Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

10 gigabit

Nalezeno:    114 produktů

D-Link DGE-528T 32-Bit PCI Bus Copper (RJ45) Gigabit Ethernet

Technické informace: Konektory 1x RJ-45 Podporované OS Linux Mac OS NetWare Windows 2000 Windows 98 Windows Me Windows NT 4.0 Windows XP Podporované rychlosti 10/100/1000 Mbit/s Full Duplex IEEE 802.3x Full Duplex Flow Control Sběrnice PCI Podporované specifikace LAN IEEE 802.3 10BASE-T IEEE 802.3ab 1000BASE-T IEEE 802.3u 100BASE-TX

Více informací
od 291 Kč
Koupit nejlevněji

D-Link DGS-1210-10P

* Přenos dat: Maximální přenosová rychlost * Plně duplexní režim: Ano * Switching capacity: 20 Gbit/s * Připojení sítě: Velikost tabulky adres * Zrcadlení portů: Ano * Auto MDI/MDI-X: Ano * Podpora kontroly toku: Ano * Store-and-forward: Ano * Seskupepení spojení: Ano * Síťový standard: IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3x * Management vlastnosti: Typ přepínače * Quality of Service (QoS) support: Ano * Internerová správa: Ano * Podpora výběrového vysílání: Ano * Možnosti propojení...

Více informací
od 3 461 Kč
Koupit nejlevněji

D-Link DGS-1210-24P

Porty Počet portů RJ-45: 24 Počet portů SFP: 4 Rychlosti Max. přenosová rychlost [Gbps]: 56 Podporované rychlosti [Mb/s]: 1 000 Funkce Poe: Ano Řiditelný: Ano Rack: Ano Tabulka MAC adres: 16 000 DGS-1210-24P patří do 3. generace Web Smart přepínačů D-Link, která v sobě integruje pokročilé funkce pro správu a zabezpečení, vysoký výkon a...

Více informací
od 7 359 Kč
Koupit nejlevněji

D-Link DGS-1210-24

24-port 10/100/1000 Gigabit Smart Switch including 4 Combo 1000BaseT/SFP * 20 x 10/100/1000Mbps Auto-Negotiating Ports * 4 x Combo 1000BaseT/Mini-GBIC SFP ports * Advance power saving features * Fanless design * Half-/Full-Duplex, auto-negotiation, Auto MDI/MDIX * IEEE 802.3x Flow Control * 802.3ad Link Aggregation * Asymmetric VLAN, Auto Voice VLAN * 802.1p priority queues * MAC/IP filtering * MAC/IP-based ACL * 802.1X port-base Access Control, Port Security * D-Link Safequare Engine * Smart C...

Více informací
od 3 309 Kč
Koupit nejlevněji

D-Link DGS-1024D

Technické informace: Nenákladné gigabitové řešení pro stolní počítače pracovních skupin 24 10/100/1000Mb/s gigabitových portů pro kabel Cat. 5 Kapacita spojovací sběrnice (switching fabric) 48 Gb/s Automatické přepínání MDI/MDIX pro všechny porty Bezpečná metoda přepínání store-and-forward Full/half-duplex pro rychlosti Ethernet/Fast Ethernet Oslnivých 2000 Mb/s full duplex pro gigabitovou rychlost Řízení toku dat IEEE 802.3x Plug-and-play instalace Jednoduché umístění na stole...

Více informací
od 2 131 Kč
Koupit nejlevněji

ZYXEL GS-105B

Inteligentní technologie pro úsporu energie Většina ethernetových switchů napájí všechny porty bez ohledu na stav připojených počítačů - naproti tomu ZyXEL GS-105B podporuje inteligentní technologii, která sleduje stav počítačů na jednotlivých portech a podle toho upravuje jejich napájení. Na rozdíl od ostatních switchů také GS-105B zjišťuje skutečnou délku kabelu na každém portu a podle toho upraví napájení (obvykle se napájení určuje podle nejdelšího kabelu). ZyXEL GS-105B tak pracuje nejen s...

Více informací
od 541 Kč
Koupit nejlevněji

D-Link DGS-1016D

Technické informace: Konektory: 16x RJ-45 (10/100/1000 Mbit/s) Podporované rychlosti: 10/100/1000 Mbit/s Podporované specifikace LAN: IEEE 802.3 10Base-T, IEEE 802.3u 100Base-TX, IEEE 802.3ab 1000BASE-T Auto MDI/MDI-X: ano Velikost tabulky MAC adres: 8000 položek Velikost bufferu: 512 kB na zařízení Propustnost switche Gbit/s: 32 Full Duplex: IEEE 802.3x full-duplex Režimy LED diod: Napájení, Aktivita/Linka, Rychlost Rozměry [mm]: 280 x 180 x 44 Váha [kg]: 1.75 Napájení [V]: 100-240 VAC 50/60 H...

Více informací
od 1 636 Kč
Koupit nejlevněji

ZyXEL GS1100-16

* Přenos dat: Maximální přenosová rychlost * Podporované stupně datových přenosů: 10/100/1000 Mbit/s * Switching capacity: 32 Gbit/s * 10G support: Ne * Připojení sítě: Velikost tabulky adres * Auto MDI/MDI-X: Ano * Jumbo Frames support: Ano * Vlastnosti sítě: Gigabit Ethernet * Síťový standard: IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3az, IEEE 802.3x, IEEE 802.1p * Management vlastnosti: Typ přepínače * Switch layer: - * Počet portů * Copper ethernet cabling technology: 1000Base-T * Po...

Více informací
od 1 681 Kč
Koupit nejlevněji

TP-LINK TL-SG108

Porty Počet portů RJ-45: 8 Rychlosti Podporované rychlosti [Mb/s]: 1 000 Ethernetový přepínač TP-LINK TL-SG108 přináší do vaší sítě možnost rychlého a velmi jednoduchého rozšíření síťové infrastruktury. S přepínačem TL-SG108 propojíte v síti až 8 počítačů nebo rozšiřujících zařízení 10, 100 nebo 1000 Mb/s rychlostí. Můžete s ním provozovat více paralelních aplikací - stahování, přenos hlasu, hudby, VoIP, hrát ...

Více informací
od 689 Kč
Koupit nejlevněji

TP-LINK TL-SG105

Porty Počet portů RJ-45: 5 Rychlosti Podporované rychlosti [Mb/s]: 1 000 Ethernetový přepínač TP-LINK TL-SG105 přináší do vaší sítě možnost rychlého a velmi jednoduchého rozšíření síťové infrastruktury. S přepínačem TL-SG105 propojíte v síti až 5 počítačů nebo rozšiřujících zařízení 10, 100 nebo 1000 Mb/s rychlostí. Můžete s ním provozovat více paralelních aplikací - stahování, přenos hlasu, hudby, VoIP, hrát ...

Více informací
od 494 Kč
Koupit nejlevněji

D-Link DGS-1210-16

16-port 10/100/1000 Gigabit Smart Switch including 4 Combo 1000BaseT/SFP * 12 x 10/100/1000Mbps Auto-Negotiating Ports * 4 x Combo 1000BaseT/Mini-GBIC SFP ports * Advance power saving features * Fanless design * Half-/Full-Duplex, auto-negotiation, Auto MDI/MDIX * IEEE 802.3x Flow Control * 802.3ad Link Aggregation * Asymmetric VLAN, Auto Voice VLAN * 802.1p priority queues * MAC/IP filtering * MAC/IP-based ACL * 802.1X port-base Access Control, Port Security * D-Link Safequare Engine * Smart C...

Více informací
od 2 995 Kč
Koupit nejlevněji

D-Link DGS-108

Počet LAN portů: 8 Rychlost LAN: 10/100/1000 Mb/s PoE: NE Specifikace - 8portový 10/100/1000 gigabitový stolní přepínač, neřiditelný - kovový obal - 8 portů 10/100/1000 Mb/s - Half-/Full-Duplex - IEEE 802.3x Flow Control - automatické rozpoznání obyčejných a křížených kabelů MDI-II / MDI-X Cross Over - připevnitelný na zeď - malá a přenosná velikost Rozměry výrobku: Hmotnost (kg): 0.440 Výška (cm): 2.80 Šířka (cm): 16.20 Hloubka (cm): 10.20 Rozměry balení: Hmotnost (kg):...

Více informací
od 610 Kč
Koupit nejlevněji

D-Link DGS-105

Porty Počet portů RJ-45: 5 Rychlosti Max. přenosová rychlost [Gbps]: 10 Podporované rychlosti [Mb/s]: 1 000 Funkce QoS: Ano Tabulka MAC adres: 2 000 Firma D-Link patří mezi oblíbené výrobce především síťových počítačových prvků. Nejinak tomu je i v našich končinách a to je i důvod, proč se výrobky i této firmy dostávají do nabídky naší firmy. ...

Více informací
od 455 Kč
Koupit nejlevněji

TP-LINK TL-WR1043ND

Konektory Počet WAN portů: 1 Počet portů RJ-45: 5 Počet portů HUB/Switche: 4 Základní parametry Typ routeru: Access point, Wifi Router WLAN (Wifi) standardy: 802.11b, 802.11g, 802.11n Podpora externí antény: Ano Frekvenční rozsah (GHz): 2,4 Management: Ano Firewall: Ano Přenosové rychlosti Přenosové rychlosti pro HUB/Switch [Mb/s]: 1 000 Přenosové rych...

Více informací
od 902 Kč
Koupit nejlevněji

D-Link DGS-1210-48

* Přenos dat: Maximální přenosová rychlost * Plně duplexní režim: Ano * Switching capacity: 96 Gbit/s * Rychlost převodního balíčku: 71.4 Mpps * Připojení sítě: Velikost tabulky adres * Broadcast storm control: Ano * Spanning tree protocol: Ano * Seskupepení spojení: Ano * Podpora kontroly toku: Ano * DHCP server: Ano * Head-of-line (HOL) blocking: Ano * IGMP snooping: Ano * Zrcadlení portů: Ano * Store-and-forward: Ano * Auto MDI/MDI-X: Ano * Síťový standard: IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802....

Více informací
od 7 829 Kč
Koupit nejlevněji

D-Link DGS-1008D

Tento stolní přístroj s 8 porty umožňuje Gigabit i v nejmenší kanceláři. Jeho 10/100/1000 Mbit NWay porty podporují nasazení v každé síťové struktuře, nezávisle na tom, zda spolu s nimi budou použita zařízení 10 Mbit nebo 1000 Mbit. Všechny portu rozeznávají automaticky rychlost přenosu (10 Mbit/100 Mbit nebo 1000 Mbit) připojených počítačů, příp. rozbočovačů. Porty automaticky rozlišují též provoz v plném nebo polovičním duplexu a podporují Flow-Control. Přenos, dosahující v režimu plného dupl...

Více informací
od 474 Kč
Koupit nejlevněji

ZYXEL GS-108B

Inteligentní technologie pro úsporu energie Většina ethernetových switchů napájí všechny porty bez ohledu na stav připojených počítačů - naproti tomu ZyXEL GS-108B podporuje inteligentní technologii, která sleduje stav počítačů na jednotlivých portech a podle toho upravuje jejich napájení. Na rozdíl od ostatních switchů také GS-108B zjišťuje skutečnou délku kabelu na každém portu a podle toho upraví napájení (obvykle se napájení určuje podle nejdelšího kabelu). ZyXEL GS-108B tak pracuje nejen s...

Více informací
od 637 Kč
Koupit nejlevněji

ZyXEL GS-108S

Porty Počet portů RJ-45: 8 Rychlosti Max. přenosová rychlost [Gbps]: 16 Podporované rychlosti [Mb/s]: 1 000 Funkce QoS: Ano Tabulka MAC adres: 8 000 Gigabitový přepínač ZyXEL GS-108S přináší maximální výkon a kapacitu pro Vaši Ethernet síť s možností řízení kvality služeb pomocí velmi jednoduchého QoS. Díky Gigabit portům s podporou plně du...

Více informací
od 587 Kč
Koupit nejlevněji

ZyXEL GS1100-24E

Porty Počet portů RJ-45: 24 Rychlosti Max. přenosová rychlost [Gbps]: 48 Podporované rychlosti [Mb/s]: 1 000 Funkce Tabulka MAC adres: 8 000 ZyXEL GS1100-24E je switch bez konfiguračních funkcí, který představuje nenákladné řešení, jak podstatně zvýšit rychlost síťové komunikace díky podpoře 10/100/1000Mbps Gigabit Ethernetu. Přepínač je ideálním...

Více informací
od 2 239 Kč
Koupit nejlevněji

Cisco SG500X-48

Porty Počet portů RJ-45: 48 Počet portů SFP: 4 Rychlosti Max. přenosová rychlost [Gbps]: 176 Podporované rychlosti [Mb/s]: 1 000 Funkce QoS: Ano Řiditelný: Ano Cisco 500 Series Stackable Managed Switches je nová řada stohovatelných řízených ethernetových přepínačů poskytující pokročilé funkce, které potřebujete pro podporu náročných síťovýc...

Více informací
od 51 749 Kč
Koupit nejlevněji

ZyXEL Ext 105 Anténa

ZyXEL Ext 105 Anténa Externí anténa s obráceným SMA konektorem a ziskem 5dBi. Technické parametry: * Frekvenční rozsah [GHz]: 2.4 až 2.5 * Zisk [dBi]: 5 * Rozměry [mm]: 236 * Konektor: Obrácený SMA * VSWR: max. 2.0 * Provedení antény: Interiérová * Vyzařovací úhel [°]: H: 360, V: 40

Více informací
od 262 Kč
Koupit nejlevněji

Cisco SG500X-24

Porty Počet portů RJ-45: 24 Počet portů SFP: 4 Rychlosti Max. přenosová rychlost [Gbps]: 128 Podporované rychlosti [Mb/s]: 1 000 Funkce QoS: Ano Řiditelný: Ano Cisco 500 Series Stackable Managed Switches je nová řada stohovatelných řízených ethernetových přepínačů poskytující pokročilé funkce, které potřebujete pro podporu náročných síťovýc...

Více informací
od 23 890 Kč
Koupit nejlevněji

D-Link DGS-1005D

Toto stolní zařízení s 5 porty umožňuje Gigabit i v nejmenší kanceláři. Jeho 10/100/1000 Mbit NWay porty podporují nasazení v každé síťové struktuře, nezávisle na tom, zda budou společně s nimi použita 10 Mbit nebo 1000 Mbit zařízení. Všechny porty automaticky rozpoznají přenosovou rychlost (10 Mbit/100 Mbit nebo 1000 Mbit) připojených počítačů, příp. rozbočovačů. Porty rozlišují automaticky také provoz Full- a Half-Duplex a podporují Flow-Control. Přenos dosahující v režimu plného duplexu rych...

Více informací
od 391 Kč
Koupit nejlevněji

TP-LINK TL-SG1016

Profesionální 16 portový Gigabitový switch, který je vhodný jak pro firemní propojení počítačů, tak i pro servery a to díky svému certifikovanému rozměru 19". Všechny porty podporují funkci plug-and-play a auto-negotiation - odpadá tedy starost o použití překřížených kabelů. Switch také automaticky rozpoznáná a nastavuje rychlost připojení, které může být až 2000 Mbps ve full duplex módu. Díky LED diodám vždy vidíte aktuální stav switche. Tabulka parametrů: Shoda: FCC, CE Spotřeba: max. 0,6 A L...

Více informací
od 2 017 Kč
Koupit nejlevněji

Cisco MGBT1

* Rozhraní * Technologie kabeláže: 1000Base-T * Maximální operační vzdálenost: 100 m * Vlnová délka: 1310 nm * Source data-sheet: ICEcat.biz * Cisco * WWW stránky ve světě: www.cisco.com/hu

Více informací
od 2 255 Kč
Koupit nejlevněji

Netgear GS108GE

Porty Počet portů RJ-45: 8 Rychlosti Max. přenosová rychlost [Gbps]: 16 Podporované rychlosti [Mb/s]: 1 000 Funkce Tabulka MAC adres: 4 000 Gigabitový přepínač Netgear GS108GE vám dává možnost využít maximální výkon a kapacitu, při zachování velice dostupné ceny. Díky Gigabit portům s podporou plně duplexního režimu získáváte vše potřebné pro přen...

Více informací
od 786 Kč
Koupit nejlevněji

D-Link GO-SW-8G

Počet LAN portů: 8 Rychlost LAN: 10/100/1000 Mb/s PoE: NE 8-Port Gigabit Easy Desktop Switch (GO-SW-5G) nabízí hospodárný způsob pro SOHO a malé a střední podniky prospěch ze zvýšené šířky pásma gigabitového Ethernetu. Poskytuje gigabitové porty pro snadné rozšíření vaší sítě a rychlý způsob, jak si aktualizovat vaše gigabitové síťové připojení. SPECIFIKACE b> Normy • IEEE 802.3 10BASE-T Ethernet (twisted-pair měď) • IEEE 802.3u 100BASE-TX Fast Ethernet (twisted-pair měď) • IEEE 802.3a...

Více informací
od 426 Kč
Koupit nejlevněji

TP-LINK TL-SG1008

TL-SG1008 je vysokorychlostní gigabitový switch, který je ideální řešení pro pracovní skupiny. S 8 10/100/1000BASE-T gigabitovými Ethernet porty s AUTO-MDIX je jeho maximální rychlost 2000Mbps ve full duplex modu. Jednoduše viditelné LED indikátory zobrazují instalací kabelů a diagnostiku. Switch může být použit buď ve stolním nebo rack-mount provedení. Tabulka parametrů: Podpora standardů IEEE802.3, 802.3u, 802.3ab, 802.3x, CSMA/CD, TCP/IP Auto MDI/MDIX, Auto Negotiation, Flow Control ano Indi...

Více informací
od 1 067 Kč
Koupit nejlevněji

TP-LINK TL-SG1008P

Porty Počet portů RJ-45: 8 Rychlosti Max. přenosová rychlost [Gbps]: 16 Podporované rychlosti [Mb/s]: 1 000 Funkce QoS: Ano Poe: Ano Tabulka MAC adres: 8 000 Ethernetový přepínač TP-LINK TL-SG1008P přináší do vaší sítě možnost rychlého a velmi jednoduchého rozšíření síťové infrastruktury s možností napájení síťových prvků pomocí PoE na 4...

Více informací
od 1 535 Kč
Koupit nejlevněji

Netgear GS110TP

Porty Počet portů RJ-45: 8 Počet portů Combo Gbps: 2 Rychlosti Max. přenosová rychlost [Gbps]: 20 Podporované rychlosti [Mb/s]: 1 000 Funkce Poe: Ano Řiditelný: Ano Tabulka MAC adres: 4 000 Řada síťových produktů NETGEAR ProSafe nabízí širokou škálu snadno použitelných funkcí na profesionální úrovni s vysokou mírou zabezpečení. NETGEAR Pro...

Více informací
od 3 033 Kč
Koupit nejlevněji

ASUS RT-AC87U

Nekompromisní bezdrátový router ASUS RT-AC87U Dvoupásmový bezdrátový router ASUS RT-AC87U přichází jako další krok na cestě bezdrátové technologie WiFi standardu 802.11ac. Kombinuje v sobě nejnovější anténní systém 4x4 MU-MIMO s funkcí přizpůsobení vyzařovacího diagramu AiRadar, což přináší neuvěřitelnou bezdrátovou rychlost až 1734 Mb/s v pásmu 5 GHz. V kombinaci s rychlostí až 600 Mb/s v pásmu 2.4 GHz tak dosahuje fantastickou rychlost v dualband režimu až 2334 Mb/s! RT-AC68U nabízí hladký m...

Více informací
od 5 229 Kč
Koupit nejlevněji

D-Link GO-SW-5G

Počet LAN portů: 5 Rychlost LAN: 10/100/1000 Mb/s PoE: NE 5-Port Gigabit Easy Desktop Switch (GO-SW-5G) nabízí hospodárný způsob pro SOHO a malé a střední podniky prospěch ze zvýšené šířky pásma gigabitového Ethernetu. Poskytuje gigabitové porty pro snadné rozšíření vaší sítě a rychlý způsob, jak si aktualizovat vaše gigabitové síťové připojení. SPECIFIKACE b> Normy • IEEE 802.3 10BASE-T Ethernet (twisted-pair měď) • IEEE 802.3u 100BASE-TX Fast Ethernet (twisted-pair měď) • IEEE 802.3a...

Více informací
od 334 Kč
Koupit nejlevněji

D-link DPE-101GI

1-Port Gigabit PoE Injector - 10/100/100BASE-T - Half-/Full-Duplex - 802.3/3u/3ab compliant - Supports up to 19.2 watts to powered device - Injects 48V DC power over unused pairs (4, 5, 7, 8) Note: Draft specifications subject to change D-Link DPE-101GI 1-Port Gigabit PoE Injector

Více informací
od 660 Kč
Koupit nejlevněji

Tenda TEG1016G

Stolní gigabitový switch s 16 porty, automatická detekce rychlosti, 10/100/1000 Mb/s, podpora 802.3, 802.3u a 802.3ab, montáž do 19“ rozvaděče. Ostatní parametry Počet portů RJ-45: 16 Podporované rychlosti [Mb/s]: 10;100;1000 Rozhraní: RJ-45 Switch: Ano Technická podpora a přílohy: prohlaseni o shode (CZ) Značka Tenda jako zkratka slov T - technology, E - Easy, N - Networking, D - Design, A – Acceleration je ve světě již poměrně dobře známá a nyní se objevuje i v Evropě a také v naší nabídce. T...

Více informací
od 1 899 Kč
Koupit nejlevněji

Tenda TEG1024G

Stolní gigabitový switch s 16 porty, automatická detekce rychlosti, 10/100/1000 Mb/s, podpora 802.3, 802.3u a 802.3ab, montáž do 19“ rozvaděče. Ostatní parametry Počet portů RJ-45: 24 Podporované rychlosti [Mb/s]: 1000 Rozhraní: RJ-45 Switch: Ano Technická podpora a přílohy: prohlaseni o shode (CZ) manual (CZ) Značka Tenda jako zkratka slov T - technology, E - Easy, N - Networking, D - Design, A – Acceleration je ve světě již poměrně dobře známá a nyní se objevuje i v Evropě a také v naší nabíd...

Více informací
od 2 599 Kč
Koupit nejlevněji

Axago ADE-SG

Kompaktní vysokorychlostní adapter AXAGO ADE-SG jednoduchým způsobem přemění USB 3.0 port na Gigabit Ethernet 10/100/1000Mbit port. Síťová karta nabízí kromě gigabitové propustnosti širokou škálu funkcí včetně IPv4/IPv6 checksum enginu pro snížení zátěže CPU kontrolními součty, crossover detekci a autokorekci, TCP large send offload, podporu různých módů Wake-on-LAN funkce nebo pokročilé funkce Power Managementu. USB3.0 - Gigabit Ethernet adaptér díky jednoduché instalaci snadno rozšíří počítač...

Více informací
od 299 Kč
Koupit nejlevněji

Cisco RV042G

Konektory Počet WAN portů: 2 Počet portů HUB/Switche: 4 Základní parametry Typ routeru: Firewall, Router, VPN Podpora IPv6: Ano Firewall: Ano Přenosové rychlosti Přenosové rychlosti pro HUB/Switch [Mb/s]: 1 000 Přenosové rychlosti pro WAN [Mb/s]: 1 000 Cisco RV042G Dual Gigabit WAN VPN Router je navržen pro menší podniky a kanceláře. Posky...

Více informací
od 3 157 Kč
Koupit nejlevněji

Cisco SG500-28

Porty Počet portů RJ-45: 28 Počet portů SFP: 2 Rychlosti Max. přenosová rychlost [Gbps]: 72 Podporované rychlosti [Mb/s]: 1 000 Funkce QoS: Ano Řiditelný: Ano Tabulka MAC adres: 16 000 Cisco 500 Series Stackable Managed Switches je nová řada stohovatelných řízených ethernetových přepínačů poskytující pokročilé funkce, které potřebujete p...

Více informací
od 11 299 Kč
Koupit nejlevněji

TP-LINK TL-SL5428

Velmi kvalitní 24-portový switch s nadstandardními 4-mi SFP sloty pro optické moduly sdílené se 4-mi Gbit LAN porty. Velmi vhodný pro rozvedení či spojování optických tras. Switch obsahuje řadu pokročilých funkcí pro správu a sledování sítí. Switch je nastavitelný přes telnet. Obsahuje řadu pokročilých funkcí, které zrychlí Vaší síť a sníží riziko napadení sítě na minimum. Umožňuje také vytvářet virtuální sítě (VLAN) ve standardu 802.1Q čímž zajišťuje zpětnou kompatibilitu i se zařízeními od ji...

Více informací
od 5 017 Kč
Koupit nejlevněji

ZyXEL PLA5206-EU0201F

2x 1000Mbps Powerline Ethernet Adapter, Directplug design, 128-bit AEC Protection, WPS button, QoS Media Streaming, 1Gbps LAN port, Twin pack (2pcs) OVERVIEW The ZyXEL PLA5206 1000 Mbps Powerline Gigabit Ethernet Adapter is based on the latest HomePlug AV2 standard with data transfer rates up to 1000 Mbps* .You can plug into existing electrical circuitry, transferrin power lines into a high speed network without new wires or drilling, and PLA5206 brings you a whole new large bandwidth to enjoy ...

Více informací
od 1 227 Kč
Koupit nejlevněji

Cisco SRW208

Cisco SRW208 Switch, 8-port, 10/100MB Cisco SRW208 je prostřednictvím webového rozhraní plně manageovatelný switch, který uživatelům přináší 100Mbit rychlost připojení při nové úrovni inteligentní správy a zabezpečení sítě. K dispozici je osm 10/100 Mbps portů nabízejících moderní rozhraní pro současnou generaci síťových zařízení (serverů, pracovních stanic a zálohovacích strojů). Technické parametry: * Connector Type: RJ-45 * Interface: Ethernet 10Base-T/100Base-TX * Connector Type: 9 pin D-Su...

Více informací
od 3 528 Kč
Koupit nejlevněji

Cisco SG 300-52P

Porty Počet portů RJ-45: 52 Počet portů SFP: 2 Rychlosti Max. přenosová rychlost [Gbps]: 104 Podporované rychlosti [Mb/s]: 1 000 Funkce QoS: Ano Poe: Ano Řiditelný: Ano Rack: Ano Tabulka MAC adres: 8 000 Přepínač Cisco SG 300-52P náleží do řady přepínačů Series 300, která je navržena pro užití v prostředí menších podniků a kanceláří...

Více informací
od 24 577 Kč
Koupit nejlevněji

Netgear ProSafe Plus GS105E

Porty Počet portů RJ-45: 5 Rychlosti Max. přenosová rychlost [Gbps]: 10 Podporované rychlosti [Mb/s]: 1 000 Funkce QoS: Ano Tabulka MAC adres: 4 000 Nová řada přepínačů Netgear ProSafe Plus dokáže vyhovět požadavkům náročnějších domácích uživatelů, menších kanceláří a podniků. Přepínače ProSafe Plus nabízejí rozšířené monitorovací a konfiguračn...

Více informací
od 896 Kč
Koupit nejlevněji

TP-LINK TL-SG1005D

TL-SG1005D je vysokorychlostní gigabitový switch, který je ideální řešení pro pracovní skupiny. S 5 10/100/1000BASE-T gigabitovými Ethernet porty s AUTO-MDIX je jeho maximální rychlost 2000Mbps ve full duplex modu. Jednoduše viditelné LED indikátory zobrazují instalací kabelů a diagnostiku. Switch je plastový, ve stolním provedení. Tabulka parametrů: Auto MDI/MDIX, Auto Negotiation, Flow Control Indikace stavu pomocí LED diod Firewall: Ne Provedení: plastové Switch, 5xLAN 10/100/1000 (RJ45), de...

Více informací
od 396 Kč
Koupit nejlevněji

EDIMAX EN-9260TX-E, EN-9260TX-E, síťová karta, PCIe, 10/100/1000Mbps, 1xGLAN

Gigabitová síťová karta pro připojení do PCIe x1 slotu. Karta podporuje standardy IEEE 802.3, 802.3u, 802.3ab a 802.3x. Standarty: IEEE 802.3, 802.3u, 802.3ab a 802.3x Přenosová rychlost: 10/ 100/ 1000 Mb/s Porty: 1x RJ-45 Rozhraní: PCI Express x1 (1.0a standard) Podporované oprační systémy: MS Windows 98SE/ ME/ 2000/ XP/ Vista Mac 10.4x a novější Linux OS Certifikace: CE, FCC Class B, VCCI Class B Rozměry: 121 x 75 x 22 mm

Více informací
od 210 Kč
Koupit nejlevněji

NETGEAR GS605

5 PORT GIGABIT DESKTOP SWITCH GS605 Provides maximum performance, connecting up to 10x faster than Fast Ethernet Makes it simple to combine Fast Ethernet and Gigabit devices in your network Incorporates Plug-and-Play ease of use Physical Specifications Dimensions (h x w x d): 1.1 x 5.8 x 3.8 in (28.6 x 147 x 95.7 mm) Weight: 0.63 lbs (0.28 kg) Network Ports 5 auto-speed-sensing UTP ports Forwarding Mode Store-and-Forward Performance Bandwidth: 10 Gbps (non-blocking) Forward Rate (10 Mbps port):...

Více informací
od 534 Kč
Koupit nejlevněji

NETGEAR GS108T

Společnost Netgear poskytuje ucelené řešení pro SMB, která vynikají výkonem a spolehlivostí. Spolu s jednoduchou instalací a správou získáváte špičkové řešení, které má velmi přiznivé náklady na pořízení a provoz. 8-PORT GIGABIT SMART SWITCH GS108T 8 10/100/1000 ports Advanced features: 802.1x, ACLs, Rate limiting, DSCP/TOS-based prioritization, IGMP Snooping, SNMP v1, v2, RSTP Easy-to-manage through web-based GUI Network Protocol and Standards Compatibility IEEE 802.3 10BASE-T IEEE 802.3u 100B...

Více informací
od 1 749 Kč
Koupit nejlevněji

Netgear GS208

Porty Počet portů RJ-45: 8 Rychlosti Podporované rychlosti [Mb/s]: 1 000 Ethernetový přepínač Netgear GS208 přináší do vaší sítě možnost rychlého a velmi jednoduchého rozšíření síťové infrastruktury. S přepínačem GS208 propojíte v síti až osm počítačů nebo rozšiřujících zařízení 10, 100 nebo 1000 Mb/s rychlostí. Můžete s ním provozovat více paralelních aplikací - stahování, přenos hlasu, hudby, VoIP, hrát ve v...

Více informací
od 580 Kč
Koupit nejlevněji

Netgear R7000 AC1900

Konektory Rozhraní: RJ-45, USB Počet WAN portů: 1 Počet portů RJ-45: 5 Počet portů HUB/Switche: 4 Základní parametry Typ routeru: Wifi Router WLAN (Wifi) standardy: 802.11ac, 802.11g, 802.11b, 802.11n Frekvenční rozsah (GHz): 2.4, 5 Firewall: Ano Přenosové rychlosti Přenosové rychlosti pro HUB/Switch [Mb/s]: 1 000 Přenosové rychlosti...

Více informací
od 3 876 Kč
Koupit nejlevněji

TP-LINK TL-SG1024

Profesionální switch, který je velmi vhodný jak pro firemní propojení počítačů tak i pro servery a to díky svému certifikovanému rozměru 19". Všechny porty podporují funkci plug-and-play a auto-negotiation - odpadá tedy starost o použití překřížených kabelů. Switch také automaticky rozpoznáná a nastavuje rychlost připojení, které může být až 2000 Mbps ve full duplex módu. Díky LED diodám vždy vidíte aktuální stav switche. Tabulka parametrů: Typ kabelu cat. 5 Podporované specifikace IEEE802.3 10...

Více informací
od 2 579 Kč
Koupit nejlevněji

Cisco SG500-28P

Porty Počet portů RJ-45: 24 Počet portů SFP: 2 Rychlosti Max. přenosová rychlost [Gbps]: 72 Podporované rychlosti [Mb/s]: 1 000 Funkce QoS: Ano Poe: Ano Řiditelný: Ano Rack: Ano Tabulka MAC adres: 16 000 Cisco 500 Series Stackable Managed Switches je nová řada stohovatelných řízených ethernetových přepínačů poskytující pokročilé fu...

Více informací
od 15 465 Kč
Koupit nejlevněji

D-Link DES-1210-52

48-port 10/100 Smart Switch + 2 Combo 1000BaseT/SFP + 2 Gigabit * 48-Port 100BaseTX Auto-Negotiating (NWAY) 10/100Mbps Switch * 2-Port Combo 1000BaseT/Mini-GBIC SFP ports * 2-Port 1000BaseT Gigabit Ethernet ports * Advance power saving features * IEEE 802.3x Flow Control * Auto-Polarity Correction * Half-/Full-Duplex * Port trunking, 802.1p Priority queues * MAC/IP filtering * MAC/IP-based ACL * 802.1Q VLAN, Auto Voice VLAN * Web based management and SNMP * 19" Rackmount Installation

Více informací
od 5 988 Kč
Koupit nejlevněji

EDIMAX EN-9235TX-32, EN-9235TX-32, síťová karta, PCI, 10/100/1000Mbps, 1xGLAN

Gigabitová LAN karta do PCI slotu. Kompatibilní s Windows, Mac OS i Linuxem. Standarty: IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE802.3 Přenosová rychlost: 10/ 100/ 1000 MB/s Porty: 1x RJ-45 LAN Rozhraní: PCI slot, V 2.3/ 2.2/ 2.1, 32bit, 66/ 33 MHz Podporované oprační systémy: Windows 98SE/ ME/ 2000/ XP/ Vista/ 7 Mac 10.4.x a novější Linux OS Certifikace: CE, FCC Class B Rozměry: 125 x 121 x 22 mm

Více informací
od 224 Kč
Koupit nejlevněji

D-Link DUB-E100, USB-2.0 Fast Ethernet Adapter

D-Link DUB-E100, USB-2.0 Fast Ethernet Adapter Vysokorychlostní přenos dat 480 Mbit Odpovídá specifikacím pro USB 2.0 a USB 1.1 Kompatibilní směrem dolů s USB 1.1 10/100 Mbit Ethernet adaptér pro kroucené páry (RJ-45) USB Typ B upstream port pro připojení k PC, notebooku nebo USB rozbočovači Podpora plného duplexu 1,8 m USB kabel A-B součástí dodávky Funkce pro úsporu energie Suspend/Resume Ovladače pro Windows XP, Me, 2000, 98 Přenos dat Multi-Megabit Burst Tento síťový USB adaptér umožňuje př...

Více informací
od 619 Kč
Koupit nejlevněji

Cisco SG200-08

* Cisco * WWW stránky ve světě: www.cisco.com/hu

Více informací
od 1 860 Kč
Koupit nejlevněji

Cisco SG200-08P

Porty Počet portů RJ-45: 8 Rychlosti Max. přenosová rychlost [Gbps]: 13,6 Podporované rychlosti [Mb/s]: 1 000 Funkce QoS: Ano Poe: Ano Řiditelný: Ano Tabulka MAC adres: 8 000 Společnost Cisco patří k jednomu z největších světových výrobců síťových zařízení a prvků. Je synonymem pro profesionální řešení s extrémním důrazem pro spolehlivos...

Více informací
od 3 822 Kč
Koupit nejlevněji

Netgear M5300-28GF3

Porty Počet portů SFP: 24 Počet portů Combo Gbps: 4 Rychlosti Podporované rychlosti [Mb/s]: 1 000 Funkce QoS: Ano Řiditelný: Ano Rack: Ano Tabulka MAC adres: 8 000 Stohovatelné přepínače Netgear M5300 z rodiny Next-Gen Edge představují špičkové řešení v oblasti řiditelných stohovatelných gigabitových přepínačů se zabudouvanou podporou 1...

Více informací
od 45 377 Kč
Koupit nejlevněji

Netgear GS752TXS-100EUS

Profesionální síťový switch, 52 portů, 48x 10/100/1000 Mbps + 4x 10Gb sloty SFP pro podporu 10GEbps a 1G optických modulů, 128MB DDR SDRAM, 32MB flash paměti,plná podpora IPv6, LED indikátory. Ostatní parametry Počet portů RJ-45: 48 Počet portů SFP: 4 Podporované rychlosti [Mb/s]: 10;100;1000 Rack: Ano Rozhraní: RJ-45 Switch: Ano Profesionální síťový switch s 48 1/100/1000 Mbps porty patří mezi první inteligentní přepínače s podporou 10 gigabitovým připojením. Výsledkem těchto parametrů je maxi...

Více informací
od 39 702 Kč
Koupit nejlevněji

Netgear GS205

Porty Počet portů RJ-45: 5 Rychlosti Podporované rychlosti [Mb/s]: 1 000 Ethernetový přepínač Netgear GS205 přináší do vaší sítě možnost rychlého a velmi jednoduchého rozšíření síťové infrastruktury. S přepínačem GS205 propojíte v síti až pět počítačů nebo rozšiřujících zařízení 10, 100 nebo 1000 Mb/s rychlostí. Můžete s ním provozovat více paralelních aplikací - stahování, přenos hlasu, hudby, VoIP, hrát ve v...

Více informací
od 454 Kč
Koupit nejlevněji

NETGEAR GS608

8 PORT GIGABIT DESKTOP SWITCH GS608 * 8 portů, 10/100/1000 Mbit/s, Full/Half duplex pro každý port, auto uplink * platinový kryt, indikace pomocí LED Physical Specifications * Dimensions (h x w x d): 1.1 x 5.8 x 3.8 in (28.6 x 147 x 95.7 mm) * Weight: 0.63 lbs (0.28 kg) Network Ports * 8 auto-speed-sensing UTP ports Power Adapter * 12W, 12 VDC, 1A; plug is localized to country of sale Network Connection * UTP (Unshielded Twisted Pair) Cat 5 cable with RJ45 connectors up to 100M (328 ft) from sw...

Více informací
od 596 Kč
Koupit nejlevněji

NETGEAR R7000-100PES

Ultimátní WiFi router Netgear Nighthawk Hledáte ultimátní řešení bezdrátového WiFi routeru? Pak si pro Vás připravila společnost Netgear lahůdku v podobě routeru AC1900 Nighthawk Smart WiFi Router. Jeho rychlost dosahuje v dualband režimu až 1.9 Gb/s a nabízí většípokrytí se silným a stabilním připojením v každém rohu domova. Bezdrátový výkon nové generace Díky využití nové technologie 802.11ac, poskytuje Netgear Nighthawk superrychlé Gigabit bezdrátové přenosy. Ve srovnání se současnými 80...

Více informací
od 3 913 Kč
Koupit nejlevněji

TP-Link TL-ER6120

Konektory Počet WAN portů: 1 Počet portů HUB/Switche: 4 Základní parametry Typ routeru: Router, VPN Firewall: Ano Přenosové rychlosti Přenosové rychlosti pro HUB/Switch [Mb/s]: 1 000 Přenosové rychlosti pro WAN [Mb/s]: 1 000 TP-LINK TL-R600VPN SafeStream Gigabit Broadband Router VPN podporuje Gigabit Ethernet připojení na obou WAN a LAN port...

Více informací
od 6 299 Kč
Koupit nejlevněji

Cisco GLC-FE-100FX

Společnost Cisco Systems je vedoucí světová společnost v oblasti přenosu dat, hlasu a obrazu a v oblasti LAN a WAN sítí. Téměř veškerý provozu Internetu je směrován produkty Cisco Systems. Do portfolia výrobků společnosti Cisco patří směrovače, přepínače sítí LAN, páteřní ATM přepínače, přístupové servery, software pro správu sítí a mnoho dalších produktů nutných pro provozování LAN a WAN síťových řešení. Všechna tato řešení využívají jedinečných vlastností operačního systému IOS (Internetworki...

Více informací
od 3 050 Kč
Koupit nejlevněji

Asus RT-AC88U

Mimořádně rychlý Wi-Fi router RT-AC88U podporující standard 802.11ac s celkovou rychlostí přenosu dat v obou pásmech 3167 Mb/s, která zajišťuje online hraní s nízkou latencí, plynulé streamování obsahu v rozlišení 4K a extrémně rychlé sdílení souborů. Popis produktu Klíčové vlastnosti: * Technologie Broadcom® NitroQAM™ zvyšuje rychlost přenosu dat v pásmu 5 GHz až na 2167 Mb/s a v pásmu 2,4 GHz až na 1000 Mb/s * Konfigurace antén 4×4 s funkcí AiRadar pro univerzální přizpůsobení...

Více informací
od 7 993 Kč
Koupit nejlevněji

TP-LINK TG-3468

TG-3468 - je síťový adaptér pro stolní počítače s rozhraním PCI expres x1, který nabízí nejnovější technologie v oblastech Power managementu a gigabitových počítačových síťí. PCIe, 10/100/1000Mbps, 1xGLAN Standarty: IEEE 802.3, 802.3u, 802.3ab, 802.3x, 802.1q, 802.1p, CSMA/CD, TCP/IP Přenosová rychlost: Síťová karta - rychlost: 10/100/1000 Mbps Full/Half Duplex: ano/ano Porty: Gigabit Ethernet 10/100/1000Mbps (1xRJ45) Rozhraní: PCIe x1 Přenosové médium: 10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (max...

Více informací
od 245 Kč
Koupit nejlevněji

D-Link DES-1210-28P

* Přenos dat: Maximální přenosová rychlost * Podporované stupně datových přenosů: 10/100/1000 Mbps * Switching capacity: 12.8 Gbit/s * 10G support: - * Připojení sítě: Velikost tabulky adres * Management vlastnosti: Typ přepínače * Switch layer: - * Možnosti propojení: Počet portů * Copper ethernet cabling technology: 10BASE-T, 100BASE-TX * Počet portů Ethernetu (RJ-45): 28 * Instalace do Racku * Rozměry (š x h x v): - * Stohovatelné: - * Napájení: Power over Ethernet (PoE) Support * Spotřeba e...

Více informací
od 5 848 Kč
Koupit nejlevněji

NETGEAR FS728TP-100EUS

24portový inteligentní rychlý (10/100) řiditelný přepínač ProSafe™ se čtyřmi gigabitovými porty a 24portovým napájením přes ethernet (PoE) Přepínač FS728TP je nabitý balík s možnostmi připojení pro firmy, které potřebují určitý stupeň síťové správy a schopnost snadno nasadit bezdrátová řešení, VoIP telefony a pozorovací IP kamery. Všech 24 portů 10/100 tohoto inteligentního řiditelného přepínače zajišťuje přenos dat a napájení přes jeden ethernetový kabel. KEY FEATURES Všech 24 portů 10/100 s P...

Více informací
od 6 963 Kč
Koupit nejlevněji

TP-LINK TL-SG1008D

TL-SG1008D je vysokorychlostní gigabitový switch, který je ideální řešení pro pracovní skupiny. S 8x 10/100/1000BASE-T gigabitovými Ethernet porty s AUTO-MDIX je jeho maximální rychlost 2000Mbps ve full duplex modu. Jednoduše viditelné LED indikátory zobrazují instalací kabelů a diagnostiku. Switch má plastový case a malé stolní provedení. Tabulka parametrů: Auto MDI/MDIX, Auto Negotiation, Flow Control Indikace stavu pomocí LED diod Firewall: Ne Napájení: 9V~ 50-60Hz, 1.2A Provedení: plastové ...

Více informací
od 600 Kč
Koupit nejlevněji

TP-Link TL-PB10400

Záložní zdroj TP-Link TL-PB10400 nabízí pohodlný způsob, jak si na cestách nebo volné přírodě zachovat dostatek energie kdekoliv a kdykoliv. Tento kompaktní záložní zdroj nabízí velmi vysokou kapacitu 10400 mAh vestavěné baterie. S tímto zdrojem můžete nabíjet smarphony, mobilní telefony, iPody, tablety, GPS navigace, MP3 a MP4 přehrávače. Pro připojení je na výrobku přítomen jeden výstupní USB konektor s napětím 5V a maximálním proudem 1A. Dále je zde druhý výstupní USB konektor s napětím 5V ...

Více informací
od 1 093 Kč
Koupit nejlevněji

ZyXEL GS1100-8HP

Porty Počet portů RJ-45: 8 Rychlosti Podporované rychlosti [Mb/s]: 1 000 Funkce Poe: Ano ZyXEL GS1100-8HP je switch bez konfiguračních funkcí, který představuje nenákladné řešení, jak podstatně zvýšit rychlost síťové komunikace díky podpoře 10/100/1000Mbps Gigabit Ethernetu. Přepínač je možné postavit na stůl, namontovat na zeď nebo zasunout do rack...

Více informací
od 2 597 Kč
Koupit nejlevněji

TP-LINK TL-SG2424

Porty Počet portů RJ-45: 24 Počet portů SFP: 4 Rychlosti Max. přenosová rychlost [Gbps]: 48 Podporované rychlosti [Mb/s]: 1 000 Funkce QoS: Ano Řiditelný: Ano Rack: Ano Tabulka MAC adres: 8 000 Výrobce TP-LINK představuje gigabitový profesionální switch se čtyřiadvaceti porty LAN 10/100/1000 Mbps a čtyřmi SFP sloty, díky kterým je mož...

Více informací
od 3 909 Kč
Koupit nejlevněji

Asus RT-AC5300

Mimořádně rychlý Wi-Fi router podporující standard 802.11ac s celkovou rychlostí přenosu dat ve všech třech pásmech až 5334 Mb/s, která zajišťuje online hraní s nízkou latencí, plynulé přehrávání online obsahu v rozlišení 4K a extrémně rychlé sdílení souborů. Popis produktu Klíčové vlastnosti: * Mimořádně rychlý Wi-Fi router podporující standard 802.11ac s celkovou rychlostí přenosu dat ve všech třech pásmech 5334 Mb/s, která zajišťuje online hraní s nízkou latencí, plynulé přehrávání onl...

Více informací
od 9 274 Kč
Koupit nejlevněji

NETGEAR Nighthawk X6 R8000

Popis produktu Netgear Nighthawk X6 Wireless Router (R8000) Bezdrátový router Netgear Nighthawk X6 Wireless Router (R8000) přináší působivý výkon 600 + 1300 + 1300 Mbps v kombinaci široce kompatibilního pásma 2,4 GHz se stabilitou pásma 5 GHz 3x3 (2.4GHz) + 3x3 (5GHz) + 3x3 (5GHz). Patří do rodiny bezdrátových routerů s integrovaným 10/100/1000 BaseT čtyřportovým switchem a především pak podporou rychlého bezdrátového WiFi standardu 802.11ac. Řešení pro prostorné domácnosti Netgear Nighth...

Více informací
od 5 868 Kč
Koupit nejlevněji

Cisco SG500-52P

Porty Počet portů RJ-45: 52 Počet portů SFP: 2 Rychlosti Max. přenosová rychlost [Gbps]: 120 Podporované rychlosti [Mb/s]: 1 000 Funkce QoS: Ano Poe: Ano Řiditelný: Ano Tabulka MAC adres: 16 000 Cisco 500 Series Stackable Managed Switches je nová řada stohovatelných řízených ethernetových přepínačů poskytující pokročilé funkce, které ...

Více informací
od 30 884 Kč
Koupit nejlevněji

D-Link DGS-3120-48TC

48-port 10/100/1000 Layer 2 Managed Gigabit Switch + 4-port Combo 1000BaseT/SFP * Managed Gigabit Ethernet Switch * 48 x 10/100/1000Mbps Auto-Negotiating Ports * Including 4 Combo 1000BaseT/Mini-GBIC SFP ports * 2 HDMI ports for full-duplex 20Gbps stacking (up to 6 units/stack) * IEEE 802.1d Spanning Tree, IEEE 802.1w Rapid Spanning Tree, IEEE 802.1s Multiple STP * IEEE 802.1q Tagged VLAN &a IEEE 802.1p (4 queues) Priority Service * IEEE 802.1x port-based/mac-based access control, Guest VLAN * ...

Více informací
od 30 075 Kč
Koupit nejlevněji

Cisco SF500-48

Porty Počet portů RJ-45: 48 Počet portů SFP: 2 Počet portů Combo Gbps: 2 Rychlosti Max. přenosová rychlost [Gbps]: 33,6 Podporované rychlosti [Mb/s]: 1 000 Funkce QoS: Ano Řiditelný: Ano Tabulka MAC adres: 16 000 Cisco 500 Series Stackable Managed Switches je nová řada stohovatelných řízených ethernetových přepínačů poskytující pokroč...

Více informací
od 13 409 Kč
Koupit nejlevněji

Netgear GS308

Porty Počet portů RJ-45: 8 Rychlosti Max. přenosová rychlost [Gbps]: 16 Podporované rychlosti [Mb/s]: 1 000 Ethernetový přepínač Netgear GS308 přináší do vaší sítě možnost rychlého a velmi jednoduchého rozšíření síťové infrastruktury. S přepínačem GS308 propojíte v síti až osm počítačů nebo rozšiřujících zařízení 10, 100 nebo 1000 Mb/s rychlostí. Můžete s ním provozovat více paralelních aplikací - stahování...

Více informací
od 694 Kč
Koupit nejlevněji

Intel EXPI9301CT

Intel® Gigabit CT Desktop Adapter, retail unit SPECIFICATIONS ESSENTIALS Status • Launched Launch Date • Q3'08 Vertical Segment • Desktop Cable Medium • Copper Cabling Type • Category-5 up to 100m Bracket Height • Low Profile & Full Height Max TDP • 1.9 W Recommended Customer Price • N/A Ethernet Controller • Intel® 82574L Gigabit Ethernet Controller Product Brief • Link NETWORKING SPECIFICATIONS # of Ports • Single System Interface Type • PCIe v1.1 (2.5GT/s) Speed & Slot Width • 2.5 GT/s, x1 L...

Více informací
od 707 Kč
Koupit nejlevněji

TP-LINK TG-3269

Síťová karta TP-LINK TG-3269 s chipsetem Realtek RTL 8169 je duální 10/100/100 Mbit/s interní síťová karta do slotu PCI. Karta je plně kompatibilní se standardy IEEE802.1P, IEEE802.1Q, IEEE802.3 10Base-T, IEEE802.3u 100Base-Tx a IEEE802.3ab 1000Base-T. Navíc je typu plug-and-Play, což zaručuje velmi jednoduchou instalaci, kterou zvládnou i méně zkušení uživatelé. Rozhraní představuje klasický konektor RJ-45 s automatickou detekcí rychlosti sítě. Pro větší možnost kontroly zobrazují LED diody na...

Více informací
od 217 Kč
Koupit nejlevněji

D-Link DGS-1100-16

* Přenos dat: Maximální přenosová rychlost * Podporované stupně datových přenosů: 10/100/1000 Mbps * Switching capacity: 32 Gbit/s * 10G support: - * Připojení sítě: Velikost tabulky adres * Management vlastnosti: Typ přepínače * Switch layer: L2 * Možnosti propojení: Počet portů * Počet portů Ethernetu (RJ-45): 16 * Paměť: Paměť Flash * Instalace do Racku * Rozměry (š x h x v): 280 x 180 x 144 mm * Stohovatelné: - * 1500 g * Napájení: Power over Ethernet (PoE) Support * Spotřeba elektrické ene...

Více informací
od 2 285 Kč
Koupit nejlevněji