Kde jsem:  Katalog  >  Elektrospotřebiče  >  Malé spotřebiče  >  Kuchyňské spotřebiče  >  Rychlovarné konvice  >  RUSSELL HOBBS 20760-70

RUSSELL HOBBS 20760-70

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 1 380 Kč
Porovnat 5 obchodů
Vybavení zařízení: Cestovní rychlovarná konev: ne Kapacita (litr): 1,5 Ochrana před přehřátím: ano Nerezové krytí topné spirály: ano vypínací automatika: ano Výkon: Jmenovitý příkon (Watt): 2.200 / 2.300 Jmenovitý příkon (Watt): 2.200 Obsluha: bezkabelový: ano Filtr proti vodnímu kameni: ano Volba teploty: ne Vypínač: ano Ukazatel stavu vody venkovní: ano Navíjení kabelu: ano v...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro RUSSELL HOBBS 20760-70

Popis RUSSELL HOBBS 20760-70

KASA.cz píše:

Rychlovarná konvice CLARITY
Varná konvice Clarity je vybavena filtračním vodním systémem, který zajišťuje čistší vodu a má za výsledek lepší chuť nápojů. Tato stylová konvice má vestavěný filtrační systém Brita k odstranění nečistot z vody a ke snížení vodního kamene a chlóru. Permanentně absorbuje měď a olovo, které byste mohli natočit z kohoutkové vody. Obsahuje také náhradní elektronickou náplň, která vám dá vždy vědět, když je potřeba filtr vyměnit.
Díky litrovému objemu je varná konvice Clarity dostatečně velká pro přípravu až 6 šálků. S křišťálově čistým základem ze skla a částí z kartáčované nerezové oceli tato zdokonalená konvice vyzařuje styl a sofistikovanost a také napomáhá udržet vaši kuchyň čistou bez nepořádku. Má integrovaný úložný prostor, tudíž když zrovna nepřipravujete svůj oblíbený nápoj, lze ji bezpečně uskladnit.
Včetně filtru BRITA
Tak dobře jako inovativní filtrační systém je kávovar Clarity také dodáván včetne filtru BRITA Maxtra. Elektronická náplň vás vždy upozorní, kdy je na čase ji vyměnit.
Sledujte, jak se voda vaří
Varná konvice Clarity je vyrobena z prémiového skla, které vám umožní sledovat vodu během varu. Voda je navíc díky světelnému kroužku při varu krásně podsvícená modrou barvou pro ještě lepší zážitek.
Objem pro vaření 1 litr
Objem zásobníku 0,5 litru
360°základna
Skryté topné tělísko
Odnímatelný a omyvatelný filtr
Prostor pro skladování kabelu
Kontrolka potřeby výměny náplně Brita
Včetně filtru FREE BRITA MAXTRA
2 200 W
Menší usazování vodního kamene*, lepší chuť čaje a kávy** (*Testováno oproti AFNOR NF P41-650 // **BRITA U/A 2012 online průzkum vedený YouGo)
Indikátor zapnutí
Modré osvětlení při varu
Automatické vypnutí...

ONLINESHOP.cz píše:

Kupte si! Russell Hobbs Clarity rychlovarná konvice 20760-57 od specialisty na elektro. Jistota bezpečného nákupu, akční ceny, rychlost a spolehlivost. DSI-20760-57 - -Prémiová skleněná konvice- Filtr BRITApro prvotřídní kvalitu vody- Méně vodního kamene*, více vůně, chutnější čaj i káva**- ZDARMA f ltr BRITA MAXTRA Kontrolka potřeby výměny filtru- Objem pro vaření 1 l,- Objem zásobníku 0,5 l- Modré podsvícení při vaření- 360° kruhová základna- Skryté topné tělísko - Odnímatelný, omyvatelný fltr-...

muj-RussellHobbs.cz píše:

Varná konvice Russell Hobbs Clarity 20760-57
Varná konvice Clarity Russell Hobbs Vám zajistí čistší a mnohem chutnější vodu díky filtračnímu systému Brita. Tato stylová konvice Vás potěší i svým skleněným designem s prvky z kartáčované nerez oceli. Díky litrovému objemu je varná konvice Clarity dostatečně velká pro přípravu až 6 šálků. a má integrovaný úložný prostor pro skladování kabelu. Novinka pro podzim 2017 na muj-russellhobbs.cz
Filtrační systém Brita
Varná konvice Clarity je vybavena filtračním vodním systémem, který zajišťuje čistší vodu a má za výsledek lepší a chutnější nápoje. Tato stylová konvice má vestavěný filtrační systém Brita k odstranění nečistot z vody a ke snížení vodního kamene a chlóru. Permanentně absorbuje měď a olovo, které byste mohli natočit z kohoutkové vody. Obsahuje také náhradní elektronickou náplň, která vám dá vždy najevo, kdy je potřeba ji vyměnit.
Chcete sledovat, jak se vaří voda?
Z křišťálově čistým základem ze skla a částí z kartáčované nerezové oceli budete zajisté nadšeni. Varná konvice Clarity představuje prémiové sklo Schott, které vám umožní sledovat přípravu vašeho nápoje a modře osvětlený kroužek při varu.
Specifikace rychlovarné konvice

Prémiový skleněný základ vyrobený v Německu ze skla Schott-Duran

Včetně filtru BRITA MAXTRA

Kontrolka potřeby výměny náplně Brita

1 litr objem pro vaření, objem zásobníku 0,5 litru

Menší usazování vodního kamene, lepší chuť čaje a kávy

Skryté topné tělísko

Prostor pro skladování kabelu

Odnímatelný a omyvatelný filtr

Indikátor zapnutí

Modré osvětlení při varu

Automatické vypnutí

2200 W
Objednávejte pod kat. číslem 20760-57...

Parametry RUSSELL HOBBS 20760-70

Výrobce Russell Hobbs
Materiál Sklo
Filtr vody Ano

Podobné produkty

Podobné fráze: