Kde jsem:  Katalog  >  Audio, foto, kamery  >  Audio  >  Reprosoustavy  >  Creative Woof

Creative Woof

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Přenosný reproduktor s chytrými funkcemi Creative WOOF Reproduktor Creative WOOF každého překvapí svým velmi praktickým pojetím užívání, kvalitním zvukem a svou mobilitou. Nabízí řadu chytrých funkcí, které využijete doma i na cestách. S technologií Bluetooth snadno připojíte mobilní telefon nebo hudební přehrávač a s vestavěnou baterií můžete poslouchat kdekoli. Tento model je navíc značně ko...

Všechny nabídky pro Creative Woof

Popis Creative Woof

Přenosný reproduktor s chytrými funkcemi Creative WOOF
Reproduktor Creative WOOF každého překvapí svým velmi praktickým pojetím užívání, kvalitním zvukem a svou mobilitou. Nabízí řadu chytrých funkcí, které využijete doma i na cestách. S technologií Bluetooth snadno připojíte mobilní telefon nebo hudební přehrávač a s vestavěnou baterií můžete poslouchat kdekoli. Tento model je navíc značně kompaktní a díky tomu se vejde do dlaně ruky.

Osvěžující design
Všechny skvělé funkce reproduktoru Creative WOOF můžete mít ve čtyřech výrazných barvách. Díky osvěžujícímu designu bude zajímavým doplňkem každého interiéru a na cestách bude budit pozornost.

Kvalitní poslech i telefonní hovory
Creative WOOF využívá kvalitní zvukový měnič, který vytváří velmi kvalitní zvuk v širokém frekvenčním spektru, takže si užijete hudbu přesně tak, jak ji máte rádi. Navíc díky integrovanému skrytému mikrofonu, který přináší čisté a srozumitelné dialogy, můžete využít reproduktor ve spojení s mobilním telefonem pro hlasovou komunikaci.

Možnosti připojení
Reproduktor Creative WOOF běžným spárovat běžným způsobem prostřednictvím Bluetooth bez podpory NFC. A další možností je využít audio vstup, který umožní maximální flexibilitu připojení nejrůznějších zvukových zdrojů.

Přehrávejte na cestách
Díky vestavěné Li-pol baterii je reproduktor dokonale mobilní a můžete jej vzít kamkoliv chcete. S reproduktorem Creative WOOF máte k dispozici až 6 hodin přehrávání na jedno nabití a baterii lze snadno dobít prostřednictvím standardního připojení microUSB.

Klíčové vlastnosti
Creative WOOF využívá výkonný zvukový měnič. Umožňuje spárování se stereofonními zařízeními Bluetooth a pomocí profilů Bluetooth A2DP, AVRCP, HSP a HFP. Podporovány jsou audio kodeky SBC. Provozní dosah zařízení s technologií Bluetooth je až 10 metrů v otevřeném prostoru. Integrován je také 3,5mm vstup Aux-in pro další zvukov...

Parametry Creative Woof

Výrobce Creative
Počet reproduktorů Počet reproduktorů - za tečkou je vždy uveden počet subwooferů, tzn. reproduktorů pro nízké frekvence. Pro nejkvalitnější zážitek doporučujeme sestavy 5.1 . 1
Typ Přenosné

Podobné produkty

Podobné fráze: