Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  Síťové prvky  >  Aktivní prvky  >  Routery  >  D-Link DIR-810L

D-Link DIR-810L

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 990 Kč
Dvoupásmový bezdrátový D-Link AC750 Cloud Router (DIR-810L) zajistí vysokou rychlost vaší bezdrátové sítě – v dualband režimu až 733 Mb/s. To je žádoucí pro náročnější multimediální využití při streamování videa v domácí síti. Předností routeru je snadné nastavení a podpora mydlink Cloud. Funguje také jako 4 portový Fast Ethernet switch Popis produktu Dvoupásmový bezdrátový D-Link AC750 Cloud...

Všechny nabídky pro D-Link DIR-810L

Popis D-Link DIR-810L

Dvoupásmový bezdrátový D-Link AC750 Cloud Router (DIR-810L) zajistí vysokou rychlost vaší bezdrátové sítě – v dualband režimu až 733 Mb/s. To je žádoucí pro náročnější multimediální využití při streamování videa v domácí síti. Předností routeru je snadné nastavení a podpora mydlink Cloud. Funguje také jako 4 portový Fast Ethernet switch

Popis produktu
Dvoupásmový bezdrátový D-Link AC750 Cloud Router (DIR-810L) zajistí vysokou rychlost vaší bezdrátové sítě – v dualband režimu až 733 Mb/s. To je žádoucí pro náročnější multimediální využití při streamování videa v domácí síti. Předností routeru je snadné nastavení a podpora mydlink Cloud.
Díky využití nové technologie 802.11ac, poskytuje D-Link DIR-810L rychlé bezdrátové přenosy. Přináší až 433 Mb/s v pásmu 5 GHz a 300 Mb/s v pásmu 2.4 GHz. Při současném využití 802.11ac technologie v pásmu 5GHz a pásma 2.4GHz s technologií 802.11n poskytuje router vysokou bezdrátovou rychlost až 733 Mb/s (AC750).
Výhoda současného provozu obou pásem spočívá v možnosti rozdělení provozu. Jednoduché úkoly, jako je e-mailová komunikace nebo prohlížení webových stránek lze provozovat v pásmu 2.4 GHz na rychlosti 300 Mb/s a na šířku pásma citlivější úkoly, jako je on-line hraní nebo HD video streaming mohou využívat 5GHz pásmo s rychlostí až 433 Mb/s a nízkými latencemi.
Zařízení také nabízí Fast Ethernet připojení k Ethernet sítím přes konektory RJ-45. Má jeden port WAN s podporou přenosových rychlostí 10/100 Mb/s a samozřejmě funguje jako čtyřportový Fast Ethernet 10/100 Mb/s switch.
S možností využívat bezplatnou službu mydlink nebo QRS Mobile můžete odkudkoliv snadno a rychle pomocí chytrého telefonu ovládat a sledovat vaši domácí síť. Volně dostupná aplikace mydlink Lite z Apple iTunes App Store nebo Android Market umožňuje například zobrazit jaká zařízení jsou ve vaší domácí síti aktivní a jaké stránky jsou zrovna navštěvovány atd.
Datové přenosy mohou být pro vyšší bezpečnost...

Parametry D-Link DIR-810L

Výrobce D-link
Wi-fi Ano
Frekvence Udává na jaké frekvenci wi-fi pracuje. Čím vyšší frekvence, tím vyšší přenosová rychlost. 2.4 + 5GHz
Počet LAN konektorů 4

Podobné produkty

Podobné fráze: