Kde jsem:  Katalog  >  Sport a hobby  >  Fitness  >  Rotopedy  >  MASTER R22

MASTER R22

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 5 490 Kč
Porovnat 5 obchodů
Rotoped MASTER R22 Ergometr s maximální výbavou pro náročné uživatele. Velký modře podsvícený computer poskytuje kompletní přehled o Vašem tréninku a spoustu nadstandardních funkcí. Rychloupínací šrouby umožňují rychlé nastavení pro více uživatelů. <br> <br>Na rotopedy MASTER se vztahuje<b> prodloužená záruka 5 let</b>. Odborný servis je dostupný po celé České republice.<br><br> <b>Technický ...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro MASTER R22

Popis MASTER R22

Nakupka.cz píše:

Produkt Rotoped Master R22 Ergometer zařazený v: Fitness > Rotopedy, Objednací kód: VC-00347, výrobce: Master, Nosnost: 110 kg, Brzdění: magnetické, Měření tepové frekvence: ano, Hrudní pás: ne, Délka: 97 cm, Šířka: 52 cm, Výška: 140 cm, Hmotnost stroje: 32 kg, Computer: ano

MALL.CZ píše:

Rotoped MASTER R22 Ergometr s maximální výbavou pro náročné uživatele. Velký modře podsvícený computer poskytuje kompletní přehled o Vašem tréninku a spoustu nadstandardních funkcí. Rychloupínací šrouby umožňují rychlé nastavení pro více uživatelů.

Kola-radotin.cz píše:

Nové závodní lyže HERO MASTER byly navrženy pro ty nejoddanější nadšence závodního lyžování. Lyže jsou vybaveny závodní technologií Prop Tech, která je zárukou špičkové přesnosti, vyvážení a přenosu energie. Prop Tech zajišťuje adaptivní torzní flexi, jedinečný kontakt na hraně, vysokou přesnost kontroly a zaručí Vám rychle krojené, přesné oblouky.
Technologie a přednosti:

TITANAL CONSTRUCTION - Titanalové lamináty zajišťují stabilitu, torzní tuhost, jedinečnou energii, přesnost a ten nejlepší výkon při sjezdu.
ASH WOOD CORE - Jádro ASH WOOD z jasanového dřeva je velmi pevné, odolné, slouží k odstranění vibrací a zajištění stability.
SIDEWALL -Konstrukce SIDEWALL spočívá ve vrstvení materiálů jádra (dřevo, skleněná vlákna, kov, atd.) v kombinaci s vertikálními bočnicemi. Tato konstrukce je zárukou optimálního držení na hraně, přesnosti, vyvážení a energie.

Specifikace:

IDECUT 103/65/85
RÁDIUS: 27 m
DÉLKY: 185
HMOTNOST: (+/- 5 %) 5,9 kg/pár
VÁZANÍ: SPX 14

Parametry MASTER R22

Výrobce Master

Podobné produkty

Podobné fráze: