Kde jsem:  Katalog  >  Knihy a filmy  >  Knihy  >  Beletrie  >  Romány  >  Co tě nezabije ...

Co tě nezabije ...

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Deník těhotné (ex)rebelky „Tohle se stane, když si Bridget Jonesová vezme za manžela Marka Darcyho a spadne do jináče. “Alison Craigová je populární skotská novinářka. Ve svém deníku popisuje situace, které na vlastní kůži zažily miliony matek: mladá žena s nadějnou kariérou jednoho dne zjistí, že čeká mimino. Svět se ze dne na den změní naruby: žádný alkohol, divné chutě, kila navíc, podivné nál...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Co tě nezabije ...

Popis Co tě nezabije ...

DVDpremiery.cz píše:

Zločinci se z nich nestali dobrovolně. Oni se jimi narodili. Brian (Mark Ruffalo) a Paulie (Na Cenu Akademie nominovaný Ethan Hawke – Nejlepší herec ve vedlejší roli za film Training Day, 2001) jsou dva celoživotní přátelé, kteří vyrůstali jako bratři v drsných ulicích jižního Bostonu. Začínali jako pouliční násilníci, ke rvačkám se brzy přidaly drobné krádeže a přestupky, které byly časem větší, až se oba dostali do sféry vlivu bosse kriminálního podsvětí Pata Kellyho (Brian Goodman). Nyní Briana stále více ničí závislost na drogách i různé ‘kšefty’ a své věrné ženě (Amanda Peet) a jejich dvěma synům připravuje jedno zklamání za druhým. Rozpolcení mezi touhou být dobrým manželem a lákadlem snadného výdělku nakonec Briana donutí k nejtěžšímu rozhodnutí jeho života.

MALL.CZ píše:

Brian a Paulie jsou dva přátelé, kteří vyrůstali jako bratři v drsných ulicích jižního Bostonu. Začínali jako pouliční násilníci, ke rvačkám se přidaly krádeže a přestupky, které byly časem větší, až se oba dostali do sféry vlivu kriminálního bosse.

FilmGame.cz píše:

Každý má právo volby. Každá volba nese následky. Dva přátelé z dětství v jižním Bostonu vykročí na cestu zločinu, aby vyřešili svou bezvýchodnou životní situaci...
Dva nejlepší přátelé, Brian Reilly a Paulie McDougan, se kamarádili od útlého dětství, a vždy stáli jeden při druhém. Dávali na sebe pozor od malých nevinných dětských lumpáren, přes bezvýznamné krádeže, až po vykročení do dospělosti, kdy se oba připojili k mocnému bossovi podsvětí Patovi Kellymu.
O patnáct let později se Brian rozchází se svou ženou kvůli závislosti na drogách a zároveň se po delší době opět setkává s Pauliem. Zdá se, že ani jeden z nich se nedokáže vymotat z bezvýchodné životní situace. Pomohou si navzájem a dokáží se společně dostat ze svých problémů tak, jak se jim to vždy dosud dařilo? Český název: 
Co tě nezabije…
Originál: What Doesn't Kill You [USA, 2008]
Délka: 100 minut
DVD Co tě nezabije… obsahuje:
Zvuk: český 5.1, anglický 5.1
Titulky: české, české pro neslyšící
Obraz: 16:9 2.40:1
Hrají:
Mark Ruffalo,
Ethan Hawke,
Amanda Peet,
Will Lyman,
Brian Goodman,
Donnie Wahlberg,
Angela Featherstone,
Lenny Clarke,
Jay Giannone,
Dan Marshall,
John Fiore,
Brienne De Beau,
Dennis Lynch,
Bates Wilder,
Tom Kemp,
Lindsey McKeon
Režie:
Brian Goodman
Trailer k DVD Co tě nezabije…


17akce03

bux.cz píše:

Nechejte na sebe působit malé dávky stresu - nechejte se léčit hormezí! Víte, - proč je zdravé nesnídat, - že jsme spíš masožravci než býložravci, - jak alkohol prospívá našemu srdci, - proč je horká vana lék, - jak vás dobrá nálada ochrání před obezitou a stařeckou demencí...? Základem této knihy jsou nejmodernější vědecké poznatky, které respektují individualitu a skutečnou biologickou podstatu člověka. Jsou součástí konceptu hormeze, tedy příznivého působení malých dávek stresu, který se v posledních 10 letech stává vědeckým hitem, díky schopnosti prodlužovat život a léčit civilizační choroby. Tato kniha se nezakládá jen na moderních mýtech, tisíckrát omílaných tvrzení nebo esoterice. Doporučení vyplývající z výzkumu hormeze jsou tak nová a neotřelá, že se často dostávají do rozporu s tím, co se můžete dočíst v časopisech, nebo čím vás krmí samozvaní odborníci v televizi. I proto může být tato kniha pomyslným elixírem, který změní vaše životy k lepšímu. Autor knihy, Ing. Jaroslav Zelenka PhD, vědecký pracovník z Fyziologického ústavu akademie věd ČR, ji sestavil jako praktický manuál, který vám poradí, jak vědecké poznatky rovnou využít ve svůj osobní prospěch.

FilmNaDVD.cz píše:

Každý má právo volby. Každá volba nese následky. Dva přátelé z dětství v jižním Bostonu vykročí na cestu zločinu, aby vyřešili svou bezvýchodnou životní situaci... Dva nejlepší přátelé, Brian Reilly a Paulie McDougan, se kamarádili od útlého dětství, a vždy stáli jeden při druhém. Dávali na sebe pozor od malých nevinných dětských lumpáren, přes bezvýznamné krádeže, až po vykročení do dospělosti, kdy se oba připojili k mocnému bossovi podsvětí Patovi Kellymu. O patnáct let později se Brian rozchází se svou ženou kvůli závislosti na drogách a zároveň se po delší době opět setkává s Pauliem. Zdá se, že ani jeden z nich se nedokáže vymotat z bezvýchodné životní situace. Pomohou si navzájem a dokáží se společně dostat ze svých problémů tak, jak se jim to vždy dosud dařilo?
Délka: 98 minut
Zvuk: český 5.1, anglický 5.1
Titulky: české
Obraz: 16:9 2.40:1
Hrají: Mark Ruffalo, Ethan Hawke, Amanda Peet, Will Lyman, Brian Goodman, Donnie Wahlberg, Angela Featherstone, Lenny Clarke, Jay Giannone, Dan Marshall, John Fiore, Brienne De Beau, Dennis Lynch, Bates Wilder, Tom Kemp, Lindsey McKeon
Režie: Brian Goodman

Megaknihy.cz píše:

Nový bestseller B. Brown poukazuje na paradox lidské odvahy – jsme-li v tom, co děláme, dostatečně odvážní, nevyhneme se neúspěchům, které nás mohou srážet dolů. Důležité je nenechat se odradit, umět

Levneucebnice.cz píše:

Buďte otevření, nevyhýbejte se věcem, jež vás mohou zranit, dělejte
všechno s plným nasazením, po pádu se zvedněte a jděte dál, protože
jedině tak můžete prožít svůj život naplno. Žít naplno znamená
akceptovat jako součást života nejistotu, což nevyhnutelně vede k
tomu, že se nevyhneme pádům.
Nový bestseller vynikající americké autorky a badatelky „lidských
duší“ Brené Brown poukazuje na paradox lidské odvahy – jsme-li v
tom, co děláme, dostatečně odvážní, nevyhneme se neúspěchům, které
nás mohou srážet dolů a nahlodávat naši odvahu. Důležité je
nenechat se odradit, ale umět se zvednout a jít dál. Autorka
vychází ze své celoživotní badatelské práce a ukazuje, jak důležité
je pojmenovat myšlenky, obavy a pocity, jež zakoušíme, a jak nám to
pomáhá přijmout příběh svého života, interpretovat ho, vyrovnat se
s tím, co nás potkalo, a nalézt tak hlubší smysl svého nživota,
moudrost a naději.
Knihou se jako červená nit táhne z hloubi našeho srdce a duše
vyvěrající touha žít činorodým, kvalitním životem, prostoupeným
nasazením, odhodláním a přesvědčením, že si zasloužíme lásku a
přijetí ze strany druhých lidí. Docílit toho znamená rozvíjet a
kultivovat odvahu, soucítění a napojení, abychom si ráno, když se
probudíme, dokázali pomyslet: Bez ohledu na to, co všechno se dnes
podaří a co ne, si zasloužím lásku a přijetí; znamená to si večer,
když uléháme ke spánku, dokázat říci: Ano, nejsem dokonalý/á, jsem
zranitelný/á a občas trpím obavami, to ale nic nemění na tom, že
jsem ve skutečnosti odvážný/á a zasloužím si lásku, přijetí a pocit
sounáležitosti s druhými lidmi.

KNIHCENTRUM.CZ píše:

Autor : Scott Carney,
Jak ledová voda, extrémní nadmořská výška a okolní podmínky obnoví naši zašlou sílu

Každý rok miliony lidí zanechají cvičení ve fitkách a snaží se zocelit Boot Campy v obtížných surových podmínkách. Sdílejí ideologii, že v komfortu moderní doby jsme zeslábli a fyzickou ondici nejlépe nabydeme v původním prostředí našich předků.

Věří, že lidské tělo je propojeno s okolním prostředím, takže při změně prostředí se může změnit i tělo. Nikdo o tom neví víc než holandský fitness guru Wim Hof, jehož pozoruhodná schopnost kontrolovat svou tělesnou teplotu v extrémním chladu vyvolala smršť vědeckých studií. Kniha zkoumá chování lidského těla v extrémních podmínkách. Návody na tréninky a cvičební lány.
Druh sortimentu : Kniha, Co tě nezabije, Jazyk : Čeština, Počet stran : 304

Parametry Co tě nezabije ...

Podobné produkty

Podobné fráze: