Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  Síťové prvky  >  Aktivní prvky  >  Routery  >  D-Link DWR-730

D-Link DWR-730

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Základní parametry Typ routeru: 3g modem, Wifi Router Podpora 3G: Ano WLAN (Wifi) standardy: 802.11b, 802.11g, 802.11n Frekvenční rozsah (GHz): 2,4 Firewall: Ano Přenosové rychlosti Přenosové rychlosti pro WLAN (Wifi) [Mb/s]: 150 Technická podpora a přílohy: bez názvu (CZ) Přenosný HSPA + 21 Mbps ...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro D-Link DWR-730

Doprava: zdarma
= 1 299 Kč
Do 3 dnů
Do obchodu

Popis D-Link DWR-730

DATART.cz píše:

mobilní router D-Link • slot na SIM kartu • integrovaná anténa • technologie WiFi IEEE 802.11b/g/n • baterie o kapacitě 1500 mAh • slot na microSD karty (max. 32 GB) • funkce WPS • WPA a WPA2-PSK • možnost připojit až 8 přístrojů najednou • Uplink 5,76Mbps • Downlink 21Mbps Cena DATART.cz včetně DPH a služeb.

Electro World s.r.o. píše:

Přenosný router D-Link DWR-730 HSPA + můžete s sebou vzít kamkoli, protože se vám díky jeho rozměrům pohodlně vejde do kapsy a dopřejete si díky němu internetové připojení všude tam, kde se nachází 3G síť. Takto můžete jednoduše bezdrátově připojit vaše tablety, mobilní telefony nebo samozřejmě i notebooky a zlepšit si možnosti zábavy nebo dopřát efektivitu při práci. Zařízení samotné obsahuje firewall a proto se nemusíte bát internetových útoků a nežádoucího obsahu. Výhodou je také dlouhá výdrž baterie, při níž jej můžete využívat i celé hodiny a snadné nabíjení pomocí USB kabelu.

KASA.cz píše:

Přenosný HSPA + 21 Mbps Router (DWR-730) umožňuje připojit váš notebook, tablet a smartphone k internetu z kteréhokoliv místa tam je připojení 3G a sdílet připojení s ostatními uživateli bezdrátově. Tento router je ideální pro lidi, kteří potřebují přenosné řešení, např. pro pracovníky vzdálených nebo osob, které jsou stěhujících a potřebují dočasné připojení k internetu.
Sdílejte své 3G připojení
Můžete použít tento router pro sdílení 3G připojení bezdrátově. Směrovač bude používat k dispozici 3G připojení poskytnout rychlou a bezpečnou síť Wireless N 150 pro více uživatelů současně.
Praktické Přenositelnost
Toto zařízení je dostatečně malé, aby se vešly do kapsy: dobíjecí Li-ion baterie znamená, že můžete vzít s sebou kamkoli a surfovat po internetu na několik hodin, a pokud potřebujete dobít, můžete to udělat jednoduše s jakýmkoliv USB zeď nebo nabíječka do auta.
Optimální výkon s technologií HSPA+
Přenosný směrovač podporuje nejnovější High Speed Packet Access (HDSDPA a navíc +) technologii, která nabízí rychlost přenosu dat až 21,6 Mbps, 5,76 Mbps upload) a přispívá ke snížení latence. Tento router je také zpětně kompatibilní s mobilními sítěmi prováděcích HSUPA a HSPDA technologií.
Advanced Security
To může být malý, ale může se vaše bezdrátové připojení stejně bezpečné, jako byste byli připojeni přes domácí síť. Její vestavěný firewall chrání před potenciálními útoky a hackerské pokusy z Internetu, a WPA2 šifrování, můžete si být jisti, že jste sdílení 3G připojení pouze na uživatele, které chcete.
Vlastnosti
Integrovaný 3G HSPA + 21Mbps bezdrátový širokopásmový modem a směrovač s N150 baterie.
HSPA + technologie, Uplink 5.76Mbps, Downlink 21Mbps
USIM kartu SD
Dual Mode (3G router a modem)
Dvojitý aktivní Firewall (SPI a NAT)
Dobíjecí 1500 mAh Li-ion baterie
MicroSD card slot (s podporou až 32 GB paměti pro sdílení)
Duální režim Micro USB slot pro 3G U...

Digiboss.cz píše:

D-LINK DWR-730 HSPA+ Mobile Router, černá najdte na Digiboss.cz. D-LINK DWR-730 HSPA+ Mobile Router, černá nabízíme i na splátky. Popis produktuPřenosný HSPA + 21 Mbps Router D-Link DWR-730 umožňuje připojit váš notebook, tablet a smartphone k internetu na kterémkoli místě, kde je dostupné připojení 3G, a sdílet toto připojení s ostatními uživateli bezdrátově. Tento router je ideální pro lidi, kteří potřebují přenosné řešení. Je schopen pracovat jako 3G router nebo 3G modem.
D-Link DWR-730 je dostatečně malý, aby se vešel do kapsy. Díky dobíjecí Li-ion baterii 2000 mAh si jej můžete vzít s sebou kamkoli a surfovat po internetu několik hodin, a pokud potřebujete dobít, můžete to udělat...

MADER computer píše:

OVERVIEW
Connectivity
· Uses a USIM card to connect to the Internet
· 802.11b/g certified, and compatible with 802.11n devices
· microSD card slot to access your storage3
· USB 2.0 port for easy charging
Portability
· Up to six hours of battery life in one charge so you can stay connected for longer
· Small size lets you drop it in a purse or pocket and take it wherever you go
OLED Display
· Stay informed with the built-in OLED display
· Real-time status of your 3G Internet connectivity and signal as well as battery, SMS messages and number of devices connected.
Security
· WPA/WPA2 Wi-Fi security protocols provide the latest in wireless security
· Built-in firewall keeps unwanted connections out
· Wi-Fi Protected Setup (WPS) for one-touch secure setup with other devices
Share
· Fast broadband download speeds
· Share files over Wi-Fi using SAMBA technology
Compatibility
· Works with different OS platforms including MacOS, Windows, and Linux
SPECIFICATIONS
GENERAL
GSM/GPRS/EDGE band
· Quad-Band : 850/900/1800/1900 MHz
· Power Class 4 (+33 dBm, 850/900 MHz)
· Power Class 1 (+30 dBm, 1800/1900 MHz)
UMTS/HSDPA/HSUPA1 band
· 900/2100 MHz
· 850/1900/2100 MHz
· AWS/850/1900 MHz
· Power Class 3 (+23 dBm)
Data Throughput2
· Downlink up to 21.6 Mbps in HSPA+ mode
· Uplink up to 5.76 Mbps in HSPA+ mode
Security
· WEP 64-bit/128-bit
· WPA-PSK Auto(TKIP/AES)
· WAP2-PSK Auto (TKIP/AES)
· WPS Push-Button Connection
Advanced Functions
· Built-in firewall
· Built-in NAT
· UPnP
· File sharing via Wi-Fi (SAMBA)
· DLNA
PHYSICAL/INTERFACES
Interfaces
· 802.11b/g wireless LAN, compatible with 802.11n devices
· 6-pin USIM card interface
· microSD card interface
· Micro...

MALL.CZ píše:

Přenosný HSPA + 21 Mbps Router (DWR-730) umožňuje připojit váš notebook, tablet a smartphone k internetu odkudkoliv kde je připojení 3G a sdílet toto připojení s dalšími uživateli bezdrátově pomocí Wi-Fi. Tento router je ideální pro lidi, kteří potřebují přenosné řešení, například vzdálených pracovníků nebo osob, které se stěhují a potřebují dočasné připojení k Internetu.

ONLINESHOP.cz píše:

OVERVIEW Connectivity · Uses a USIM card to connect to the Internet · 802.11b/g certified, and compatible with 802.11n devices · microSD card slot to access your storage3 · USB 2.0 port for easy charging Portability · Up to six hours of battery life in one charge so you can stay connected for longer · Small size lets you drop it in a purse or pocket and take it wherever you go OLED Display · Stay informed with the built-in OLED display · Real-time status of your 3G Internet connectivity and signal as...

EuroKing píše:

Integrated HSPA+ 3G 21Mbps Broadband Modem and Wireless N150 Router with Battery.
HSPA+ technology, Uplink 5.76Mbps, Downlink 21Mbps
USIM card slot
Dual Mode (3G router and Modem)
Dual-active Firewalls (SPI and NAT)
Rechargeable 1,500mAh Li-ion battery
MicroSD card Slot (support up to 32GB for memory sharing)
Dual mode Micro USB slot for 3G USB Modem or USB power.
Compatible with IEEE 802.11b/802.11g/802­.11n N150 2.4GHz Standard
Support WPA and WPA2-PSK wireless security
WPS Support
WiFi-On/Off Support
Up to 8 simultaneous Wi-Fi connected users
Internal 3G & Wi-Fi Antenna
Web-based Configuration & Management
Note: Draft specifications subject to change
The Portable HSPA+ 21 Mbps Router (DWR-730) allows you to connect your notebook, tablet and smartphone to the Internet from anywhere there is a 3G connection and share this connection with other users wirelessly. This router is ideal for people that need a portable solution, for example remote workers or people that are moving house and need a temporary Internet connection.
Share your 3G connection You can use this router to share your 3G connection wirelessly. The router will use an available 3G connection to provide a fast and secure Wireless N 150 network for several users at the same time.
Practical Portability This device is small enough to fit in your pocket: the rechargeable Li-ion battery means that you can take it with you anywhere and surf the Internet for hours, and if you need to recharge it, you can do it easily with any USB wall or car charger.
Optimal performance with HSPA+ technology The portable router supports the latest High Speed Packet Access plus (HSPA+) technology, which offers data rates of up to 21.6 Mbps (5.76 Mbps upload) and helps to reduce latency. This router is also backwards compatible with mobile networks implem...

Parametry D-Link DWR-730

Výrobce D-link
Wi-fi Ano
Frekvence Udává na jaké frekvenci wi-fi pracuje. Čím vyšší frekvence, tím vyšší přenosová rychlost. 2.4GHz

Podobné produkty

Podobné fráze: