Kde jsem:  Katalog  >  Sport a hobby  >  Fitness  >  Rotopedy  >  TUNTURI 50i

TUNTURI 50i

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 9 490 Kč
Porovnat 4 obchody
Popis produktu TUNTURI FitCycle 50i je rotoped, který zákazníkům nabízí kombinaci kvalitní mechaniky, výborné ergonomie rámu s vysokou nosností a moderních technologií. Díky optimální ergonomii a možnosti nastavení sedla (sklon, horizontálně a vertikálně) je zaručen pohodlný a správný posez pro pravidelný domácí trénink. Stabilní a masivní konstrukce spolu s kvalitními komponenty prodlužuje živo...

Všechny nabídky pro TUNTURI 50i

Popis TUNTURI 50i

Popis produktu
TUNTURI FitCycle 50i je rotoped, který zákazníkům nabízí kombinaci kvalitní mechaniky, výborné ergonomie rámu s vysokou nosností a moderních technologií. Díky optimální ergonomii a možnosti nastavení sedla (sklon, horizontálně a vertikálně) je zaručen pohodlný a správný posez pro pravidelný domácí trénink. Stabilní a masivní konstrukce spolu s kvalitními komponenty prodlužuje životnost stroje i při využití těžšími osobami a předurčuje model i pro pravidelný sportovnější trénink. Setrvačníková hmota s kalibrovaným setrvačníkem o hmotnosti 14 kg, plochý řemen s dopínací kladkou a moderní magnetická brzda zaručuje u TUNTURI FitCycle 50i komfortní, plynulý a zcela tichý chod i při větších zátěžích. Rotoped je osazen podsvíceným LCD displejem zobrazujícím základní hodnoty jako čas, vzdálenost, tepovou frekvenci apod...Z programové nabídky je k dispozici 20 programů.


Hlavní výhody:
Optimální ergonomie – při konstrukci stroje bylo dbáno na optimální ergonomii pohybu pro drobnější i vyšší postavy.
Plynulý a tichý chod – plynulý, komfortní a zcela tichý chod stroje je zaručen díky těžkému kalibrovanému setrvačníku, plochému řemenu s dopínací kladkou a magnetickému brzdnému systému
Dostatečný rozsah zátěže – možnost elektronicky nastavitelné zátěže magnetického brzdného systému jak pro začátečníky i pokročilé cvičence.
Kvalitní mechanické zpracování – robustní rámová konstrukce, kvalitní komponenty zaručují dlouhodobě bezproblémové užívání stroje.
Programová nabídka - součástí je 20 programů pro budování kondice a spalování tuků
Prodloužená záruka 3 + 5 let + zajištění servisu u zákazníka doma při poruše stroje

Technické parametry:
setrvačníková hmota: 14 kg
šlapací střed osazen ložisky
horizontální, vertikální nastavení a sklon sedla
magnetický brzdný systém ovládaný elektronicky
dopínací plochý řemen s dopínací kladkou
nosnost: 150 kg
náp...

Parametry TUNTURI 50i

Výrobce Tunturi

Podobné produkty

Podobné fráze: