Kde jsem:  Katalog  >  Sport a hobby  >  Rybářské potřeby  >  Rybářské vlasce  >  Balzer Camtec Candát 400m 0,30mm

Balzer Camtec Candát 400m 0,30mm

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 175 Kč
Camtec vlasec Candát přesně odpovídá požadavku pro lov candátů ze dna i přívlačí. Průtažnost je maximálně omezena, aby i sebejemnější záběry candáta vlasec přenesl na signalizační zařízení. Světlá písková barva je určena pro obvyklá loviště candátů – pískové pláně. Tyto vlasce jsou vhodné i pro lov kaprů ve vytěžených pískárnách nebo všude, kde je světlé dno. Samozřejmostí je přesná kalibrace ...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Balzer Camtec Candát 400m 0,30mm

Popis Balzer Camtec Candát 400m 0,30mm

Camtec vlasec Candát přesně odpovídá požadavku pro lov candátů ze dna i přívlačí. Průtažnost je maximálně omezena, aby i sebejemnější záběry candáta vlasec přenesl na signalizační zařízení. Světlá písková barva je určena pro obvyklá loviště candátů – pískové pláně. Tyto vlasce jsou vhodné i pro lov kaprů ve vytěžených pískárnách nebo všude, kde je světlé dno.
Samozřejmostí je přesná kalibrace vlasce a vysoká pevnost i v uzlu.
"Japonský vlasec, dodávaný firmou BALZER na evropský trh, vybočuje z obvyklé kategorie produkčních vlasců svou kvalitou, zejména hladkostí povrchu a stálostí průměru, získanou postupnou kalibrací. Výrobní náklady jsou sice vyšší, ale vlasec je pak méně nasákavý a má dokonalý povrch, což se projeví jak ve stálosti parametrů, tak při minimálním odporu při náhozech. Pevnosti uváděné na etiketě vlasce nesmí být pro firmu BALZER nadsazeny tak, jako je to u většiny vlasců prodávaných v Evropě, ale tak, že údaj pevnosti je garantován!"

Parametry Balzer Camtec Candát 400m 0,30mm

Výrobce Balzer
Délka 400m
Průměr 0.3mm

Podobné produkty

Podobné fráze: