Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  Síťové prvky  >  Aktivní prvky  >  Routery  >  D-Link DIR-818LW

D-Link DIR-818LW

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 1 831 Kč
DIR-818LW AC750 Dual-Band Gigabit Cloud Router je cenově dostupné a přitom výkonné bezdrátové síťové řešení, které kombinuje nejnovější specifikaci Wi-Fi 802.11ac s dual-band technologií a Fast Ethernet porty poskytují bezproblémové síťové připojení. Vyšší rozsah a spolehlivost bezdrátové technologie pokryje větší prostor a pokročilé bezpečnostní funkce udrží síť bezpečnější. Popis produkt...

Všechny nabídky pro D-Link DIR-818LW

Popis D-Link DIR-818LW

DIR-818LW AC750 Dual-Band Gigabit Cloud Router je cenově dostupné a přitom výkonné bezdrátové síťové řešení, které kombinuje nejnovější specifikaci Wi-Fi 802.11ac s dual-band technologií a Fast Ethernet porty poskytují bezproblémové síťové připojení. Vyšší rozsah a spolehlivost bezdrátové technologie pokryje větší prostor a pokročilé bezpečnostní funkce udrží síť bezpečnější.

Popis produktu
Klíčové vlastnosti:
* Super-rychlé síťové i bezdrátové připojení
Užijte si kombinaci bezdrátového přenosu rychlostí až 750 Mbps se zvýšeným rozsahem stejně jako gigabitového síťového přenosu, aby jste dosáhli maximálního připojení k internetu po celém domě.:
* Zvýšený rozsah a spolehlivost
DIR-818LW Wireless AC750 Dual-Band Gigabit Cloud Router je cenově dostupné a přitom výkonné bezdrátové síťové řešení, které kombinuje vysokorychlostní Wi-Fi připojení k internetu s dual-band technologií a rychlými gigabitovými porty, které zaručují bezproblémový chod. Zvýšený rozsah a spolehlivost pomáhá DIR-818LW dostat konektivitu dále do vašeho domova s pokročilými funkcemi zabezpečení tak, aby byla vaše sít a data v bezpečí před vetřelci. Volitelné mobilní připojení 3G přes DWM-1573 umožňuje zůstat v kontaktu, když síťové připojení k internetu není k dispozici.
* Dual-Band 2.4 – 5 GHz
DIR-818LW vám poskytne bleskové Wi-Fi připojení rychlostí až 750 Mbps se zvýšeným rozsahem. Také používá dual-Band Wireless, která vám umožní ovládat dvě souběžná, vysokorychlostní Wi-Fi pásma pro maximální bezdrátový výkon. Surfujte na webu, chatujte a hrajte on-line hry na 2,4 GHz a zároveň streamujte digitální média na 5 GHz band. Dokonce si můžete nastavit host zónu, která poskytne návštěvníkům přístup k internetu, aniž by měli přístup ke zbytku sítě.:
* Soukromé úložiště
Připojte USB úložiště do DIR-818LW a vytvořte si osobní úložný prostor pro přístup k dokumentům, filmům, obrázkům a hudbě bez ohledu na to, kde jste, přes mydli...

Parametry D-Link DIR-818LW

Výrobce D-link
Wi-fi Ano
Frekvence Udává na jaké frekvenci wi-fi pracuje. Čím vyšší frekvence, tím vyšší přenosová rychlost. 2.4 + 5GHz
Počet LAN konektorů 4

Podobné produkty

Podobné fráze: