Revoluce v oblasti vlasové techniky! Inovativní žehlička na vlasy má inteligentní extra dlouhé 125mm měděné keramické plochy, které rychle a rovnoměrně rozvádějí teplo. Chrání tak vaše vlasy před nadměrným přehřátím a vyblednutím barvy. Okamžité zahřátí již za 10 sekund a 30 teplotních nastavení zajišťují profesionální výsledky. Zaoblený tvar žehličky umožňuje rychlé a pohodlné vytvoření dokonalých plážových vln. Připojte se k vlasové revoluci s Revlonem!  Hlavní benefity žehličky na vlasy Straight... Celý popis

Koupit za 875 Kč
  • Nejoblíbenější
  • Nejlevnější
  • Nejdražší
Zobrazit další nabídky

Popis

Revoluce v oblasti vlasové techniky! Inovativní žehlička na vlasy má inteligentní extra dlouhé 125mm měděné keramické plochy, které rychle a rovnoměrně rozvádějí teplo. Chrání tak vaše vlasy před nadměrným přehřátím a vyblednutím barvy. Okamžité zahřátí již za 10 sekund a 30 teplotních nastavení zajišťují profesionální výsledky. Zaoblený tvar žehličky umožňuje rychlé a pohodlné vytvoření dokonalých plážových vln. Připojte se k vlasové revoluci s Revlonem! 

Hlavní benefity žehličky na vlasy Straight Copper Smooth Styler:

Rychlé zahřátí již za 10 vteřin
Extra dlouhé keramické destičky 125 mm 
Šířka destiček 25 mm 
Digitální LCD displej s 30 variabilními nastaveními teploty mezi 80°C - 235°C
Chytrý systém tepelné paměti
Nastavení na 200 °C nebo nižší chrání barvené vlasy před vyblednutím
Automatické vypnutí po 60 minutách
Zámek desek
Zaoblené desky pro tvorbu vln
Duální napětí

Extra dlouhá žehlicí plocha

Žehlička na vlasy Revlon Copper Smooth Styler RVST2175E je vybavena extra dlouhými keramickými plochami o délce 125 mm, které rychle přenášejí teplo a umožňují flexibilní kontrolu tlaku na vlasy. Tím se zajistí ochrana před přehřátím a zachování barvy vlasů. Tato žehlička dokonale zvládá krepaté vlasy díky svému hladkému skluzu, a to i při zpracování nepoddajných vlasů.

Funkce tepelné paměti

Žehlička na vlasy disponuje funkcí tepelné paměti. Tím se výrazně urychlí váš styling. Nemusíte ji totiž nastavovat pokaždé znovu a žehličku můžete používat hned po spuštění.

Připravena již za 10 vteřin 

Už nemusíte čekat na dokonalý účes. Během pouhých 10 sekund je připravena k použití, což znamená, že můžete začít styling téměř okamžitě. S možností volby ze 30 různých teplot od 80 °C pro jemné vlasy až po profesionálních 235 °C, můžete přesně nastavit ideální teplotu pro svůj typ vlasů. 

Péče šitá na míru pro každou ženu

Každá žena je unikátní a každé vlasy potřebují individuální péči. Bez ohledu na to, zda toužíte po rozcuchaných kudrlinkách, hladce vyžehlených pramenech nebo zdokonaleném vzhledu. Žehlička na vlasy Copper Smooth Styler je vytvořená pro vás. Dopřejte svým vlasům luxusní péči, která vyhoví vašim jedinečným potřebám.

Automatické vypnutí pro maximální bezpečnost

Funkce automatického vypnutí u žehličky na vlasy je bezpečnostní prvek, která zajišťuje klid na duši a předchází nepříjemným situacím. Pokud žehličku nepoužíváte 60 minút, automaticky se vypne. Tím se eliminuje riziko přehřátí a její poškození.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Revlon
Barva černá
Doba nažhavení 10 s
Regulace teploty ano
LCD ukazatel ano
Ionizace ne
Povrch destiček keramické
Hmotnost 0.6 kg
Automatické vypnutí ano
Typ žehličky
Cestovní ano
Profesionální ano
Na vlny a lokny ano
Displej ano
Otočný kabel ano
Délka destiček 125 mm
Max teplota 235 °C
Zobrazit více parametrů