Kde jsem:  Katalog  >  Knihy a filmy  >  Knihy  >  Beletrie  >  Romány  >  Co tě nezabije ...

Co tě nezabije ...

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Deník těhotné (ex)rebelky „Tohle se stane, když si Bridget Jonesová vezme za manžela Marka Darcyho a spadne do jináče. “Alison Craigová je populární skotská novinářka. Ve svém deníku popisuje situace, které na vlastní kůži zažily miliony matek: mladá žena s nadějnou kariérou jednoho dne zjistí, že čeká mimino. Svět se ze dne na den změní naruby: žádný alkohol, divné chutě, kila navíc, podivné nál...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Co tě nezabije ...

Popis Co tě nezabije ...

MALL.CZ píše:

Brian a Paulie jsou dva přátelé, kteří vyrůstali jako bratři v drsných ulicích jižního Bostonu. Začínali jako pouliční násilníci, ke rvačkám se přidaly krádeže a přestupky, které byly časem větší, až se oba dostali do sféry vlivu kriminálního bosse.

Levneucebnice.cz píše:

Nechejte na sebe působit malé dávky stresu - nechejte se léčit
hormezí!
Víte,
- proč je zdravé nesnídat,
- že jsme spíš masožravci než býložravci,
- jak alkohol prospívá našemu srdci,
- proč je horká vana lék,
- jak vás dobrá nálada ochrání před obezitou a stařeckou
demencí...?
Základem této knihy jsou nejmodernější vědecké poznatky, které
respektují individualitu a skutečnou biologickou podstatu člověka.
Jsou součástí konceptu hormeze, tedy příznivého působení malých
dávek stresu, který se v posledních 10 letech stává vědeckým hitem,
díky schopnosti prodlužovat život a léčit civilizační choroby. Tato
kniha se nezakládá jen na moderních mýtech, tisíckrát omílaných
tvrzení nebo esoterice. Doporučení vyplývající z výzkumu hormeze
jsou tak nová a neotřelá, že se často dostávají do rozporu s tím,
co se můžete dočíst v časopisech, nebo čím vás krmí samozvaní
odborníci v televizi. I proto může být tato kniha pomyslným
elixírem, který změní vaše životy k lepšímu. Autor knihy, Ing.
Jaroslav Zelenka PhD, vědecký pracovník z Fyziologického ústavu
akademie věd ČR, ji sestavil jako praktický manuál, který vám
poradí, jak vědecké poznatky rovnou využít ve svůj osobní prospěch.

FilmNaDVD.cz píše:

Každý má právo volby. Každá volba nese následky. Dva přátelé z dětství v jižním Bostonu vykročí na cestu zločinu, aby vyřešili svou bezvýchodnou životní situaci... Dva nejlepší přátelé, Brian Reilly a Paulie McDougan, se kamarádili od útlého dětství, a vždy stáli jeden při druhém. Dávali na sebe pozor od malých nevinných dětských lumpáren, přes bezvýznamné krádeže, až po vykročení do dospělosti, kdy se oba připojili k mocnému bossovi podsvětí Patovi Kellymu. O patnáct let později se Brian rozchází se svou ženou kvůli závislosti na drogách a zároveň se po delší době opět setkává s Pauliem. Zdá se, že ani jeden z nich se nedokáže vymotat z bezvýchodné životní situace. Pomohou si navzájem a dokáží se společně dostat ze svých problémů tak, jak se jim to vždy dosud dařilo?
Délka: 98 minut
Zvuk: český 5.1, anglický 5.1
Titulky: české
Obraz: 16:9 2.40:1
Hrají: Mark Ruffalo, Ethan Hawke, Amanda Peet, Will Lyman, Brian Goodman, Donnie Wahlberg, Angela Featherstone, Lenny Clarke, Jay Giannone, Dan Marshall, John Fiore, Brienne De Beau, Dennis Lynch, Bates Wilder, Tom Kemp, Lindsey McKeon
Režie: Brian Goodman

Megaknihy.cz píše:

Nový bestseller B. Brown poukazuje na paradox lidské odvahy – jsme-li v tom, co děláme, dostatečně odvážní, nevyhneme se neúspěchům, které nás mohou srážet dolů. Důležité je nenechat se odradit, umět

KNIHCENTRUM.CZ píše:

Autor : Scott Carney,
Jak ledová voda, extrémní nadmořská výška a okolní podmínky obnoví naši zašlou sílu

Každý rok miliony lidí zanechají cvičení ve fitkách a snaží se zocelit Boot Campy v obtížných surových podmínkách. Sdílejí ideologii, že v komfortu moderní doby jsme zeslábli a fyzickou ondici nejlépe nabydeme v původním prostředí našich předků.

Věří, že lidské tělo je propojeno s okolním prostředím, takže při změně prostředí se může změnit i tělo. Nikdo o tom neví víc než holandský fitness guru Wim Hof, jehož pozoruhodná schopnost kontrolovat svou tělesnou teplotu v extrémním chladu vyvolala smršť vědeckých studií. Kniha zkoumá chování lidského těla v extrémních podmínkách. Návody na tréninky a cvičební lány.
Druh sortimentu : Kniha, Co tě nezabije, Jazyk : Čeština, Počet stran : 304

Bella Rose píše:

Love Inc. Bílá svíčka Co tě nezabije, to tě posílí - bazalka a limetka, bílá barva, sklo, dřevo, vosk. Obdarujte vaše blízké originální svíčkou s nápisem Co tě nezabije, to tě posílí ze speciální edice! Nápis vznikl podle návrhu Bella Rose, takže jinde tyto jedinečné svíčky nenajdete! Bazalka, limetka a mandarinka - to je trojka, která dokonale zažene všechny chmury, povzbudí smysly a dodá sílu zvládnout všechny každodenní povinnosti. Ne nadarmo se tato vůně jmenuje Wonder Woman. Svíčku značky Love Inc. neprovází pouze jedinečné aroma. Nabídne vám toho mnohem víc! Nejkvalitnější minerální vosk, bavlněný knot a dřevěné víčko v jednoduchém, a přesto krásně vymazleném provedení, dodají vaší domácnosti neopakovatelnou atmosféru. Svíčka vznikla v samotném srdci hrabství Kent v jihovýchodní Anglii - a jak už samotný název značky napovídá, jednou z tajných ingrediencí byla především velká láska. Součástí balení je také retro bavlněný pytlíček na šňůrky s logem společnosti. Výška: 9,5 cm Průměr: 7,5 cm Minimální doba hoření: 40 hodin za skvělé ceny na Bellarose.cz!

Parametry Co tě nezabije ...

Podobné produkty

Podobné fráze: