Když roku 1855 Ostende Rozés, obchodník s vínem z francouzského Bordeaux, založil stejnojmennou společnost, začala se psát historie této značky. Na počátku dvacátého století se firma přesunula do Vila Nova de Gaïa, epicentra obchodu s portským, kde sídlí dodnes. Potská vína Rozés jsou elegantní, bohatá a vyvážená, mnohá z nich pak pocházejí ze špičkových vinic vlastněných přímo značkou Rozés.  Šestileté reservní bílé portské je vhodné skladovat vzpřímeně, za stálé teploty a mimo dosah přímého světla.... Celý popis

Koupit za 699 Kč

Popis

Když roku 1855 Ostende Rozés, obchodník s vínem z francouzského Bordeaux, založil stejnojmennou společnost, začala se psát historie této značky. Na počátku dvacátého století se firma přesunula do Vila Nova de Gaïa, epicentra obchodu s portským, kde sídlí dodnes. Potská vína Rozés jsou elegantní, bohatá a vyvážená, mnohá z nich pak pocházejí ze špičkových vinic vlastněných přímo značkou Rozés. 

Šestileté reservní bílé portské je vhodné skladovat vzpřímeně, za stálé teploty a mimo dosah přímého světla. Po otevření je nutno láhev spotřebovat do pěti měsíců, výskyt sedimentu není na závadu. Toto konkrétní portské pochází z nejlepších, pečlivě vybraných bílých hroznů, jež po sklizni a fermentaci dávají víno zrající šest, ale někdy i sedm let v dubových sudech.

 
 
Zobrazit více