Kde jsem:  Katalog  >  Mobilní telefony a kancelář  >  Kancelářské potřeby  >  Kancelářská technika  >  Řezačky papíru  >  Peach Sword Cutter A4

Peach Sword Cutter A4

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Kancelářská páková řezačka pro použití až do formátu A4. Vysoce kvalitní aluminiová základna. Dlouhá životnost ostří nože. Vyznačené formáty na spodní desce. Ochrana prstů proti poranění. Přítlačná lišta pro pohodlnější a přesnější řez Max.

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Peach Sword Cutter A4

Popis Peach Sword Cutter A4

KASA.cz píše:

Špičková páková řezačka pro fotografie, dokumenty, laminované listy, karty a další materiály do formátu A4. Lze s ní snadno a čistě současně řezat až 10 listů papíru nebo dva laminované dokumenty. Pro přesné vedení řezu nabízí nastavitelný držák papíru. Výhodou je i bezpečnostní kryt ostří. Samotná řezací čepel je z ušlechtilé tvrzené oceli, nevyžaduje broušení a vydrží ostrá mnoho let i při častém používání.
Technická specifikace:
Typ řezačky: páková
Maximální formát papíru: A4
Kapacita řezu: až 10 stran papíru 80 g/m2, 2 laminované dokumenty
Hmotnost: 1,7 kg

SOFTCOM.cz píše:

Kancelářská páková řezačka pro použití až do formátu A4. Vysoce kvalitní aluminiová základna. Dlouhá životnost ostří nože. Vyznačené formáty na spodní desce. Ochrana prstů proti poranění. Přítlačná lišta pro pohodlnější a přesnější řez.
Max. rozměr dokumentu A4.
Řezací kapacita listů 10 listů o tlouštce 80 g/m2.
Hmotnost 1.5 kg.

www.penta.cz píše:

Páková řezačka Peach Sword Cutter A4 je vhodná do kanceláře a je určená pro použití až do formátu A4. Má vysoce kvalitní aluminiovou základnu a je opatřena nožem s dlouhou životností ostří.

Electro World s.r.o. píše:

Kancelářská páková řezačka PEACH PC300-01 pro použití až do formátu A4. Pro fotografie, dokumenty, laminované listy, karty a další materiály. Vysoce kvalitní aluminiová základna. Lze s ní snadno a čistě současně řezat až 10 listů papíru nebo dva laminované dokumenty. Dlouhá životnost ostří nože. Vyznačené formáty na spodní desce. Ochrana prstů proti poranění.

eoshop.cz píše:

Páková řezačka Peach Sword Cutter A4 je vhodná do kanceláře a je určená pro použití až do formátu A4. Má vysoce kvalitní aluminiovou základnu a je opatřena nožem s dlouhou životností ostří. Páková řezačka Peach Sword Cutter A4 je vhodná do kanceláře a je určená pro použití až do formátu A4. Řezačka má vysoce kvalitní aluminiovou základnu a je opatřena nožem s dlouhou životností ostří. Na spodní desce jsou vyznačeny formáty. Řezačka disponuje ochranou prstů proti poranění a přítlačnou lištou pro pohodlnější a přesnější řez. Parametry: Maximální rozměr dokumentu: A4 Řezací kapacita listů: 10 listů o tloušťce 80g/m2 Váha: 1,5 kg Rozměr krabice: 53,5 x 19,5 x 6 cm Počet kusů v kartonu: 6

ONLINESHOP.cz píše:

Kupte si! PEACH řezačka Sword Cutter PC300-01, A4, až 10 listů od specialisty na elektro. Jistota bezpečného nákupu, akční ceny, rychlost a spolehlivost. SWS-535039 - Špičková páková řezačka pro fotografie, dokumenty, laminované listy, karty a další materiály do formátu A4. Lze s ní snadno a čistě současně řezat až 10 listů papíru nebo dva laminované dokumenty. Pro přesné vedení řezu nabízí nastavitelný držák papíru. Výhodou je i bezpečnostní kryt ostří. Samotná řezací čepel je z ušlechtilé tvrzené...

Parametry Peach Sword Cutter A4

Výrobce Peach

Podobné produkty

Podobné fráze: