Kde jsem: Katalog > Shimano® Naviják Shimano Stradic 3000 SGTM - RC

Shimano® Naviják Shimano Stradic 3000 SGTM - RC

Obrázek není k dispozici
Koupit za 2 795 Kč
Dostupnost: Skladem
2 795 Kč
Navijáky Stradic byly vždy považovány jako jedny z nejlepších navijáků na trhu a nový model tento trend potvrzuje. Naviják je osazen 4-mi ložisky a superložiskem Shimano, která jsou odolná vůči korozi a oxidaci i v těch nejnáročnějších podmínkách a systémem Aero Wrap II s dvou rychlostní oscilací pro maximální výkon. Má základní cívku z duralaluminia kovanou za studena, náhradní cívka je grafito...

Doporučujeme

Popis Shimano® Naviják Shimano Stradic 3000 SGTM - RC

Navijáky Stradic byly vždy považovány jako jedny z nejlepších navijáků na trhu a nový model tento trend potvrzuje. Naviják je osazen 4-mi ložisky a superložiskem Shimano, která jsou odolná vůči korozi a oxidaci i v těch nejnáročnějších podmínkách a systémem Aero Wrap II s dvou rychlostní oscilací pro maximální výkon. Má základní cívku z duralaluminia kovanou za studena, náhradní cívka je grafitová z materiálu XT-7. Spolu s precizní primární brzdou můžete u tohoto typu navijáku využívat také sekundární bojovou brzdu s nově zkonstruovaným systémem, který je výkonnější a vyžaduje menší údržbu než tomu bylo u předchozích typů Stradic. Sekundární bojová brzda Vám spolehlivě umožní odrazit nenadálý výpad zdolávané ryby. Naviják je určen zejména k přívlači, je ho však možné využít také k rybolovným technikám plavaná a feeder. Je osazen dvojtou kličkou pro snadnější uchopení.

Naviják využívá těchto patentovaných systémů Shimano :

S System :
S systém je základem filozofie Shimano, na kterém je založeno mnoho navijáků Shimano. Základem systému je filozofie zdůrazňující tři vlastnosti S : Smooth - hladký chod, Silent - tichý chod, a Strong - pevnost.

S - Guard : speciálně navržené kryty jsou připevněny k rotoru a tělu navijáku. Chrání naviják před působením vody a poskytují navíc zvýšenou ochranu proti náhodným úderům a nárazům.

S - Arm Cam : Průvěs a namotání vlasce na rolničku je jednou z nejčastějších příčin nepodařeného náhozu. Nově navržená integrovaná rolnička má zmenšenou plochu vyčnívajícího povrchu, čímž snižuje riziko průvěsu a omotání vlasce. Konstrukce tento problém spolehlivě odstraňuje.

S - Drag : Brzdové podložky jsou vyrobeny z uhlíku. Umožňují hladký chod z nulového stavu do maximálního zatížení. Rovněž vykazují dlouhou trvanlivost.

S - Spool : Cívky pro S - system jsou vyrobeny z hliníkové slitiny, kované za studena. Kováním za studena vzniká lehká cívka se zvýšenou k...

Podobné fráze: