Kde jsem:  Katalog  >  Elektrospotřebiče  >  Malé spotřebiče  >  Kuchyňské spotřebiče  >  Rychlovarné konvice  >  Sencor SWK 1755

Sencor SWK 1755

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Základní parametry produktu Rychlovarná konvice Sencor SWK 1755 * Barva: nerez * Objem: 1.7 * Ohřev vody: ukrytá topná spirála - ploché dno * Podstavec: libovolné nasazení konvice - 360° Podrobný popis výrobku Rychlovarná konvice Sencor SWK 1755

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Sencor SWK 1755

Popis Sencor SWK 1755

ONLINESHOP.cz píše:

Varná konvice Objem 1,7l Vodoznak Uskladnění síťového kabelu v podstavci Snadné otevírání víka stisknutím tlačítka v horní části rukojeti Filtr pro zachycení nečistot a usazenin, vyjímatelný a omyvatelný Topné dno z nerezové oceli se zakrytou topnou spirálou Trojnásobné bezpečnostní jištění Ochrana proti přehřátí při zapnutí bez vody Středový konektor STRIX Přepínač zapnuto/vypnuto Světelná kontrolka zapnutí Ergonomicky tvarovaná rukojeť Příkon 2000 W

MALL.CZ píše:

MALL.cz Dny – Sleva 20 % na vybrané produkty značky SENCOR s kódem MDWCZ46 (platí od 15.7. do 21.7. 2019 nebo do vyprodání zásob)!
S varnou konvicí SWK 1755 o objemu 1,7l se vám bude snadno manipulovat, jelikož má snadné otvírání víka – pomocí tlačítka v horní části rukojeti.

DATART.cz píše:

nerezová rychlovarná konvice Sencor • nerezové topné tělísko • 360° základna • objem 1,7 litru • maximální příkon 2000 W • ochrana proti chodu naprázdno • funkce automatického vypnutí po dokončení vaření nebo sejmutí ze základy • ukazatel výšky vodní hladiny • indikace zapnutí modrým podsvícením • místo pro kabel v podstavci Cena DATART.cz včetně DPH a služeb.

4home.cz píše:

S varnou konvicí SWK 1755 se vám bude snadno manipulovat, jelikož má snadné otvírání víka – pomocí tlačítka v horní části rukojetiVlastnosti:
vodoznak
snadné otevírání víka pomocí tlačítka v horní části rukojeti
vyjímatelný a omyvatelný filtr
ochrana proti přehřátí při zapnutí bez vody
středový konektor STRIX
topné dno z nerezové oceli
v nerezovém provedení – broušený povrch

Manutan píše:

Rychlovarná konvice Sencor o objemu 1,7 l s ochranou proti přehřátí při zapnutí bez vody.Konvice má vodoznak, světelnou kontrolku zapnutí/vypnutí a vyjímatelný a omyvatelný filtr pro zachycení nečistot a usazenin.Topné dno z nerezové oceli se skrytou topnou spirálou, podstavec se středovým 360° konektorem a s možností uschování napájecího kabelu.Otevření víka tlačtkem na rukojeti konvice.

Parametry Sencor SWK 1755

Výrobce Sencor
Objem 1.7l
Typ ohřevu Topná spirála
Materiál Nerez

Podobné produkty

Podobné fráze: