Kde jsem:  Katalog  >  Sport a hobby  >  Fitness  >  Rotopedy  >  HMS 1820

HMS 1820

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 7 450 Kč
Porovnat 6 obchodů
Rotoped M 1820 značky HMS Premium z vysoce kvalitních materiálů k domácímu tréninku. Zajišťuje tichý plynulý chod, počítač s velkým barevným displejem disponuje 19 vzdělávacími programy, které zpestří Vaše cvičení.

Doporučujeme

Všechny nabídky pro HMS 1820

Popis HMS 1820

Sport365.cz píše:

Tento rotoped značky HMS Premium je vyroben z vysoce kvalitních materiálů pro zajištění dlouhého a bezporuchového provozu. Produkt je určen k tréninku v pohodlí Vašeho domova a byl navržen tak, aby co nejvíce dál do pohybu svaly a pomáhal spalovat tuk. Kolo je vybaveno vysoce kvalitním systémem magnetického odporu, zajišťuje tichý a plynulý chod. Jako jeden z mála modelů v této cenové kategorii je vybaven počítačem s velkým barevným displejem a kromě toho disponuje vestavěnými 19-ti vzdělávacími programy, které zpestří Vaše cvičení! Parametry:
Odpor: automatický v rozsahu 32 stupňů
Zátěžové kolo: 9 kg
Možnost horizontálního a vertikálního nastavení sedátka
Možnost nastavení řidítek
Transportní kolečka
Váha: 36,5 kg
Maximální zatížení: 150 kg
Rozměr stroje: 156d8cm (výš.× dél.× šíř.)
Funkce počítače:
Čas
Rychlost
Vzdálenost
Spálené kalorie
Scan
Puls, měřený přes řidítka
Spálený tuk
Tep
Recovery
12 programů:
- 8 výchozích - 1 individuální - 1 manuální
- 1 kontrola spálených kalorii
- 1 kontrola pulsu
WATT
Upozornění:
Pouze pro domácí využití
Záruka: 24 měsíců

LYPO.CZ píše:

HMS PREMIUM M 1820 nakupujte v sekci Rotopedy. Další Rotopedy a trenažéry značky HMS nakupujte výhodně na lypo.cz. Elektromagnetický rotoped HMS M1820-i je vyroben z vysoce kvalitních materiálů pro zajištění dlouhého a bezporuchového provozu. Produkt je určen k tréninku v pohodlí Vašeho domova a byl navržen tak, aby co nejvíce dál do pohybu svaly a pomáhal spalovat tuk. Kolo je vybaveno vysoce kvalitním systémem magnetického odporu, zajišťuje tichý a plynulý chod. Jako jeden z mála modelů v této cenové kategorii je vybaven počítačem s velkým barevným displejem a kromě toho disponuje vestavěnými 19-ti vzdělávacími programy, které zpestří Vaše cvičení!

Patro.cz - Sport, outdoor, oblečení píše:

M1820-i HMS je ergometr vybavený inovativním počítačem s možností připojení mobilního zařízení se systémem Android nebo iOS. Stačí si do svého chytrého telefonu nebo tabletu stáhnout bezplatnou aplikaci DelighTech Fitness APP a získat tak přístup do interaktivního a zábavného centra.
Aplikace nejen shromažďuje všechny údaje týkající se probíhajícího tréninku, poskytuje také neopakovatelné zážitky.
M1820-i HMS magnetický rotoped patří do prestižní série HMS PREMIUM, charakterizující se nejvyšší odolností a nejlepšími uživatelskými přednostmi. Každá, byť i sebemenší, část produktů série HMS Premium byla důkladně navržena a vyrobena. Ve výsledku nabízí model M1820-i HMS neopakovatelné zážitky z tréninků se zárukou komfortu a bezpečí pro uživatele.
Rotoped M1820-i HMS je vybaven elektronickou regulací zátěže, díky které nemusí uživatel trénink přerušovat.
Pohodlí uživatele zajišťuje také multifunkční centrální počítač s mnoha funkcemi, které zvyšují jeho využití. Patří mezi ně např.: držák tabletu nebo chytrého telefonu, rozhraní Bluetooth. Projektanti mysleli také na fanoušky Facebook-u a Twitter-u. Prostřednictvím těchto sociálních sítí aplikace umožňují uživatelům sdílet své úspěchy se známými.
Parametry:
Bluetooth
Počítač s ovládáním aplikace iConsole+
Odpor: automatický v rozsahu 32 stupňů
Zátěžové kolo: 9 kg
Možnost horizontálního a vertikálního nastavení sedátka
Možnost nastavení řidítek
Transportní kolečka
Váha: 36,5 kg
Maximální zatížení: 150 kg
Rozměr stroje: 156x100x56cm (výš.× dél.× šíř.)
Funkce počítače:
Čas
Rychlost
Vzdálenost
Spálené kalorie
WATT (množství energie spotřebované během cvičení)
Scan
RPM (počet otáček/min)
Puls, měřený přes řidítka
Spálený tuk
Tep
Recovery(otestujte si své srdce)
12 programů:
&nbsp&nbsp&nbsp&nbsp&nbsp&nbsp&nbsp&nbsp&nbsp&nbsp&nbsp&nbsp&nbsp&nbsp&nbs...

MALL.CZ píše:

Tento rotoped značky HMS Premium je vyroben z vysoce kvalitních materiálů pro zajištění dlouhého a bezporuchového provozu. Produkt je určen k tréninku v pohodlí Vašeho domova a byl navržen tak, aby co nejvíce dál do pohybu svaly a pomáhal spalovat tuk.

Parametry HMS 1820

Výrobce HMS

Podobné produkty

Podobné fráze: