Kde jsem:  Katalog  >  Sport a hobby  >  Fitness  >  Rotopedy  >  HMS rotoped ONE W 7207

HMS rotoped ONE W 7207

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 1 739 Kč
Popis produktu Mechanický rotoped ONE W 7207, jak už název napovídá, má mechanický systém bez kotoučového setrvačníku. Stroj je pohodlný a můžete si na něm nastavit zátěž podle své fyzické kondice. Pohodlné sezení vám umožní sedátko s nastavitelnou výškou. Lidé, kteří se věnují nějakému sportu, si rádi měří své hodnoty a sledují, jak se postupně zlepšují. I s tímto přístrojem si díky počítači...

Všechny nabídky pro HMS rotoped ONE W 7207

Popis HMS rotoped ONE W 7207

Popis produktu
Mechanický rotoped ONE W 7207, jak už název napovídá, má mechanický systém bez kotoučového setrvačníku. Stroj je pohodlný a můžete si na něm nastavit zátěž podle své fyzické kondice. Pohodlné sezení vám umožní sedátko s nastavitelnou výškou.
Lidé, kteří se věnují nějakému sportu, si rádi měří své hodnoty a sledují, jak se postupně zlepšují. I s tímto přístrojem si díky počítači budete moci měřit různé hodnoty. Počítač zaznamenává čas, rychlost, vzdálenost, ale také spálené kalorie a nabízí vám scan.
Mechanický rotoped ONE W 7207 můžete bez problému přenášet. Váží 11 kg. Mnozí lidé ho mají schovaný někde v rohu, aby jim nepřekážel, a při cvičení si ho dávají před televizi, aby jim čas strávený na rotopedu rychle uběhl. Rotoped snese maximální zatížení 90 kg.
Vzhledem ke konstrukci a vybavení tohoto rotopedu, doporučujeme jej pro používání při pooperačních stavech, případně ke cvičení pro starší cvičence jako doplňkovou pohybovou aktivitu.
Funkce: - Počítač: čas
vzdálenost
rychlost
kalorie
Parametry:
Odpor: mechanický systém odporu (opasek)
Zátěžové kolo: 1,5 kg
Regulace sedátka: na výšku
Rozměr stroje:
délka: 83 cm
šířka: 53 cm
výška: 108 cm
Váha: 12,5 kg
Maximální zatížení: 100 kg
Upozornění:
Certifikát, norma:
Záruka 24 měsíců

Parametry HMS rotoped ONE W 7207

Výrobce HMS

Podobné produkty

Podobné fráze: