Kde jsem:  Katalog  >  Sport a hobby  >  Fitness  >  Rotopedy  >  HMS SW 8902

HMS SW 8902

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 8 249 Kč
Porovnat 5 obchodů
HMS SW 8902 - Nakupka.cz ® (function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start':new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0],j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.async=true;j.src='https://www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f);})(window,document,'script','dataLayer','GTM-PFJ9R9'); dataLayer = []; * Domů * Volný...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro HMS SW 8902

Popis HMS SW 8902

Sport365.cz píše:

Spiningové kolo speciálně navrženo pro indoor cycling. Jedná se o velmi jednoduchou a efektivní formu aerobního tréninku, s minimální možností zranění a pro optimalizaci našeho úsilí v boji za štíhlou siluetu. Během hodiny cvičení spálite až 1000 kalorií a to je opravdu úžasný výsledek s ohledem na snadnost přípravy!
Pravidelné cvičení má velmi velký vliv na proces hubnutí, nejen proto, že spálite kalorie během tréninku, ale také díky zrychlenému metabolismu kvůli vysoké dávce zátěže. Nezáleží přitom na věku nebo fyzické schopnosti, protože příprava není složitá. Cyklistika nezatěžuje tolik klouby, jako běh nebo aerobik, což je důvod proč je tato technika vhodná i pro lidi, kteří mají nadváhu nebo problémy s klouby.
Místo klasického počítače se zde používá tablet, nebo mobilní telefon s bezplatnou aplikací iBiking+, díky které se můžete přes Street View projet svým oblíbeným městem.
lndor Cycling ovlivňuje:

zlepšuje celkovou výkonnost a zdraví celého těla
zlepšuje kardiovaskulární kondici
zlepšuje účinnost respiračního systému
posiluje svaly dolních končetin, břicha a hýždí


Parametry:
Silná a stabilní kostrukce
Zátěžové kolo: 18 kg
Nastavení sedátka:
9 nastavení sedadla ve vertikální poloze (mění se každých 2 cm)
Nastavení i v horizontální poloze
Výška sedátka od země: min. 85cm/max. 108cm

Nastavení řidítek:
4 nastavení výšky řídítek (změna co 2 cm)
Vícepolohové řidítka s opěrami

Ruční brzda
Transportní kolečka
Váha: 45 kg
Maximální zatížení: 120 kg
Rozměry po složení:
délka: 125 cm
šířka: 51 cm
výška: 117 cm

LYPO.CZ píše:

HMS SW8902 nakupujte v sekci Cyklotrenažéry. Další Rotopedy a trenažéry značky HMS nakupujte výhodně na lypo.cz.
Cyklotrenažér HMS SW 8902 je speciálně navržen pro indoor cycling. Jedná se o velmi jednoduchou a efektivní formu aerobního tréninku, s minimální možností zranění a pro optimalizaci našeho úsilí v boji za štíhlou siluetu. Během hodiny cvičení spálite až 1000 kalorií a to je opravdu úžasný výsledek s ohledem na snadnost přípravy! Pravidelné cvičení má velmi velký vliv na proces hubnutí, nejen proto, že spálite kalorie během tréninku, ale také díky zrychlenému metabolismu kvůli vysoké dávce zátěže. Nezáleží přitom na věku nebo fyzické schopnosti, protože příprava není složitá. Cyklistika nezatěžuje tolik klouby, jako běh nebo aerobik, což je důvod proč je tato technika vhodná i pro lidi, kteří mají nadváhu nebo problémy s klouby.

Parametry HMS SW 8902

Výrobce HMS

Podobné produkty

Podobné fráze: