Kde jsem:  Katalog  >  Sport a hobby  >  Fitness  >  Rotopedy  >  Spartan mini rotoped Mini Bike

Spartan mini rotoped Mini Bike

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 1 190 Kč
Porovnat 6 obchodů
Skládací mini rotoped Spartan Mini Bike - inSPORTline var dataLayer = dataLayer || []; dataLayer.push({'productid':'25758','content_name':'Skládací mini rotoped Spartan Mini Bike','content_category':'Domácí rotopedy','content_ids':'25758','content_value':'1290','getSetReff':'v1.0','setDomain':'insportline.cz','module':'produkt','uid':'','email':'','name':'','dev':'0'}); dataLayer.push({ "ecomm...

Doporučujeme

Doprava: 79 Kč
= 1 359 Kč
Skladem
Do obchodu

Všechny nabídky pro Spartan mini rotoped Mini Bike

Popis Spartan mini rotoped Mini Bike

NEJLEVNEJSISPORT.cz píše:

Mini rotoped SPARTAN je určen pro nenáročné uživatele. Efektivní cvičební doplněk, který může sloužit případně i jako rehabilitační pomůcka. Tento rotoped dokáže plnit úkoly nenáročných uživatelů. K hlavním přednostem patří především malé rozměry a možnost složit ho po dokončení cvičení. Počítač měří čas, vzdálenost, kalorie.

MALL.CZ píše:

Pedálový trenažer SPARTANJe posilovací pedálový rotoped – ideální pro obnovení svalových oslabení, zlepšuje krevní oběh, napomáhá zlepšovat koordinaci rukou i nohou – lze kombinovat, pokud postavíte trenažer na stůl, procvičujete paže, pokud na zem, pak procvičujete svaly na nohou.

Sport365.cz píše:

Je posilovací pedálový rotoped - ideální pro obnovení svalových oslabení, zlepšuje krevní oběh, napomáhá zlepšovat koordinaci rukou i nohou - lze kombinovat, pokud postavíte trenažer na stůl, procvičujete paže, pokud na zem, pak procvičujete svaly na nohou. Může se tedy posilovat jak pro horní, tak pro dolní partii těla. A to jen díky jednomu přístroji. Zařízení je přenosné a velmi dobře se skladuje. Posilovací pedálové šlapadlo má praktické nastavení různých obtížností odporu dovolující širokou škálu nastavení dle individuálních potřeb jednotlivce. Tedy umožňuje progresivní cvičební program. Šlapadlo je opatřeno multifunkčním LCD displejem, který zobrazuje všechny potřebné základní informace.
Technický popis:
- výrobce SPARTAN
- barva černo/bílá
- nosnost: 100 kg
- váha 5 kg
- šlapadlo není určeno pro použití ve stoje
- LCD displej
- nastavitelná obtížnost
- rozměry: 41 x 36 x 32 cm
- výborná skladovatelnost

Insportline.cz píše:

Skládací mini rotoped Spartan Mini Bike je kompaktní, skladný a jednoduchý nástroj pro procvičení horních i dolních končetin. Na rotopedu se dá totiž šlapat jak nohama, tak můžou být zapojeny i paže, ramena a horní část zad. Rotoped je vybaven malým jednotlačítkovým computerem, na kterém jsou zobrazeny údaje jako spálené kalorie, celkový počet otáček, počet otáček za minutu a čas. S jednodílnými klikami lze šlapat oběma směry, přičemž směr otáčení nemá vliv na naměřené údaje. Intenzita zátěže je regulována pomocí manuálně otáčecího šroubu, kterým se buď povoluje, nebo utahuje třecí systém zátěže, na jehož základě rotoped funguje. Další výhodou je možnost jeho složení po cvičení. Pomocí sklopení nožek do minimalizovaného stavu je rotoped připraven pro uskladnění například do skříně, kde pak nezabírá příliš místa. Díky těmto vlastnostem je skládací rotoped Spartan Mini Bike vhodný především pro lidi se sníženou pohyblivostí, špatnou stabilitou, problémy při dlouhodobém sezení nebo pro usnadnění rekonvalescence. Klíčové vlastnosti:
kompaktní mini rotoped
sklápěcí konstrukce pro úsporu místa
vhodný pro doplňkový pohyb při sedavém zaměstnání, posílení nohou i paží, ramen a horní části zad
jednoduché jednotlačítkové ovládání (dlouhé přidržení pro reset údajů)
obousměrný chod
funkce computeru: scan, počet otáček za minutu, celkový počet otáček, čas, kalorie
Technický popis:

hmotnost zátěžového kola
X

ovládání zátěže
manuální

počet stupňů zátěže
plynulé nastavení zátěže

brzdný systém
třecí

volnoběh
X

celkový počet programů
X

přednastavené programy
X

uživatelské programy
X

HRC program
X

WATT program
X

orientační test tělesné kondice (Recovery)
ne

změření množství tělesného tuku (Body Fat)
ne < /...

Parametry Spartan mini rotoped Mini Bike

Výrobce Spartan

Podobné produkty

Podobné fráze: