Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  Síťové prvky  >  Aktivní prvky  >  Routery  >  TP-LINK TL-R600VPN

TP-LINK TL-R600VPN

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 1 873 Kč
Porovnat 9 obchodů
Konektory Počet WAN portů: 1 Počet portů HUB/Switche: 4 Základní parametry Typ routeru: Router, VPN Firewall: Ano Přenosové rychlosti Přenosové rychlosti pro HUB/Switch [Mb/s]: 1 000 Přenosové rychlosti pro WAN [Mb/s]: 1 000 TP-LINK TL-R600VPN ...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro TP-LINK TL-R600VPN

Popis TP-LINK TL-R600VPN

EuroKing píše:

Gigabitový širokopásmový VPN router SafeStream™ TP-LINK TL-R600VPN podporuje gigabitové ethernetové připojení jak na WAN tak na LAN portech, které zaručují rychlé kabelové připojení. Kromě toho nabízí také několik VPN protokolů, vysoké zabezpečení a možnosti výkonné sítě VPN, která umožňuje zaměstnancům tak bezpečné vzdálené připojení do své kanceláře, jako by byli přímo v ní. Bohatá strategie zabezpečení routeru TL-R600VPN jako je firewall SPI, ochrana DoS a vazba na IP-MAC, pomáhá chránit vaši síť před nejznámějšími útoky. TL-R600VPN je ideální řešení pro malé kanceláře, které potřebují cenově dostupné a spolehlivé VPN řešení.
Možnosti vysoce bezpečné sítě VPN
TL-R600VPN podporuje VPN protokoly IPsec a PPTP a poradí si i s průchozím provozem IPsec/PPTP/L2TP . Dále je vybaven vestavěnou hardwarovou technologií VPN, díky které může podporovat a spravovat až 20 LAN–LAN IPsec a 16 PPTP VPN připojení. Pokročilé funkce VPN: Šifrování DES/3DES/AES128/AES192/AES256, ověřování MD5/SHA1, ruční / protokol IKE správa a režimy hlavního/agresivního vyjednávání.
Hlavní znaky:
1 gigabitový WAN port a 4 gigabitové LAN porty poskytují vysokorychlostní kabelové připojení
Podporuje VPN protokoly IPsec/PPTP a až 20 VPN tunelů IPsec a 16 VPN tunelů PPTP zároveň
Firewall SPI a ochrana před útoky DoS chrání vaši síť proti nejznámějším internetovým útokům
Profesionální přepěťová ochrana 4KV udržuje vaše investice bezpečné a stabilní
Funkce:
Až 20 VPN tunelů IPsec, 16 VPN tunelů PPTP
Šifrování DES, 3DES, AES128, AES192, AES256
Ověřování MD5, SHA1
Režim ruční správy, přes protokol IKE
VPN LAN-to-LAN IPsec
Statické směrování
Klonování MAC adresy, vázání na IP a MAC adresu, řízení šířky pásma
Klient/server DHCP, rezervace adres DHCP
Virtuální server, aktivace portů, DMZ, UPnP
Firewall SPI, průchod PPTP/L2TP/IPsec, FTP/TFTP/H.323/RTSP ALG
Ochrana před útoky DoS, Ping of Death < b...

Alza.cz píše:

Router DHCP, VPN, Firewall, 1x 1Gb/s WAN, 4x 1Gb/s LAN
TP-LINK TL-R600VPN podporuje gigabitové ethernetové připojení jak na WAN tak na LAN portech, které zaručují rychlé kabelové připojení. Kromě toho nabízí také několik VPN protokolů, vysoké zabezpečení a možnosti výkonné sítě VPN, která umožňuje zaměstnancům tak bezpečné vzdálené připojení do své kanceláře, jako by byli přímo v ní. Gigabitový širokopásmový VPN router TP-LINK TL-R600VPN podporuje gigabitové ethernetové připojení jak na WAN tak na LAN portech, které zaručují rychlé kabelové připojení. Kromě toho nabízí také několik VPN protokolů, vysoké zabezpečení a možnosti výkonné sítě VPN, která umožňuje zaměstnancům tak bezpečné vzdálené připojení do své kanceláře, jako by byli přímo v ní. Tato fotografie je vypnuta z lightBoxu a nebude se v něm tedy zobrazovat.Vynechat z LightBoxu Tato fotografie je vypnuta z lightBoxu a nebude se v něm tedy zobrazovat.Vynechat z...

SOFTCOM.cz píše:

TP-LINK TL-R600VPN, Router 4×LAN/1×WAN, VPN
1 Gigabit WAN port a 4 gigabitové LAN porty poskytují vysokorychlostní připojení k připojení
Podporuje IPsec / PPTP VPN protokoly, až 20 IPsec VPN tunelů a 16 PPTP VPN tunely jsou současně podporovány
SPI firewall a DoS obrany chránit vaši síť před útoky z internetu nejznámějších
Profesionální 4kV přepěťová ochrana udržuje vaše investice bezpečné a zdravé
TL-R600VPN, TP-LINK SafeStream ™ Gigabit Broadband Router VPN, podporuje Gigabit Ethernet připojení na obou WAN a LAN porty, které zaručují vysokorychlostní připojení k připojení. A co víc, integruje více VPN protokolů, vysokou bezpečností a vysoce výkonné VPN schopností, které umožňují vzdálené zaměstnanců připojení na hlavní kanceláře stejně bezpečné jako kdyby oni byli v hlavní kanceláři. Kromě toho, TL-R600VPN je bohatá bezpečnostní strategie, jako SPI firewall, DoS obrany a IP-MAC Binding pomáhají chránit vaše síť proti většině známých útoků. TL-R600VPN je ideálním partnerem pro malé kanceláře, které potřebují cenově efektivní a spolehlivé řešení VPN.
1 Gigabit WAN port
4 gigabitové LAN porty
10BASE-T: UTP kategorie 3, 4, 5 kabel (max 100m)
EIA/TIA-568 100 STP (max. 100m)
100BASE-TX: UTP kategorie 5, 5e kabel (max 100m)
EIA/TIA-568 100 STP (max. 100m)
1000BASE-T: UTP kategorie 5, 5e, 6 kabel (max 100m)

Electro World s.r.o. píše:

Gigabitový širokopásmový VPN router SafeStream™ TP-LINK TL-R600VPN podporuje gigabitové ethernetové připojení jak na WAN tak na LAN portech, které zaručují rychlé kabelové připojení. Kromě toho nabízí také několik VPN protokolů, vysoké zabezpečení a možnosti výkonné sítě VPN, která umožňuje zaměstnancům takové bezpečné vzdálené připojení do své kanceláře, jako by byli přímo v ní. Bohatá strategie zabezpečení routeru TL-R600VPN jako je firewall SPI, ochrana DoS a vazba na IP-MAC, pomáhá chránit vaši síť před těma nejznámějšími hackerskými útoky. TL-R600VPN je ideální produkt pro malé kanceláře, které potřebují cenově dostupné a spolehlivé VPN řešení.

Parametry TP-LINK TL-R600VPN

Výrobce TP-link
Počet LAN konektorů 4

Podobné produkty

Podobné fráze: