Kde jsem:  Katalog  >  Sport a hobby  >  Rybářské potřeby  >  Rybářské vlasce  >  Balzer Camtec Candát 400m 0,30mm

Balzer Camtec Candát 400m 0,30mm

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Camtec vlasec Candát přesně odpovídá požadavku pro lov candátů ze dna i přívlačí. Průtažnost je maximálně omezena, aby i sebejemnější záběry candáta vlasec přenesl na signalizační zařízení. Světlá písková barva je určena pro obvyklá loviště candátů – pískové pláně. Tyto vlasce jsou vhodné i pro lov kaprů ve vytěžených pískárnách nebo všude, kde je světlé dno. Samozřejmostí je přesná kalibrace ...

Všechny nabídky pro Balzer Camtec Candát 400m 0,30mm

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů.

Popis Balzer Camtec Candát 400m 0,30mm

Camtec vlasec Candát přesně odpovídá požadavku pro lov candátů ze dna i přívlačí. Průtažnost je maximálně omezena, aby i sebejemnější záběry candáta vlasec přenesl na signalizační zařízení. Světlá písková barva je určena pro obvyklá loviště candátů – pískové pláně. Tyto vlasce jsou vhodné i pro lov kaprů ve vytěžených pískárnách nebo všude, kde je světlé dno.
Samozřejmostí je přesná kalibrace vlasce a vysoká pevnost i v uzlu.
"Japonský vlasec, dodávaný firmou BALZER na evropský trh, vybočuje z obvyklé kategorie produkčních vlasců svou kvalitou, zejména hladkostí povrchu a stálostí průměru, získanou postupnou kalibrací. Výrobní náklady jsou sice vyšší, ale vlasec je pak méně nasákavý a má dokonalý povrch, což se projeví jak ve stálosti parametrů, tak při minimálním odporu při náhozech. Pevnosti uváděné na etiketě vlasce nesmí být pro firmu BALZER nadsazeny tak, jako je to u většiny vlasců prodávaných v Evropě, ale tak, že údaj pevnosti je garantován!"

Parametry Balzer Camtec Candát 400m 0,30mm

Výrobce Balzer
Délka 400m
Průměr 0.3mm

Podobné produkty