Kde jsem:  Katalog  >  Sport a hobby  >  Fitness  >  Rotopedy  >  Acra Cyklotrenažer BC4661 odpružený

Acra Cyklotrenažer BC4661 odpružený

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 6 752 Kč
Porovnat 6 obchodů
ACRA Cyklotrenažer BC4661 odpružený | ONLINESHOP.cz (function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){(i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1* new Date();a=s.createElement(o),m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m)})(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-50...

Všechny nabídky pro Acra Cyklotrenažer BC4661 odpružený

Popis Acra Cyklotrenažer BC4661 odpružený

ONLINESHOP.cz píše:

Cyklotrenažer BC4661 je velmi kvalitní posilovací stroj umožňující komfortní ježdění na kole v domácím prostředí. Pro zvýšení pohodlí při jízdě má cyklotrenažer centrálně odpružený rám, který zajišťuje pohodlí a komfort při používání. Zároveň je možné tuhost pružiny částečně nastavit podle hmotnosti uživatele. Výhodou stroje je tichý chod, který umožňuje umístění stroje v obytných prostorách. Cyklotrenanžer má velmi pevnou a stabilní konstrukci díky masivním ocelovým profilům. Hliníkové pedály jsou opatřeny kuličkovými ložisky ve věnečcích jako je tomu u běžných typů kol. mechanická brzda s plynulým nastavením zátěže (a zároveň rychlobrzdou pro okamžité zastavení v nouzi), váha setrvačníkového kola 18 kg, vertikálně a horizontálně nastavitelné sedlo, a řidítka výškově nastavitelná, středová osa je třikrát uložena na kvalitních kuličkových ložiscích, převod plochým řemenem umožňuje tichý chod, kvalitní ALU pedály jsou odolné proti opotřebení. Cyklotrenažer nemá volnoběh. Řidítlka s nesmekavým povrchem jsou osazena snímači pulsu. Součástí výrobku je ocelový držák + nerezová lahev na pití. V případě požadavků na vyměnu pedálů je průměr závitů v klikách je 14 mm. Použití SPD pedálů je tedy možné. Funkce computeru: scan, čas, vzdálenost, kalorie, rychlost, měření tepové frekvence. Rozměr kola :116 x 48 x 116 cm, hmotnost: 44 kg, nosnost: 130 kg. Doporučené pro výšku postavy do cca 192 cm. Nutno dodržet limitní hmotnost. Rozměr kartonu 117 x 26 x 85 cm, brutto 48 kg . Při objednání je k cyklotrenažeru účtované dopravné 250,- Kč s DPH z důvodu objednání speciálního svozu.

LYPO.CZ píše:

ACRA BC4661 nakupujte v sekci Cyklotrenažéry. Další Rotopedy a trenažéry značky ACRA nakupujte výhodně na lypo.cz. ACRA Cyklotrenažer BC4661 je velmi kvalitní posilovací stroj umožňující komfortní ježdění na kole v domácím prostředí. Pro zvýšení pohodlí při jízdě má cyklotrenažer centrálně odpružený rám, který zajišťuje pohodlí a komfort při používání. Výhodou je tichý chod, který umožňuje umístění stroje v obytných prostorách. Cyklotrenanžer má velmi pevnou a stabilní konstrukci díky masivním ocelovým profilům. Hliníkové pedály jsou opatřeny kuličkovými ložisky ve věnečcích jako je tomu u běžných typů kol.

Parametry:

mechanická brzda s plynulým nastavením zátěže (a zároveň rychlobrzdou pro okamžité zastavení v nouzi),

váha setrvačníkového kola 18 kg,

vertikálně a horizontálně nastavitelné sedlo a řidítka,

středová osa je třikrát uložena na kvalitních kuličkových ložiscích,

převod plochým řemenem umožňuje tichý chod,

kvalitní ALU pedály jsou odolné proti opotřebení,

cyklotrenažer nemá volnoběh,

řidítlka s nesmekavým povrchem jsou osazena snímači pulsu,

součástí výrobku je ocelový držák + nerezová lahev na pití.

Funkce computeru:

scan,

čas,

vzdálenost,

kalorie,

rychlost,

měření tepové frekvence.

Rozměr kola:118 x 48 x 111 cm
Hmotnost: 43 kg
Nosnost: 130 kg
Doporučené pro výšku postavy do cca 190 cm. Nutno dodržet limitní hmotnost.

Parametry Acra Cyklotrenažer BC4661 odpružený

Výrobce Acra

Podobné produkty

Podobné fráze: