Kde jsem:  Katalog  >  Audio, foto, kamery  >  Audio  >  Reprosoustavy  >  LG SH2

LG SH2

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 2 999 Kč
O mnoho silnější audiovizuální zážitek Váš filmový zážitek na domácí televizi může být o mnoho silnější, pokud si ke kvalitnímu obrazu pořídíte také výkonné reproduktory pro dokonalý zvuk. Soundbar LG SH2 nabízí svým uživatelům jedinečnou technologii, díky které se daleko snadněji ponoříte do děje a příběhu na obrazovce. Výkon 100 W a vyvážený zvuk reproduktoru Tento technologicky velmi pov...

Všechny nabídky pro LG SH2

Doprava: 99 Kč
= 3 098 Kč
Skladem
Do obchodu

Popis LG SH2

O mnoho silnější audiovizuální zážitek
Váš filmový zážitek na domácí televizi může být o mnoho silnější, pokud si ke kvalitnímu obrazu pořídíte také výkonné reproduktory pro dokonalý zvuk. Soundbar LG SH2 nabízí svým uživatelům jedinečnou technologii, díky které se daleko snadněji ponoříte do děje a příběhu na obrazovce.
Výkon 100 W a vyvážený zvuk reproduktoru
Tento technologicky velmi povedený soundbar nabízí hudební výkon 2x 25 W a 50W subwooferem. Automatický zvukový procesor LG (Auto Sound Engine) optimalizuje tento zvuk na každé úrovni hlasitosti, přičemž ponechává veškeré frekvence na správných místech. Vzniká tak vyvážený zvuk bez ohledu na jeho hlasitost. Soudbar navíc můžete s ostatními zařízení propojit bezdrátově - pomocí Bluetooth.
Adaptivní řízení zvuku pro křišťálově čistý dialog
Taky si občas stěžujete na nepříjemné a nesrozumitelné dialogy ve filmu či seriálu? Adaptivní řízení zvuku soundbaru LG SH2 vyniká výjimečnou technologií, která zlepšuje srozumitelnost hlasu. V reálném čase aktivně analyzuje hlasové úrovně a v případě potřeby automaticky sníží basový výkon, aby každý dialog zněl křišťálově čistě.
Žádný zbytečný dálkový ovladač navíc
Pokud již vlastníte kompatibilní televizor LG, můžete synchronizovat TV zvuk bez ošklivých drátů. Postačí připojení ke zvukovému projektoru. Soundbar LG SH2 navíc můžete ovládat pomocí dálkového ovladače těch nejběžnějších televizorů (LG, Sony, Philips, Sharp, Panasonic, Vizio, Toshiba a Samsung). Což je velmi praktické!
Soundbar, hudební výkon 100W (subwoofer 50W), dekodér Dolby Digital, Bluetooth, 1x optický audio vstup/portable in, vhodné pro 40" TV a větší.
ASC (adaptivní řízení zvuku)
ADS je jedinečnou či chcete-li výjimečnou technologií LG pro zlepšování srozumitelnosti hlasu, která v reálném čase aktivně analyzuje hlasové úrovně.Pokud zjistí vysoké úrovně hlasu, automaticky sníží basový výkon, aby se každý dialog stal křišťálově čistým (n...

Parametry LG SH2

Výrobce LG

Podobné produkty

Podobné fráze: