Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  Rozbočovače pro PC  >  CONNECT IT CI-108

CONNECT IT CI-108

Načítám galerii...
Předchozí
Další
* Popis produktu * Specifikace USB huby nebo jinak řečeno rozbočovače jsou skvělým doplňkem pro počítačové stanice nebo notebooky, kde se potýkáte s nedostatkem volných USB konektorů. USB konektory slouží k připojení nejrůznějších periferií, jako jsou klávesnice, myši, herní ovladače, flash disky a jiné přístroje. Pokud nemáte dostatek USB konektorů, můžete použít tento externí USB hub, který z j...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro CONNECT IT CI-108

Popis CONNECT IT CI-108

Electro World s.r.o. píše:

USB Hub CI-108 přidá Vašemu notebooku či počítači 4 externí USB porty. Ty můžete využít k připojení USB klíčů, MP3 zařízení, klávesnice, myši či jiných zařízení. Rozbočovač je vybaven krátkým kabelem, který je možné zasunout do těla zařízení tak, aby nepřekážel. Černé provedení.

Alza.cz píše:

USB Hub externí, 4x USB 2.0
Externí hub Connect IT Step nabízí jednoduchý způsob, jak rozšířit množství USB portů, například v ultrabooku, tabletu a dalších přenosných zařízeních. Stylový design ale zapůsobí také na počítačovém stole. Dobře přístupné porty jsou vhodné zejména pro časté používání. Díky své velikosti nebude zavazet ani v tašce na notebook. Hub má 4 dostupné USB 2.0 porty pro vaše harddisky, flash disky, mp3 přehrávače či polohovatelná zařízení.Parametry a specifikace:Rozhraní:USB port 1.1 a vyššíSloty:4x Hi-Speed USB 2.0Rychlost přenosu dat: 1,5/12/480 MbpsBarva:ČernýPodporované operační systémy:Microsoft Windows 98/2000/XP/Vista/7Mac OS 8.6 nebo vyšší

Expert Elektro píše:

USB hub 4 porty STEP černý. Rotšiřuje o 4 Hi-Speed USB 2.0 porty. Kompatibilní s USB 1.1 a vyšší. Rychlost přenosu dat 1.5/12/480Mbps. Systémové požadavky MS Windows 98/2000/XP/Vista/7 MAC OS 8.6 a vyšší.

MALL.CZ píše:

Praktický USB hub. CONNECT IT USB hub 4 porty STEP – černý, CI-108 je kompaktní řešení pro připojení většího množství periferií přes USB port. Hub disponuje 4× USB vstupy a nevyžaduje žádné externí napájení.

Parametry CONNECT IT CI-108

Výrobce Connect IT

Podobné produkty

Podobné fráze: