Kde jsem:  Katalog  >  Audio, foto, kamery  >  Audio  >  Reprosoustavy  >  Dell AD211

Dell AD211

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Parametry výrobku: Barva Barva: stříbrná Dálkové ovládání Dálkové ovládání: Ne Certifikace THX Certifikace THX: Ne Vstupy Mikrofon: Ne Analogový: Ne Optický: Ne Připojení Konektor: Bluetooth Part number Part number: - Akční nabídka Akce a výprodeje: Novinka : Hewlett-Packard Dell AD211 reproduktor / přenosný / Bluetooth / stříbrná Přenosný reprod...

Všechny nabídky pro Dell AD211

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů.

Popis Dell AD211

Parametry výrobku:
Barva
Barva: stříbrná
Dálkové ovládání
Dálkové ovládání: Ne
Certifikace THX
Certifikace THX: Ne
Vstupy
Mikrofon: Ne
Analogový: Ne
Optický: Ne
Připojení
Konektor: Bluetooth
Part number
Part number: -
Akční nabídka
Akce a výprodeje: Novinka
: Hewlett-Packard
Dell AD211 reproduktor / přenosný / Bluetooth / stříbrná
Přenosný reproduktor Dell Bluetooth vám umožní brát si dobrý zvuk kamkoli. Při přenášení hudby z telefonu, notebooku nebo tabletu přímo do reproduktoru získáte výrazně čistý zvuk. Elegantní moderní design reproduktoru dokonale zapadne na řadu míst, od kanceláře až po pláž. Při délce méně než 18 centimetrů a hmotnosti méně než 0,5 kg lze reproduktor snadno uložit do batohu nebo velké kabelky.
Se dvěma výkonnými zvukovými ovladači a inovativním pasivním vyzařovačem nabízí tento reproduktor celé zvukové spektrum zvuk s výkonnými basy a čistými výškami. Reproduktor je odborně vyladěn technologií Waves Audio, která dále zvyšuje jeho zřetelnost a zvukový rozsah. Díky nabíjecí baterii s výdrží až 10 hodin a nepřetržitého hraní nabízí celodenní poslech v nejvyšší kvalitě.
Reproduktor je vybaven technologiemi Bluetooth 4.0 a NFC (Near Field Communication) a nabízí vám tak dva spolehlivé režimy bezdrátového spojení. Díky bezdrátovému dosahu 10 metrů nemusí reproduktor při poslechu hudby nebo sledování filmů stát na místě. S technologií NFC stačí, když na reproduktor klepnete – telefon nebo tablet se připojí a můžete streamovat hudbu nebo zvuk filmu či televizního pořadu. Rozšíření kodeku aptX bezdrátově přenáší zvuk v kvalitě CD.
Možnosti reproduktoru nejsou omezeny jen na hudbu a filmy. Integrovaný mikrofon a přijímací tlačítko umožňují používat reproduktor jako centrum pro konferenční hovory. Integrovaný mikrofon slouží také pro hovory bez použití rukou. Reproduktor lze nastavit jako c...

Parametry Dell AD211

Výrobce HP
Typ Přenosné

Podobné produkty