Kde jsem:  Katalog  >  Sport a hobby  >  Fitness  >  Rotopedy  >  MASTER R22

MASTER R22

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 5 490 Kč
Porovnat 9 obchodů
Rotoped MASTER R22 Ergometr s maximální výbavou pro náročné uživatele. Velký modře podsvícený computer poskytuje kompletní přehled o Vašem tréninku a spoustu nadstandardních funkcí. Rychloupínací šrouby umožňují rychlé nastavení pro více uživatelů. <br> <br>Na rotopedy MASTER se vztahuje<b> prodloužená záruka 5 let</b>. Odborný servis je dostupný po celé České republice.<br><br> <b>Technický ...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro MASTER R22

Popis MASTER R22

KASA.cz píše:

Rotoped Master R22 Ergometr s maximální výbavou pro náročné uživatele. Velký modře podsvícený computer poskytuje kompletní přehled o Vašem tréninku a spoustu nadstandardních funkcí. Rychloupínací šrouby umožňují rychlé nastavení pro více uživatelů.
Technický popis:
prodloužená záruka 5 let
magnetický rotoped s elektronickým ovládáním zátěže
6 kg zátěžové kolo
16 stupňů zátěže
3-dílné kliky
strojová zapouzdřená ložiska
kolečka pro snadný transport
snímače tepové frekvence v rukojetích
computer zobrazuje čas, rychlost, vzdálenost, kalorie a tepovou frekvenci
13 programů
programy dle tepové frekvence
manuální program
vyhodnocení kondice funkce Recovery
kontrola tělesného tuku program Body Fat
modře podsvícený LCD monitor
síťový adaptér součásti balení
horizontálně a vertikálně nastavitelné sedlo
nastavitelná výška sedla 78 - 107 cm
nastavitelné pásky na pedálech
nastavení sklonu řídítek
kategorie HC (dle normy EN957)
rozměry po sestavení 97 x 52 x 140 cm
hmotnost 32 kg
nosnost 110 kg
maximální výška sportovce 190 cm
odborný servis po celé ČR
Hmotnost balení: 36.00 kg
Rozměry balení (VxŠxH): 70 x 98 x 25 cm

Ipneu.cz píše:

Nákladní pneumatiky s dezénem Matador FR 2 doporučujeme používat v regionálním provozu na cestách s častým brzděním a změnou směru jízdy, protože se vyznačují výbornou směrovou stabilitou a dobrými adhezními vlastnostmi. Vlastnosti pneumatik Matador FR2 : Typ nákladního dezénu Matador FR2 zabezpečuje výborné směrové vlastnosti Spolehlivá adheze pneu MATADOR FR2 na mokré vozovce Nejširší rozměrová nabídka v sortimentu značky Matador Zakupte výhodně MATADOR FR2 11/0 R22.5 148/145L TL Regionální od výrobce MATADOR z kategorie Pneumatiky | Nákladní | Regionální za cenu 6116 Kč.

Nakupka.cz píše:

Produkt Rotoped Master R22 Ergometer zařazený v: Fitness > Rotopedy, Objednací kód: VC-00347, výrobce: Master, Nosnost: 110 kg, Brzdění: magnetické, Měření tepové frekvence: ano, Hrudní pás: ne, Délka: 97 cm, Šířka: 52 cm, Výška: 140 cm, Hmotnost stroje: 32 kg, Computer: ano

Patro.cz píše:

Rotoped MASTER R22 Ergometr s maximální výbavou pro náročné uživatele. Velký modře podsvícený computer poskytuje kompletní přehled o Vašem tréninku a spoustu nadstandardních funkcí. Rychloupínací šrouby umožňují rychlé nastavení pro více uživatelů. ;

Mojepneu píše:

Matador FR2 - osvědčený přední vzorek. Pneumatika Matador FR2 je určena k použítí v regionálním provozu na cestách s častým brzděním a změnou směru jízdy, protože se vyznačuje výbornou směrovou stabilitou a dobrými adhezními vlastnostmi. Typ dezénu zabezpečuje výborné směrové vlastnosti.Spolehlivá adheze na mokré vozovce, nejširší rozměrová nabídka v sortimentu značky Matador. Matador FR2 Matador vyrábí kvalitní pneumatiky za přijatelnou cenu. Vyrábí pneu pro osobní a užitková, sportovní, offroad, lehké nákladní i nákladní automobily. Matador je značka skupiny CONTINENTAL.
Všestranný profesionál. S pneumatikami Matador, vyvinutými skutečnými odborníky, jste připraveni na jakoukoliv misi. Mnoho let zkušeností Matadoru ve vývoji pneumatik se promítá do dynamických, moderních a hospodárných produktů. S Matadorem jste připraveni na jakoukoliv výzvu. Jako součást prestižního koncernu Continental, má Matador dlouhou tradici plnění požadavků na kvalitu díky vysoké evropské kompetenci v oblasti výroby a technologií.
Značka Matador představuje následující klíčové hodnoty: Dynamika: Moderní značka plná energie, velmi aktivní s velkými ambicemi.
Zkušenosti: Více než 110 let zkušeností v odvětví výroby pneumatik.
Produkty: Široký sortiment pokrývá všechny segmenty a všechny povětrnostní podmínky.
Značka Matador představuje dlouhou tradici, široké portfolio a spolehlivý výkon.

Parametry MASTER R22

Výrobce Master

Podobné produkty

Podobné fráze: