Kde jsem:  Katalog  >  Knihy a filmy  >  Knihy  >  Beletrie  >  Romány  >  Vánoční se

Vánoční sen

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Milá knížka pro sváteční pohodu přináší soubor vybraných vánočních příběhů V. Pittnerové, V. Javořické a dalších autorů.

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Vánoční sen

Popis Vánoční sen

Velký košík píše:

Anděl s hvězdou v rukách se snesl přímo do vašeho obydlí, aby vás stisknutím tlačítka potěšil úžasným světlem a hrou barev. Výrobek je ze skla se zdobením a obsahuje baterie. Rozměry: Ø 8 cm, výška 14,5 cm

MJ-KrasaZdravi.cz píše:

Natur aroma airspray - Vánoční sen - okouzlující směs esenciálních olejů navozující vzácné a sváteční okamžiky.

Natur aroma airspraye obsahují 100% přírodní esenciální oleje. Nenajdete v nich žádné škodliviny, syntetické konzervační, barvicí a vonné látky, které by mohly mít negativní účinky na zdraví. Vybírat můžete dle momentální nálady a rozpoložení, v každém případě by vůně měly být pro vás příjemné a potěšit vás na duši.
Čistě přírodní osvěžovače vzduchu můžete využít k rychlému a snadnému osvěžení a provonění ovzduší, odstranění nepříjemných pachů, dezinfekci prostor bytů, obchodů, kanceláří, čekáren, nebo jen k vytvoření příjemné atmosféry.
Kdy Natur aroma airspray - Vánoční sen pomáhá:
vůně typicky vánočního koření skořice, kadidla a citrusových plodů vybízí ke zklidnění duše, hluboké relaxaci i meditaci,
vyvolává příjemně hřejivou atmosféru Vánoc a radostného očekávání splněných přání.
Složení:

denaturovaný alkohol, směs éterických olejů, limonen*, linalool*, cinamal*, eugenol*, citral*, kumarin*, geraniol*, cynnamyl alkohol*
* součást éterických olejů
Jak používat:
Dle potřeby rozptylte do prostoru.
Balení:
50 ml
Upozornění:
Zamezte přímému vdechnutí a kontaktu s kůží a očima. Dráždivé. Uchovávejte mimo dosah dětí. Bez konzervačních a syntetických vonných látek. Neskladujte v blízkosti tepelných zdrojů. Vysoce hořlavý, lehce vznětlivý. Nepoužívat vnitřně.

Pilulka.cz píše:

Okouzlující směs esenciálních olejů navozující vzácné a sváteční okamžiky. Vůně typicky vánočního koření skořice, kadidla a citrusových plodů vybízí ke zklidnění duše, hluboké relaxaci i meditaci.

parfun.cz píše:

Okouzlující směs esenciálních olejů navozující vzácné a sváteční okamžiky. Vůně typicky vánočního koření skořice, kadidla a citrusových plodů vybízí ke zklidnění duše, hluboké relaxaci i meditaci. Vyvolává příjemně hřejivou atmosféru Vánoc a radostného očekávání splněných přání. Čistě přírodní produkt k rychlému osvěžení prostor, neutralizaci nepříjemných pachů doma, v kancelářích, čekárnách, ordinacích atd.

Parametry Vánoční sen

Podobné produkty

Podobné fráze: