Kde jsem:     >  Katalog   >  Knihy a filmy   >  Knihy   >  Naučná literatura  >  Rodina - literatura  >  Moje první krůčky životem

Moje první krůčky životem

Bohatě ilustrovaná kniha by měla sloužit jako památník pro právě narozené a provázet je až do školy. Je inspirována albem, které pro jednu z autorek Kláru Trnkovou vytvořila její maminka. Knížka je určená rodičům, kteří chtějí svým dětem uchovat vzpomínku na dětství. Jsou v ní připravené koláže a rámečky na fotografie a vybraná místa na důležité údaje ze života dítěte. Obě autorky, Klára Trnková ...

Popis Moje první krůčky životem

Booktook.cz píše:

Publikace: Moje první krůčky životem - Trnková Klára. Bohatě ilustrovaná kniha by měla sloužit jako památník pro právě narozené a provázet je až do školy.
Je inspirována albem, které pro jednu z autorek Kláru Trnkovou vytvořila její maminka. Knížka je určená rodičům, kteří chtějí svým dětem uchovat vzpomínku na dětství. Jsou v ní připravené koláže a rámečky na fotografie a vybraná místa na důležité údaje ze života dítěte.
Obě autorky, Klára Trnková a její dcera Tereza Šebestíková, připravily knížku tak, aby mohli rodiče či prarodiče uchovat vzpomínky s láskou i trochou humoru. Publikace: Moje první krůčky životem - Trnková Klára.

Parametry Moje první krůčky životem

Podobné produkty

Podobné fráze: