Kde jsem:  Katalog  >  Audio, foto, kamery  >  Audio  >  Reprosoustavy  >  Tannoy Mercury 7.4

Tannoy Mercury 7.4

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 15 980 Kč
Podlahové reproduktory TANNOY Mercury 7.4 Zažije skvělý zvuk a vytvořte precizní systém domácího kina s reproduktory TANNOY řady Mercury 7. Reproduktory z řad Mercury vždy poskytují vynikající výkon i věrné podání a nabízí velmi dobrý poměr výkonu a ceny pro nadšence HiFi i domácího kina již dlouhou řadu let. Podlahové dvoupásmové reproduktory TANNOY Mercury 7.4 jsou určeny pro sestavy domácího ...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Tannoy Mercury 7.4

Popis Tannoy Mercury 7.4

Podlahové reproduktory TANNOY Mercury 7.4
Zažije skvělý zvuk a vytvořte precizní systém domácího kina s reproduktory TANNOY řady Mercury 7. Reproduktory z řad Mercury vždy poskytují vynikající výkon i věrné podání a nabízí velmi dobrý poměr výkonu a ceny pro nadšence HiFi i domácího kina již dlouhou řadu let. Podlahové dvoupásmové reproduktory TANNOY Mercury 7.4 jsou určeny pro sestavy domácího kina v kombinaci modelů nové řady Mercury 7.
Řada TANNOY Mercury 7
Řada Mercury v nových modelech 7 výrazně dospěla a narostla do větších rozměrů. Navazuje na úspěch předešlých řad a přináší větší měniče, vyšší výkon, citlivost i frekvenční rozsah. Nově také do řady výborně zapadá aktivní subwoofer TS2.8.
Skvělý vzhled
Reproduktory nabídnou velmi atraktivní vzhled, který se hodí do stylově zařízených pokojů nebo kanceláří. Čisté linie a výběr hned ze 3 barevných variant v podobě černý dub, světlý dub a ořech propůjčují reproduktorům velmi elegantní vzhled.
Dokonalý zvuk z dílen TANNOY
Značka TANNOY je synonymem pro dokonalý zvuk, který ocení každý audiofil. Jedná se o jednoho z největších výrobců reproduktorů s řadou vlastních patentovaných technologií,  zajišťujících dokonalý zvukový zážitek. Produkty z dílen TANNOY můžete nalézt na nejvěhlasnějších místech a koncertních sálech po celém světě.
Klíčové vlastnosti
Podlahové reproduktory TANNOY Mercury 7.4 jsou dvoupásmového provedení s měniči 28mm (1.1”) vysokotónový a 2x 178 mm (7”) středo-basový. Frekvenční rozsah činí 32Hz – 32kHz s dělicí frekvencí 2.4 kHz. Nominální impedance reproduktorů je 8 Ohmů a citlivost 93 dB. Doporučený výkon zesilovače se pohybuje v rozmezí 20 – 150 W, stálý výkon reproduktorů 75 W a špičkový 300 W. Rozměry reproduktoru jsou 955 x 314.3 x 308 mm, hmotnost 15 kg a objem 44 litrů.
Technické parametry
Konfigurace reproduktorů:
2
Výstupní výkon
Výkon satelitu RMS [W] (na kanál):
75
Základní paramet...

Parametry Tannoy Mercury 7.4

Výrobce Tannoy

Podobné produkty

Podobné fráze: