vhodný pro počítače, telefony i tablety. Oceníte jeho univerzální kompatibilitu s Windows XP, Vista, 7, 8, 10, Mac OS, Linuxem, iOS i Androidem. USB Hub Vention vám poskytne připojení k internetu s přenosovou rychlostí 1 000 Mbps. ...

QNAP řízený switch QSW-M1208-8C: 12x 10G port SFP+ (4x SFP+ a 8x kombinované SFP+ / RJ-45)

QSW-M1208-8C Upgradujte svou síť pomocí managed switche 10GbE Odkaz na web výrobce: https://www.qnap.com/en/product/qsw-m1208-8c Seznam kompatibility pro tento model: https://www.qnap.com/en/compatibility/?model=472&category=26 Odkaz na recenzi (CZ): https://pctuning.tyden.cz/hardware/site-a-internet/62207-switch-qnap-qsw-m1208-8c-kdyz-potrebujete-10-gbe Odkaz na článek (CZ): https://pctuning.cz/article/10gb-switch-qsw-m1208-8c-a-pokrocile-funkce-switchu-qnap Funkce QS...

QNAP řízený switch QSW-M1208-8C: 12x 10G port SFP+ (4x SFP+ a 8x kombinované SFP+ / RJ-45)

QSW-M1208-8C Upgradujte svou síť pomocí managed switche 10GbEOdkaz na web výrobce: https://www.qnap.com/en/product/qsw-m1208-8c Seznam kompatibility pro tento model: https://www.qnap.com/en/compatibility/?model=472&category=26 Odkaz na recenzi (CZ): https://pctuning.tyden.cz/hardware/site-a-internet/62207-switch-qnap-qsw-m1208-8c-kdyz-potrebujete-10-gbe Odkaz na článek (CZ): https://pctuning.cz/article/10gb-switch-qsw-m1208-8c-a-pokrocile-funkce-switchu-qnapFunkce QSW-M1208-8C je Layer 2 Web Ma...

CQpoint CQ-C108 - switch 8 portů, 10/100 RJ45

Spolehlivý 8 portový přepínač CQpoint CQ-C108. Podporuje přenosouvou rychlost až 200 Mbps v plném duplexu. Switch pracuje ve standardu IEEE 802.3x a nabízí LED indikaci stavu jednotlivých portů. Porty: - 8 portů 10/100 Mb/s - typ RJ-45 - plná podpora funkcí Auto MDI/MDIX Standardy: - podpora standardu IEEE 802.3x pro plný duplex a protitlak v režimu polovičního duplexu Funkce: - podpora funkcí auto-learning a auto-aging pro MAC adresy Rychlost přenostu dat: - Etherne...

ZyXEL XS1930-10 (XS1930-10-ZZ0101F)

Switch 8 portový, 10 Gbit, 2× SFP, desktop Switch je aktivní síťová jednotka propojující zařízení a také další prvky sítě. Je vhodný ke koordinaci síťového provozu. ZyXEL XS1930-10 je vyhotoven k umístění na stůl anebo přidělání na zeď. Switch disponuje 8 ks RJ-45 portů, které jsou poskytnuty k propojení se síťovými prvky. Celkem 2 konektory typu SFP zužitkujete při přenosu dat skrz optická vlákna. Pracuje s Dual Personality porty, které vynikají tím, že obsahují konektor RJ-45 i SFP, v urči...

Zyxel XS1930-10 - XS1930-10-ZZ0101F

Inteligentní spravovaný přepínač s 10G uplinky. Přepínací kapacita až 200 Gbps, rychlost předávání až 148.8 Mpps. Rozhraní: 8 x 100M/1G/2.5G/5G/10G ethernet (RJ-45), 2 x SFP+.

QNAP managovatelný switch QSW-M2108-2C (8x 2,5GbE RJ45 a 2x kombinované 10GbE SFP+ / RJ-45), QSW-M2108-2C

QNAP QSW-M2108-2C Základní, webově řízený switch 10GbE a 2,5GbE úrovně 2 pro zavádění sítí v malých a středních podnicích Zařízení QSW-M2108-2C je webově řízený přepínač úrovně 2 se dvěma kombinovanými porty 10GbE SFP+/RJ45 a osmi porty 2,5 Gigabit. Zařízení QSW-M2108-2C podporuje přepínání a správu sítě úrovně 2 (L2) prostřednictvím uživatelsky vstřícného webového rozhraní, nabízí flexibilní nasazení v hybridních vysokorychlostních síťových prostředích a poskytuje řešení pro správu sítě na zák...

DIGITUS Gigabit Ethernet Switch 8-port, 10 palců, nemanagovaný

Gigabit Ethernet Switch 8-port, 10 palců, nemanagovaný Ideální pro použití v 10 “nástěnných skříních Popis 8-portový gigabitový ethernetový přepínač DIGITUS® poskytuje 8 portů RJ-45 s rychlostí 10/100/1000 Mbps s automatickým vyjednáváním. Všechny porty podporují funkci Auto MDI / MDIX, což eliminuje potřebu křížených kabelů a uplinkových portů. Nízké náklady, jednoduché použití a vysoký výkon jsou silné stránky gigabitového ethernetového přepínače DIGITUS® 8 portů, což z něj činí vynikající ...

Tenda TEG5310P-8-150W (TEG5310P-8-150W)

Kompaktní stolní přepínač (switch) Tenda TEG5310P-8–150W (TEG5310P-8–150W) s 8 Gigabit ethernet porty. QoS funkce. Přepínací kapacita až 20 Gb/s. Rozhraní 8× RJ-45 (10/100/1000 Mbps). Krásný kovový design, energeticky nenáročný.

Zyxel NSW100-10 - NSW100-10-EU0101F

8portový GbE Nebula switch řízený pomocí cloudu. Celkový počet portů: 10 (8 x 100/1000 Mbps, 2 x gigabitový kombo SFP/RJ-45 port). Přepínací výkon: 20 Gbps, tabulka MAC adres: 16 K.

Tenda TEF1110P-8-63W (TEF1110P-8-63W)

Kompaktní stolní přepínač (switch) Tenda TEF1110P-8–63W (TEF1110P-8–63W). Podpora standardů IEEE 802.3at/af. Extended režim (až na 250m), QoS funkce. Propustnost až 1,2 Gb/s. Rozhraní 10× RJ-45 (10/100 Mbps) – 8× IEEE 802.3at/af, 2× uplink. Krásný kovový design, energeticky nenáročný.

Zyxel GS2220-10 - GS2220-10-EU0101F

Výkonný přepínač spravovatelný také s pomocí cloudového systému Nebula. Podporuje přepínání na 2. vrstvě. Přepínací kapacita 20 Gbps. Rozhraní: 8 x 100/1000 Mbps, 2 x gigabitové combo (RJ-45/SFP).

Zyxel XS1930-10 8-port Multi-Gigabit Smart Managed Switch with 2 SFP+ Uplink

8-port Multi-Gigabit Smart Managed Switch with 2 SFP+ Uplink 100M/1G/2.5G/5G/10G Ethernet (RJ-45) 8x 10-Gigabit SFP+ 2x

HP Aruba 2530 8 PoE+ - J9780A

Switch, 8 x 10/100 PoE+ portů (RJ-45), 1 x dual personality RJ-45/USB micro (B).

Tenda TEF1110P-8-102W

Přepínač Tenda TEF1110P-8-102W, rozhraní 8 x RJ-45 PoE 10/100Mbps + 2 x 100/1000 Uplink, (budget 102 W).

QNAP managovatelný switch QSW-M2108R-2C (8x 2,5GbE RJ45 a 2x kombo 10GbE SFP+/RJ-45, malá šířka), QSW-M2108R-2C

QSW-M2108R-2C Entry-level 10GbE a 2.5GbE Layer 2 Web Managed Half-Width Rackmount Switch pro malé firmy Odkaz na web výrobce: https://www.qnap.com/en/product/qsw-m2108r-2c Funkce QSW-M2108R-2C je Layer 2 Web Managed Switch se dvěma kombinovanými porty 10GbE SFP + / RJ45 a osmi 2,5 Gigabit porty. QSW-M2108R-2C, který podporuje přepínání vrstvy 2 a správu sítě prostřednictvím uživatelsky přívětivého webového uživatelského rozhraní, nabízí flexibilní nasazení v hybridních vysokorychlostních síťo...

Tenda TEF1110P-8-63W - PoE AT switch (TEF1110P-8-63W)

Switch 10 portový, 100 Mbit, PoE, desktop Switch je funkční síťová jednotka propojující koncová zařízení či jiné prvky sítě. Je vhodný k zapojení síťového provozu. Tenda TEF1110P-8-63W - PoE AT switch je vhodný k umístění na pracovní desku nebo přidělání na zeď. Switch je vybaven 10 ks RJ-45 portů, které jsou určeny k propojení se síťovými prvky. Rozměry switche jsou × ×. Zařízení Tenda také disponuje technologií PoE, díky které je možné napájet i přivádět signál ke koncovým zařízením pouze...

TP-Link LS108G [8-Portový stolní switch 10/100/1000Mb/s]

RJ45 s automatickou adaptací 10/100/1000Mb/s podporující Auto-MDI/MDIX Technologie Green Ethernet šetří spotřebu energie Řízení toku IEEE 802.3x zajišťuje spolehlivý přenos dat Ocelové pouzdro, desktopová konstrukce nebo konstrukce s upevněním na stěnu Podpora 802.1p / DSCP QoS Plug and play, bez nutnosti konfigurace HARDWARE FEATURES Standards and Protocols IEEE 802.3i/802.3u/ 802.3ab/802.3x, IEEE 802.1p Interface 8 10/100/1000Mbps, Auto-Negotiation, Auto-MDI/MDIX Ports Fan Quantity Fan...

Switch Tenda TEF1110P-8-102W černý

switch • 10× RJ-45 port • ochrana proti přepětí 6 kV • 3 režimy • podpora PoE do 99 W • pracovní teplota -10 ºC ~ 45 ºC • celková propustnost 5,6Gbps • LED indikace

Cisco SF350-8 - SF350-08-K9-EU

Cisco SF350-8, síťový přepínač, řízený. Rozhraní: 8x 10/100 RJ-45.

Hikvision DS-2DE4A404IW-DE, 8-32mm - DS-2DE4A404IW-DE(8-32mm)

Venkovní PTZ kamera s vysokým rozlišením (až 2560 × 1440 @25fps) a 4x optickým přiblížením, varifokální objektiv (8 - 32 mm), rozlišení 4 Mpix, s krytím IP66 / 4000V. Nabízí IR přísvit na vzdálenost až 50 metrů. Rozhraní: 10/100 Mbps RJ-45 s podporou PoE, vestavěný slot pro microSD/SDHC/SDXC karty (do kapacity 256 GB), audio in/out, alarm in/out.

D-Link DGS-1100-08PV2 8-Port PoE Gigabit Smart Managed Switch- 8-Port 1000BaseTX Auto-Negotiating 10/100/1000Mbps Switch

D-Link DGS-1100-08PV2 8-port Gigabit Smart Managed PoE switch, 64W D-Link DGS-1100-08PV2 je 8-portový Gigabit Smart řízený PoE přepínač v kompaktním kovovém provedení bez ventilátorů, pro položení na stůl, na poličku nebo montáž na zeď. Všech 8 portů 10/100/1000M RJ-45 podporuje PoE+ napájení dle 802.3af / 802.3at (max. 30W na port). Celkový PoE výkon přepínače je 64W. Switch nabízí základní sadu L2 funkcí (např. VLAN, QoS, IGMP Snooping, agregace linek) s možností správy z webového rozhraní, p...

D-Link DES-1008D/E 8-Port 10/100Mbps Fast Ethernet Unmanaged Switch

Tento kompaktní přepínač je dimenzován speciálně pro oblast SoHo. Poskytuje 8 portů 10/100 Mbit pro počítače na pracovišti. Lze na něj připojit i rozbočovače. Všechny porty rozpoznávají automaticky rychlost přenosu (10 Mbit nebo 100 Mbit) připojených počítačů, příp. rozbočovačů. Porty automaticky rozlišují rovněž provoz Full- a Half-Duplex a podporují Flow-Control. Rozhodněte se nyní pro nasazení přepínače a tím pro technologii, která i v budoucnosti zabezpečí Vaši investici. Neboť přepínač dis...

HP Aruba 2530 8 PoE+ Internal PS - JL070A

Switch, 8 RJ-45 10/100 PoE+ porty (IEEE 802.3 Type 10BASE-T, IEEE 802.3u Type 100BASE-TX, IEEE 802.3at PoE+); Auto-MDIX; Duplex: half or full 2 dual-personality porty; každý port může být využit jako RJ-45 10/100/1000 port (IEEE 802.3 Type 10BASE-T; IEEE 802.3u Type 100BASE-TX; IEEE 802.3ab 1000BASE-T Gigabit Ethernet) nebo jako SFP slot (pro SFP transceivery), 1 x dual-personality (RJ-45 / USB micro-B) sériový port.

D-Link DGS-1008D 8-port Gigabit Desktop Switch

D-Link DGS-1008D: Stolní Gigabit přepínač s 8 porty 10/100/1000 Mbit RJ-45 - Auto Uplink - stolní\n\n8x 10/100/1000 Mbit TP (RJ-45) Gigabit port\nFanless (bez ventilátoru)\nVyhrazené šířky pásma pro s

DIGITUS Switch Unmanaged Gigabit 10`` Rack 8-port, 8x10/100/1000Mbps Base-TX

Gigabit Ethernet Switch 8-port, 10 palců, nemanagovaný Ideální pro použití v 10 “nástěnných skříních Popis 8-portový gigabitový ethernetový přepínač DIGITUS® poskytuje 8 portů RJ-45 s rychlostí 10/100/1000 Mbps s automatickým vyjednáváním. Všechny porty podporují funkci Auto MDI / MDIX, což eliminuje potřebu křížených kabelů a uplinkových portů. Nízké náklady, jednoduché použití a vysoký výkon jsou silné stránky gigabitového ethernetového přepínače DIGITUS® 8 portů, což z něj činí vynika...

TP-Link TL-SG2210MP JetStream™ 10-Port Gigabit Smart Switch with 8-Port PoE+, TL-SG2210MP

TP-Link TL-SG2210MP Switch TL-SG2210MP nabízí 8 Gigabit RJ-45 portů s podporou PoE+ 802.3at/af a celkovým zatížením až 150 W a 2 Gigabit SFP porty. Přepínací kapacita dosahuje až 20 Gbps a rychlost směrování až 14,9 Mpps. Funkce Storm Control chrání proti broadcastovým, multicastovým a neznámým unicastovým bouřím. Řízení síťového provozu (QoS, L2 až L4) nabízí možnosti pokročilého řízení provozu pro plynulejší a rychlejš...

Hikvision DS-2CD2683G1-IZ, 2,8-12mm - DS-2CD2683G1-IZ(2.8-12mm)

Venkovní IP kamera s vysokým rozlišením (až 3840 × 2160 @15fps), varifokální objektiv (2.8 - 12 mm), rozlišení 8 Mpix, s krytím IP67. Nabízí IR přísvit na vzdálenost až 50 metrů. Rozhraní: 10/100 Mbps RJ-45 s podporou PoE, vestavěný slot pro microSD/SDHC/SDXC karty (do kapacity 128 GB).

Hikvision DS-2CD2663G1-IZ, 2,8-12mm - DS-2CD2663G1-IZ(2.8-12mm)

Venkovní IP kamera s vysokým rozlišením (až 3072 × 2048 @20fps), varifokální objektiv (2.8 - 12 mm), rozlišení 6 Mpix, s krytím IP67. Nabízí IR přísvit na vzdálenost až 50 metrů. Rozhraní: 10/100 Mbps RJ-45 s podporou PoE, vestavěný slot pro microSD/SDHC/SDXC karty (do kapacity 128 GB).

D-Link DGS-108GL kovový 8-port 10/100/1000 Desktop Switch, DGS-108GL/E

D-Link DGS-108GL Kovový 8-portový Gigabit stolní switch D-Link DGS-108GL je 8-portový Gigabit Ethernet neřízený stolní přepínač v pevném kovovém pouzdře, které zajišťuje jeho dlouhou životnost. Switch nabízí 8 Gigabit LAN portů 10/100/1000M RJ-45 pro vysokorychlostní kabelové připojení. Instalace je velmi snadná, jedná se o zařízení typu plug-and-play bez nutnosti konfigurace. DGS-108GL je cenově efektivním a spolehlivým řešením pro domácnosti, kanceláře (SOHO) a pro malé a střední firmy (SMB)....

Acer Aspire 5 (A515-45-R7XZ)/WIN10

notebook • 15,6" Full HD IPS displej • rozlišení 1920×1080 px • procesor AMD Six Core Ryzen 5 5500U (2,1 GHz) • operační paměť 8 GB DDR4 • integrovaná grafická karta AMD Radeon Graphics • SSD 512 GB (+ HDD upgrade kit) • Wi-Fi 6 (802.11ax) • Bluetooth 5.0 • 1× HDMI • 2× USB 3.2 • 1× USB-C • 1× USB 2.0 • RJ-45 (LAN) • HD webkamera se dvěma mikrofony • čtečka otisků prstů • podsvícená klávesnice • operační systém Windows 10 Home

Hikvision DS-2CD2743G2-IZS, 2.8-12mm - DS-2CD2743G2-IZS(2.8-12mm)

Venkovní IP kamera s vysokým rozlišením (2688 × 1520 ve 30 fps), která obsahuje arifokální objektiv (2.8-12 mm), nabízí rozlišení 4 Mpix, s krytím IP67 a IK10. Nabízí IR přísvit na vzdálenost až 40 metrů. Rozhraní: 10/100 Mbps RJ-45 s podporou PoE, vestavěný slot pro microSD karty (do kapacity 256 GB), audio in/out, alarm.

Zyxel GS-108B, 8-port 10/100/1000Mbps Gigabit Ethernet switch, desktop

8-port 10/100/1000Mbps Gigabit Ethernet switch, desktop, metal housing - směrování a filtrování paketů - podpora optimalizovaného QoS IEEE 802.1p s podporu priority tagging - IEEE802.3x umožňuje předcházet přetížení přenosové linky - Podpora NWAY automatické nastavení rychlosti a módu - Auto-MDI/MDI-X rozpoznání přímého a kříženého kabelu - Podpora PC nebo Mac, OS (nezávislé na OS) Osmi portový Gigabit Ethernet switch od firmy ZyXEL nabízí vysokou flexibilitu a velkou šířku pásma...

Cisco switch SG350-10-K9-EU, 8x 10/100/1000 Mbps, 2x kombo mini GBIC, managet

Cisco switch SG350-10-K9-EU Spravovatelný switch nabízející 8 portů RJ-45 a 2 porty kombo mini GBIC SFP pro uplink. Přepínací kapacita switche je až 20 Gbit/s a rychlost směrování činí až 14,88 Mpp/s. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE Počet portů: 8 x RJ-45 10/100/1000 Mb/s, 2 x combo mini GBIC Kapacita switche: 20 Gbit/s Rychlost směrování: 14,88 Mpp/s Podpora PoE: ne Rozměry: 280 x 170 x 44 mm Hmotnost: 1,09 kg Záruční podmínky

NETGEAR 8-port Gigabit Switch with 10-Gigabit/Multi-Gigabit Uplinks, GS110EMX

NETGEAR GS110EMX Osmiportový gigabitový přepínač se dvěma 10G/multigigabitovými porty pro uplink Odkaz na web výrobce: https://www.netgear.com/business/products/switches/web-managed/GS110EMX.aspx#tab-overview Funkce Přepínač GS110EMX je vybaven osmi gigabitovými ethernetovými porty doplněnými o dvojici multigigabitových portů určených pro uplink. Tyto porty umožňují přenášet data v pěti odlišných rychlostech - 100 M, 1 G, 2,5 G, 5 G a 10 G, přičemž skutečná rychlost přenosu dat se ...

Hikvision DS-2DE4A404IW-DE, 2,8-12mm - DS-2DE4A404IW-DE(2.8-12mm)

Venkovní PTZ kamera s vysokým rozlišením (až 2560 × 1440 @25fps) a 4x optickým přiblížením, varifokální objektiv (2.8 - 12 mm), rozlišení 4 Mpix, s krytím IP66 / 4000V. Nabízí IR přísvit na vzdálenost až 50 metrů. Rozhraní: 10/100 Mbps RJ-45 s podporou PoE, vestavěný slot pro microSD/SDHC/SDXC karty (do kapacity 256 GB), audio in/out, alarm in/out.

Hikvision DS-2DE3A404IW-DE, 2.8-12mm - DS-2DE3A404IW-DE(2.8-12mm)

Venkovní PTZ kamera s vysokým rozlišením (až 2560 × 1440 @25fps) a 4x optickým přiblížením, varifokální objektiv (2.8 - 12 mm), rozlišení 4 Mpix, s krytím IP66. Nabízí IR přísvit na vzdálenost až 50 metrů. Rozhraní: 10/100 Mbps RJ-45 s podporou PoE, vestavěný slot pro microSD/SDHC/SDXC karty (do kapacity 256 GB), audio in/out, vestavěný reproduktor a mikrofon, alarm in/out.

Zyxel XS1930-10, 8-port Multi-Gigabit Smart Managed Switch with 2 SFP+ Uplink, XS1930-10-ZZ0101F

XS1930-10, 8-port Multi-Gigabit Smart Managed Switch with 2 SFP+ Uplink Zkonstruován pro maximální rychlost Multigigabitové přepínače řady XS1930 Inteligentní řízený přepínač Překonejte rychlost 1 Gbps Přepínače nové řady XS1930 podporují standard IEEE 802.3bz, který umožňuje nasazení multigigabitové technologie ve stávající kabeláži a až desetinásobné zvýšení kapacity šířky pásma bez nákladné a rušivé modernizace kabeláže. Jako první na trhu mají tyto přepínače LED diodu, která pěti ba...

ZYXEL XS1930-10-ZZ0101F, XS1930-10-ZZ0101F

Přepínače nové řady XS1930 podporují standard IEEE 802.3bz, který umožňuje nasazení multigigabitové technologie ve stávající kabeláži a až desetinásobné zvýšení kapacity šířky pásma bez nákladné a rušivé modernizace kabeláže. Jako první na trhu mají tyto přepínače LED diodu, která pěti barvami indikuje aktuální rychlost portu. Každý multigigabitový port přepínače XS1930 podporuje rychlost 100 M/1 G/2,5 G/5 G/10 G, a je tak vhodný pro všechna síťová zařízení. Zařízení dosahující rychlosti 2,5 G...

Hikvision DS-2PT3326IZ-DE3, 2,8-12mm - DS-2PT3326IZ-DE3(2.8-12mm)(2mm)

IP kamera pro venkovní využití s vysokým rozlišením (až 1920 x 1080, 30 fps), ve variantě s motorickým varifokálním objektivem (2.8 - 12 mm) s rozlišením 2 Mpix. Nabízí IR přísvit na vzdálenost až 10 metrů. Rozhraní: 10/100 Mbps RJ-45, vestavěný slot pro microSD/SDHC/SDXC karty (do kapacity 256 GB), audio vstup / výstup. Možné napájení přes 12V DC konektor, případně po ethernetovém kabelu přes 802.3at PoE. Obsahuje 3 přídavné 2Mpix kamery.

Cisco SG350-10 10-port Gigabit POE Managed Switch, SG350-10-K9-EU

Vysoce výkonný přepínač vhodný do firemních sítí s osmi (10/100/1000 Mbps) RJ-45 a dvěma kombo mini-GBIC porty (každý kombo port nabízí 1x 10/100/1000 Ethernet a 1x mini-GBIC/SFP Gigabit Ethernet slot, aktivní může být v danou chvíli pouze jeden). Nabízí širokou paletu bezpečnostních funkcí: od SSL, ACL, VLAN (podpora pro souběžných 4096 VLAN), IEEE 802.1X, ARP, IP Source Guard, DHCP, IPMB, IPv6, SCT, PVE, RADIUS, TACACS +, SSH po SNMPv3 spolu s ochranou proti DoS útokům a spoofingem IP adres. ...

Cisco SF110-08HP 8-Port PoE 10/100 Switch, PoE 32W/4 ports

Přepínač nabídne 8 Fast Ethernet portů (10BASE-T/100BASE-TX) s podporou PoE napájení připojených přístrojů pro nenákladné řešení rozšíření místní síťové infrastruktury. Jeho propustnost dosahuje hodnoty až 1.6 Gbps a přepínací rychlost až 1.2 Mpps (milionů paketů za sekundu) při velikost paketu 64-byte. Připojuje se způsobem plug-and-play, je plně automatický bez nutnosti konfigurace, proto nevznikají problémy s jeho instalací. Funkce Auto MDI/MDI-X odstraňuje nutnost používat křížené kabely pr...

Netgear 16x 10/100 Port switch with 8 Port PoE, exter. zdroj

PROSAFE 16x10/100 DESKTOP SWITCH + 8xPoE port PROSAFE™ 16 PORT 10/100 DESKTOP SWITCH WITH 8 PORT POE FS116P Tyto stolní přepínače poskytují 16x 10/100 Mbit portů pro počítače na pracovišti nebo pro server. Na přepínač lze připojit rovněž rozbočovače. Všechny porty rozpoznají automaticky rychlost přenosu (10 Mbit nebo 100 Mbit) připojených zařízení. Všechny porty podporují automatické nastavení (auto-negotiation) připojení portu jako MDI/MDIX. To odstraňuje nutnost používat překřížené kabel...

Cisco SF110-16HP 16-Port PoE 10/100 Switch, PoE 64W/8 ports

Přepínač nabídne 16 Fast Ethernet portů (10BASE-T/100BASE-TX) s podporou PoE napájení připojených přístrojů pro nenákladné řešení rozšíření místní síťové infrastruktury. Jeho propustnost dosahuje hodnoty až 3.2 Gbps a přepínací rychlost až 2.4 Mpps (milionů paketů za sekundu) při velikost paketu 64-byte. Připojuje se způsobem plug-and-play, je plně automatický bez nutnosti konfigurace, proto nevznikají problémy s jeho instalací. Funkce Auto MDI/MDI-X odstraňuje nutnost používat křížené kabely p...

Hikvision DS-2PT3122IZ-DE3, 2,8-12mm - DS-2PT3122IZ-DE3(2.8-12mm)(2mm)

IP kamera pro venkovní využití s vysokým rozlišením (až 1920 x 1080, 30 fps), ve variantě s motorickým varifokálním objektivem (2.8 - 12 mm) s rozlišením 2 Mpix. Nabízí IR přísvit na vzdálenost až 10 metrů. Rozhraní: 10/100 Mbps RJ-45, vestavěný slot pro microSD/SDHC/SDXC karty (do kapacity 256 GB), audio vstup / výstup. Možné napájení přes 12V DC konektor, případně po ethernetovém kabelu přes 802.3at PoE. Obsahuje přídavnou kameru s 2MP snímačem s širokoúhlým panoramatickým 2mm fixním objektiv...

AXAGON HMC-6M2, USB 3.2 Gen 1 hub, porty 2x USB-A, HDMI, RJ-45 GLAN, SATA M.2 slot, PD 100W, kabel USB-C 18cm

Multiportový USB-C 3.2 Gen 1 hub AXAGON HMC-6M2 COMBO 6in1 rozšíří Váš notebook, počítač nebo telefon o čtveřici portů a externí box pro M.2 disk. Přes oboustranný USB-C konektor snadno a rychle připojíte k počítači dvě USB zařízení, Gigabitovou ethernet síť, HDMI zobrazovač a SATA M.2 SSD disk současně. Zároveň získáte možnost napájení notebooku pomocí technologie Power Delivery. USB-C hub vám tak poskytne jednoduchou a skladnou dokovací stanici 6v1 k notebooku jako je například MacBook Pro. U...

D-Link DGS-1100-08V2/E 8-Port Gigabit Smart Managed Switch- 8-Port 100BaseTX Auto-Negotiating 10/100/1000Mbps Switch

D-Link DGS-1100-08V2 8-port Gigabit Smart Managed switch D-Link DGS-1100-08V2 je 8-portový Gigabit Smart řízený přepínač v kompaktním kovovém provedení bez ventilátorů, pro položení na stůl, na poličku nebo montáž na zeď. Nabízí základní sadu L2 funkcí (např. VLAN, QoS, IGMP Snooping, agregace linek) s možností správy z webového rozhraní, pomocí SNMP příkazů nebo nástroje D-Link Network Assistant (DNA). Switch je určený především pro kanceláře (SOHO) a malé a střední podniky (SMB). Specifikace...

Hikvision DS-2CD2686G2T-IZS, 2,8-12mm - DS-2CD2686G2T-IZS(2.8-12mm)

IP kamera pro venkovní využití s vysokým rozlišením (až 3840 x 2160 pixelů), ve variantě s motorickým varifokálním objektivem (2.8 - 12 mm) s rozlišením 8 Mpix. Nabízí IR přísvit na vzdálenost až 50 metrů. Rozhraní: 10/100 Mbps RJ-45, vestavěný slot pro microSD/SDHC/SDXC karty (do kapacity 256 GB), audio vstup / výstup, alarm. Možné napájení přes 12V DC konektor, případně po ethernetovém kabelu přes 802.3af PoE. Vybavena krytím IP66 do nepříznivého počasí a mechanickou odolností IK10, technolog...

Rozbočovač Modulární RJ45 distributor 2 porty 10/100Base T

Modulární, stíněný RJ-45 distributor se 2 porty 10/100 BaseT pro UTP nebo STP kabely kategorie 5. Jedná se o 15cm adaptér pro spojení a rozdvojení k počítačové síti po jednom TP kabelu, tedy při potřebě vést jedním kabelem dva datové signály. Nutno použít v páru v pořadí: switch/router-smd2 > UTP kabel > smd2-2x počítač. Zapojení pinů: 1x Male RJ-45 1-2-3-4-5-6-7-8 2x Female RJ-45 1-2-3-x-x-6-x-x 1-2-3-x-x-6-x-x Specifikace: Typ kabelu: modulární Kategorie: ...