Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  Rozbočovače pro PC  >  CONNECT IT USB hub se 4 porty

CONNECT IT USB hub se 4 porty

Načítám galerii...
Předchozí
Další
* Popis produktu * Specifikace Kdo z Vás se už někdy setkal s problémem představujícím nedostatek USB portů na Vašem počítači nebo notebooku, tak jistě ocení výrobky představující snadné a levné rozbočení těchto portů. Produkt CONNECT IT CI-51 patří do kategorie USB rozbočovačů (HUBů), které snadno navýší počet USB výstupů. Tento model je vyveden v elegantním designu a výrobce pro něj zvolil klas...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro CONNECT IT USB hub se 4 porty

Popis CONNECT IT USB hub se 4 porty

Patro.cz - PC, kancelář, mobily píše:

CI-141
---
Prakticky tvarovaný USB hub pro připojení až 4 USB periferií. Umožní tak připojení např. tiskárny, myši, klávesnice a digitálního fotoaparátu zároveň.
Jedná se o výborný doplněk běžných počítačů, notebooků nebo v dnešní době populárních mininotebooků, které jsou vybaveny jen omezeným počtem rozhraní. Díky svým malým rozměrům se jedná i o výborné příslušenství na cesty, např. právě jako součást k notebooku.
Pro připojení k počítači je určeno rozhraní USB 2.0. Samozřejmě je kompatibilní také s novější i starší verzi USB. Napájený je z USB konektoru počítače, tudíž nepotřebuje žádné další napájení.
---
---
Rozšiřuje o 4 Hi-Speed USB 2.0 porty
Kompatibilní s oboustranným vložením USB
Kompatibilní s USB 1.1 a vyšší
Rychlost přenosu dat: 1.5/12/480 Mbps
Kompatibilní s Windows XP/Vista/7/8/10 a Mac OS
---
Obsah balení:

EuroKing píše:

- Rozšiřuje o 4 Hi-Speed USB 2.0 porty
- Kompatibilní s oboustranným vložením USB
- Kompatibilní s USB 1.1 a vyšší
- Rychlost přenosu dat: 1.5/12/480 Mbps
- Systémové požadavky: MS Windows 98/2000/XP/Vista/7/8, MAC OS 8.6 a vyšší

DATART.cz píše:

Černý USB hub 3.0 značky Connect IT je ideální doplněk k notebookům, či pevným PC, kde je nedostatek USB portů pro připojení myšky, externího hard disku, flešek, TV karet a dalších periferních zařízení. USB Hub má čtyři vysokorychlostní USB porty 3.0. Je napájen jedním USB-microUSB kabelem 3.0, který zároveň dokáže napájet 1 externí hard disk a dva flash disky bez přídavného napájení a přenášet data vysokou rychlostí. Součástí balení není přídavný externí adaptér. Cena DATART.cz včetně DPH a služeb.

Electro World s.r.o. píše:

Externí Hub CI-170 přidá PC či notebooku 4 volné USB 3.0 porty. Hub je možné využít pro připojení klávesnice, myši či USB klíče. Malý a praktický design nebude nijak překážet, a zároveň bude sloužit bezproblémově. Rozhraní hubu: microUSB 3.0. Provedení: černé.

Parametry CONNECT IT USB hub se 4 porty

Výrobce Connect IT

Podobné produkty

Podobné fráze: