Kde jsem:  Katalog  >  Knihy a filmy  >  Knihy  >  Beletrie  >  Romány  >  Outsider

Outsider

Načítám galerii...
Předchozí
Další

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Outsider

Doprava: 39 Kč
= 378 Kč
26. 12. 2018
Do obchodu
Doprava: 90 Kč
= 509 Kč
Info v obchodě
Do obchodu

Popis Outsider

KNIHCENTRUM.CZ píše:

Autor : Frederick Forsyth, Všetci robíme chyby, ale rozpútať tretiu svetovú vojnu, to by už bol poriadny prechmat. Do dnešného dňa som presvedčený, že som za to celkom nemohol. To už však trochu predbieham.Stalo sa mi v živote, že som ledva unikol hnevu hamburského obchodníka so zbraňami, v občianskej vojne v Nigérii ma takmer trafil MiG a v Guinei-Bissau som pristál v centre krvavého prevratu. Zatkla ma Stasi, uctili si ma Izraelčania, IRA ma donútila rýchlo sa presťahovať z Írska do Anglicka a istá atraktívna Češka, agentka tajnej služby... no, jej úsilie bolo trošku intímnejšieho rázu. A to je len začiatok.Zakaždým som sa ocitol uprostred diania. A predsa som zostával outsiderom...Druh sortimentu : eKniha, Outsider, Jazyk : Slovenština, Počet stran : 384

MADER computer píše:

Elektronická licence určená pro platformu Steam
Samostatně spustitelné rozšíření Dishonored 2 se odehrává po událostech dvojky ahlavní hrdinkou je nájemná vražedkyně Billie Lurk. Společně se starým známým Daudem se pustí do odvážného úkolu. Zabítsamotného Outsidera, zdroj magických schopností všech hrdinů série.

Fantasyobchod.cz píše:

Fantastická próza Outsider uzavírá rozsáhlou tetralogii Chaima Cigana Kde lišky dávají dobrou noc. Za pseudonymem skrytý prozaik a dramatik Karol Sidon se v ní snaží spojit rozkošatělé příběhy mnoha hrdinů, se kterými jsme se setkávali v tomto i paralelním světě v předešlých třech dílech, a napravit to, co původně rozpoutal jeden vynález, umožňující cestování v čase. A jak už to bývá, je mnohem snazší vyrobit z ryby rybí polévku než naopak. Román se silnou politickou linkou domýšlí i scénář vývoje světa v době příchodu Mesiáše. Zasazen do devadesátých let minulého století připomíná řadou reálií a dokonce i jednajících postav náš svět. Okolnosti vyvolané společným „globálním“ nepřítelem Armilem či Milovaným a jeho vize sjednoceného lidstva nakrátko spojí arabský a židovský svět. Vznikají dříve nepředstavitelné aliance, hnané jak zbytnělým egem politických vůdců, tak fixní ideou nápravy světa hlavní postavy Sidneyho Kramera. Karol Sidon nás ale nenechává na pochybách, že spásu je možné očekávat od lidí, jimž je touha po moci a jakákoli ideologie cizí. K tomu používá autor své nejsilnější literární zbraně – jazyk, fantazii a schopnost vytvořit životné postavy, jimž můžeme věřit a také se jim smát.

Levneucebnice.cz píše:

When an eleven-year-old boy is found murdered in a town park,
reliable eyewitnesses undeniably point to the town's popular Little
League coach, Terry Maitland, as the culprit. DNA evidence and
fingerprints confirm the crime was committed by this well-loved
family man.
Horrified by the brutal killing, Detective Ralph Anderson, whose
own son was once coached by Maitland, orders the suspect to be
arrested in a public spectacle. But Maitland has an alibi. And
further research confirms he was indeed out of town that day.
As Anderson and the District Attorney trace the clues, the
investigation expands from Ohio to Texas. And as horrifying answers
begin to emerge, so King's propulsive story of almost unbearable
suspense kicks into high gear.
Terry Maitland seems like a nice guy but there is one rock-hard
fact, as unassailable as gravity: a man cannot be in two places at
the same time. Can he?

FilmGame.cz píše:

Dishonored: Death of the Outsider je další samostatné dobrodružství z tohoto steampunkového universa Dishonored od oceněných vývojářů v Arkane Studios.
Stanete se nepřítelem nadpřirozeného vraha v roli nájemné vražedkyně Billie Lurk, která se svým učitelem Daudem mají cíl, aby společně zbavili života Voida, jednu z nejmocnějších bytostí, povětšinou přebývající v alternativní dimenzi, skrývající se ve stínech..
Death of the Outsider vychází z charakteristického hratelnosti a uměleckého stylu Dishonored 2 a obsahuje všechny charakteristické znaky této série, včetně brutálních bojových systémů, jedinečného designu úrovně a dokonalého vyprávění příběhů, které reagují na vaše každodenní rozhodnutí.

S přesvědčivými postavami a vzrušující hratelností je Dishonored - Death of the Outsider dokonalou hrou pro vstup nováčků, ale i pro zkušené hráče série Dishonored, kterým tímto přináší významnou expanzi tohoto světa.
Počet hráčů: 1
Multiplayer: NE


Doporučený věk:
(Rating PEGI)
 
Trailer / gameplay k Dishonored: Death of the Outsider


.polozka {display: none}
#prvni {display: block}
.zalozka a { border-bottom: none; padding: 10px; background-color: #111111; text-decoration: none;}
.zalozka {border-bottom: 2px ridge #C0C0C0; padding-bottom: 10px}

var zobrazena = "prvni";
function zobraz(polozka){
if (document.getElementById){
document.getElementById(zobrazena).style.display = "none";
document.getElementById(polozka).style.display = "block";
zobrazena = polozka;
return false;
}
else {
if(document.stylesheets) document.stylesheets["zalozky"].disabled = true;
return true;
}
}
 VIDEO 2   English Description   ...

EuroKing píše:

Dishonored®: Death of the Outsider představuje zcela samostatný titul od tvůrců kriticky oceňované série Dishonored, Arkane Studios. Ocitáte se v roli nenapravitelného padoucha a zabijáka s nadpřirozenými schopnostmi jménem Billie Lurk na jeho cestě opětovného setkání s mentorem jménem Daud, zatímco se pokusíte o provedení jednoho z nejsložitějších kontraktů.
Převezměte roli notorického nájemného zabijáka jménem Billie Lurk. Znovu se shledejte s vaším starým mentorem, legendárním zabijákem Daudem, zatímco se pokusíte o nemožné - zabít Outsidera, hlavní nástroj vykonávající zlovolné plány Říše. Na své cestě do nejšpinavějších koutů města Karnaca s cílem odhalit tajemství Outsidera a jeho počátky budete čelit mnohým smrtícím oponentům, starověkým silám a těžkému rozhodování, které navždy změní svět okolo vás.
Klíčové prvky:
Ultimátní zabiják s nadpřirozenými schopnostmi
Zůstaňte se stínu nebo vystupte na denní světlo, abyste se postarali o nepřítele - volba je jen na vás.
Složitá zakázka
Zabít Outsidera nebude nic jednoduchého. Budete muset podniknout cestu do hlubin města, abyste odhalili některá dlouho zapomenutá tajemství. Na vaší cestě narazíte na podzemní zápasnické kluby, temné magické kulty a mocné starověké artefakty.
Smrtící nepřátelé
Zatímco půjdete po krku Outsiderovi, budete muset čelit zcela novým nepřátelům.

Parametry Outsider

Podobné produkty

Podobné fráze: