unisex prát do 40°  prodloužené Čepice, která bezpečně ochrání hlavu před chladem a rozmary zimního počasí. Dvojitá tloušťka materiálu lehce přidává na objemu, ale stále dodává svěží mladistvý vzhled. Vhodnou barvou čepice s žebrovaným vzorem můžete zvýraznit oči, úsměv nebo doslova rozzářit svůj vzhled. Materiál Akryl je skvěle odolný proti všem nepříjemným vlivům zimního počasí. Je velmi pružný, dobře drží na hlavě, aniž by stahoval a nežmolkovatí. Čepice je příjemně hebká a měkká. Dvojitá vrstva... Celý popis

Koupit za 129 Kč

Popis

unisex
prát do 40° 
prodloužené

Čepice, která bezpečně ochrání hlavu před chladem a rozmary zimního počasí. Dvojitá tloušťka materiálu lehce přidává na objemu, ale stále dodává svěží mladistvý vzhled. Vhodnou barvou čepice s žebrovaným vzorem můžete zvýraznit oči, úsměv nebo doslova rozzářit svůj vzhled.
Materiál
Akryl je skvěle odolný proti všem nepříjemným vlivům zimního počasí. Je velmi pružný, dobře drží na hlavě, aniž by stahoval a nežmolkovatí. Čepice je příjemně hebká a měkká. Dvojitá vrstva zahřeje a udržuje teplo. Dlouhodobě odolává vyblednutí barev i ztrátě původního tvaru.
Vlastnosti
Díky své pružnosti akrylu se s čepicí snadno manipuluje a má univerzální velikost pro všechny. Lze ji prát v pračce do 40 °C a dobře schne.
Dostupnost
Dostupná v pestré škále barev, od jednoho kusu, avšak z vlastní zkušenosti doporučujeme nákup rovnou vícero barev :). Zakupte produkt Result Winter Essentials Měkká pletená unisex čepice Core Softex Barva: modrá reflexní RC31 od výrobce Result Winter Essentials za cenu 129,00 Kč u nás. Stylově a bez potisku.
Zobrazit více

Parametry

Pletené ano