Kde jsem:  Katalog  >  Elektrospotřebiče  >  Malé spotřebiče  >  Kuchyňské spotřebiče  >  Rychlovarné konvice  >  Profi Cook PC-TKS 1056

Profi Cook PC-TKS 1056

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Profi Cook PC-TKS 1056 - set na vaření vody/čaje Set PC TKS 1056 by Proficook je nejen praktický, ale upoutá i elegantním designem.Základna má funkci udržení tepla, nepřilnavý povrhc a sklo odolného proti poškrábání. Obsluha pomocí dotykového senzoru je pohodlná a snadná. Konvice: Nastavení teploty lze automaticky nebo ručně. Stejně tak, vypnutí může být automatické nebo ručně. Z bezpečno...

Všechny nabídky pro Profi Cook PC-TKS 1056

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů.

Popis Profi Cook PC-TKS 1056

Profi Cook PC-TKS 1056 - set na vaření vody/čaje
Set PC TKS 1056 by Proficook je nejen praktický, ale upoutá i elegantním designem.Základna má funkci udržení tepla, nepřilnavý povrhc a sklo odolného proti poškrábání. Obsluha pomocí dotykového senzoru je pohodlná a snadná.
Konvice:
Nastavení teploty lze automaticky nebo ručně. Stejně tak, vypnutí může být automatické nebo ručně. Z bezpečnostních důvodů je integrovaná ochrana proti přehřátí.
Skleněný džbán:
Až 1,2 litru kávy nebo čaje si můžete připravit.Hrnec je vyroben z tepelně odolného skla a má odnímatelný filtr z nerezové oceli .

Parametry Profi Cook PC-TKS 1056

Výrobce ProfiCook
Materiál Sklo
Objem 1.2l
Automatické vypínání Konvice se automaticky vypne při bodu varu nebo pokud v ní není voda. Ano
Filtr vody Ano

Podobné produkty

Podobné fráze: