Resalte Origen 0,75 l

0 %
(0 hodnocení)

Vlajková loď vinařství Resalte, do které soustředí veškerou vášeň pro vinařství. Hrozny pocházejí z 30 let starých vinic, které přirozeně produkují ne více než 4 500 kilogramů na hektar. To dává velmi kvalitní koncentraci a strukturu aroma. Převážně křídové půdy dodávají hroznům výrazné rysy a dodávají silné, komplexní a elegantní víno. Každá šarže je zpracovaná gravitačním způsobem, stárne 14 měsíců v oddělených (80% francouzských, 20% amerických) dubových sudech před finálním smícháním, což umožňuje... Celý popis

Koupit za 580 Kč

Popis

Vlajková loď vinařství Resalte, do které soustředí veškerou vášeň pro vinařství. Hrozny pocházejí z 30 let starých vinic, které přirozeně produkují ne více než 4 500 kilogramů na hektar. To dává velmi kvalitní koncentraci a strukturu aroma. Převážně křídové půdy dodávají hroznům výrazné rysy a dodávají silné, komplexní a elegantní víno.

Každá šarže je zpracovaná gravitačním způsobem, stárne 14 měsíců v oddělených (80% francouzských, 20% amerických) dubových sudech před finálním smícháním, což umožňuje vybrat nejlepší víno, abyse dosáhlo jedinečné vyváženosti a výrazu.

 

Ocenění:

93 bodů Wine Spectator

93 bodů Wine Enthusiast a nejelpších 100 vínech Cellar Selection 2019

91 bodů Robert Parker

94 bodů Guia Proensa

 
Zobrazit více