Kde jsem:     >  Katalog   >  Počítače a příslušenství   >  Síťové prvky   >  Aktivní prvky  >  Routery  >  Turris MOX E (Super Ethernet) Module – 8x LAN port, pass through (boxed version)

Turris MOX E (Super Ethernet) Module – 8x LAN port, pass through (boxed version)

od 1 597 Kč
Porovnat 4 obchody
Turris MOXTurris MOX je unikátní modulární router vhodný pro malé a střední podniky, geeky i všechny domácnosti uživatelů, kteří znají rizika internetu. Díky bezpečné výchozí konfiguraci, automatickým aktualizacím firmware a adaptivnímu distribuovanému firewallu je totiž bezpečný. Turris MOX je navíc open source – má svobodný linuxový operační systém (na bázi OpenWrt) a otevřený hardware.Turris M...

Popis Turris MOX E (Super Ethernet) Module – 8x LAN port, pass through (boxed version)

Turris MOXTurris MOX je unikátní modulární router vhodný pro malé a střední podniky, geeky i všechny domácnosti uživatelů, kteří znají rizika internetu. Díky bezpečné výchozí konfiguraci, automatickým aktualizacím firmware a adaptivnímu distribuovanému firewallu je totiž bezpečný. Turris MOX je navíc open source – má svobodný linuxový operační systém (na bázi OpenWrt) a otevřený hardware.Turris MOX můžete zakoupit jako hotovou sestavu (Pocket Wi-Fi, Power Wi-Fi a Classic) nebo si postavit vlastní řešení. K tomu poslouží základní stavební kámen MOX Start, který můžete dále doplnit jedním či více moduly (MOX B, C, D, E, F a G) a add-ony (MOX Wi-Fi add-on (SDIO), MOX Wi-Fi add-on (mPCIe) a MOX PoE add-on).
Klíčové vlastnosti modulu MOX E (Super Ethernet)Modul MOX E je ideální volbou, pokud ve své sestavě potřebujete více ethernetových portů k připojení dalších zařízení do sítě. Má dvojnásobnou šířku (v porovnání s ostatními) a obsahuje osmiportový managovatelný switch pro gigabitový ethernet.
KompatibilitaOproti modulu MOX C není v modulu MOX E sběrnice SGMII ukončena a je možné zapojit až tři tyto moduly za sebe.Tento modul slouží pouze jako rozšíření k alespoň základní sestavě MOX Start. Při kombinaci s dalšími moduly dbejte na zachování kompatibility. Správné pořadí jednotlivých modulů a průchodnost signálu PCIe a SGMII si ověřte v konfigurátoru na mox-configurator.turris.cz.
Technické specifikace* Fyzické charakteristiky
* Provozní teplota [°C]: 0 až 40
* Hmotnost [g]: 218
* Hloubka [mm]: 112
* Šířka [mm]: 114
* Výška [mm]: 45
* Konektory a rozhraní
* Rychlosti LAN: (8) 10/100/1000Mbps
* Gigabit LAN: Ano
Obsah baleníTurris MOX E modul - deska
Krabička na desku

Parametry Turris MOX E (Super Ethernet) Module – 8x LAN port, pass through (boxed version)

Výrobce Turris

Podobné produkty